Opinie o GLUMATEX Sp. z o.o. w Nakło Śląskie

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie GLUMATEX Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w GLUMATEX Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GLUMATEX Sp. z o.o. w Nakło Śląskie

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie GLUMATEX Sp. z o.o.?

Rafał Nowy wpis

Nawet tam nie idź. Na początku wszystko jest ok , ale potem zaczynają się problemy z wypłatą. Mi facet wisi 4000 i nie zanosi się na to abym odzyskał z tego złotówkę.

Grzesiu

Pracowałem jakiś czas temu. Firma ok. Pozdrawiam z Norwegii

@Grzesiu

A kiedy byłeś tam ostatni raz że piszesz o firmie że jest ok.?

Grzesiu
@Malyrz

Za każdym razem jak jestem w Polsce. Za kilka lat pewnie Norwegia się znudzi i będę szukał pracy właśnie tam. A ty Malyrz kim jesteś? Bo widzę, że często się udzielasz wiec chyba żałujesz, że już nie robisz. Wiem, na pewno napiszesz coś innego ale ja pracowałem i za jakiś czas chce wrócić bo pracuje tam kilu moich kolegów.

@Grzesiu

Ha Ha A dlaczego ty Lorneta tam nie pracujesz?

Malyrz Nowy wpis
@Grzesiu

Bo nie jest ok. Zalegają z wypłatami. Dużo ludzi którzy się zwolnili nie dostali wypłat.

Poszkodowany Nowy wpis

(usunięte przez administratora)a mnie na 1400 zł. Nie polecam firmy.

Okna zamontowane. Wyglądają na solidne. Zobaczymy jak z użytkowaniem.

Kiedys
@Marek

Zycze wszystkiego dobrego

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie GLUMATEX Sp. z o.o..
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Sędzia komisarz zawiadamia, że w sprawie o sygn. akt XII GU 26/16, postanowieniem z dnia 14 października 2016 r. zabezpieczono majątek dłużnika "Glumatex" Sp. z o.o. z siedzibą w Nakle Śląskim (KRS 0000164850), poprzez ustanowienie tymczasowego nadzorcy sądowego

No tak
@Andrzej

Wszystko jasne

@kto to jest a pracownicy nie mogą powiedzieć ?

Adwokat
@Karolina

Bardzo ciekawe ze wy w zarzadzie nie wiecie kto to jest

SYN

Pani Anno a raczej Panie Michale serio aż tak jedziemy z tematem? Poczekajmy do tego wyroku sądu i wtedy się okaże co i jak. Teraz wiem jedynie, że nawet papierów Pan dobrze nie potrafi złożyć. Może opublikujemy niekompetencję Pana pracowników przy montażu. Przecież to Pan powiedział, że nie spocznie do czasu jak nie zamkniemy interesu. Acha właśnie powstała nowa hala produkcyjna i nigdy nie był Pan naszym klientem a jedynie podwykonawcą ;) Od czasu jak Pan nie montuje naszych okien firma ma się świetnie :)

Zamontowali mi właśnie okna w Piasecznie. Wyglądają na solidne. Lakier i silikon ok. Jedyny minus to kilka dni opóźnienia ale to jak każdy na mojej budowie. Ogólnie wszystko ok i jak obiecałem wystawiam opinię.

Okna zamontowali i wszystko ok. Nie ma co się awanturować o spóźnienie bo nikt u mnie nie zrobił w terminie. Ogólnie polecam Glumatex. Jakość super

Karl

Firma glumatex to żart. Pracowałem przy produkcji okien i to co się dzieje na linii byłoby niedopuszczalne w normalnej firmie. (usunięte przez administratora)Pracodawca potrafi z dnia na dzień powiedzieć Ci że twoim obowiązkiem jest jechać jutro na drugi koniec polski. (usunięte przez administratora)

@Karl

Chyba sobie żarty robisz ????. My nie jeździmy chyba, że kierowcy ale oni maja to w zawodzie. Mamy w całej Polsce montażystów. Firma Ok i od kilku lat nikt nie wyleciał chyba ze popijał w pracy. Chyba wiem kim jesteś? Tym samym co naparza na innych forach że (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) bo zniszczyłeś firmie szyb za 50 000 i szef nie zapłacił. Co się człowieku dziwisz ???? weź zluzuj gumkę w majtach. Sam Ci okna woziłem z 2 razy... Panie Michale... ????

@Karl

Szanowny Panie Karl dziękujemy za opinię jednak nie możemy się z nią zgodzić. Wszystkie wyjazdy w naszej firmie są obsługiwane przez zespół do tego przygotowanych ludzi. Każdy wyjazd jest planowany z kilkudniowym wyprzedzeniem i nigdy żaden z naszych pracowników nie był wysyłany z dnia na dzień na drugi koniec Polski abstrahując od tego, że nie działamy aż z takim rozmachem. Nie wiemy nawet w jakim celu miałby być tam wysłany. Nie wiemy także na jakiej podstawie wystawił Pan taką opinię z której jednoznacznie wynika, że nigdy nie był Pan naszym pracownikiem wspominając o linii (zakładamy produkcyjnej). Pomimo tego, życzymy wielu sukcesów i mniej trosk. Pozdrawiamy

bobo

Zdecydowanie nie polecam. Mam drzwi, ale bez szyb a firma miga się z ich montażem.

@bobo

Bo teraz naprawiają kotły...

@bobo

Niestety nadal nie mam tych szyb. Pytałam o szyby, ale nie mają mnie jeszcze w swoim planie. Muszę pewnie ogłosić konkurs na docieplanie tych drzwi. Nie muszę chyba dodawać, że sponsorem nagrody głównej będzie oczywiście ich wykonawca.

Kolega z roboty

Też to czytałem i też mnie rozśmieszyło z tym, że nastawieni na zysk hehe. Pozdro i do zobaczenia jutro

Bartosz

To prawda, często zdarza się, że wypowiadają się klienci, ale ich opinia również daje nam obraz tego, co dzieje się w firmie. Nie należy jednak zapominać, że na GoWork.pl wypowiadamy się z perspektywy pracownika. Polecasz tego pracodawcę, a jakie jeszcze czynniki wpływają na taką Twoją opinię? Jesteś zadowolona ze swojego wynagrodzenia? A może dostępne są jakieś premie/benefity?

Aktualność
Dzień dobry, takie cudo w Szwajcarii to nasze dzieło :). Jesteśmy szalenie zadowoleni ze współpracy i z efektów.

Malyrz

Oni zawsze poszukują pracowników, a ci co się tak dobrze wypowiadają o pracy zazwyczaj pracują miesiąc...

@Malyrz

Dzień dobry Panie Malyrzu, Zastanawialiśmy się, skąd się zabrał Pan i Pana nik, wywnioskowaliśmy, że zajmuje się Pan malowaniem lub jest Pan lakiernikiem? Nie uszło naszej uwadze, że jest Pan bardzo aktywny na naszym profilu, może gdyby wykazywał się Pan równym zaangażowaniem w pracy co w komentowaniu każdego pojawiającego się posta, nadal pracowałby Pan u nas. Zazwyczaj wszelkie aktywności internetowe Klientów i pracowników nas cieszą, ale obawiamy się, że Pańskie nic nie wnoszą. Rozumiemy, że czuje się Pan odpowiedzialny za bezpieczeństwo i prawidłowe wybory życiowe wszystkich Pracowników, ale ten rodzaj heroizmu jest zbyteczny. Jeżeli czuje się Pan poszkodowany przez naszą firmę w sposób uzasadniony, prosimy o kontakt, wyjaśnimy sprawę, a Pan nie będzie już zobligowany do sprawowania merytorycznego nadzoru nad naszym profilem i będzie mógł się zająć szukaniem pracy. Serdecznie Pana pozdrawiamy

@GLUMATEX Sp. z o.o.

HA HA HA

olesia

WITAM!!!!! MAM OGROMNĄ PRZYJEMNOSC PODZIEKOWAĆ FIRMIE ;GLUTAMEX" SZCZEGÓLNIE panu który pomógł znaleśc specjaliste do kotłow gazowych też właśnie GLUTAMEX produkowali w latach 70/80 i jak do tej pory sprawuje się należycie i to jest właśnie najlepsza reklama tej firmy. Chociaz obecnia firma przekfalifikowała się na produkcje okien to nie zostawiła swojego klienta w ptrzebie za co dziekuje bardzo.Firme prowadzi już drugie pokolenie o tej samej nazwie i na pewno tej samej rzetelności co firma z lat 80-tych.Kiedy będę wymieniala okna to tylko z firmy glutamex bo to firma z renoma i dbajaca o klienta.Jeszcze raz dziekuj

@olesia

Bardzo dziękujemy za tak miłe słowa za to, że zdobyliśmy Pani zaufanie również :) to wiele dla nas znaczy. W razie potrzeby oczywiście zapraszamy po stolarkę. Serdecznie pozdrawiamy

bobo

Zdecydowanie nie polecam tej firmy. Mam wstawione drzwi i od kilku miesięcy nie mogę się doprosić o szyby. Podają coraz to nowe terminy z których się nie wywiązują. Masakra!!!

Natalia

Dzięki @M., że dajesz znać innym o zatrudnieniu. Oceniając Glumatex głównie skupiłeś się na wynagrodzeniu i jego wypłacaniu. Na co oprócz tego można tutaj liczyć? Jaka jest umowa, zmiany czy socjal? Tak jak pisałeś na forum można przeczytać różne rzeczy ale często nie mają one odzwierciedlenia w rzeczywistości. Więc jak jest z tymi warunkami?

@Natalia

Nie dziwi cię Natalia że oni ciągle poszukują pracowników...

Seba

praca bardzo ok, czasem jest nerwowo i brakuje czasu ale w innych robotach tez mi sie to zdarzalo.

Rrenia

Współpracuję z firmą Glumatex od jakiegoś czasu. Często zamawiam okna drzwi i kilka razy ogrody zimowe. Jestem bardzo zadowolona z wykonywanych zleceń. Są skrupulatni i uczciwi. Polecam nie tylko jako producenta okien i drzwi ale również pracodawcę.

Renia

Jasne :) pracowałam do 2006r.

@Renia

na pewno tak jak ci wszyscy co piszą te bzdury...

Malyrz

30-40 ludzi? Chyba w latach 1990 -2000...

Zostaw merytoryczną opinię o GLUMATEX Sp. z o.o. - Nakło Śląskie

• Jak się pracuje w GLUMATEX Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GLUMATEX Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GLUMATEX Sp. z o.o.?

GLUMATEX Sp. z o.o.