AKADEMIA STYLU MARIUSZ SZYMOJKO

Opinie o AKADEMIA STYLU MARIUSZ SZYMOJKO

Piasek 2016-06-30 00:37
Niestety ja nie mogę podzielić się dobrymi wspomnieniami z pracy w tym studio. Niskie wynagrodzenie, brak umów o pracę czy nawet zlecenie. Właściciel bardzo pewny siebie, wykorzystuje znajomych nie rozlicza się z nimi. Bywały dni kiedy było fajnie ale to tylko dzięki fajnym ludziom, po za tym można się tam nauczyć wielu życzy jako pomoc fryzjera ale trzeba być nastawionym na pracę w charakterze fryzjera, pomocy fryzjera, sprzątaczki, i jeszcze przygotowywać jedzenie dla Pana Szymojko. Nie polecam. Wiele osób odeszło z tego salonu bo ten pan bardzo źle ich potraktował.
kate 2016-07-08 17:28
Nie zgadzam się z opinią. Pracowałam u Pana Mariusza bardzo długo i bardzo miło wspominam tę współpracę! Wiele przez ten czas się nauczyłam i wiele zawdzięczam Panu Mariuszowi!
Zdecydowanie polecam!
Iza 2017-05-04 10:51
Pracowałam w Akademii ponad 2 lata. W tym czasie zdobyłam doświadczenie. Współpracę z Mariuszem wspominam bardzo dobrze. Oczywiście nie zawsze było kolorowo, ale jak w każdej pracy są plusy i minusy. Wynagrodzenie moim zdaniem na dobrym poziomie - zawsze mogło być lepsze:)
Gdyby nie fakt, że zmieniałam miejsce zamieszkania, to bym się łatwo nie rozstała z tym miejscem.
Ania 2017-06-20 12:29
Fajna, ciekawa praca. Pełna wyzwań. U Mariusza pracowałam przez 3 lata. Salon poznałam od podszewki. Każdy ma przydzielone obowiązki. Z góry wie co ma robić. Zatrudniona byłam jako fryzjer. Dużo się nauczyłam.
Agnieszka 2017-10-19 14:43
Pracuję z Mariuszem ponad półtora roku i jestem zadowolona. Owszem jest specyficznym człowiekiem, jak każdy artysta, jednak bardzo konkretnym, wie czego oczekuje, czego chce, jasno wyznacza cele. Osobiście polecam pracę w jego salonie.
Zostaw swoją opinię o AKADEMIA STYLU MARIUSZ SZYMOJKO - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AKADEMIA STYLU MARIUSZ SZYMOJKO