Opinie o Zakłady Metalurgiczne Pomet S.A. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Zakłady Metalurgiczne Pomet S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zakłady Metalurgiczne Pomet S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - Odlewnictwo staliwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Metalurgiczne Pomet S.A. w Poznań

Jak szefostwo w Zakłady Metalurgiczne Pomet S.A. traktuje ludzi?

geniu

pracowalem tam w latach od 72 do 80 r teraz nie chca mi uznac tych lat do emerytury bo nie ma moich papierow w archiwum czy to nie dziwne

Mirek Nowy wpis
@geniu

Witam, czy udało się Tobie zdobyć dokumenty potwierdzające pracę w tym czasie?

RED Nowy wpis

Pracowałem w Pomecie, koniec lat 70tych i początek 80tych, wtedy Pomet był solidną firmą. Jeździłem na suwnicy w starym W3. Pozdrawiam wszystkich którzy w tamtych czasach pracowali. L. Z.

Yura Nowy wpis

Czy aluminium działa?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Zakłady Metalurgiczne Pomet S.A.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

Czy pracownicy Zakłady Metalurgiczne Pomet S.A. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Krzysztof

Zakłady Metalurgiczne POMET S.A. zakończył działalność z końcem 2018 roku...

Arczi

To ta firma działa czy nie działa? Czy działa jakoś pod inną nazwą?

Józek 45

Czy ,Zakłady Metalurgiczne Pomet - Poznań jeszcze funkcjonuje i istnieje?

Witam czy robi jeszcze Lechu wąsem ?przy omedze ? bardzo wesoły gościu lubialem z nim pracować

Pomocnik omegi k20

Z pometu zostało tylko aluminium Ta go znajdziesz

Dobre

A tam nie umiecie łączyć poczczegullnych stopów z sobą. Opinie może i ładnie napisane, ale to nie idzie z paradą z wyglądem haha

Stefan

Wiecie może jak przedstawia się aktualnie sytuacja w firmie? Pytam ponieważ myślę o złożeniu CV

Gutek

Czy dobrze się tu pracuje? Tak dawno nikt nie pisał i tak sobie pomyślałem.

@Gutek

FIRMA POMET MA POWĄZNE PROBLEMY FINANSOWE, NIE PŁACI SWOIM PODWYKONAWCOM, ZADŁUŻA PRZEDSIEBIORCÓW!!!! ODRADZAM WSPÓŁPRACY !!!

zdziwiona

Ilu zmianowa jest praca w Pomecie?

zdziwiona
@zdziwiona

i czy pracują tam kobiety ? jesli tak to na jakich stanowiskach i czy teraz tam prowadzą rekrutację

Obeznany hu

Szef proponuję modym pracę inżynierów czy kiwrownikow. Ale najpierw proponuje pracę na hali za minimalna krajowa. W sumie 3 lata trzeba tak pracować za free. Po umowionych 3 miesiącach miał być mały awans ale oczywiście nie było go i po 4 miesiącach. Warunki pracy karygodne.

e

nie słyszałam o żadnej takiej zmianie personalnej, a nawet jakby to odlewnia staliwa i tak mocno się trzyma

Jack

A co się stało z prezesem, słyszałem że odszedł

gerwazy

zgubili moje done dotyczace plac zlat 1967-1975 przez to mam glodowa emeryture

w

Nie wypowiadaj się na temat o którym nie nasz zielonego pojęcia.Stawka 12,5 zł na godz. to nie jest "sporo powyżej średniej krajowej" tylko niewiele ponad płacę minimalną. Do twojej wiadomości średnia krajowa w Polsce to ponad 4000zł.

wesoly

Nie badz smieszna bo w biedronce lub amazonie placa wiecej za prace w cieple. Nie wiesz co to ciezka praca wiec nie dyskutuj i wracaj do kuchni.

wesoly

Odradzam no chyba ze ktos lubi pracowac za freee [1300zl] w ciezkich warunkach na zabytkowych maszynach w lecie w upale a w zimie w temperaturze 5-8 stopni na hali. UWAZAC na kapusia na SZermanie[centrum obrobcze]

alojz

Najgorsze ze w zimie na hali sa takie temperatury jak na dworze i tu pytanie...gdzie jest BHP w tej firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Metalurgiczne Pomet S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Zakłady Metalurgiczne Pomet S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Metalurgiczne Pomet S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Zakłady Metalurgiczne Pomet S.A.
2.1/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Krańcowa 20
    61-037 Poznań

Zakłady Metalurgiczne Pomet S.A.