Opinie o Impuls Call Center w Płońsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Impuls Call Center. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Impuls Call Center o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impuls Call Center w Płońsk

Panorama Firm Nowy wpis

Zapraszam do współpracy w naszym call center - Eniro Polska - Umowa o pracę 3000 zł brutto podstawy na start + premie za wyniki. Korporacja więc nikt nie będzie nad Wami stał tylko uczył jak sobie radzić z klientami

Joanna Nowy wpis

W call center usługi telemarketingowe, co ty nie powiesz ? Chodzi mi co dokładnie sprzedaje się i czy w ogóle biuro funkcjonuje, bo słyszałam, że już nie ma w Płońsku tego biura

Joanna Nowy wpis

A co oni w ogóle sprzedają ? Garnki czy co ? Jest jeszcze w ogóle te biuro ?

kamil Nowy wpis

@paweł mi sie wydaje, że na podwyżkę tak samo jak i na awans to trzeba po prostu zasłużyć i jakoś wykazać się w firmie, bo jak inaczej chcesz to osiągnąc, na łądne oczy to nie bardzo chyba. Co do samych podwyżek to też jestem ciekawa jak dużej tej podwyżki mozna się sodziewać czy ponad 3% to będzie czy nie?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Impuls Call Center się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Automatyk (m/k)
Płońsk
Imar Service Group Sp. z o.o.
logo firmy Terenowy-specjalista ds. obsługi klienta
Flotilo Sp. z o.o.
logo firmy Księgowy/a ds. Środków Trwałych
Płońsk
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
paweł

a jak to wszystko wygląda jeśli chodzi konkretnie o to, żeby dostać podwyżkę u nich, to jakieś konkretne rzeczy trzeba wtedy spełniać czy jak to wygląda wszystko? koniecznie dajcie znać jak to wygląda i czy można iśc do nich do biura i o wzystko wypytać czy lepej nie ryzykowac z tym za bardzo? jakie macie opinie?

szukająca pracy

ja pracowałam jako konsultantka telefoniczna i mam doświadczenie można się jeszcze u nich przyjąć w płońsku ?

To znaczy ,że firma juz nie istnieje?

Witam, Czy firma jeszcze istnieje?może ma ktoś namiary do koordynatorów w sprawie pracy? w internecie nie mogę znaleźć

rachi

Może w impuls CC robi się inaczej, czasem zdarza sie, że umowy podpisuje sie wstecz, ale jak tu jest to nie wiem, bo tez szukam pracy.

damian

Dziwne pytanie o tą stawke wynagrodzenia, przecież zawsze ustala się stawke i podpisuje umowę przed podjęciem pracy, także stawka powinna już tam być, w razie czego można nie popisać.

hihi

ciekawe czemu zmienili nazwę:D

zzzzzzz

tak, istnienie pod nazwą Sanek Sp.zoo i nadal szukają nowych osób :D

jaaaaaaaa

Czy ta firma jeszcze istnieje??

jauay93

Panowie udają biznesmenów,a nie potrafia wyjśc z twarzą z sytuacji żeby ludziom wypłacic należyte pieniądze!!!! napewno nie są bezkarni,bo musza oddac pracownikom,którzy na nich pracowali.

tk

Tragedia. Nie wyplacaja ostatniej pensji pracownikom, ktorzy odejdą z firmy, a jak placili to na stazu wiecej zarobisz

mała30

masakra jest w tej firmie.nie polecam nikomu-nawet największemu wrogowi...

zawiedziona

Oj ludzie normalnie katastrofa z tą firmą umowy na 2 tygodnie można sprzedawć i tak się wyleci. więc uważajcie długo tam się nie zabawi. no chyba że ktoś panom w (usunięte przez administratora) wejdzie to może i tak

Proszę cię, chyba mniej już płacić nie można;/

anonimowa

słyszałam, że w innych cc jest jeszcze gorzej tak i praca i tyle, zawsze można ładować łapatami ;) niestety tu trzeba sprzedawać telefonicznie inaczej nie oplaca się firmie dużo takich firm plajtuje, bo nie mają sprzedaży nic dziwnego że tak cisną

Napiszę tak, może sprzedaż jako tako nie jest trudna ale wszystko zależy od podejścia pracodawcy;/ Niestety w Impulsie tak was cisną najlepiej żeby sprzedawać dziennie po 10 usług wtedy Panowie byli by zadowoleni!!!!! Tam można nie wytrzymać psychicznie przez Panów [usunięte przez moderatora] a nie przez ludzi którym się sprzedaje!!!!! A jeszcze żeby było śmieszniej tak z was ściągają kasę że głowa mała... ale co tu się dziwić ,,Warszawiaczki""

Zostaw merytoryczną opinię o Impuls Call Center - Płońsk

Impuls Call Center