Rączkowski & Kwieciński Adwokaci Sp. j.

Warszawa

Opinie o Rączkowski & Kwieciński Adwokaci Sp. j.

Anonimous 2013-01-15 00:18:16
Bardzo małe zarobki... Atmosfera nawet OK.
Comi 2014-11-30 19:25:17
Pracuję tam dość długo i musze przyznać, że nie zgadzam się z opinią moich poprzedników. Atmosfera jest ok. Pracowawcy wyrozumiali. Każdy kto wpasuję się w politykę tam prowadzącą i przyjmuję zasady zostaje doceniony.
1
Mirabelka 2015-10-19 20:41:40
Jest to praca tylko i wyłącznie dla osób pracowitych i myślących. Osoby bez chęci mogą sobie darować. Zarobki na początku nie są wysokie ale jeśli ktoś się wykaże zostaje doceniony i może liczyć na pomoc w każdej sferze życia. Opinie powyżej są nieobiektywne i chyba pisane przez tych zwolnionych leniuszków:) Pracują tam fantastyczni ludzie! wiele z nich od początku istnienia firmy.
byly pracownik 2015-11-22 11:55:35
(usunięte przez administratora) Pracowałam w kancelarii Rączkowski i Kwieciński ponad 3 lata i jestem zaskoczona ilością negatywnych komentarzy. Sama mam parę uwag, nie wszystko mi sie podobało, ale uważam, że firma ma wiele do zaoferowania. Przede wszystkim jest to stabilna praca, dzięki ktorej można się utrzymać, a to w dzisiejszych czasach wiele. Jako osoba bez doświadczenia w windykacji (nabyłam je dopiero pracując w powyższej firmie), nie mogę narzekać na swoje wynagrodzenie. Wiadomo, że każdy chciałby zarabiać więcej. Realia są jednak takie, że w większosci firm pensja jest adekwatna do wiedzy, doświadczenia i stażu pracy w danej branży. Studentom lub osobom świeżo po studiach kancelarie najczęściej oferują "bezpłatne praktyki". W kancelarii RKL studenci zarabiają całkiem nieźle, zdaje się, choć nie jestem pewna, że objęci są programem multisport i prywatną opieką medyczną, tak jak pracownicy "na etacie". A co najwazniejsze, po ukończeniu studiów istnieje realna szansa kontynuowania zatrudnienia na podstawie umowy o pracę. Osoby bez większego stażu mają okazję zdobyć pierwsze cenne doświadczenia i zobaczyc jak funkcjonuje korporacja. Dużym plusem jest to, że praca umożliwia zdobycie szerokiej wiedzy z zakresu egzekucji i to nie tylko osobom z wykształceniem prawniczym. Co ważne dla niektorych, pracodawca jest przyjazny młodym mamom, zachęcając je do powrotu po urlopach macierzyńskich. Firma chętnie i czesto organizuje spotkania, a nawet wyjazdy integracyjne, jest otwarta na propozycje sfinansowania "wyjsc na piwo" w działach, w których pojawiają się nowe osoby, gdyż uważa (tak mi sie wydaje), że łatwiej i przyjemniej pracuje się w zespole, w którym ludzie się lubią. Takie podejście sprzyja zawieraniu przyjaźni, pracownicy czesto spotykają sie po pracy:-) A to że niektórzy tę pozytywną atmosferę psują... no cóż, to już nie jest zarzut do pracodawcy, jeśli komuś odbiła sodówka. Sami budujemy atmosferę w firmie. Uważam, że pracodawca szuka alternatywnych rozwiązań
byly pracownik 2015-11-22 12:04:25
Sorry za przydługi wpis, ale chcę tylko dodać, że pracodawca szuka rozwiązań mogących usprawnić pracę kancelarii. Stąd częste reorganizacje i zmiany. Niestety niewiele osób otwarcie mówi szefowi, że coś źle funkcjonuje, dlatego o tym, że ludzie są wkurzeni, szef dowiaduje się ostatni. Z jednej strony, w obawie przed zwolnieniem, boimy się skrytykować decyzję "góry", nie chcemy też wyjść na donosicieli, gdy problem tworzy konkretny pracownik. Z drugiej strony własna (oraz innych) bezczynność pogłębia ogólną frustrację i niezadowolenie. I kółko się zamyka. Sama miałam ten sam problem, z perspektywy czasu widzę, że może czasem warto przekazać swoje spostrzeżenia dalej niż do koordynatora lub wskazać lepsze rozwiązanie danego problemu. Szef nie jest duchem świętym i nie domyśli się. Ale to tylko moja opinia. Pozdrawiam
kabuuum 2015-12-02 13:52:01
Popracujcie w innych miejscach, zmieni Wam się perspektywa postrzegania. Jak ktoś przychodzi po studiach albo w ich trakcie i chce nie wiadomo ile zarabiać i pisać skargi kasacyjne to życzę powodzenia. Atmosfera, w porównaniu z innymi kancelariami (mam porównanie) jest bardzo dobra, normalne podejście do pracowników, nastawienie na wynik, ale realny do osiągnięcia. Większość z rozżalonych tutaj piszących pewnie została wyrzucona z pracy za własne lenistwo lub niekompetencję i teraz wylewa tutaj swoje rozgoryczenie. Co nie znaczy, że dużo kwestii można byłoby ułożyć lepiej niż jest, a szefowie nie zawsze dotrzymują złożonych obietnic.
Sylwia 2015-12-16 03:35:46
jak dla mnie jest to bardzo porządna kancelaria, wyprowadzili moją koleżankę z poważnych kłopotów i naprawdę byli skuteczni, mogę ich polecić, pozdrawiam
ktoś 2015-12-28 20:38:27
Nie gryzie się ręki, która Cię karmi. Nie sądzicie, że pracodawcy należy się jakiś minimalny szacunek???? Jeśli komuś nie pasuje atmosfera i zarobki w firmie, to niech idzie gdzie indziej i przekona się, że czy trawa po drugiej stronie płotu jest rzeczywiście tak zielona, jak mu się wydaje.
tik 2016-01-07 12:24:35
Tak to jest obsmarować miesjce gdzie się pracuje to od razu, ale żeby napisać pozytyw to już wszystkim niepodrodze. Dla mnie jasne warunki zatrudnienia,co ustalisz - to masz, pensja zawsze na czas, premie, benefit, lux med, fajni, młodzi ludzie - dla mnie to plusy pracodawcy, ale może źle to interprertuje :P
ruzin 2016-01-10 00:32:08
Człowiek jak jest zadowolony to nawet nie myśli o takich rzeczach, stąd też pojawia się duża część negatywów, no ale warto jest samemu sprawdzić bo atmosfera fajna.
Bingo 2016-01-22 14:00:22
@ruzin no i można nawet sprawdzić, bo mają dwie nowe oferty pracy do siebie. Na młodszego specjalistę ds. windykacji telefonicznej i specjalistę w dziale klienta bankowego. Oferują umowę o pracę i ciągły rozwój. Nie sądzę więc, by atmosfera była jakaś nieciekawa u nich...
lurek 2016-02-02 21:25:32
proszę mi bingo powiedz czy podejmowałeś współpracę z nimi ? Słyszałem, że teraz potrzebują asystenta w dziale klienta bankowego, ale nie mam gwarancji że tam umowa o pracę będzie.
alan 2016-02-04 21:38:57
Na stanowisko Młodszego specjalisty ds.windykacji oferuja umowę o pacę i system dwuzmianowy, to na plus bo zawsze mozna cos sobie załatwić, poza tym praca biurowa w miłej atmosferze, do zadań należa negocjacje telefoniczne z klientem.
what 2016-02-08 19:17:13
dobre jest też to że nie szukają jedynie prawników ale też finansistów, pojawiło się ogłoszenie na stanowisko specjalisty ds kard i płac, szukaja specjalisty z kilkuletnim doświadczeniem.
1
szodik 2016-02-16 15:12:36
Firma cały czas się rozwija @what. Stąd też właśnie to stanowisko, a oprócz umowy o pracę którą się otrzymuje, można też spokojnie liczyć na jakieś szkolenia.
goblin 2016-03-09 20:14:23
fajna sprawa, że firma wymaga, ale jednocześnie chce doszkalać swoich pracowników. Podoba mi się, że kancelaria szuka także praktykantów i aplikantów.
Nikt 2016-03-11 21:34:03
Asystenci Klientów Bankowych mają jakieś szczególne zajęcia, praca jest mocno męcząca czy raczej wszystko odbywa się na lajcie? bo przyznam, że wolę trochę lajtu co nie :D
pracownik 2016-03-13 00:40:26
Na zdobycie doświadczenia może być ale ogólnie to słabo płacą.
:) 2016-03-13 21:39:02
No ale to chyba zależy od wykonywanego stanowiska @pracownik. Bo prawnik, którego szukają, musi mieć doświadczenie 2 letnie na takim stanowisku, więc pewnie dostanie ładne pieniądze.
Andrzej 2016-04-20 08:35:06
Panie Nikt o jakim lajcie mówisz? Tu trzeba pracować i nie ma kokosów a o jakimś lajcie to zapomnij bo szybko z ciebie zrezygnują jak zobaczą że nie chce ci sie pracować a rotacja jest duża.
fikio 2016-04-20 09:41:18
tak, zgadza się, doświdczenie jest u nich naparwde ważne i te 2 lata doswidczenia to jest naparwde już minium jak tak patrze, ale w sumie arto pracowac, bo masz umowe o prace.
hg 2016-05-05 17:39:11
umowa o prace jest waznym elementem uwazam..ale teraz jest ciekawa oferta na stanowisko specjalsity do spraw administracji i marketingu w Warszawie oferuja ciekawą pracę w młodym zespole w rozwijającej się Firmie oraz szansę rozwoju poprzez udział w projektach tworzenia nowych narzędzi HR.
eudka 2016-05-31 14:02:14
tak naparwde to takie rzeczy dają i zapewniaja teraz na każdym stanowisku, można na pewno też do nich iśc do pracy jako Młodszy specjalista ds. windykacji telefonicznej, bo to oferta szczególnie dla młodych osób wydaje mi się i studentów też na pewno biorą do pracy wydaje mi się.
eudka 2016-06-07 11:58:59
no jasne, że umowa o prace jest najwazniejsza! a jak wygląda u nich jeszcze oferta jako Młodszy specjalista ds. windykacji telefonicznej?
alan 2016-07-14 15:05:44
@eudka w tej chwili już nie. Poszukują programisty i praktykanta w Warszawie :)
Zostaw swoją opinię o Rączkowski & Kwieciński Adwokaci Sp. j. - Warszawa
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rączkowski & Kwieciński Adwokaci Sp. j.