Opinie o L&A Europe Consulting Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie L&A Europe Consulting Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie L&A Europe Consulting Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o L&A Europe Consulting Sp. z o.o. w Poznań

Graźka Nowy wpis

Hej. ;) Z tego co widzę coś tu pusto, ja akurat zacznę od stażu. Czy jest tu ktoś kto aplikował może na tę ofertę praktyk ze strony firmowej? Jestem już na IV roku wiec wpasowuje się w kryteria. Dostanę przed tym jednak informacje dotyczące merytoryki pracy w dziale księgowym? Jaka jest przy tym atmosfera? wiem ze staż jest bezpłatny z opcją na zatrudnienie. Czy ktoś z was został? Warto?

admin

Wiesz jak wygląda charakter pracy w firmie L&A EUROPE CONSULTING SP. Z O.O.? Twoja opinia jest ważna, pomóż poznać firmę innym użytkownikom.

Zostaw merytoryczną opinię o L&A Europe Consulting Sp. z o.o. - Poznań

Firma L&A Europe Consulting Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Młodszy Księgowy / Młodsza Księgowa, Poznań - Kwiecień 2023
  • Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy, Poznań - Kwiecień 2023
  • Specjalista ds. kadr i płac, Poznań - Styczeń 2022
  • Specjalista ds kadr i płac, Poznań - Grudzień 2021
  • Specjalista ds. Kadr i Płac, Poznań - Październik 2021
  • Starszy specjalista ds. kadr i płac, Poznań - Październik 2021

Czy pracujesz w firmie L&A Europe Consulting Sp. z o.o. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

L&A Europe Consulting Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Obornicka 330
    60-689 Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
L&A Europe Consulting Sp. z o.o.