Opinie o Gjc Inter Media Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Gjc Inter Media Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gjc Inter Media Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gjc Inter Media Sp. z o.o. w Poznań

Karolina Nowy wpis

Pracowałam tam kilka lat temu. Praca nieciekawa, bardziej monotonnej nigdy nie miałam. Niczego się nie nauczyłam. Po zakończeniu współpracy długo czekałam na wypłatę wynagrodzenia. Wysyłanie ponagleń do byłego pracodawcy - takie atrakcje nigdy wcześniej mnie nie spotkały. Ambitnym nie polecam.

sluchawka Nowy wpis

Pracowałem przez jakiś czas na infolinii wychodzącej w czasie przygotowań do ich targów reklamy. Atmosfera ok, praca dosyć monotonna - jak to na słuchawce, ale za to niewymagająca. Idealna dla studenta, żeby sobie trochę dorobić i się nie namęczyć.

Klaudia Nowy wpis

Pracuje każdy w maseczkach ?

Nina

Bardzo pozytywne miejsce, pozytywni ludzie, warunki pracy bardzo dobre. Spokojnie bez nacisku, aczkolwiek pracować trzeba. Bardzo polecam tą firmę ! , jedna z fajniejszych jakie znam.

@Nina

@Nina, to super, że dobrze trafiłaś. Jestem ciekawa, czy pracujesz na słuchawce i nie ukrywam, że sama chętnie dołączyłabym do GJC. Niestety, brak ofert pracy w sieci. Poradzisz mi, co robić?

Joanna Nowy wpis
@Anna

@Anna, jeśli masz upatrzoną firmę, w której chciałabyś pracować, wysyłaj CV niezależnie od braku jej ofert pracy w necie. Często bywa, że firmy akurat nie ogłaszają zapotrzebowania, ale zbierają nadesłane CV, albo przeprowadzają rekrutację "wewnętrznie", nie online. Zawsze warto spróbować :) To jedna z najcenniejszych porad zawodowych, z jakimi się spotkałam wiele lat temu.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Gjc Inter Media Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Beata

@łukasz a na jakieś szkolenia Cie wysyłali? Dlaczego zrezygnowałeś?

Łukasz

Miałem przyjemność pracować w tej firmie i nie rozumiem skąd tyle złych opinii. Jeśli o mnie chodzi to ja natrafiłem na naprawdę świetna atmosferę w miejscu pracy jak i nie mam co narzekać na wynagrodzenie. Co też ważne nie było jakiegoś natrętnego poganiania, wiadomo jest jakaś norma do wyrobienia (tam gdzie ja pracowałem na telemarketingu) jednak jest to naprawdę do wyrobienia.

Majtek

Trzeba mieć na uwadze, że masa tych opinii jest z ubiegłego roku, w tym czasie mogło się dużo zmienić @amm :) Ja słyszałem, że firma bardzo zmieniła podejście do pracownika, teraz nikt tam podobno nie narzeka. Jeśli ktoś jednak jest niezadowolony - ja chętnie się zatrudnię na to miejsce :D

Sławek

Witam wszystkich, po przypadkowym trafieniu na stronę gowork.pl trochę ze zdziwieniem, ale też z pokorą przeczytałem opinie o firmie GJC Inter Media. Jako szef czujący się odpowiedzialny za firmę pomyślałem sobie, że napiszę kilka słów do opinii zawartych na portalu. Poważna wątpliwość, jaka mi się zrodziła, to taka, czy posty piszą byli lub aktualni pracownicy, czy może konkurencja. Niestety z informacji, jakie uzyskałem od administratora portalu, dowiedziałem się, że nikt tego nie weryfikuje i właściwie każdy może sobie pisać cokolwiek o kimkolwiek. Niezależnie jednak od tego, kto jest autorem postów, chciałbym napisać, że choć firma GJC Inter Media, którą mam przyjemność zarządzać, nie jest doskonałą, to jednak staramy się tworzyć najlepszy z możliwych klimat do wspólnej pracy. Rzeczywiście, jesteśmy w zespole dość wymagający dla siebie, ale może dzięki temu cały czas czerpiemy radość z pracy i mamy w niej jako takie osiągnięcia. Jeśli chodzi o kwestie merytoryczne, to w odniesieniu do opinii, że: 1. „są niskie zarobki” – trudno mi się zgodzić, bo średnie wynagrodzenie w firmie w skali roku jest zdecydowanie powyżej średniej krajowej, a najniższa podstawa wynosi powyżej 2000 zł netto. Może nie są to „kokosy”, ale też trudno je uznać za gorszące. 2. „brak rozwoju” – nie wiem, co autor miał na myśli. Jeśli chodziło o rozwój rozumiany jako kariera pionowa, to rzeczywiście jest to bardzo trudne, prawie niemożliwe, bo struktura firmy jest właściwie płaska. Jeśli natomiast chodziło o szkolenia, to generalnie jest ich dużo, ale wg potrzeb i chęci pracowników, nigdy nic na siłę! 3. „tylko nieliczna garstka może być pewna jutra” – hm, nas jest rzeczywiście garstka, około 15 osób i rzeczywiście może być pewna jutra, a nawet więcej. W firmie osoba z najdłuższym stażem pracuje od 1996 roku, a na 15 osób aż 13 pracuje powyżej 3 lat. 4. „liczne zwolnienia, zwłaszcza na wiosnę” – nie ma u nas czegoś takiego, jak sezonowość, chyba że ktoś miał na myśli telemarketerów pracujących w styczniu i lutym, ale tu z góry wiadomo, że ma to charakter zlecenia i jest czasowe. 5. „niepłacone nadgodziny” – tu się muszę zgodzić. Są niepłacone, ponieważ tu nikt nie pracuje po godzinach. Generalnie o godz. 16.00 drzwi firmy wywołują wiatrowe turbulencje :), co jest dla mnie prawdziwym źródłem radości z tego powodu, że GJC nie dominuje nad niczyim życiem osobistym. 6. „nawet jeśli Cię awansują...” – rzeczywiście trudno gwarantować trwałość stanowiska niezależnie od jakości realizacji zadań, ale myślę, że dotyczy to każdej firmy na świecie, no może poza Japonią, gdzie pracownik ma niepisaną gwarancję zatrudnienia, ale za to pracoholizm i wskaźnik samobójstw są tam najwyższe na świecie, więc chyba nie warto się na nich wzorować. 7. „zdegradują bez żadnych wytłumaczeń” – naprawdę trudno mi się zgodzić z tą tezą, ponieważ osobiście jestem wręcz ortodoksyjnym wyznawcą zasady, że „człowiek lepiej pracuje, jeśli rozumie co robi”. Jest to jedna z najbliższych mojemu sercu zasad. To nie oznacza oczywiście, że ktoś się musi ze mną zgadzać w tej czy innej kwestii, szczególnie jeśli dotyczy to zmiany stanowiska. Szanuję i rozumiem rozbieżność zdań w tej kwestii... 8. „wrzucanie zbyt wielu zadań na jedną osobę” – nie wykluczam, że tak się mogło kiedyś zdarzyć (w końcu nie sposób wszystkiego przewidzieć), ale wyłącznie jako jednostkowe, krótkotrwałe sytuacje. 9. „nerwowa atmosfera” – pewnie były i zdarzą się jeszcze takie okresy w historii firmy, biorąc pod uwagę naszą działalność (organizacja targów), ale myślę, że przyczyna nie wynika z ludzi, a charakteru zadań. Trochę inaczej wygląda praca lekarza w rodzinnej przychodni, a inaczej na piątkowym lub sobotnim dyżurze w szpitalu... Niezależnie od tego, kim są faktycznie autorzy postów, biorąc jednocześnie pod uwagę własną niedoskonałość, bardzo przepraszam, jeśli zdarzyło mi się powiedzieć coś przykrego lub praca tutaj nie spełniła oczekiwań. Nigdy nie było moją intencją kogokolwiek skrzywdzić, a takowe sytuacje mogły zdarzyć się wyłącznie jako wyraz zwyczajnej ludzkiej niedoskonałości. Podsumowując, ufam, że nie jest tak źle, jakby to wynikało z postów, a właściwie to wierzę, że jest lepiej niż dobrze, a „jutro” będzie jeszcze lepiej :). Pozdrawiam byłych i aktualnych pracowników, klientów, partnerów handlowych, przyjaciół oraz wszystkich, z którymi mam/y jakikolwiek kontakt osobisty czy zawodowy. (usunięte przez administratora) Prezes zarządu GJC Inter Media Sp. z o.o.

opinia

Tragiczna firma. Niepewne jutro i każdy rzepkę sobie skrobie. Niskie zarobki,wrzucanie zbyt wielu zadań na jedną osobę...Nerwowa atmosfera. Straszna rotacja, aż trudno skupić się na pracy.

Zazwyczaj jak kogoś szukają to przez internet. Pytania są raczej podstawowe. Ale teraz chyba jeszcze pani psycholog testy przeprowadza, tylko nie wiem, czy ze wszystkimi kandydatami

Michu

Zgadzam się z poprzednią opinią. Dobre dla absolwentów, a nie dla osób z doświadczeniem. Niskie wynagrodzenia, duża rotacja. Brak rozwoju. Kariery w tej firmie nie zrobisz, a nawet jeżeli cię awansują, to za parę miesięcy możesz z powrotem zdegradować, bez żadnych wytłumaczeń. Podsumowując- praca dla chętnych zdobyć doświadczenie i szybko stamtąd zwiać:)

Niskie zarobki, brak rozwoju, tylko nieliczna garstka osób może być pewna jutra. Liczne zwolnienia, zwłaszcza na wiosnę. Nie płacone nadgodziny.

Zostaw merytoryczną opinię o Gjc Inter Media Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Gjc Inter Media Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gjc Inter Media Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gjc Inter Media Sp. z o.o.?

Gjc Inter Media Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Podbiałowa 11
    61-680 Poznań

Gjc Inter Media Sp. z o.o.