Pretorius Sp. z o.o.

Kielce

Opinie o Pretorius Sp. z o.o.

Janusz M. 2011-01-04 12:01
Pracowałem w firmie Pretorius jako Windykator. Otrzymywałem tylko sprawy po innych pracownikach, przedawnione, po-egzekucyjne i wielokrotnie windykowane. Pretorius przy sporządzaniu rozliczeń miesięcznych był nierzetelny, wycofywali zlecenia, nie regulowali terminowo płatności, przenosili koszty obsługi zleceń na współpracowników czyli Windykatorów (wymagali prowadzenia działalności gospodarczej). Podumowując odradzam innym współpracę z firmą Pretorius z Kielc.
były pracownik 2011-02-02 11:52
O tak (usunięte przez moderatora) pracowników w tym windykatorów firma Pretorius ma opanowane do perfekcji!
WSTYD i ŻENADA!!!
Negocjator 2012-02-21 23:39
Takie coś jak tu opisujecie
to się nazywa \"kreatywna\"księgowość
czyli jak (usunięte przez moderatora) młodego zanim mu się zapłaci
ps własna działalność????!!!!,
własne biuro własny samochód własny telefon?
Nie lepiej otworzyć swoje jak mr. PYTEL?
musicie dla nich być pretorianami?
czyli mierny ,bierny,ale wierny?
ja , 2012-03-29 13:23
(usunięte przez moderatora) żerują na nieszczęściu ludzi
nowy 2016-03-23 17:06
w tej chwili jest ogłoszenie na terenowego - Katowice, piszecie o umowie o pracę a w ogłoszeniu jest mowa o działalności gospodarczej, jakie są warunki wspołpracy??jakie są to sprawy??
Maciek 2016-05-18 18:00
Tak to prawda, poszukiwali takiego specjalisty, ale później przestali mi się wydaje, że już kogoś ogarnęli, ale nie wiem, jesli czujesz się na sile to generalnie polecam spróbować od razu wysłać CV na ich maila, bo to też jest zawsze jakiś pomysł, tak sądze
profik 2017-05-22 11:44
nie polecam tej firmy pracowałem w terenie oczywiście tylko działalność gospodarcza wchodzi w rachubę, generalnie nie mają spraw , a te co przekazują są już przerobione, co chwila zapewniają ,że przekażą nowy portfel , ale tego nie robią bo to bidoki, sprawy przekazują na krótki okres czasu obsługi i jeszcze na tym próbują orżnąć, ty się narobisz, stracisz paliwo pieniądze , a oni ci sprawę zabiorę i d...a nie ma z kim walczyć. System całkowicie nie dostosowany do pracowników zewnętrznych, wolny, zacinający się co chwila, i generalnie jakiś totalny gniot, szkoda tylko prądu i pieniędzy dla nich.
Zostaw swoją opinię o Pretorius Sp. z o.o. - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pretorius Sp. z o.o.