Fosfan S.A

Szczecin

Opinie o Fosfan S.A

admin 2015-06-18 10:55:48
Użytkownicy chcący podjąć zatrudnienie w firmie Fosfan S.A potrzebuję informacji o niej. Możesz im pomóc dodając komentarze na naszym forum.
wredna baba 2016-09-07 23:43:14
Wszystkim którzy chcą podjąć tu pracę serdecznie odradzam. Nie podpisują umowy wcześniej, człowiek w dniu podjęcia pracy dowiaduje się że nagle z obiecanych "gór złota" dostaje marne grosze, warunki szkodliwe (chemia) ale o tym wiadomo już wcześniej, brak szkoleń stanowiskowych, wprowadzenia nowego pracownika. W okresie urlopowym UWAGA zatrudniają na umowę próbną a potem twierdzą "że ktoś nie spełnia ich oczekiwań". Na każdym kroku krzyki i wrzaski. Jeżeli chcecie żyć spokojnie a ktoś w fosfanie obiecał wam że będzie SUPER to bzdura. A przy okazji toną w długach.
Matteo 2016-11-29 03:18:32
Powiem tak, prace w fosfanie można porównać do tyrania w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nic tylko na okrągło krzyki, poniżenie czyli męczenie psychiczne organizmu, pracowników traktują tu jak niezniszczalnych niewolników czyli ciągła presją, pracownik zanim podpisze umowę o pracę jest wykorzystywany do maksimum na umowie na zlecenie, z kilku lub kilkunastu tych zleceniowcow zatrudniają w porywach do 2 osób, co do samego zakładu to czysta komuna, stołówka pracowników wygląda jak cela meksykańskiego wiezienia, brak sanitariatu na produkcji (jest tylko w szatni), warunki tak szkodliwe od chemii ze po kilku latach zapewne na plecach wyrastają skrzydła bo po kilku dniach wysypka jest murowana, pomimo maseczek zapylenienie jest olbrzymie (płuca bolą od samego myślenia o tym), głównym szkoleniem pracowników jest wrzucenie ich na głęboka wodę czyli "radź se pan sam" brak szkoleń czy instrukcji procesowych, z urlopow na żądanie trzeba się tłumaczyć na następny dzień, urlopy i dni wolne do odebrania rozpisują sobie jak chcą a nie jak chce pracownik, kierownik to były "trep" nie znający się na produkcji ciągle drze ryja i ma jobla na punkcie bhp i czystości, zastępca to tępy cwaniaczek, alkohol na zakladzie jest na porządku dziennym nie panują tu żadne zasady etyki pracy i bhp, zarobki mizerne a trzeba pracować najczęściej w systemie 4 brygadadowym, tak więc nie dziwie się gdy pracownikom nie chce się pracować za takie stawki a jeszcze bardziej gdy zabierają (a nie przepraszam, nie przyznaja) premii, podsumowując nie polecam pracy w tym zakładzie, pracy tu szukają ludzie którzy mają "nóż na gardle", "brudy w papierach" i chca je wymazac pracujac tutaj lub osoby które tu sie juz zakorzenily (czyli ludzie po 50 którzy już nie znajdą innej pracy lub nie chcą jej szukać ), administracja to chorzy psychole, zakład nie spełnia norm bhp i ochrony środowiska kontrolę przechodzi chyba za łapówki, reasumując praca dla hardcorowcow.
Zostaw swoją opinię o Fosfan S.A - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fosfan S.A