Opinie o S-Druk

Igor

Idealnie nigdzie nie ma a tu jest dobra kasa i sprzęt a wybór pozostaje dla każdego.

@nikt dla sduka

drogi @nikt w Twoim wypowiedzi tylko 1 stwierdzenie jest prawdziwe: drukarnia S-druk poszukuje nowych pracowników. Jest to prawda, która wynika z tego,że w grudniu drukarnia montuje nową składarko-sklejarkę i potrzebuje do jej obsługi 3 operatorów i co najmniej 6 osób do pakowania. Pozostała treść to kłamstwa wyssane z palca. W drukarni S=druk nie ma osoby która pracuje w systemie 3 zmianowym i zarabia mniej niż 3000 zł netto. jeśli zaś chodzi o ludzi z tak zwanym doświadczeniem, to czasami drukarnia rezygnuje z ich usług w trosce o dobre relacje w zespole i komfort pracy pozostałych pracowników.

Dyrektor "Publishing School"

S-Druk jest bardzo przyjazną i otwartą drukarnią dla osób wchodzących do zawodu poligrafa. Od wielu lat (także w tym roku) grupa studentów grafiki poligraficznej DTP z "Publishing School" ma możliwość przyjścia na umówiony termin, zapoznania się z procesami technologicznymi, materiałami i maszynami. Dzięki temu z pewnością w przyszłości będzie mniej konfliktów na linii grafik-drukarnia. Gościnnym właścicielom drukarni oraz przesympatycznej załodze bardzo dziękujemy.

Grażyna

Widziałam, że firma wystawiła ofertę pracy dla operatora maszyn sztancujących. Widełki z ogłoszenia to 7,5-8,3 tyś. Jest również mowa o premiach. Czy podane widełki zawierają już takie premie? Jako nowy pracownik firmy ile tak konkretnie można zarobić?

Nowy wpis

@Grażyna

Szanowna Pani W kwestiach finansowych nie preferujemy rozmowy na forum. W przypadku zainteresowania ofertą pracy na tym stanowisku zachęcamy do wysłania swojego CV.

YS Nowy wpis
@S-Druk

Mogę się dowiedzieć w jakich godzinach pracuje obsługa klienta? Czy jest to oferta również dla studenta, w moim przypadku germanistyki?

N Nowy wpis
@S-Druk

Czy kwoty wynagrodzenia są objęte tajemnicą? Pracownicy muszą podpisywać aneksy, że mają zakaz rozmawiania o pensji? Chyba, że każdy zarabia inną kwotę, stąd ta tajemnica na forum?

@nowa Nowy wpis

czy jest jakaś oferta pracy zdalnej ?

Daro

Dzień dobry chciałem się dowiedzieć czy macie przyjęcia na stanowisko kierownika introligatorni bądź brygadzistę,mam bogate doświadczenie jako operator falcerek i krajarek a także 3lata pracy w Niemczech na falcerkach krajarkach, mam też szkolenia w fabryce Heidelberg pozdrawiam serdecznie.

Marika

Widziałam, że rekrutacja na stanowisko kontrolera jakości skończyła się kilka dni temu. Cóż, mąż się trochę spóźnił ale uważam, że można podesłać CV. Wiecie coś na temat tego stanowiska? Widziałam widełki 5,5-6 tyś. Do tej kwoty dochodzą jeszcze jakieś ewentualne premie? Co powiecie na temat atmosfery w firmie, przyjemnie się pracuje na tym dziale?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie S-Druk.
Bambi

Nie widziałem człowieka od BHP od kiedy się przyjmowałem bo jak by był to wkoncu zająłby się dziurami przed magazynem i na placu to jest nie bezpieczne bo można się wywrócić wózkiem tak przestrzegają BHP kpina i żenada

Gonzo

Mam pytanie zostałem zwolniony niesłusznie gościu zrzucił mnie zwózka zabrał mi kluczyki i o mało mnie nie pobił byłem u prezesa zgłosić to to wyszło że ja byłem agresorem i mnie zwolnił czy mam szansę wygrać w sądzie pracy czy dać sobie spokój było to dwa tygodnie temu .

@Gonzo

Drogi Marcinie Powodem Twojego zwolnienia było wielokrotne naruszanie regulaminu pracy, za co wcześniej otrzymałeś upomnienie, naganę oraz naganę z wpisem do akt personalnych. Jeśli masz jakieś wątpliwości w tej sprawie - zapraszamy do biura firmy. Tylko tutaj możemy Ci wyjaśnić naruszenia (7) które były powodem, że zmusiłeś nas swoim zachowaniem do rozwiązania umowy za porozumieniem stron, a mogło się skończyć zwolnieniem dyscyplinarnym.

Gonzo

Chciałem przeprosić wszystkich w S-druku chciałbym wiedzieć czy miałbym szansę powrotu s -druk jest super firmą .

Gonzo

W S-druku zwalniają za to że sobie zaklniesz a gościu rozbił dwa samochody firmowe nawet nie poniósł konsekwencji bo jest rodzina do prezesa podwyżek zero a powyżej wypłaty dostajesz pieniądze jako premię która jest lub jej nie ma

@Gonzo

Drogi Marcinie w naszej firmie nie zwalniamy pracowników za to, że sobie przeklną. Zwalniamy natomiast za brak szacunku do innych pracowników, ubliżanie innym i permanentne łamanie podstawowych zasad panujących w naszej firmie. W pozostałej części Twojej wypowiedzi są kłamstwa. Kierowca, który miał wypadki samochodami służbowymi został przeniesiony na inne stanowisko - wszak były to wypadki. Co do podwyżek - to również mijasz się z prawdą. 10% podwyżka pensji podstawowych miała miejsce w kwietniu 2023

Mali
@S-Druk

O, a to ciekawe z tymi przenosinami. A czy jak taka osoba jest przenoszona, to też pensja się zmienia? Czy kasa zostaje taka sama, pomimo zmiany stanowiska?

Gonzo

To zasadą jest pięknie sie uśmiechać nisko kłaniać a jak to nie robisz to trzeba zwolnić a jak uczciwie i ciężko pracujesz to się nie liczy.a podrugie to się przychodzi i mówi żeby przeprosić a nie idzie za plecami i skarży a tą osobę stawia przed faktem dokonanym .sorry.

Gonzo

Jednak prawda że jeden donosi na drugiego bo moja opinia została usunięta uczciwe pracujących zwalnia się a nieroby takie jak kierowniczki magazynu wyrobów gotowych i pracownicy planowania którzy perfidnie kilkanaście razy dziennie chodzą palić na plac za kontenery dalej pracują jest nie w porządku to prezes toleruję .

@Gonzo

Drogi Marcinie, dziękuje bardzo, że zwracasz nam uwagę na zachowanie Koleżanek i Kolegów. Oczywiście zajmiemy się tym zagadnieniem.

Alka

Przyciągnęły mnie zarobki do tej oferty na operatora maszyn sztancujących, ale nie będę kłamać, że mam doświadczenie jakieś wielkie. Ta praca przy maszynach, którą w ogłoszeniu opisują, to jakaś stojąca? Ile jest w ogóle przerw? Z góry dziękuję, jeśli ktoś zechce pomóc i mi rozjaśnić trochę, jak to wygląda w praktyce.

Ile jest zmian w S-Druk?

Operator sztancy

Ostatnio widziałem ofertę pracy na operatora sztancy.pytanie czy jest duża rotacja pracowników? Poszukuję stałej pracy , pracuję jako operator sztancy i hotstampingu na maszynach heildenberg (promatrix,MK) . Firma szuka niewykwalifikowanych pracowników czy doświadczonych pracowników? Jako operator z 16 letnim stażem na maszynach typograficznych firma jest zainteresowana czy szkoda sobie zawracać głowę .:))

Emilia
@Operator sztancy

Jak ktoś będzie odpowiadać, to jeszcze dajcie znać co z benefitami. Czy firma daje dodatki? Bo ja szukam info dla kogoś kto ma doświadczenie 9 lat. I ciekawa jestem czy jest tu prywatna opieka medyczna dla pracownika i jego rodziny?

XYZ

Zatrudniaja jeszcze Operatorów produkcji poligraficznej? Ostatnio coś nie widziałem, żeby rekrutowali, ale coś kojarzę, że była taka oferta kiedyś, no ale nic nie wiem w sumie. W miarę nowoczesny ten zakład?

Sdruk
@XYZ

zapraszamy na strony OLX - tam są aktualne oferty pracy

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu S-Druk?

Małgorzata

Witam. Pojawiło się ogłoszenie na odbierającą, napiszcie proszę kilka słów czy warto się zainteresować ta ofertą.

Czy pracownicy w S-Druk dogadują się między sobą?

Pracownicy tak , ale wyżej już trochę gorzej , poprzyjmowali wynalazki typu kierownik sztanc i będą z tego problemy

Natalia
@Andrzej

W sensie, że kierownicy między sobą się nie dogadują czy kierownicy z niższymi stanowiskiem pracownikami? Jakie wymagania trzeba spełnić żeby zostać tu kierownikiem? Można awansować będąc pracownikiem tej firmy? Jaką wypłatę mają kierownicy i premie?

S-Druk

W firmie atmosfera świetna, pracuje się przyjemnie i bez stresu, jednakże firma stawia na wysoką jakość i oczekuje się od pracowników zaangażowania i odpowiedzialności. W zakresie zarobków- nie można narzekać, Zarząd docenia zmotywowanych i zaangażowanych.

Bożena
@S-Druk

Czyli doceniają jakimiś podwyżkami czy macie może jakiś system motywacyjny ? i czy poza tym pracodawca oferuje jakieś szkolenia pracownicze albo inne mozliwości rozwoju?

fazi

Praca magazyniera. Czy warto? Jak atmosfera? Jakie warunki?

Nn

Firma jest zespołem czasem jak rodzina jednak są wyjątki i takie osoby powinno się zwalniać bo zatruwają wszystkim życie i pogarszają znacznie komfort pracy.(usunięte przez administratora). Kiedy wyrwie się chwasty pole ma bardziej obfite plony

Życzliwy..
@Nn

Dokładnie tak, np na magazynie papieru są takie chwasty, które tylko kombinują jak tu sztucznie wygenerować nadgodziny, komitywa z kierowniczką, która zamiast ogarnąć na bieżąco pracę magazynu to tylko łazi co chwilę na papieroska..

Zostaw merytoryczną opinię o S-Druk - Kraków

• Jak się pracuje w S-Druk?

Zobacz opinie na temat firmy S-Druk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w S-Druk?