"PIEC-BUD" - Przedsiębiorstwo Budowy Pieców Przemysłowych

Wrocław

Opinie o "PIEC-BUD" - Przedsiębiorstwo Budowy Pieców Przemysłowych

M. 2016-01-27 07:46:02
Oddział Miasteczko Śląskie
Zarobki śmieszne jeśli kogoś zadawala 1400zł i do tego nadgodziny żeby cokolwiek zarobić to praca akuratna dla niewolników Atmosfera na produkcji dobra Biuro fatalna jestem szczęśliwy ze się z syfu urwałem aa bym zapomniał warunki pracy bardzo szkodliwe kontakt z cynkiem i ołowiem syfff jeszcze raz syff aa w bieurze donoszenie kablowanie mobbing najwiekszy kapus P.kieownika i cwaniara tłus...........iwona
były 2016-02-05 08:14:41
Zarobki nie mogą być większe bo ci pracownicy nie zasługują na więcej oni żyją jeszcze w komunie tylko że w komunie nie było komórek którymi sie bawią 4 godziny a 2 pracują albo udają że pracują ja bym im jeszcze obciął zarobki bo tam jest zero jakości tylko tokarze zasługują na więcej bo nie mogą tak ściemniać jak ci pseudo ślusarze .Powinni im tam zamontować kamery to by wylatywali z roboty jak szmaty na 8 godzin 2 przesiadująbawiąc sie komurkami 2 leżą a2 pracują a co z dwiema godzinami a to jest tak od 6 do 7 zbierają siły do pracy i od 13 do 14 odpoczywają po pracy ,i narzekają że nie ma podwyżek i nie ma kto pracować niech dyrekcja załatwi im po miesiącu pracy w firmie SURSYS dowiedzieli by sie jak powinna wyglądać praca gwarantuje że 50% nie nadawało by sie albo sami by zrezygnowali
her 2016-09-09 22:31:14
Piec Bud Wrocław jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku budownictwa przemysłowego. Ponad 65 lat na rynku owocuje rozpoznawalności na budowach w całej Polsce.
Firma w której gdy pracownik się zaangażuje to w rok zdobywa wiedzę większą niż przez cała swoją naukę w szkole.
Niestety za zaangażowaniem nie nigdy nie idą podwyżki wynagrodzeń.
Pokażesz że umiesz, możesz to dołożą obowiązków, a dodatkowa praca stanie się normą.
Firma nie potrafi zagwarantować sobie odmłodzenia kadry bo młodzi po zdobyciu doświadczenia i przy niskich poborach przechodzą do firm o podobnym profilu.
Podsumowując:
+ dobra atmosfera pracy
+ możliwość uzyskania wiedzy zawodowej bardzo specjalistycznej
+ wynagrodzenia wypłacane w terminie
- niskie wynagrodzenia (konkurencja płaci od 40 do 100% więcej)
- wynagrodzenie nie zależne od zaangażowania (dotyczy biura)
Zostaw swoją opinię o "PIEC-BUD" - Przedsiębiorstwo Budowy Pieców Przemysłowych - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "PIEC-BUD" - Przedsiębiorstwo Budowy Pieców Przemysłowych