Tadpol

Opinie o Tadpol

asdf 2010-01-28 11:45:20
Na temat pracy w tej firmie zapraszam tu:
pracownik Mc'donalda 2010-02-14 21:36:38
heh zgadzam sie z przed mowca :) elo
hmmm.... 2010-02-16 11:46:28
hmmm....ale gdyby wymieniony( usunięte przez administratora )był rzeczywiście tak dobry jak piszesz to czemu to nie on jest dystrybutorem tylko ten facet o którym piszesz? Przecież jeśli jest lepszy to tak powinno być, prawda?????????
sabi 2010-09-25 08:11:07
Szanowny Panie, po zapoznaniu się z Pana opinia, potwierdzam podobne spostrzeżenia na temat tej firmy. Potrzebna mi jest pomoc w odkryciu całej prawdy.Może kontakt prywatny pomógł by mi w ustaleniu szczegółów.Bardzo liczę na Pana.Pilne.
Zdesperowana.
Pokrzywdzeni łączcie się.
pawel 2010-10-26 11:03:46
Pracuje od kilku miesiecy, z reka na sercu mowie - bardzo fajna praca, poznalem duzo fajnych, życzliwych ludzi, nie siedze po 8-10h w pracy jak bywalo to wczesniej za marne( usunięte przez administratora ) Tu pracuje kiedy chce. Spotkania przewaznie odbywaja sie o godzinie 17 i 20 kiedy ludzie sa w domach. To ile pracuje 4-5h dziennie, codziennie, w soboty zrobie wiecej spotkan i w tygodniu jak bedzie jakas firma i zarabiam min ( usunięte przez administratora ) To zle czy dobrze? Jak uwazacie? Kazdemu odpowiada cos innego, kazdy sprawdzi sie w czyms innym, ale nie blokujce ludziom mozliwosci poprzez swoje NEGATYWNE OPINIE ( czesto podkoloryzowane ) . Nie rozumiem tych wszystkich negatywnych opinii. Nie zgodze sie z nimi!! jesli ktos nie dal z siebie wszystkiego, nie robil swojej roboty dobrze to i efektu nie bylo! Pukanie? Zdaza sie - ale tylko wtedy gdy nie potrafisz dobrze zrobic roboty i klienci nie dadza ci rekomendacji - WSZYSTKO ZALEZY OD CIEBIE!! Z czystym sumieniem - niech kazdy spojrzy sobie w lustro i powie czy byl fair wobec siebie, wobec dystrybutora i innych pracownikow, czy zrobil wszystko i dal z siebie wszystko by przy wyplatach nie bylo zdziwienia. Krytykowac jest latwo, szczegolnie tym ktorym nie wyszlo i maja ogromny zal. A nie zastanowiliscie sie nad tym ,ze to wasza wina? -> Pewnie, najlatwiej obwiniac innych. LUDZIE POMYSLCIE!! Nie kazdy nadaje sie do tego, nie kazdy daje z siebie 120% by byc dobrym a potem wlasnie takeie opinie!! Blokujecie droge tym, ktorzy na prawde mogliby zrobic cos wiecej w tym kierunku! Tu nie sa obiecywane zlote gory, wszystko jest widoczne. Patrzac na innych( usunięte przez administratora ). URZADZENIE JEST SUPER, NIE TRZEBA DUZO MOWIC, ONO MOWI ZA SIEBIE. ZA DOBRE RZECZY TRZEBA PLACIC! Co otrzymamy kupujac odkurzacz za 50 zl?! Nie wciskamy, nie obrazamy ludzi. Praca fajna - polecam z czystym sumieniem, dla kogos kto chce sprobowac czegos innego, otworzyc sie troche na swiat, poznac nowych ludzi, zdobyc troche odwagi i doswiadczenia!
anonim 2010-12-03 08:22:30
he he powodzenia w pukaniu sobie prezentacji w ta pogode ludziom po domach :D
jasiek 2016-05-20 21:59:59
nie ma się co dziwić @imany firma działa już nieprzerwanie od wielu lat, wyrobiła sobie markę i stałą i stabilna kadrę. nigdzie nie widać ofert pracy z tej firmy.
Zostaw swoją opinię o Tadpol - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tadpol