Opinie o Elpromont Sp. z o. o. w Ciechanów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Elpromont Sp. z o. o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Elpromont Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elpromont Sp. z o. o. w Ciechanów

Karol Nowy wpis

Właśnie, jakie macie dodatkowe nagrody w firmie?

Pracownik Nowy wpis

Już nie elpromont ale jakoś inaczej ale Jarosz dalej tak więc jak najdalej od tego typa lepiej uwierzcie (usunięte przez administratora) i za najniższą bo od tego odprowadza podatek a co na starość

były Nowy wpis

Nowa firma to: ELEKTRO-TECH SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie na Grochowskiej - "w centrum kulturalnym" firmy :) kto pracował ten wie co mam na myśli...

Jacek Nowy wpis

Skąd takie informacje o innej nazwie firmy?

Miro

Szkoda, że nikt nie pisze. Szukałem info gdyż chcę aplikować

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Elpromont Sp. z o. o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Henryk

Co aktualnie słychać w firmie? Taka cisza może być wynikiem dobrej pracy lub brakiem firmy!

Olek5
@Henryk

Raczej te drugie

Zuzanna

Wnioskując po wcześniejszych wpisach na forum to firma nie prosperowała zbyt dobrze. Jak to wygląda na dzień dzisiejszy? Czy sytuacja w Elpromont Sp. z o. o. poprawiła się? Wszelkie aktualne informacje na temat pracodawcy będą pomocne dla osób szukających zatrudnienia.

oszukany

witam macie racje uciekajcie jak najdalej od tej firmy, oszukują na wszystkie sposoby, działają na naiwności ludzkiej a co gorsza nie odbierają telefonów a kłamią tak że uszy bolą

Wysokie prądy

DLA KOMORNIKÓW FIRMY ELPROMONT CIECHANÓW. proszę o pozostawienie kontaktu telefonicznego (oficjalnego tak bym mógł sprawdzić kancelarię) na tej stronie. Posiadam może kilka informacji które mógłby się przydać.

Dostawca
@Wysokie prądy

Jeśli posiadasz cenne informacje to proszę o jakiś inny kontakt niż to forum aby władze nie dowiedziały się co planujemy. Pozdrawiam i czekam na info

asxd

@onna no dobra ale gdzie dokladnie? bo wiem ze oni potrzebuja pracownikow do Holandii ale i do Szwecji i to na kilka stanowsik widze ze np. do zbioru jabłek..spoko bo mozna sobie troche dorobic prawda?:)

Bez komentarza.

Bez komentarza.

wysokie napięcie

Tak oczywiście wszystko jest benefity, premie, akordy, nadgodziny, i na końcu brak wypłaty....W przypadku nieterminowej wypłaty wynagrodzeń pracownik ma także prawo do rozwiązania umowy o pracę bez wypowiedzenia na podstawie art. 55 § 1 1 kodeksu pracy. Pozdrawiam ...

były

śmiechu warte...nie boli cię głowa ojra??

były

bezwolni kierownicy - autor miał na myśli prezesów tej firmy i to oni sprawują główną władze...tam nie ma kierowników.....

zły

Zadziwiający jest też fakt z perspektywy pracy w tej firmie, że nie obawiają się żadnych konsekwencji swojego postępowania - oszukani ludzie są zdolni do wszystkiego, a jest wiele spraw którymi można by zainteresować "odpowiednie" służby czy byłych/obecnych kontrachentów. ... "hordy" ukraińców przewijają się wg prostego wzoru: zatrudnić, obiecać nie wiadomo co, wyzyskać, oszukać przy wypłacie ( o ile w ogóle jest), zwolnić ... i zatrudnić nowego i tak w kółko .... moim zdaniem przyszłość tej firmy stoi pod dużym znakiem zapytania - a "prezesi", jeden w dziurawych spodniach i robiący z siebie "sierotkę marysie" i drugi z fryzurą jakby sam sprawdzał palcem czy prąd kopie dopełniają śmesznego i nieprofesjonalnego obrazu tej firmy zarówno wśród pracowników jak i klientów... Nie polecam nikomu pracy u nich, szkoda waszego czasu, sił (fizycznych jak i psychicznych) nie mówiąc już o jakichkolwiek pieniądzach ...

gość

Ludzie którzy tam pracuja boja sie odezwac zeby pan wojtek przypadkeim nie zabrał im tej i tak marnej namiastki wypłaty ,ale jak by sie wszyscy postawili to napewno by mogli cos wywalczyc, ja sie zwolnilem z tej firmy bo miałem dosc tego zeby pojezdzali na mnie jak na łysej kobyle i to za smieszne 2100+100 lub 200 zlotych tzw akordu ostatnio placonych po dwie lub trzy raty(ktos tu mowil o stabilnosci? ) ha zal i zenada, ta firma chyli sie ku upadkowi od dwoch czy trzech lat nie przyszedl do nich do pracy zaden znajacy sie na robocie czlowiek, jedynie hordy ukraincow , ktorzy z elektryka nie maja nic wspolnego i ty jako polak i elektryk masz go nianczyc i pilnowac jego roboty bo jak on cos spieprzy to ty dostaniesz ze go nie upilnowales ,jednym slowem ,brak stabilnosci poszanowania dla czlowieka pracownika stanowczo odradzam te firme komu kolwiek

gosc

nnnnnnnnn

Cześć. Mnie w taki sam sposób oszukano. Kierownik cieszył się przez kilka dni że kogoś okradł. Nie zdając sobie sprawy, że inni potrzebują pieniędzy na leki, mają rodzinę na utrzymaniu lub kredyt do spłacenia. Tym ludziom brak wychowania, kultury i szacunku dla innych osób. Moim zdaniem taki przedsiębiorca znacznie więcej stracił niż osoba oszukana. Takie przekręty bardzo szybko się roznoszą. Jedna osoba powie drugiej, druga kolejnej ze tam okradają itd. Pracodawca traci zaufanie klientów, reputację a takich wartości nie można kupić za żadne pieniądze. Jak ktoś się tak zachowuje awanturuje to co o takim szefie myślą pracownicy. Jak taka sytuacja się utrzyma dłużej to założę się że firma długo nie będzie działała. Ja osobiście też nikomu nie polecam tej firmy.

SZLACHCIC

krak....uśmiałem się do łez.."stabilność" Czego???.. zmian decyzji, terminu wypłat,porządności,stateczności,opanowania..ja tam stabilności nie widzę. Jedyna stabilność to kłamstwo.

mmmmmm

Szlachcic oj chyba ktoś tu się podlizuje prezesom ..od 1,5roku ani razu wypłata nie w terminie, do tego tak jak pisze kaerowiec wypłaty naliczane według widzimisię, na umowie- po wywalczeniu jakimś cudem- najniższa krajowa o ile dają podpisywać jakieś papiery, zresztą zatrudniają tylko już ukraińskie słupy, więc stawki sami rozumiecie, nie mogą być dobre

SZLACHCIC
@mmmmmm

mmmmmm......przeczytaj dobrze co napisałem :))

ciechanów

Cześć.Całkowicie się zgadzam żeby nie korzystać z usług firmy elpromont bo to oszuści.Okradają ludzi,zależy im tylko na zysku.Także omijajcie tą firmę i ich kierownictwo szerokim łukiem jak nie chcecie stracić pieniędzy i być skrzywdzeni.

Zostaw merytoryczną opinię o Elpromont Sp. z o. o. - Ciechanów

Elpromont Sp. z o. o.
1.3/5 Na podstawie 53 ocen.
  • Nowozagumienna 39
    06-400 Ciechanów