Opinie o Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot Sp. z o.o. w Starowa Góra

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot Sp. z o.o. w Starowa Góra

Pablo

A ja tam ogólnie polecam pracę w Grocie. Można zarobić, ale trzeba się narobić. Zależy na jaki sklep i ludzi się trafi.

Dariusz Łódź

Jaki system zmianowy tz ile godzin stawka weekendy noce ... proszę o podanie dzięki

Pliszkaa
@Dariusz Łódź

Wszystko zależy od działu. Każdy dział pracuje innaczej. Proszę doprezyzować pytanie.

@Pliszkaa

A na produkcji? Jak wyglądają godziny pracy i zmiany w Grocie? Z iloma osobami pracuje się równocześnie na zmianie? Czy jak wypadnie nam coś pilnego to można się z kimś zamienić godzinowo zmianami (po wcześniejszym uzgodnieniu)? Tak by nie wykorzystywać urlopu na żądanie.

Gg
@Renata

Produkcja w grocie nie jest jednorodna. Inaczej to wygląda na produkcji wędlin, inaczej na produkcji kulinarnej. Inne godziny mają pracownicy rozbiorów inne peklowni itp.

Mieczysław
@Gg

Możesz o tej produkcji wędlin coś napisać, też się chętnie dowiem. Jakie są zmiany no i ile można zarobić? Czy są jakieś premie?

zduńska wola

Jestem ze Zduńskiej Woli robiłam zakupy w firmie,,grot,,.Powiem tak ....z pewnościa zgłoszę to do sanepidu ze handluje sie tam starym mięsem .Pani kierownik pyskata i chamska .Brudne fartuchy nie wydaja paragonów

Jak wygląda ścieżka awansu w Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot sp.j.?

ww

W przypadku zakładu produkcyjnego nie ma ścieżek awansu czy rozwoju

Pliszkaa
@ww

Nie zgodzę się. Jeżeli pracujesz solidnie, starasz się i masz trochę oleju w głowie zawsze może pojawić się szansa.

Gg
@Pliszkaa

Co nie zmienia faktu, że nie ma ścieżki rozwoju czy awansu. Jak zostaniesz zatrudniony na dane stanowisko to pracujesz na nim przez lata. Zaza się że na produkcji awansujesz na brygadzistę. Mamy dyrektora który awansował z innego stanowiska. Niemniej jednak to odosobniony przypadki i na większości stanowisk nie ma szans awansować.

@Gg

Ok, skoro nie ma ani rozwoju, ani awansu.. To czy można liczyć na podwyżki wynagrodzenia w Grocie? Chodzi mi o pracownika produkcji. Czy może on spodziewać się po jakimś czasie wzrostu zarobków? Jeśli tak, to kiedy i co ma przy tym znaczenie? Staż pracy, czy trzeba się jakoś inaczej wykazać?

Najlepszy

Jakie perspektywy tworzy praca w waszej firmie, i co ma u was głównie znaczenie doświadczenie i umiejętności ,czy staż i pokłoność ku temu co się proceduje się w firmie .czy jesteście otwarci na krytykę i zmiany a być może zaślepieni własnym ego I primo co ma zagwarantowane pracownik na papierze zatrudniając się w waszej firmie Czasy się zmieniają a ludzie nie pozdrawiam

Nono
@Najlepszy

Zapraszamy u Nas jest naprawdę ok Ale trzeba, zobaczyć samemu. U nas każdy znajdzie miejsce kto chce pracować.

zszokowany

Niestety poza przełożonymi, którzy dbają o swoich pracowników są w firmie tacy, którzy podwładnych traktują w sposób urągający godności człowieka. Czynienie pracownikowi wyrzutów z faktu posiadania dzieci oraz wydawanie podwładnej poleceń związanych możliwością zajścia przez nią w ciąże jest czymś niewyobrażalnym. Oczywiście takkie postępowanie nie ma miejsca w całej firmie, nie jest przez frmę promowane. Niestey miało miejsce i uczyniło szkody. Firma ma duży potenciał rozwoju, szkoda aby odeszły z niej osoby które padły ofiarą opisanych wyrzej nieodpowiedzialnych zachowań.

Zoja
@zszokowany

Bardzo dobrze a nie wszystkie pracownice z małymi dziećmi chcą być traktowane jak święte krowy. Kogo to obchodzi że mają dzieci albo pracują jak cała reszta albo niech siedzą w domu. A nie co chwila zwolnienie, wcześniejsze wyjście z pracy tylko godziny poranne bo dziecka nie ma kto odebrać z przedszkola a reszta niech zapierdziela za paniusie. Ja jestem za nie przyjmowaniem do pracy wogole matek z małymi dzięki a już napewno nie samotnych stwarzają dla kazdej firmy tylko problemy.

Taa
@Zoja

W opisanym przez Zaszokowanego przypadku nie ma mowy o ,,ulgach" że względu na posiadane dziecko. Opisana sytuacja była żenująca i poniżająca. Pracownica nie chciała być traktowana lepiej bo ma dzieci. A generalnie taka odpowiedź to strzał w kolano dla przedsiębiorcy. Ja jestem sama nie mam dzieci z pracy mogę odejść w każdej chwili. Matka niekoniecznie.

Robert
@Zoja

Szkoda że nikt tak nie patrzyła na Twoją starą. Albo patrzył , dlatego miałem smutne dzieciństwo i zryty beret lewaku.

Criss

Pracowalem tam chwile i mie polecam nikomu.. Praca za grosze po 12—10h w dodatku nie trafilem na dzial na ktory mialem isc... Co do zarcia. Jak najbardziej ok

@Criss

Hej, na jaki dział chciałeś się w Grocie zatrudnić a na jaki trafiłeś? Może to było tylko chwilowe a później zostałbyś przeniesiony do docelowego? Dlaczego tak się stało?

Dorota

Bardzo porządna firma. Pracuje dwa lata i jest super. Atmosfera, zarobki wszystko jest ok

Ford
@Dorota

Potwierdzam szacunek do ludzi i wiele innych profitów.

Taa
@Ford

Napisz proszę coś więcej o profitach dla pracowników Zakladu. Jak to wygląda?

Renia
@Dorota

Możesz napisać coś więcej godziny pracy ,zarobki

Lolek
@Renia

Za pracownika z polecenia premia 1000 zł pracownik musi przepracować 6miesiecy dlatego dbają kierowniczki o nowych pracowników A starzy nie przynosza profitów. Taki tam biznesik .I aby osiągnąć pieniążki trzeba doświadczonego pracownika przenieś na inny sklep. W umowie jest o tym mowa.

A ja wiem ,że ta cała kierowniczka to im każe sprzedawać stare mięso .Kiedyś tam byłam i słyszałam co ona mówiła do tych dziewczyn .Ogólnie chamska ta kierowniczka cała .Wiem ze jak są przyjęcia do pracy to nikt nie chce tam iść .Ogólnie ta kierowniczka chodzi do Kawiksu i sprawdza ceny w ich sklepie kiedyś ją u nich widziałam to spisywała to na kartce .To jest takie poniżające dla tej kierowniczki i ogolnie śmieszne ze tak robi.Nie polecam tego sklepu ze względu na atmosferę i brud który tam jest .

Klientka

Sklep Zduńska Wola Osmolińska -sprzedają stare mięso to co jest rozbite na schaby i się nie sprzeda jest mielone i sprzedawane jako mięso mielone na kotlety ,Brudno i ta cała pani szefowa jest pyskata i wciska na siłę mimo iż wie ze sprzedaje stare rzeczy.Następnym razem nagramy filmik oczywiście za zgodą jak sprzedawane jest stare mięso w tym sklepie .Co robią sprzedawczynie ????Dlaczego na to idą ????A może same chcą jeść takie starocie żeby nie musiały płacić do Grota na koniec miesiąca.Ja zgłoszę to do sanepidu ze tak trują klientów

Klient

Firma super, jakość super wszystko na najwyższym poziomie w każdym sklepie. Miła i profesjonalna obsługa. Przeprowadziłam się z kurczaków na Radogoszcz i w żadnym sklepie nie spotkała mnie przykra niespodzianka. Sklep na Kurczakach gorąco polecam

Niezadowolony

Proszę na mięsie 1 kg. fileta z indyka, proszę bardzo 1,4 kg. Proszę 15 dkg szynki bez ,,E" , proszę bardzo 19 dkg. Ja rozumiem chęć sprzedaży, ale ta nachalność wpisuje się w ordynarne (usunięte przez administratora) ze strony obsługi. Przecież gdybym chciał więcej to bym poprosił. Sam styl obsługi pozostawia bardzo wiele do życzenia; Pani obsługuje klienta, rozmawia z koleżanką i wyciera blat. Przy tej liczbie zatrudnionych to powinno schodzić błyskawicznie, lecz niestety czeka się dość długo.

Klient

Bardzo dobre wyroby, jakość obsługi na najwyższym poziomie. Wyroby garmażeryjne pierwsza klasa. Uwielbiam Grota

Nie wiem

Dzień dobry. Nikt tutaj nie wspomina pracy w Dziale Kontroli Jakości. Czyżby tam były wymarzone stanowiska ? Proszę o odpowiedź osoby znające charakter tej pracy.

toja
@Nie wiem

Póki co nie szukają nikogo na stanowisko w Kontroli jakości. Praca jak każda inna po studiach w tym kierunku.

Marco74

Dzień dobry, mam pytanie odnośnie pracy na rozbiorze, czy jest dobrze płatna, jakie warunki pracy i jaka atmosfera w zakładzie?

pytanie ?
@Marco74

Warunki pracy - zimno Atmosfera - raczej marna - krowy, świnie i drób o dziwo nie chcą z Tobą gadać... Zarobki - to zależy na którym rozbiorze i zależy od Twojej pracy i chęci.

Kamila

Czy tam biorą studentów ?

beka
@Kamila

Student nie miałby jak pracować moim zdaniem, mało czasu.

jaroslawwieczorek1965@wp.pl

kupiłem bigos i kapustę z grochęm na święta więcej mnie nie zobaczą w sklepie .Wyżuci lem wszzystko do kosza

Zero

Bardzo polecam pracodawcę, kadra kierownicza szanuje doświadczonych wieloletnich pracowników.

Ford
@Zero

Super atmosfera pracę polecam w 100% zarobki też ok

Gruszki na wierzbie
@Ford

Sami sobie opinie reperujecie żenada

Klient

Zduńska Wola sklep na Osmolińskiej to jakaś masakra .Tam się sprzedaje stare rzeczy .Zastanawiam się jak bezwzględna i podła jest pani kierownik skoro wyraża zgodę aby takie starocie sprzedawać KLIENTOM.Kobieto ogarnij się bo wstyd że taki sklep jest w Zduńskiej Woli.Jak można tak truć klientów.Mięsko mieli się każde co popadnie a kupuje się jako drogie dobre mięso (usunięte przez administratora) !I to pierwsza klasa.Wstyd pani kierownik.Do pani to można mówić a pani udaje ze nie słyszy tego .Grot powinien wstydzic sie takiej kierowniczki na Osmolińskiej w Zduńskiej Woli

Paweł80

Witam Wczoraj pojawiło się ogłoszenie o zapotrzebowaniu na stanowisku wędzarz. Chciałbym zapytać obecnych i byłych pracowników zaznajomionych z tematem obróbki termicznej o warunki pracy na atmosach tu dzież tradycjach. Mam wieloletnie doświadczenie w pracy na wędzarni w wiodoncej firmie na rynku świętokrzyskim, lecz chętnie popracował bym gdzieś w Polsce na dobrych warunkach.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot Sp. z o.o. - Starowa Góra

• Jak się pracuje w Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 9 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot Sp. z o.o.