Opinie o ICAR w Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ICAR w Kraków

Icar

Hahaha pan Sławek chyba mefedronu sie nawciagal! Za 10h 120-150 to jest max co można za chwilę obecną wyciągnąć!! Kiedyś owszem 300zł dało się jak było 300-400 aut. Teraz jest 950 strefy dowalone do granic możliwości nawet w weekend nawet jak jest ruch to można w gacie narobic a nie zarobić.

marian

kolega chyba żyje czasami, gdy logował się na bieżanów na pozycję, a nie na 8 JAK TERAZ

marian

jeśli jeździsz 10 h dziennie to zrobisz 150-180 zł utargu średnio w ICARZE odjąć trzeba paliwo, zus, podatek, abonament do ICARA, i amortyzacja auta w w

@marian

Proszę cie chłopie zmień informatora!Takie obroty to robisz w dwójkach czy barbakanie.Dziwne że na forum icara wypowiadają się głównie taksówkarze którzy nie jeździli w icarze.Oni wiedzą lepiej od nas samych ile zarabiamy. Za 10 godz robisz przynajmniej 300 zł.Musisz tylko wyjechać od 4-5 rano lub od 17-18 po południu.

@icar

Nie kumam dlaczego niby w tych godzinach ma zaczynać skoro wcześniej każdy zachwala że ruch non stop i napisz ile dostanie za godzinę stania w korku na Wielickiej albo Andersa.300 to historia.

@:)

Bo jesteś tępy i tyle.Jak wyjedziesz o 4 to do 14 jeździsz a nie stoisz w korkach to samo od 17-18 jeździsz a nie stoisz.Ruch jest cały czas tylko trzeba coś kumać a nie tak jak kolega,który mnie pomylił z właścicielem.On za 10 godz robi max 120-150 zł.Pewno to jeden z tych co wstaje do pracy o 9 bo lubi pospać,jeździ starą astrą i nie ruszy się do zlecenia na WK bo oszczędza kilometry żeby mógł jeszcze trochę pojeździć swoim złomem.Z oszczędności kilometrów jeździ też tylko 4 godz dziennie a potem musi zjechać dolać olej i płyny. Jeśli będziesz jeździł na taxi to tylko karta podatkowa!!!!

abu dhabi

Przecież to widać na kilometr ze te brednie opowiada prezio;) Każdy wie że w Icarze jest lipa i coraz więcej ludzi zastanawia się nad odejsciem więc nagania kolejnych zeby mieć za co Panamere tankować...

2,80/4,20
@icar

porównywanie obrotów z Icara czy Megi do innych sieci a w szczególności do betonu nie ma sensu bo efektywność waszej jazdy jest śmieszna choć ilość zleceń i kilometrów jakie stukacie w miesiącu imponujące szkoda tylko, że za tak śmieszne pieniądze.

mirek

Mam szczere pytanie i proszę o szczerą odp to ile wy tam wyciągacie , albo jak kszałtują się utargi dzienne jezdząc np po 10 h dzięki z góry i pzd

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
icarek jajcarek

i w końcu wakacie urlop,wczasy,odpoczynek kto pracował sumiennie cały rok moze sobie pozwolić na relaxik ,a icarek pomyka przez miasto,klientów przejmuje nadal he he

łowca okazji

Z Bieżanowa czy Wieliczki do centrum to tylko Icar!!! Są naprawdę bezkonkurencyjni :)

icar

już niedługo będziesz w niej pracował

@icar

Nieee nie będę bo nie jestem sprzedajną dzi...

@.

każdy tak mówił

mirek
@icar

Dzięki za odp a podateku to ile? np karta podatkowa ? jaka forma jest najlepsza podadku bo inne to wiadomo dzieki i pzd

abu dhabi

Błyszczysz... Po pierwsze jak nie masz jak się obronić to mnie nie obrażaj bo się pogrążasz! Po drugie, masz jakiś kompleks gorszych aut więc pewnie jesteś WŁAŚCICIELEM ICARA... Po trzecie masz kompleks Megi więc jesteś WŁASCICIELEM ICARA... Po czwarte i najważniejsze... Módl się żeby /abu dhabi/ nie został szefem bo sam będziesz tyrał na Skodzie swojego brata...

@abu dhabi

Przecież ty już jesteś szefem.Zatrudniasz jednego osła,jeździsz jaguarem i sprzedajesz futra z norek swojej żony(za dużo ich dostaje). Piszesz o kompleksach a to raczej ty je posiadasz.Duże fi uty ,dobre auta-to wszystko pewnie śni ci się po nocach. "W swojej poprzedniej pracy czyściłeś kibel u swojego szefa, dostałeś 1800zł i to co spadło ze stołu, a jedyną rzeczą za którą byłeś odpowiedzialny była śmierdząca ścierka, ewentualnie mop i dziurawe wiaderko"-a ta znajomość tematu potwierdza co robiłeś wcześniej w życiu. Więc może nie zazdrość innym tylko weź się do roboty internetowy krzykaczu. Jak ładnie poprosisz to zdradzę ci jak można zrobić niezły utarg.

tx
@icar

niezły utarg w icarze,medze czy barbakanie....- - po tych stawkach!? - nie musisz zdradzać,bo wiem jak zrobić.- - 24 NA DOBĘ W AUCIE hehehehe

lipa

Panowie coraz gorzej juz nie idzie w icar zarobic za 10 godzin i nocki w weekendy ledwo na oplaty mi starcza ja nie wiem jak to bedzie

brzoza
@lipa

to wróć do poprzedniej roboty skoro ci tak źle a na taxi będzie o jednego mniej. Ziarnko do ziarnka i zbierze .....

Mario
@lipa

nie będzie... Lipa w Icarze to mało... To jest TRAGEDIA!!!

brzoza
@Mario

co wy z "lipą" jakimiś nieudacznikami jesteście skoro nadal jesteście w tej tragedii?? Nic innego nie umiesz robić poza taksówką i narzekaniem?

taxi

To co ty jeszcze robisz w Polsce skoro jesteś takim europejczykiem.Granice są otwarte więc wybierz kraj w którym się jeździ najdrożej i jednego na postoju mniej.

abu dhabi

Prezesi Icara zmieniają samochody jak rękawiczki ( Daruś sprzedał X5 i kupił nowego sportowego Mercedesa, a Sławuś z Cayena przesiada się do Panamery) a kierowcy dalej tyrają po 15 godzin stojąc za darmo w korkach zeby mieć co do gara włożyć... Ludzie, kupcie sobie kalkulatory i policzcie koszty prowadzenia WŁASNYCH działalności...

@abu dhabi

W mojej wcześniejszej pracy szef jeździł bentlejem a nam płacił po 1800 zł.W tej zarabiam 4,5-5 tys zł na czysto a szefowie jeżdżą dużo gorszymi autami więc nie mam co liczyć.Własna działalność mnie się opłaca i to baaardzo.Może ty weź swój kalkulator do ręki to ci wyjdzie,że powinieneś się już dawno przenieść do icara.

ajo
@icar

Puknij się w głowę z tymi twoimi 4500 zł na czysto!, chyba, że masz kursy wydawane poza systemem,np. do Kołobrzegu, bo wiem, że Raś ma takie kursy dla swoich wyrobników, jesteś kolegą Rasia, to może i dla ciebie też ma!

@icar

W swojej poprzedniej pracy czyściłeś kibel u swojego szefa, dostałeś 1800zł i to co spadło ze stołu, a jedyną rzeczą za którą byłeś odpowiedzialny była śmierdząca ścierka, ewentualnie mop i dziurawe wiaderko... Jak większość kierowców w Icarze długość prącia mierzysz razem z kręgosłupem więc nie startuj do mnie ze swoimi argumentami bo odpadasz w przedbiegach...

icr
@abu dhabi

abu debil na naszego szefa! taki mam postulat. Chłopina podniesie nam stawki, sprawi, że klienci nie odejdą np. do megi i co najważniejsze będzie jeździł POLONEZEM:)

krakowiaczek

a ja nie kozystam z iccar bo to zenada

marks

mozna placić 1.80 i 2.80 za te samą usługe...tzn.bez klimatyzacji,kierowca w krotkich spodenkach,poplamionym podkoszulku,w sandałach paradoks krakowskiej taksówki

xxx

wejdzie do polski uber i wszyscy się ugotujemy

wendet
@xxx

we Francji już się gotuje !! e

Icar

Ja tam jestem zadowolony. 2zł/km mi zupełnie wystarczy. Jeżdżąc w pizerii za kurs 15 km w dwie strony mialem 3,50. Teraz 14km w dwie strony to 20zł :D Jest różnica?

zniesmaczony głupotą
@Icar

zus też płaciłeś ?,licencja i kurs pizzowoza gratis?,radio w pizerni też opłacałeś ?! co ty wypisujesz bajoku ?? Porównujesz przewóz ludzi i odpowiedzialność do rozrzucania niedopieczonego ciasta po klatkach?

@zniesmaczony głupotą

biorąc rodzinę do auta również jesteś za nich odpowiedzialny i to za darmo.Wyjeżdżając zwykłym autem na ulicę jadąc po chleb też jesteś odpowiedzialny za ewentualne błędy,idąc do łóżka z kobietą również.Dlaczego nagle chcesz zarabiać na odpowiedzialności?

Pasażer

hahaa teraz widzialem goscia w Icarze ASTRA 1 z 97roku albo starsza , 30 stopni na polu a ten stoi na mogilskiej w korku z klientem za darmoche , wszystkie 4 szyby pootwierane spocony jak świnia . ahahahahh ale miałem beke , co za gość :D

Lisek
@Pasażer

Jaka cena, taka jakość. Chcesz tanią i beznadziejną szynkę idziesz do Reala, gdzie płacisz grosze. Może za takie stawki mamy jeździć nowymi autami w garniturach?

xxx

niestety teraz taksówkarz to biedak, nie to co kiedyś tamte czasy już nie wrócą

yyy
@xxx

słuchaj biedaku jak potrzebujesz to co tydzień dyszkę ci rzucę. Taki już ze mnie spoko gość:)

taki sobie

Nie obrażaj człowieka,człowieku.Ja na betonie 22 lata stukam i to co się teraz dzieje to jakaś paranoja jest.Nawet po maxie nie idzie zrobić za weekend 800-1000zł.Jak by się dało to od jutra przestawiam na 10 i 4/6/8/12 i 60 tak jak w większości dużych miast.Pozdro dla normalnych.

taki sobie

Ja nie widzę problemu.Chętnie wykonam parę kursów po średnio 70-80zł i jadę do domu.Wystarczy mi 5 i dziękuję.Kilometrów też jakby trochę mniej,a więc obsługa i amortyzacja mniejsza nie mówiąc o paliwie.Ja tam bym się chętnie zamienił z tymi z Katowic czy Gdańska.U nas to jest żebranina,a nie taksówka.Jeszcze nie tak dawno robiło się za cz,pt,sob 1200zł i około 300 km,a teraz to jest porażka. Jazda po 2,00zł w nocy,a nawet po 4,20 to jest dramat na granicy opłacalności,no chyba,że ZUS też obniżą do np.300 za miesiąc.A łamanie po 6,7 zł to już jest kpina.Dlatego wychodzą kursy w nocy po 10-12zł po maksymalnych stawkach,a tych rumuńskich 8-9 zł.W Krakowie przy średniej długości kursu 2-4km w nocy łamanie powinno być przynajmniej 10-12zł.Nie ma drugiego tak ubitego dużego miasta jak Kraków.Więc łamanie powinno rekompensować te małe odległości kursów.

Taxi Kraków

Ceny mocno poszły w górę. Jak informuje "Gazeta", opłaty za trząśnięcie drzwiami podskoczyły z 7 do 10 zł, kilometr w pierwszej taryfie z 2,6 do 4 zł, a zdarza się, że nawet do 6 zł. W drugiej ceny wzrosły z 4 zł do 6-9 zł. Trzecia to już nie 5 zł, a 8-12 zł.(usunięte przez administratora)

taxi
@Taxi Kraków

u nas też tak było ale paru kolesi z pod dworca załatwiło limity.Nie pamiętacie jak na ruczaj kasowali po 200 zł?

Zostaw merytoryczną opinię o ICAR - Kraków

• Jak się pracuje w ICAR?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ICAR?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ICAR?

ICAR