EKO-SKÓRTEX Gizałki Sp. z o. o.

Nowa Wieś

Opinie o EKO-SKÓRTEX Gizałki Sp. z o. o.

admin 2015-08-04 10:14:15
Uważasz, że firma EKO-SKÓRTEX Gizałki Sp. z o. o. jest dobrym pracodawcą? Twój komentarz może wszystko zmienić.
kaddish 2016-03-13 00:52:14
Firma lipna, bo pracownicy nie potrafią zawiązać worka ze szkłem i nie podjeżdżają pod posesję. Doceńcie to, że ludzie wam wystawiają przy drodze przejezdej śmieci. Jeżeli ta procedura się nie zmieni, to musicie wprowadzić obowiązkowe szkolenie. Nie polecam tej firmy do żadnej gminy, bo pracownicy chcą, żeby ludzie za nich wszystko zrobili. Skoro my mamy za nich wykonać obowiązki, to w takim razie przyjdą osoby bardziej ambitne.
pracownik 2016-05-07 11:22:35
jak płacą tak pracują, KTO BY CHCIAŁ PRACOWAĆ ZA FRIKO???
wiliam 2016-06-28 16:58:23
Pracować, a być wykorzystywanym pod płaszczem demokracji to zupełnie dwie różne sprawy. Jesteście zakłamani, bo dajecie do podpisania umowę na część etatu, a pracuje się w normalnym trybie. I co najważniejsze, bo tak potraktowano mojego znajomego: gdy już nie mógł wytrzymać w tych warunkach po 10-12 godzin, bo pracował tam jak za karę, a niczego nie zrobił złego; to mu nie zapłacono za ostatni przepracowany miesiąc. Wielka, Solidna i Uczciwa Firma tylko z nazwy. Wszystko w imię cięcia kosztów, a najwięcej cierpi na tym pracownik. Po garbie nieszczęśników w nieskończoność wzbogacać się nie można. Nie za taką cenę... Każdy ma swoją godność i to jest uniwersalna stała.
Pracownik 1234 2016-10-02 20:46:58
Kompletne dno prezes to oszust i manipulant
Zostaw swoją opinię o EKO-SKÓRTEX Gizałki Sp. z o. o. - Nowa Wieś
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EKO-SKÓRTEX Gizałki Sp. z o. o.