Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Terwer logistyc świdnica

Pracowałeś w firmie Terwer logistyc świdnica i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-07-19 09:34:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jesli ktoś bedzie chciał podjąć zatrudnienie w tej firmie to niech dobrze sie zastanowi.ODRADZAM w !00%. ( usunięte przez administratora )
zdjecie uzytkownika
beznicka - 2011-12-27 17:33:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
.... kuje, kuje. Pisze się kłuje...
Jeżdżę w firmie już jakiś czas i nie narzekam. Kasa na czas, zarobki w zależności jak się robota poukłada, czasami premia wpadnie. Ci którzy nasłuchają się na parkingach że jako driver zarobią ( usunięte przez administratora )i każdy weekend w domu, mogą czuć się rozżaleni że to znów nie firma z ich marzeń. Pojeździj jeden z drugim trochę, pokaż się z dobrej strony a praca w każdej firmie będzie wam dawała więcej satysfakcji i profitów oczywiście. Najłatwiej narzekać....
zdjecie uzytkownika
Spadkobiercy~ - 2011-12-29 13:56:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Oooo i nawet premię ktos dostał??? Pracowałem tam przez chwilę... i jak wszędzie jedziesz to masz jak stoisz to nie masz... czasem stoisz bo spedytor nie moze znaleźć powrotu..czasem podlot na załadunek m( usunięte przez administratora ) ale widmo włoch czy francji nie mówiąc juz o innych krajach spędzają im sen z powiek!!!) i tak jak wszędzie ci którzy połapali i robią długo mają lepiej niż nowi takie życie ,ale jest jeszcze wiele innych możliwości gdy się ma trochę chęci i( usunięte przez administratora ) jednym słowem firma jak każda inna w tej branży..... i pamiętajmy nikt nie jest doskonały
zdjecie uzytkownika
mimi - 2012-01-02 17:27:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
dlaczego odradzacie????/
zdjecie uzytkownika
spadkobiercy~ - 2012-02-28 12:34:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
kolego nikt ci nie odradza zatrudnij się i sprawdź. Musisz się dokładnie dogadać co do zarobków i pracuj. nie piszę więcej bo administrator jakiś nadgorliwy facio zaraz usunie....hehehehehehe
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-05-25 11:42:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Bardzo proszę o konkretne i aktualne informacje dotyczące firmy Terwer! Czy stawki są znośne? Czy istnieje jakiśsystem premiowy? Jaki jest szef i współpracownicy? Czy atmosfera w pracy jest znośna? Generalnie czy warto tam aplikować?
zdjecie uzytkownika
pionier - 2014-06-07 18:08:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
to są przecież grosze w tej branży... jeszcze przecież to jest praktycznie cały miesiąc zmarnowany...
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Terwer logistyc świdnica

Twoj email:
Wiadomość: