EKO-SKÓRTEX Gizałki Sp. z o. o.

Nowa Wieś

Opinie o EKO-SKÓRTEX Gizałki Sp. z o. o.

admin 2015-08-04 10:14
Uważasz, że firma EKO-SKÓRTEX Gizałki Sp. z o. o. jest dobrym pracodawcą? Twój komentarz może wszystko zmienić.
kaddish 2016-03-13 00:52
Firma lipna, bo pracownicy nie potrafią zawiązać worka ze szkłem i nie podjeżdżają pod posesję. Doceńcie to, że ludzie wam wystawiają przy drodze przejezdej śmieci. Jeżeli ta procedura się nie zmieni, to musicie wprowadzić obowiązkowe szkolenie. Nie polecam tej firmy do żadnej gminy, bo pracownicy chcą, żeby ludzie za nich wszystko zrobili. Skoro my mamy za nich wykonać obowiązki, to w takim razie przyjdą osoby bardziej ambitne.
pracownik 2016-05-07 11:22
jak płacą tak pracują, KTO BY CHCIAŁ PRACOWAĆ ZA FRIKO???
wiliam 2016-06-28 16:58
Pracować, a być wykorzystywanym pod płaszczem demokracji to zupełnie dwie różne sprawy. Jesteście zakłamani, bo dajecie do podpisania umowę na część etatu, a pracuje się w normalnym trybie. I co najważniejsze, bo tak potraktowano mojego znajomego: gdy już nie mógł wytrzymać w tych warunkach po 10-12 godzin, bo pracował tam jak za karę, a niczego nie zrobił złego; to mu nie zapłacono za ostatni przepracowany miesiąc. Wielka, Solidna i Uczciwa Firma tylko z nazwy. Wszystko w imię cięcia kosztów, a najwięcej cierpi na tym pracownik. Po garbie nieszczęśników w nieskończoność wzbogacać się nie można. Nie za taką cenę... Każdy ma swoją godność i to jest uniwersalna stała.
Pracownik 1234 2016-10-02 20:46
Kompletne dno prezes to oszust i manipulant
Kierowca Radek 2017-10-07 09:34
Pracownik ta firma to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] syf kiła i mogiła złodzieje od pokoleń jeśli odejdziesz to nie wypłacą ci ostatniej wypłaty w kopercie która ci się należy jak psu buda tylko na konto dostaniesz na papier toaletowy specjalnie tak zrobili żeby im nie udowodnić w sądzie że ci się należy cała wypłata bo podpisujesz tylko fakturę do uwierzytelnienia to co na konto w tej firmie z porządnych ludzi robią frajerów i idiotów nadgodzin bardzo dużo w tej firmie których ci nie zapłacą podczepiacz na godzinę ma 9 zł a jak sobie policzysz nie zapłacone nadgodziny to wychodzi 6zł czyli tyle ile płacono kiedyś w PGR za huśtanie bykom jajców serio kpiny robią sobie z porządnych pracowników same przekręty w tej firmie dziwie się że tyle lat i nikt z tym nie zrobił porządku tak to jest jak ktoś niema jaj tylko zbuki ta firma jest prowadzona w stylu lat 50-60 mrocznego i zbrodniczego PRl serio żal.pl
Zostaw swoją opinię o EKO-SKÓRTEX Gizałki Sp. z o. o. - Nowa Wieś
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EKO-SKÓRTEX Gizałki Sp. z o. o.