Instytut Zdrowia i Urody COSMOBELLE

Tychy

Opinie o Instytut Zdrowia i Urody COSMOBELLE

Krystyna 2011-02-13 23:53
Instytut Zdrowia i Urody COSMOBELLE jest firmą godną polecenia. Pełen profesjonalizm, potrafią sprostać nawet bardzo wygórowanym oczekiwaniom. Polecam!
monwin85 2011-02-14 00:27
witam,
chciałabym się podzielić moimi uwagami na temat praktyk w cosmobelle.Odbyłam półroczna praktykę w salonie urody i mogę stwierdzić , że nauczyłam sie wiecej niż podczas mojego studium.Posiadają najlepszy sprzęt i fachowców od których sie wiele nauczyłam a w dodatku jeszcze maja szkołe odrazu mogłam zapisać sie na szkolenia z LASER IPL + RF:
Fotoepilacja, Fotoodmładzanie, Zamykanie Naczynek, Usuwanie Przebarwień, Leczenie Trądziku.
ASKA78 2011-02-14 01:35
Moja ocena to bardzo dobry, polecam gorąco,miła atmosfera,bardzo dobry sprzęt i profesjonalne szkolenia!!
xxxx 2012-07-31 10:31
ja nie polecam, same złe wspomnienia
Ulka 2016-04-22 15:35
Witam, mam kilkuletnie w tej branży i chętnie pojęłabym współpracę z firmą Instytut Zdrowia i Urody COSMOBELLE. Na stronie widnieje nawet oferta pracy na stanowisko Stylistki paznokci, jednak nie ma oferowanych warunków. Ktoś może wie coś więcej o tej firmie?
anonim 2017-05-07 17:41
polecam strefe body space w tej klinice, super atmosfera, maszyny które działają cuda, a Pani Ada zaraża pozytywną energią i dobrze dba o klientow bedacych na ćwiczeniach
Zostaw swoją opinię o Instytut Zdrowia i Urody COSMOBELLE - Tychy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Instytut Zdrowia i Urody COSMOBELLE