logo pepco

pepco

Płock

Opinie o pepco

@ 2011-07-16 23:39:59
To nie praca tylko tyrka 10 robót na raz a kasjer dla kerownika jest zwykłym śmieciem
klient 2012-08-23 22:48:46
W sklepie znajdujący się w mazovi kierowniczka sklepu jest nie dość że [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dla klientów ma problem z podaniem towaru jak i wskazaniem go na sklepie a co wogóle ta pani tam jeszcze robi bo chyba jest tam z musu
x 2012-08-27 23:14:16
W mazovi panie które tam pracują są bardzo nieprzyjemne i już napewno tam nie pójdę
icee 2012-10-24 23:37:01
W mazovi w pepco widziałam nową kierowniczkę. Bardzo sympatyczna dziewczyna (nie to co ta poprzednia), uprzejma i widać, że zależy jej na klientach. Takich ludzi potrzeba więcej.
icee 2012-10-24 23:40:38
I nie prawda, że dziewczyny są nie miłe. Może trafił ktoś na zły dzień. Dla mnie zawsze gdy jestem miłe.
kjnajknlkj 2016-04-04 22:38:04
@lala no nie gadaj że na pracę stałą 1700 zł na ręke to jest dobra stawka. Ja powiem szczerze nie chciałabym tyle zarabiać. Ale szukają tez zastępcy keirownika sklepu, tu kasa lepsza
Zostaw swoją opinię o pepco - Płock
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie pepco