Gabinet TAO

Bielsko-Biała

Opinie o Gabinet TAO

Joanna 2013-05-20 09:28:34
Musicie się uzbroić w cierpliwość. Wydałam 950 złotych i nie ma żadnych, ale to żadnych efektów. Korzystałam z liposukcji bez skalpela i egyptos - to po prostu bajer.
kasia 2014-02-17 00:28:39
nieprofesjonalna obsluga zabiegow, które nic nie pomagają. Wyciaganie kay i tyle co mam do powiedzenia. Oradzam
sylwia 2014-02-17 00:38:00
(usunięte przez administratora) Panie wyszkolone jak bullterierki na zysk i wmawiają wszystko co spragnione efektow chcą uslyszec. Naciaganie na pieniądze, bez jakichkolwiek rezultatow to u nich norma. Najgorszy salon bez dwóch zdan. Sylwia
sylwia 2014-02-17 00:38:01
(usunięte przez administratora)Panie wyszkolone jak bullterierki na zysk i wmawiają wszystko co spragnione efektow chcą uslyszec. Naciaganie na pieniądze, bez jakichkolwiek rezultatow to u nich norma. Najgorszy salon bez dwóch zdan. Sylwia
Renata 2014-06-01 01:33:02
Pani nie informuje przeciwwskazaniach do jakiegokolwiek zabiegu co wiąże sie z brakiem profesjonalizmu, usługi na poziomie zerowym ale zapraszam Panie do przekonania sie na własnej skórze . Nie polecam wręcz odradzam.
Lidka 2014-08-07 19:28:04
Ja akurat jestem bardzo zadowolona byłam na elektrokoagulacji i efekty są rewelacyjne.Moje nogi wyglądały tragicznie teraz moge pokazać się w spodenkach:).Szczeże polecam
Ona i On 2014-08-08 13:07:00
Ja u tej Pani byłam na akupunkturze z moim mężem rzucaliśmy palenie .Nie palimy już 3 miesiąc .Ja jestem zadowolona i moim zdaniem Pani musi być profesjonalistką skoro podziałało
Martynka 2014-08-18 19:51:40

Bardzo miłe, sympatyczne podejście do klienta, nawet z grouponem. Gabinet - naprawdę ładne miejsce, atmosfera też fajna i nie można się do niczego doczepić, pełny profesjonalizm pani która robiła zabieg liposukcji, potrafiła doradzić, napisała zalecenia, wyjaśniła wszystko co robić po zabiegu aby mieć jak najlepsze efekty
Ewa 2014-10-14 11:14:02
Dla mnie to jakaś porażka. Atmosfera, jaka panuje w tym pseudo salonie od progu zachęca do opuszczenia go. Nie dotrzymują terminów zabiegów, czekałam pół godziny... W dodatku ani przepraszam, zero reakcji. Sam zabieg Pani chciała zrobić niekompletny, wiem, ponieważ nie pierwszy raz miałam mieć robiony (nie w tym salonie oczywiście). Ogólnie NIE POLECAM!
liga 2015-01-13 20:42:10
Baaardzo nie polecam. Chciałam sama sprawdzić ale dla mnie nie do zaakceptowania jest sytuacja gdy pół godziny przed zabiegiem dzwonią aby przełożyć termin, bo jest jakaś ważniejsza klientka. Nigdy więcej już tam nie pójdę i odradzam moim koleżankom, bo tak nie traktuje się klientów
oolena 2015-01-22 09:51:37
Beznadzieja, przyszłam na umówony zabieg, ale nie było pani kosmetyczki, zero informacji, póżniej termin zabiegu dwukrotnie przełożono, za czwartym podejściem udało się jednak czekałam ponad pół godziny. Ponadto wyciągają dane osobowe (np nr PESEL, który to podobno jest niezbędny do wykonania zabiegu).
Aldona 2015-02-21 20:12:57
Witam i umeblowane to tak wystawiają dużo na grupon itp.ok fajnie ale łatwo zrobić sobie anty reklamę niż reklamę jak właśnie ten salon jakby szli na ilość a nie jakość wszystko robione byle jak i dziękuję śmiechu warte. I to jest zdanie wielu osób z którymi rozmawiałam. Więc proszę wiele nie oczekiwać kupując na okazjach bynajmniej nie tu.
Basia 2016-01-27 22:52:40
Dziewczyny, szukające pracy w Tao. Nie dajcie się wrobić. Właścicielki to cwane sztuki, które zarabiają na pracowniku, nie płacą ZUSu, składek, a nawet wypłat. :/ Stawka godzinowa, zero od utargu, brak umowy. WIECZNY okres próbny.:/ Tragedia.
rajn 2016-05-07 18:14:46
a z perspektywy klienta, to opłaca się modelować ciało w tym zakładzie kosmetycznym? konkurencyjne ceny? dajcie proszę znać bo chcę tańsze salony wyszukać w mieście
Zostaw swoją opinię o Gabinet TAO - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gabinet TAO