Opinie o PCB SERVICE w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie PCB SERVICE. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PCB SERVICE na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i serwis sprzętu medycznego i laboratoryjnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PCB SERVICE w Gdańsk

Administrator Nowy wpis

W PCB SERVICE poszukiwana jest osoba na stanowisko Księgowa. Byłeś jednym z kandydatów zaproszonych na rozmowę? Napisz, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielami firmy! Twoja opinia może okazać się cenną wskazówką dla użytkowników rozważających zatrudnienie w przedsiębiorstwie.

Bogusław Nowy wpis

Ta firma nie znajduje się już w Gdańsku, a w Pszczółkach.

Stabilne zatrudnienie

Hmm, ktoś pisał o ogromnej rotacji, ale mija się z prawdą. Jeżeli po okresie próbnym ktoś się nie nadaje, to nie kontynuuje się z nim współpracy. Ludzie, którzy coś sobą reprezentują i chcą pracować, mają stabilne zatrudnienie od lat.

Mariusz Nowy wpis
@Stabilne zatrudnienie

Dobrze wiedzieć, że firma ta oferuje stabilne zatrudnienie. Mógłbyś dodatkowo dodać, czy są jakiekolwiek szanse, aby awansować na wyższe stanowisko?

Były pracownik Nowy wpis
@Stabilne zatrudnienie

Tak R, masz rację, jak zawsze.

Czyli jeśli ktoś się sprawdzi to nie ma aż tak dużej rotacji?

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w PCB SERVICE. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Manager sprzedaży?
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Dobry pracownik

Narzekają ci, co się nie nadawali do pracy. Firma OK, jak pracujesz, tak masz. Nie narzekać, tylko wziąć się do roboty. Ogarnięty handlowiec swoje zarobi.

Iwo

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników i jaką umowę proponują?

Fredi

Pewnie nie każdy nadawał się na stanowisko handlowca i nie utrzymał się w firmie.

Oszukany

Ta firmą nie działa normalnie. Koleżanko, kolego, spytaj na rozmowie o pracę na stanowisko handlowca - Szanownego (usunięte przez administratora)ile handlowców pracowało od początku działania tej firemki? Okaże się, że znacznie więcej niż w innych firmach. Rotacja jest ogromna.

Chętny do pracy

Zastanawiam się czy firma normalnie działa?

eddy

gdzie spotkałeś to ogłoszenie @tomek, ja szukam oferty z tej firmy, często wchodzę na ich stronę i nic nie mogę spotkać. Słyszałem same dobre opinie o pracy u nich

Mogłby ktoś napisać jakieś konkrety? Bo dzwoniła do mnie pani, że mam przyjść na rozmowę, i nie wiem czy jest sens się tam wybierać.

nie lubię R.

Wszystko jest do bani, ja również odradzam

wiseman

Pisać nie bo nie potrafi każdy. Pytanie pada konkretne Niezadowolony ? Dlaczego takie właśnie masz zdanie ? Jakieś konkrety ? Kasa ? Atmosfera w pracy ? Przełożony

niezadowolony

Jak dla mnie,praca w tej firmie to był błąd. Unikać jak ognia.

Ciekawy

Możesz coś więcej napisać o PCB idę niedługo na rozmowę ale niewiem czy jest sens jak tak piszesz

Tio.

Ja. Rownież zdecydowanie odradzam !!!!!! Zastanów sie 4 razy zanim nawet wyślesz cv. A jak już pomyślisz ze czemu nie to jeszcze puknij sie w głowę lub idź z psem na spacer. Jeżeli ktoś zainteresowany o tematatyce pracy w PCB proszę o kontakt x-x12@wp.pl. Powiem tylko ze dało mi do myślenia jak dowiedziałem sie ze już było 5 przedemna.

dlaczego odradzasz??

Zdecydowanie odradzam