Opinie o CityPL Nieruchomości w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie CityPL Nieruchomości. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w CityPL Nieruchomości o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CityPL Nieruchomości w Warszawa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w CityPL Nieruchomości?

Darek Nowy wpis

Witam, Ja mam sądowy nakaz zapłaty już ponad 10 lat i jak dotąd nie udało się ściągnąć należności. Pan Rafał ma chyba taki sposób na życie. Kilka lat temu byłem też na rozprawie sądowej jako świadek w sprawie, którą wytoczyła mu była wspólniczka {Pani Magda). Też twierdziła, że została przez niego (usunięte przez administratora)

Zawiedziona...

Oddział Radość unikacje szerokim łukiem, ludzie nieprofesjonalni, nie sprawdzają ofert, naciągają na pieniądze i czas. Miałam ogromną nieprzyjemność trafić do tego biura nieruchomości prowadzonego przez Pana M. (prezesa) Na dzień dobry otrzymałam odpowiedz, że nie otrzymam numeru KW póki nie podpiszę umowy przedwstępnej. Nieruchomość pomimo informacji w umowie, że ma drogę w ogóle nie miała dostępu do drogi publicznej... potem czekanie, otrzymanie dokumentów potrzebnych do umowy kredytowej dosłownie było wyrywane. Załatwiali tą drogę, droga jest potem okazało się, że z bublem prawnym wpisanym w KW... W niczym to nie przeszkadzało. Umowa w końcu została rozwiązania w wielkich bólach ze strony biura , bo cyt: Ja na tym nie zarobie to czemu mam tracić swój czas na podpisanie umowy przez drugiego współwłaściciela. Pieniądze przetrzymywanie w depozycie, dopiero otrzymałam je po liście przedsądowym (ostatniego możliwego dnia). Biuro zobowiązało się do zwrotu pierwszego zadatku, od samego początku była taka informacja, Pan M. napisał też o zwrocie zadatku do dzisiaj go nie widać. Na wezwanie przedsądowe nie reaguje cyt: Mam robić co chce... Moje pierwsze spotkanie z jakimkolwiek biurem nieruchomościowym, ciągłe czekanie, obiecywanie, nie sprawdzanie dokumentów, zwodzenie.... Dziasiaj wysyłam sprawę prawnikowi ile można czekać. NIE POLECAM omijajcie biuro na ul. Patriotów 195!!! Pełen nieprofesjonalism!!!

Paulina
@Zawiedziona...

Ode mnie chcieli tylko kase. To co ze w KW byl kto inny a sprzedawal dom kto inny, ich to nie obchodzilo, oby kase wziac, nic nie pomoc, pozniej martw sie sam. Nie polecam. Biora 20 tys za to ze pokaza dom, ktorego nie mozna sprzedac.

Zawiedziona 2 Nowy wpis
@Zawiedziona...

Czy mogę się Panią skontaktować? Mam podobny problem

Klient Nowy wpis
@Zawiedziona 2

Ta pseudo „agencja” psuje reputacje naprawdę dobrym licencjonowanym pośrednikom posiadającym wiedzę i serce do tego zawodu … Jest ich niewiele na tym rynku. Trzeba trafić w dobre ręce. Ja miałam tą przyjemność ????

Nati

nie wiem, skąd tyle negatywnych opinii . Ja osobiście mam pozytywne wspomnienia z okresu pracy w tej firmie i jest to miejsce, gdzie pracownika potrafią docenić. duża baza nieruchomości oraz klientów więc jest z czym pracować;) Polecam

Aplikowałeś do firmy CityPL Nieruchomości? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Rejestratorka medyczna / Rejestrator medyczny
Reh-Medica Centrum Rehabilitacji
Em

Przestrzegam przed tą firmą i jej pracownikiem pośrednikiem Martą M. Ta osoba działała przeciwko nam i doprowadziła do zerwania transakcji ze sprzedającym dom!! Absolutnie niefachowa, nie znająca przedmiotu sprzedaży, wprowadzająca w błąd i utrudniająca kontakt z drugą stroną transakcji. ODRADZAM WSZYSTKIM!!!

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w CityPL Nieruchomości?

ON

Nie ma tam zadnych pięniedzy prócz prowizji !!!!!!!!!

Małgorzata

Nie polecam, strata czasu i nerwów.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w CityPL Nieruchomości?

Nie ma zadnej kadry tam kazdy robi co chce a szef ma (usunięte przez administratora) bo i tak nie placi

Czy w CityPL Nieruchomości jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

click

To zależy czego dotyczą te problemy ?

Hej nie nie ma żadnej reakcji...pracowdawca nie ma zielonego pojęcia w prowadzeniu firmy!!!! w Radości zostało mu już tylko 2 pracowników wiecznie nikogo nie ma w biurze...

Ewelina

Hej, czy wiesz coś może na temat możliwego zatrudnienia w firmie? Czy można składać swoje CV czy póki co nie ma szans na pracę w CityPL Nieruchomości? Daj proszę znać, pewnie wiele innych osób także jest tego ciekawych.

@Ewelina

Nie polecam tej firmy....Nie płaci, brak szacunku do pracownika z dużej ekipy osob sa tylko dwie to biuro umiera :)

Asia

@click np konfilkty między pracownikami?

Babet

Pracowałam dawno temu z jednym ze wspólników tj.Rafałem. Wtedy firma nazywała się Meritum.Widzę że zmienił się wspólnik i nazwa. Złodziejskie metody pozostały,OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM tę firmę jako pracownicy A przede wszystkim jako klienci.

Ala

Jak wygląda system pracy dla agenta nieruchomości? Ile godzin dziennie, od której do której zmiany, jak z dodatkami typu samochód itp?

Juro

Słowni ludzie, dobrze zorganizowani i profesjonalni, tak jak firma działać powinna.

Byłypracownik

(usunięte przez administratora) W porównaniu z innymi firmami z branży City PL działa jak firma krzak, zarządzana przez studentów.

Mario

Szanuję firmę, nowoczesne i rozumne podejście do tematu. Z pracownikami bezproblemowo. Nie ma na co narzekać tak na dobrą sprawe :P

Mawra

Od wielu lat pracuję w tej Firmie (oddział w Radości). Atmosfera na ogół bardzo dobra, otrzymuję dużo życzliwości i wsparcia od współpracowników. Z Szefem jeszcze nie miałam problemu dogadać się. Idą na ręke z urlopami, dniami wolnymi. System pracy do obgadania - można z domu lub z biura. Lubię tą pracę. Polecam

Radość

Obecnie pracuję w oddziale w Radości. Nie mam żadnych problemów z komunikacją, rozliczeniami z właścicielem i atmosferą. Pomoc w każdym momencie. Jasne, klarowne zasady. Polecam

Anonimowy

Totalna porażka i żenada. Zastanawiam jak długo ta firma będzie funkcjonować jeśli tak traktują pracowników. Pensje z dużym opóźnieniem albo w ogóle. Atmosfera w biurze fałszywa, krzyki i pełna przekleństw nawet w trakcie gdy inny pracownik próbuje spokojnie porozmawiać z klientem. Nowy pracownik ma min. 3 os. nad sobą, która każda odpowiada inaczej na zadane pytanie. Bałagan, haos i nie wiadomo kto za co odpowiada. Beznadzieja. Prezes fałszywa paskudna morda. Nie opałaca ZUSu i ściemnia na każdym kroku. Niby udaje miłego ale tak naprawdę to kawał hama... szczerze wszystkim odradzam tego pracodawcy. Mam na myśli oddział w Piasecznie.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. A jak to wygląda w CityPL Nieruchomości? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

ta praca to żenada

Nie polecam,choć wiem,że mają kilka oddziałów i nie wiem,czy wszędzie potrzebny jest czas,żeby wdrożyć się do zespołu.Najbardziej przeszkadzało mi to,że nie zostałam przygotowana do pracy jak należy,na spotkaniach z klientami nie potrafiłam udzielić im konkretnych odpowiedzi,a moje pytania niejednokrotnie spotykamy się ze sprzecznymi informacjami.Improwizacja pod każdym względem.Po odejściu z firmy problem z uzyskaniem wynagrodzenia,wiem że nie tylko w moim przypadku.

@ta praca to żenada

Czy zgłosiłaś/eś sprawę do Pipu? Otrzymałaś/eś swoje wynagrodzenie?

ta praca to żenada

wynagrodzenia jak nie było,tak nie ma,ale nie czuję się w obowiązku sponsorować komuś działalności,także nie zostawię tak tego.

@ta praca to żenada

Skargę można złożyć online https://warszawa.pip.gov.pl/pl/formularz/155, mają miesiąc na rozpatrzenie, już teraz kilka osób z tego co wiem ją złożyło, łącznie ze mną, im więcej mają takich sygnałów tym lepiej dla sprawy. Ja również nie mam pensji...

NIE polecam! Nie płacą agentom za zrealizowane transakcje pomimo podpisanych umów i czują się bezkarni (do czasu). Właściciel jest udziałowcem jeszcze w 7 innych spółkach, pozornie miły i elokwentny i nic poza tym. Jego "dyrektorek" jednego z oddziałów, wspomniany w powyższym poście,to żenada - prosta budowa cepa bez krzty kultury osobistej. Zatrudniają ludzi na prowizji lub na minimalnych płacach (umowa o dzieło) i jest problem nawet z zapłatą podstawy nie wspominając o wypłatach prowizji. Szkolenie dla osób bez doświadczenia w nieruchomościach jest fikcją, żadnego wsparcia merytorycznego na etapie pracy. Omijajcie to miejsce szerokim łukiem!

filia123
@123

jaką oni oferują podstawę brutto?

@filia123

1500 zł na zleceniu

Zostaw merytoryczną opinię o CityPL Nieruchomości - Warszawa

• Jak się pracuje w CityPL Nieruchomości?

Zobacz opinie na temat firmy CityPL Nieruchomości tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

CityPL Nieruchomości
2.8/5 Na podstawie 32 ocen.

CityPL Nieruchomości