Rolnik

Daniec

Opinie o Rolnik

Byłypracownik ;) 2012-07-28 19:37:43
Hmm.. kochani moi rolnikowcy..
O tefj firmie wiem sporo , pracowałem tam w tzw sezonach ogórkowych w latach 2008, 2009 i 2011.. ^^ Po pierwsze praca jest ciężka.. jezeli ktoś myśli ze to łatwa praca to po pierwszej szichcie przyzna mi racje.. Po pierwsze możecie poczuć sie jak w big brotherze , tak tak mozna zostać showmenenm gdyż wszędzie są kamerki i szefuncio (Wielki Brat) widzi wszystko xD Po drugie ręce po paru dniach pracy nadają sie do wyrzucenia, skóra schodzi.. ręce są sparzone, poparzone.. Głupio sie z kimś przywitać nie mówiąc o dotknięciu np dziewczyny.. ktoś sie może zaśmiać.. ale to są niestety realia. Nastepna sprawa to majstrowie - im nigdy nic nie pasuje, nawet jak dobrze robicie to i tak bedzie zle ;p ;) bo przecież majster jest od tego zeby kogoś (usunięte przez administratora) a pochwalić? Mozecie zapomniec. Nastepna sprawa to woda ktora jest dostepna.. podobno teraz juz jest mozliwa do picia, ale przez jakiś czas kubki jednorazowe po osobach ktore piły wode były myte i dawane spowrotem? Mysle ze nie jeden pan/pani z sanepidu chwyciła by sie za głowe ;) Ale ciii! to tajemnica zakładu :))
Kolejna sprawa to duchota.. oczywiscie o nawiewach i klimie mozecie zapomniec kochani.. całe pieniądze poszły wmagazyny i monitoring.. Czujniki dymu w kiblach.. Zostały oczywiscie stworzone z mysla o osobach ktore lubią sobiie zapalić w trakcie pracy.. Nie chce mi sie wiecej pisać o tej firmie, po prostu zastanówcie sie jak tam bedziecie chcieli pojsc pracować, bo jest ciezko.. Nie bez powodu to miejsce nazywane jest auschwitz.. wypłata - 900-1400 zalezy czy robicie soboty i tam nieraz niedziele. Ja juz tam napewno nie wróce.. Plusem są jedynie fajne dziewczyny ;) A i jeszcze zapomniałem dodać ze dostaniecie takie fajne coś na głowe i ciuchy w zielonym/białym kolorze.. ;) Pozdrawiam i wystawiam ocene - ponizej krytyki. Niech moc bedzie z wami ;)
Ps. dobra praca dla osob marzących o dobrej sylwetce ! strata wagi około 6 kg na miesiac ;) oczywiscie kosztem zdrowia i mozliwej pylicy płuc.
Endżoj.
Gracian45 2012-07-28 22:00:51
Praca bardzo ciężka, a szczególnie przez gorące dni, wtedy na hali panuje bardzo wysoka temperatura. Jak ktoś ma problemy z nadwagą może śmiało stracić kilka kilo. Ludzie mili i pracowici. Niestety wypłata marna, zbyt krótka przerwa 15 minutowa, poparzone ręce, duża wilgoć. Majstrowie nie zawsze odnoszą się kulturalnie do innych osób. Podczas sezonu pracownicy muszą pracować także w soboty i niedziele, za co czeka ich kiepska premia. Zarobki w granicach 1200-1400 zł brutto. Podsumowując jak ktoś chce (usunięte przez administratora). jak koń no to trafił do odpowiedniego miejsca.
:) 2012-08-07 19:19:07
A mnie się robota podoba :)
Pracuję tam już drugi sezon. Co do majstrów... (usunięte przez administratora) jest świetny, z (usunięte przez administratora)na zmianie nie byłam, ale wydaje się sympatyczny, natomiast za (usunięte przez administratora) nie przepadam - lubi się czepiać. Przerwa faktycznie mogłaby być z 5 min dluższa, ale źle nie jest. Da się chwilkę odpocząć przez te 15 minut. Pracujący tam ludzie bardzo mili, atmosfera świetna.
Wielki Brat faktycznie patrzy :p Ale badź co bądź uwagi jeszcze nie zwrócił. No i jest zaduch - mi to akurat nie przeszkadza...
szczera 2012-08-07 22:52:41
Praca bardzo ciężka,przynajmniej dla nowych... którzy są rzucani na najgorsze stanowiska,bo cała reszta wyjadaczy którzy już tam pracują i wiedzą o co biega od razu rzuca się na najlepsze miejsca.A nowi nie kumaci nie mają wyjścia,nie wiedzą co ich czeka i zasuwają jak woły.Straszna duchota i wilgoć...Myślę,że praca byłaby znośna gdyby co godzinę ludzie się zmieniali na stanowiskach,a nie że jedni stoją i wsypują zioła,albo wykładają słoiki(więc wcale się nie dziwie że duchota nie przeszkadza,bo tam akurat da się wytrzymać) a reszta pracuje przy ogórach gdzie para bucha i wilgoć masakryczna,że ledwo człowiek dycha...higiena też pozostawia WIELE do życzenia:)...
p.s. także nowym życzę wytrwałości,siły i duuuużo zdorwia:) a starym wyjadaczom szczęścia ,fuksa i powodzenia w robieniu nowych w balona:)
szef 2012-10-20 19:53:16
a co znajomości masz albo cicho.......?
pracownica sezonowa 2013-05-30 18:31:09
Praca ciężka,ale nie narzekam.Robiłam już 5 sezonów.Nierobom wszędzie będzie źle.Płaca to około 1300 na rękę.Dyrekcja?No cóż.Jak ktoś pracuje uczciwie to jest ok.Nie dziwię się że dyrektor nieraz jest(usunięte przez administratora).. Ja na jego miejscu też bym była zła.Bo jak się nie(usunięte przez administratora) jak niektórym oszołomom nie chce się robić do porządku.Czy ktoś kupi takie słoiki,w któych ogórki pływają pod pokrywką a reszta to zalewa?A potem się dziwią że szef zły bo więcej zwrotów niż sprzedanych słoików.Dla nierobów to wszędzie gdzie trzeba robić zamiast się opierdzielać to będzie (usunięte przez administratora)
karola 2013-06-02 08:31:20
oj kobieto
anonim 2013-07-10 22:19:47
No, ok ,czy minimalna krajowa i laski w ramach socjalu Rolnik ;)? To chociaż na umowie o pracę? Tak powaznie to jest jakis system socjalny, bo pytam i nikt nie pisze?
amino- 2013-11-29 23:00:07
A co Ci mają napisać jak nie ma żadnego systemu socjalnego!!!
monia19 2014-05-22 21:43:36
Ja nie narzekam! Praca może i ciężka ale przecież nie ma nic za darmo! Jakby patrzec na to że nie potrzeba żadnego doświadczenia w tej pracy to i pensja jest jak najbardziej odpowiednia! Ja za 4 tygodnie pracy(w tym 2 soboty i 1 dzien wolny w tygodniu) dostalam 1200zł na reke! Po za tym poznalam tam wspanialych ludzi! Pracowalam tam rok temu i w te wakacje tez sie wybieram, nawet na dłużej! Serdecznie pozdrawiam i polecam! :)
nevermind94 2014-07-16 11:14:15
Katastrofa ! Nie polecam nikomu. Ciężko,to mało powiedziane. Gorąco,śmierdzi wszędzie,majstrowie strasznie nie mili i przemądrzali,a szczegõlnie ta babka. Ludzie,nie idzcie tam ! Traktują tam ludzi jak śmieci,nawet na chwile nie można odsapnąć,bo sie doczepią. Przerwa zdecydowanie za krótka i tylko jedna.Tyle.Niech to zamkną w pizdu,szkoda mi ludzi,ktorzy tyrają tam za marne 1000 zl.Ja NIGDY tam nie wroce.
Kalafa 2014-07-20 12:05:05
nevermind94 na której zmianie byłeś? Znaczy się u jakiego majstra. Ja też tam wytrzymałem tylko tydzień, ale akurat do majstra nie miałem zastrzeżeń.
Wojewódz 2015-01-31 23:26:21
Wielka firma, wielkie doświadczenie, wielkie możliwości http://www.rolnik.pl/start.php?LANG_CHANGE=6 Uważam, że ten kto chciałby się wybić gdzieś wyżej ma do tego świetną sposobność poprzez pracę w Rolniku. Nie wiem co na ten temat sądzicie, ale taka firma nie może sobie pozwolić na kiepskie warunki i kiepskich pracowników.
Ph 2016-02-11 22:00:45
W rolniku niczego nie nie nauczysz.
Strata czasu.
Firma dno
Ph 2016-02-13 22:53:19
Kolego zawsze bede potrzebni bo zawsze od tej firmy beda ludzie odchodzic. Wystarczy dowiedziec ile konkurencja daje podstawy.
Moze sam sprawdz i zrozumiesz.
PH 2016-02-14 15:48:22
dobry PH ma podstawę 4000 pln + premię około 3-6 tyś. Oczywiście trzeba zrobić 100 % planu
W rolniku przez rok tyle nie zarobisz.
Szkoda czasu na ten twór. 1500 pln miesięcznie nigdzie tak już nie ma w Polsce.
Nawet na ochronie już więcej zarobisz
Ph rolnik 2016-02-14 23:54:10
Dostaje 1500 pln podstawy i 400 pln premi. Z uwagi na tak niske wynagroszenie zmieniam prace
Ph 2016-02-19 18:55:09
Odradzam prace w tej firmie. Szkoda czasu. Katastrofa
er444 2016-05-11 18:24:59
@vemp hej no wlasnie przeciez studenci to tez musza gdzies zdobyc swoje dosiwadczenie po studiach :)
Zostaw swoją opinię o Rolnik - Daniec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rolnik