logo Telit Management

Telit Management

Opinie o Telit Management

brak 2015-12-11 12:29:24
Firma nie inwestuje w swoich pracowników- brak szkoleń ( mimo,ze obiecują, że będą szkolenia )oraz osób od których można czerpać wiedzę. aktualna zarządzająca nie jest wzorem do nasladowania .atmosfera zastraszania. nie polecam.
PM 2016-02-29 18:18:45
Jeśli mówimy o stanowisku IT Project Manager to osoba z udokumentowanym 3-letnim doświadczeniem na tym stanowisku i certyfikatem PRINCE2 nie powinna mieć żadnych problemów ze znalezieniem pracy w stolicy :)
I nie widzę powodu żeby miała składać CV na ofertę outsourcingu i oddawać lwią część wynagrodzenia agencji zatrudnienia.

Jako Developer dodam, że PM to kluczowa osoba w zespole IT i nigdy nie złożę CV do firmy która zatrudnia PM-a przez agencję pracy.
Kojarzycie dla jakiej firmy Telit rekrutuje?
jarek 2016-03-03 21:42:41
Wypowiedź pisana przez osobę z działu HR firmy Tellit :) Typowy wpis sponsorowany.

Mógłby się ktoś wypowiedzieć kto pracował dla agencji Tellit czy warto w ogóle podejmować z nimi współpracę (jakie dają umowy i jakie zarobki na stanowisku programisty) i z jakimi klientami współpracują?

Jak do tej pory mam bardzo złe wspomnienia z rekrutacjami poprzez agencje zatrudnienia takie jak Tellit i nie chciałbym się znowu naciąć.
Jacuś 2016-03-03 22:15:19
Proponuję trzymać się od Telitu z daleka. Nie dotrzymują słowa. Nie płacą podwykonawcom. Normalny biznes dla tych panów jest czymś nieznanym...
szybki 2016-03-07 10:55:31
Coś takiego nie istnieje w agencjach pracy. Zanim kandydat na stanowisko IT trafi na rozmowę w sprawie pracy w siedzibie klienta jego CV musi zaakceptować po drodze kilka osób po stronie klienta a wcześniej jeszcze po stronie Tellitu, rekrutacja trwa bardzo długo a odpowiedź dostajesz z dużym opóźnieniem, średnio 3-4 tygodnie jeśli się nie zdecydują.

Ja agencjom zatrudnienia już dawno podziękowałem i wam radzę robić tak samo.
Partner 2016-04-16 09:02:12
Niestety NIE PŁACĄ. Umowa współpracy z firmą napisana jak dla niewolnika. Omijać szerokim łukiem!
Partner 2016-06-01 23:39:14
@popo
@eh
Nie pisałem o body leasingu, który również uprawiają, tylko o wykonywaniu usług dla Telit Management.
maako 2016-06-11 14:07:54
teraz to widze, ze firma stawia mocno na rozwój marketingu.
Zostaw swoją opinię o Telit Management - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Telit Management