Jolanta Szczęsna RESTAURACJA"HAPPY DAY"

Wałbrzych

Opinie o Jolanta Szczęsna RESTAURACJA"HAPPY DAY"

Były Klient 2013-11-24 11:39
Witam,

Przestrzegam przed pizzeria na podzamczu Happy Day ,......

Jedzenie bardzo niskiej jakości .. niesmaczne nie polecam - klienci z miasta Wałbrzych, Polska. Jest dużo lepszych miejsc gdzie mozna zjęść w Wałbrzychu. Pizze mają całkiem dobre ale sałatki oraz zapiekanki tragiczne. (usunięte przez administratora) Po telefonie do pizzeri Pani powiedziała ze może tylko przeprosić .... w tych czasach jest to niedopuszczalne i żałosne. Jedzenie popsuło nam część dobrze i miło zaplanowanego weekendu.

STANOWCZO ODRADZAM
mario 2013-12-09 20:29
Miałem przyjemność robić przyjęcie w tej restauracji i jestem pełen uznania, jedzenie przepyszne wystrój super (nowocześnie i z klasą) obsługa najlepszej jakości zawsze chętnie tam wrócę. Bardzo polecam !!!
anka 2015-03-01 18:48
kłamstwo ja tam byłam ze 4 razy i jedzonko pyszne pizza zapiekanki i placek po węgiersku wystrój super bardzo polecam
koko 2015-09-23 20:49
Pierdoły super jedzenie
gall_anonim 2016-03-13 12:46
Jestem w podróży służbowej, moja praca polega na tym, że spotykam się z przedstawicielami handlowymi z całego świata. Przypadek sprawił, że spotkaliśmy się akurat w Wałbrzychu. Dwa dni spędzone na fast - foodach skłoniły mnie do poszukania czegoś lepszego. Wyszukując w internecie różnych restauracji trafiłem na "Happy Day". Mimo różnych komentarzy chciałem osobiście to sprawdzić. Pierwszy mój lunch pokazał mi jak dobrze w Polsce można jeszcze zjeść. Co prawda czekałem jakiś czas na swoje danie ale wszystko było smaczne, świeże i w dodatku z przemiłą obsługą.
P.S. Kuchnia jak u Mamy :) Oczywiście gdy Mama gotuje trwa to kilka godzin, tu wyrobili się w niecałą godzinę, ale było to tego warte. Szczerze polecam to miejsce. Kto nie wierzy niech sam sprawdzi. :)
grazy 2016-04-23 19:52
rzadko spotyka się tak wychwalone restauracje jak Happy Day. Muszę przyznać że mnie też się podobało. Jedzenie super, obsługa bardzo miła
lazy town 2016-12-27 18:31
Często bywam w Happy Day 2 na ul. Lewartowskiego
Co prawda nie wiem jak wygląda tam praca "od kuchni", ale obsługa jest przesympatyczna
Niestety wystrój jest tandetny, ale jeśli mam wybór- Da Grasso- slaba obsługa, dobra pizza, drogo, a Happy Day- zdecydowanie wybieram Happy Day
Zostaw swoją opinię o Jolanta Szczęsna RESTAURACJA"HAPPY DAY" - Wałbrzych
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jolanta Szczęsna RESTAURACJA"HAPPY DAY"