Huettinger Electronics Polska

Zielonka

Opinie o Huettinger Electronics Polska

wiadom 2014-07-11 11:00:40
Firma w Zielonce od wielu już lat (jakoś od 2006 r.) prowadzi politykę zatrudnienia polegającą na przyjmowaniu do pracy nowych pracowników. Na początku swego procederu przyjmowali na trzy miesiące, później na miesiąc. Z początku korzystali z usług kilku agencjo pośrednictwa pracy, obecnie z jednej - firma z Piaseczna. Proceder jest następujący: zwabia się ludzi do pracy i po miesiącu się ich zwalnia. Co to im daje? Daje im to, że pracownicy ani myślą np. o założeniu związków zawodowych, nie są w stanie bronić swoich miejsc pracy, panuje strach przed zwolnieniem z pracy, nowych pracowników wpuszcza się w przysłowiowe "maliny" - typowe pejoratywne działania dla negatywnej korporacji.
Element 2016-04-26 20:49:50
Polecam zerknąć http://www.moja-pensja.pl/zarobki/703,ile-zarabia-Monter-elektronik,

a tymczasem:

Montaż i uruchamianie płyt PCB,
Prowadzenie prac konstrukcyjnych przy prototypach dla płyt PCB. Wykształcenie zasadnicze/średnie techniczne elektroniczne lub elektryczne. Doświadczenie zawodowe min. 2 lata na w/w stanowisku.
Uprawnienia SEP do 1 KV.

Pod hasłem "Atrakcyjne wynagrodzenie " kryje się kwota brutto: do 2 500 PLN :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D (skisłem)

Nie dziwię się, że dosłownie wszędzie szukają pracowników. Widziałem ostatnio ogłoszenia typu "Panie/Panów na produkcję Zielonka" - jak do zbioru truskawek, byle taniej. Pracowałem tam kiedyś... krótko ;) I radzę innym - szanujmy się, swój czas, doświadczenie i Polski rynek pracy, bo tu nic się nie zmienia do lat, a przecież jesteśmy w Europie!!! W Niemczech za taką pracę płaci się min. 10 euro/h (nie licząc diet, a czasami nawet mieszkania zapewnianego przez pracodawce). Jeśli znasz trochę j. niemiecki i umiesz lutować, prace masz od zaraz.
Zostaw swoją opinię o Huettinger Electronics Polska - Zielonka
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Huettinger Electronics Polska