Opinie o ICAR w Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ICAR w Kraków

obesrolek

ICAR to najbardziej innowacyjna i nowoczesna sieć taxi w Krakowie. To dzięki nam w ostatnich kilku latach zaszło tak dużo korzystnych zmian na rynku taxi zarówno w Krakowie jak i w całej Polsce. Docenili to Klienci, co sprawiło że liczba naszych samochodów zwiększyła się dziesięciokrotnie od 2009 roku. HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA .................................

kierowca icar

jeśli ktoś pisze dobrze na forum o sieci icar albo próbuje skłócić to tylko musi być ktoś od nich z biura, na pewno żaden kierowca nic dobrego na temat tej sieci już nie powie. Co do jeżdżenia na hutę to masz rację, dokładnie tak to wygląda, jedzie się z z rynku/placu nowego na hute i trzeba niestety zpowrotem wrócić za darmo. Odnośnie obcokrajowców to też wieziesz ich z kazimierza na rynek oni są przygotowani żeby zapłacić co najmniej 30zł a taksometr pokazuje 8zł, dramat. Jestem nowym kierowcą, jeżdżę od 4 miesięcy i już wiem, że długo tam nie zostanę, max do końca roku, cała polityka tej firmy to jest jakaś patologia!

melexik

ja gole angoli po 100 od łeba i się cieszą tylko nie chcą jezdzić po muzeach wola najd cluby a tam ochraniasz (usunięte przez administratora) mnie widzi i deja vu

bunga bunga

gangster taxi z was są gangsterzy jak zrobić babcie na 10 przewieść ja po mieście albo przyjezdna osobę cała prawda o was a potem na postoju się głupkowato śmiać,byłem świadkiem jak taki dworcowy po kursie z dworca na szczepana dostał by w czape powiedział gościowi 30 zł ten wysiadł dał mu 10 i nara a że chłopu z geby nie miło patrzyło zawinoł taxiarz 10 i cichutko odjechał.

@bunga bunga

pewnie jak taki beton przechodzi do radia to od razu staje się uczciwy a jak OIcarowiec się rozkleja i idzie na beton co już pisałem, że jest ostatnio częste to zaraz staje si (usunięte przez administratora) Ludzie przecież na rynku jest taka rotacja kierowców, że pisanie tu są uczciwi a tam (usunięte przez administratora) jest głupotą. A swoją droga rozklejeni Icarowcy cieszą się jak małe dzieci z walenia na kasę angoli ...

meter
@2,80/4,20

ja ostatnio ze Szpitalnej na Starowiślną wziąłem od Angola 60zł. Podziękował i jeszcze po ramieniu poklepał.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
krótki icar

mówiąc o samochodach za 2 tyś. zł nie chciałem nikogo do niczego zachęcać, tylko podać na własnym przykładzie jak to wyglądało, każdy ma własny rozum i zrobi po swojemu. Sam jeździłem przez pół roku autem w cenie rynkowej 20-25 tyś. zł, zainwestowałem na wstępie we wszystko co niezbędne ponad 3tyś zł. a jak zakończyłem swoją przygodą z taxi to musiałem jeszcze dołożyć kolejne 2500zł aby przywrócić auto do stanu podobnego jak zaczynałem jeździć, a jeździłem tylko pół roku. Po podliczeniu wszystkich kosztów i opłat wyszło mi, że zarobiłem średnio 1700zł/mc. czyli niezbyt wiele. Dlatego po tych doświadczeniach, uważam, że jeśli ktoś chce iść tam jeździć, to jeśli ma troszkę droższe auto jak na standardy sieci, to niech go tam nie daje, bo lepiej jest kupić Fiata Punto/Palio, Opla Astrę I, czy coś tego pokroju niż niszczyć swój samochód. Takie auto później przynajmniej sprzeda się na części i nie będzie szkoda,bo lepszego to szkoda do robienia takiej ilości kilometrów.

zulu gula

betony zgrywaja gangsterów na postojach w grupie a wystarczy na nich popatrzeć brzuchy piwne chińskie koszulki i skarpety w sandałach sami pchają auta na postojach a drugiemu chcą złotówkę dać wsadz sobię ja w sandał bedziesz wyższy z metra ciety kozaku

Były icar
@zulu gula

100% racji, stajesz im na winklu, to jak jest jeden to nawet nie pierdnie,dopiero gdy sie zbierze kilku staja sie odwazni, banda frajerow.

@zulu gula

Wy już nie macie merytorycznych argumentów ?? te piwne brzuchy najszybciej rosną pewnie rozklejonym Icarowcom, których przybywa w lawinowym tempie pewnie w momencie rozklejenia z super profesjonalistów rozumiejących potrzebę klienta w postaci taniej taryfy stają się naburmuszonymi wstrętnymi betonami udającymi gangsterów, a jak taki zdecyduje się wrócić do Icara to zaraz jest od nowa super kierowca bez brzuszka ku... cuda !!!

gangster taxi
@2,80/4,20

masz calkowita racje kolego 1005 procent racji piszecie icaruski ze my jestesmy frajerami???? ha ha ha jak widze auto z kuweta na dachu to widze prawdziwego frajera nie wasi szefowie zebysmy sie dobrze zrozumieli oni bija kase na niewolnikach waszego pokroju argumenty: odpowiedz mi tylko argumentem nie stekiem wyzwisk jak to jest zr nigdzie w europie!!!! doslownie nigdzie nie ma taxi bez czasowki u was jest to co cala europa to frajerzy???? a wy geniusze ekonomiczni co do broni palnej kolesiowi puscily juz nerwy nie tylko jemu wozicie najgorzszy syf i chlam najgorszy typ zuli galerianek blokersow czyli najwieksze bydlo i chlam krakowa i nie tylko rozbijaja sie wami najwiesze zebraki wiesniaki i inne wynalazki nawet tego nie mozna nazwac klientem bo to cos nie zasluguje na nazwe powyzej plebsu piszesz ze ja jestem frajerem ja mam normlana stawke taka ktora ustalil mi urzad miasta 2.8 i 4.2zl i sie jej trzymam ktos pastuchu z icara kiedys zrobil kalkulacje taxi i ustalil ceny frajerem jestes ty bo twoj szef buduje kolejny dom i jezdzi porsche a ty nie masz na naprawe swojego szambowoza i to dobitnie pokazuje icaritasku kto tu jest frajer

x

tak jak czytam to rozumiem że posiadanie gnata na taxówce w icarze to norma i nie jest to żaden problem i nie ma z czego robić tragedii to przecież normalne wyposażenie w tej sieci... Pozdrawiam dziki zachód w Polsce

driver
@x

dr Wiktor wektor nie bądż złośliwy i stronniczy...mam Ci przytoczyć kilka przykłądów uczciwości betonów?...przedstawiam je obiektywnie...PKS Wita Stwosza..starsza zagubiona w obcym miescie kobieta..godz 23 podchodzi po kolei do kazdego z czterech stojących betonów..kurs do Nowvotelu na Armii Krajowej..zmowa pada kwota 50 zł..kobieta mówi ze to dla niej za duzo że nie wie jak i czym jechac...panowie palą papieroska bez reakcji.. blokowanie wspomnianego postaoju przez dwa betony zdezelowanymi gratami min Golf III zw których capi papierosami i lepiącym się brudem to norma..blokowanie postoju na Pawiej to norma..jeżeli chcesz kogoś pouczas złosliwie proszę jedż do kolegów betonów i czyń to...trochę kultury i grzeczności o która u betona ze swieczką szukac..nie generalizuję..ale to większość..pozdrawiam

edmund

czy to prawda, że UBER się przymierza na Kraków, po nowym roku, takie plotki zaczynają się pojawiać?

Eko Taxi

Siema Żółtki. Wczoraj dostaliście ode mnie minę na Balice, dzisiaj to samo zrobię i jutro też. Aż was wykończę, aż zostanie 1 żółtek.

pasażer

to nie samowite co piszecie o tej sieci to należałoby nagłośnić bo strach jeżdzic z takim kierowcą mam nadzieje że inni kierowcy icara tacy nie śa myślę że przydałaby się dokładna kontrola kierowców icara pod katem legalności posiadania broni palnej

dr Wiktor wektor

niezłych (usunięte przez administratora) zatrudnia icar, skoro na postoju taksówek poproszony o przesunięcie się do przodu kierowca icara nr sieciowy 457 lub 475 ( granatowy citronen kombi )grozi proszącemu BRONIĄ PALNĄ - sprawa zgłoszona do centrali firmy oraz na policję. - kierowca icara to ok 50 letni facet chyba bez mózgu

@dr Wiktor wektor

a od kiedy wy jesteście na postojach tacy grzeczni,uprzejmi i prosicie nas o przesunięcie się?!Na ogół wygląda to troszkę inaczej( wyp ier.. stąd skurwy.. jeba.. bo ci napierdo...)W tym przypadku pewno było tak samo tylko trafił kozak na większego kozaka!!!!

@icar

już ci napisze jak było: kolego, podjedz do przodu kawałek, chyba że nie masz na paliwo to dam ci złotówke. odpowiedz kier icara: kur, taksówkarz (usunięte przez administratora) sie znalazł od dwóch lat, i stek przekleństw. odpowiedz kier taxi: kolego, jak masz jakiś problem to jedzmy za róg i wyjasnijmy to sobie. Odpowiedz kier icara: wyjecie broni palnej i pytanie: odstrzelić ci łeb? reakcja kier taxi: spisanie nr rej i nr sieciowego icara, tel do centrali icar i na policje. reakcja kier icara: ucieczka autem z postoju.

@dr Wiktor wektor

ucieczka z postoju w icarze to nic innego jak otrzymanie zlecenia,no ale skąd ty o tym możesz wiedzieć.Jeśli zaczepiłeś gościa teksem że nie ma na paliwo to to samo gdybyś go zwyzywał.Co to znaczy jedźmy za róg i wyjaśnimy coś sobie.Chciałeś go sprowokować do bójki?Tak się załatwia sprawy?Tak jak wcześniej napisałem trafił swój na swojego. Pasażer to też ty czy nagle jakiś klient który czasem jeździ taksówką ale jego hobby to czytanie tego forum?

@icar

no i po co pianę bijecie ... poleciał biedak po kolejne zlecenie za 10 zł a zgłoszenie na policję jest więc ma prze... nawet jak się procy pozbędzie bo w legalność nie wierzę to ma zawias za zastraszanie i po licencji. ot i koniec historii.

@2,80/4,20

więc dzwonię na policje i mówię że beton (np.ty jak akurat spiszę twoje nr)groził mi i chciał mnie pobić,zabiorę jeszcze kolegę za świadka i masz po licencji.No chyba że mnie nie uwierzą w przeciwieństwie do innego taksówkarza(nie z icara) Zejdź na ziemię!!!!!!!!!!!!1

@icar

niestety masz rację. prawo obowiązujące w Polsce jest jakie jest i na podstawie zeznań można taki wyrok wlepić, piłka po stronie sędziego bo jeden oddali zarzut a drugi klepnie. Zakładam, że jeśli opisana sytuacja faktycznie zaistniała to na postoju i w jego okolicach było więcej niż jeden świadek którzy znaleźli się tam przypadkowo więc nie będzie podejrzeń, że są podstawieni i są to osoby nie powiązane w jakikolwiek sposób. Co do paragrafu mówiącego o zastraszaniu najciekawsze jest to, że prawo mówi, iż zastraszaniem jest każde zachowanie wywołujące poczucie zagrożenia... tak więc w wielu sytuacjach zarzuty o zastraszanie opierają się tylko i wyłącznie o zeznania świadków. Masz racje zejdź na ziemię w tym kraju nie takie wyroki padają !!

@icar

nie sprowokować tylko normalnie sobie wyjaśnic jesli ma cos do mnie. nie musi byc darcie ryja publicznie przy postronnych osobach, co do niby zlecenia otrzmanego to go NIE miał gdyz stałem obok niego gdy zawinął ogon pod siebie i zwiał gdy zdał sobie sprawę gdzie dzwonie i co on zrobił

@icar

a co do zaczepki czy dac mu n paliwo.. cóz widocznie mu zabrakło tego paliwa w baku skoro wjeżdża na postój i staje na nim ja c...a 2m z przodu 2 m z tyłu i blokuje wszystko...widocznie nie miał paliwa skoro tak sie zatrzymał..

Wesoły grabarz

a ja właśnie zrezygnowałem z jazdy w "dwójkach", jeżdżę teraz jako "beton" i powiem Wam że.. nie ma większej różnicy w ilościach kursów, w dwójkach i tak radio milczy praktycznie zawsze.Teraz za to wiem że robię sam dla siebie, nie przejmuję sie żadnymi durnymi rabatami, komisjami, nakazami, zakazami szefostwa. I co najśmieszniejsze jest to że takich jak ja jest coraz wiecej

@Wesoły grabarz

fakt jest takich coraz więcej. 22 jako radio raczej nie istnieje ale postoje na dworcu w tygodniu raczej dają dobrą jazdę jak się mylę to mnie wyprowadź z błędu bo strasznie mnie intryguje ile daje dworzec i czy opłaca się dla tych postoi opłacać abonament i zejść ze stawka 2,30/3,50 zł ?? za odpowiedź z góry dzięki

wesoły grabarz
@2,80/4,20

z dworcem autobusowym to jest zwykła loteria. Stałem tam kilkanaście razy i w 80% trafiały mi się kursy do 15zł. Dodatkowo za logowanie na płytę dworca do abonamentu jest doliczana opłata 2zł - każdorazowe logowanie. Jednym słowem jak dla mnie - nie warto

@wesoły grabarz

no to mnie zmartwiłeś ale jeszcze raz dzięki za info.

tax

Jakie "koledzy" sprzedawczyku? Po prostu jak ktoś zawsze był niewolnikiem, to może nie wiedzieć, że można żyć inaczej, godnie.

abu dhabi

Takie z Was /biznesmeny/ w tym Icarze a popytajcie kolegów ilu komornik pozabierał samochody za długi w Zusie! Kraków jest mały i doskonale widać kto z wielkiego kozaka kończy na Skodzie Rasia... Przy obrotach 12000 miesięcznie powinniście jeździć wszyscy nowymi Octaviami z salonu. Co tam 1500zł przy takich zarobkach... Rzeczywistość jednak jest inna. Zamiast zarabiać pogrążacie siebie i swoje rodziny, ktore niejednokrotnie muszą spłacać Wasze długi!!!

krotki icar

ja tez miałem krótki epizod w icarku, jezdzilem przez 5 miesiecy calkiem dobrym autem ale jak zobaczylem jak sie auto niszczy i ile mi zostaje na czysto po oplatach to przytomnie sobie ospuscilem i zrezygnowalem. Jesli ktos sie tam wybiera to moja rada jest taka aby jeździć mozliwie najtańszym autem, nie droższym niz 4 tys zł. A najlepiej byloby miec na wymiane dwa auta po 2 tys, jak sie jedno zepsuje. Klienci tej sieci nie sa wymagajacy, wiec nie ma sie o co martwic. Oni tam teraz przyjma kazdego, byle tylko ktos im zaplacic...

@krotki icar

pracować w transporcie i opierać kalkulacje o auto za 4 tys zł bo te za 2 to nawet komentarza nie wymagają. Najniższe budżety w jakich widziałem zadbane auta to 10 koła na sam zakup. Większość znanych mi taksówkarzy kalkuluje inwestycje ok 20 tys zł na około 5 góra 6 lat, w tedy muszą w skarpetę wpychać 350 zł miesięcznie aby po 5 latach mieć znowu 20 koła albo płacić ratę ok 450 zł przez 5 lat ale tu pojawia się mały problem bo masz kreskę na uto, które ubezpieczysz w AC przez rok max 2 bo później jest za stare chyba, że ktoś kupuje Fabie to w tej kasie wyciągnie max 5 letnia ale takie auta na taryfie to wygłupy. Taki pojazd musi zrobić ok 180 tys km. przez te 5 lat. 60 msc x ok 3 tys km. Ludzie nie wypisujcie głupot o tej pracy bo możecie komuś krzywdę zrobić... zrozumcie, że to forum czytają młodzi napaleni na jazdę i taki małolat jest w stanie uwierzyć, że kupi trupa 3 max 4 tys zł i zawojuje świat do tego Icar wrzuci mu trochę zleceń p 10 zł i gość ugotowany bo uwierzy, że złapał Pana Boga za nogi poderwie się do poważnych decyzji życiowych myśląc, ze jest nie zatapialny ... a tu minie pół roku samochód na szrocie on na dzierżawionym aucie od Prezesa zostanie robocopem pracującym po 15 h/dziennie aby na opłaty było. ku... za 4 tys zł to możesz kupić 25 letniego W124 jeśli przepał 12 l ON nie jest Ci straszny, takim smokiem możesz jeździć jak kilometrówka w skali msc nie schodzi z 2,30 zł a nie kupić szrota za 4 koła i iść do Icara gdzie z km masz 1,70 zł minus paliwo !! Ludzie bierzcie odpowiedzialność za to co piszecie bo możecie komuś krzywdę zrobić.

@krotki icar

piszesz bzdury a potem odpisujesz sobie sam.Gratulacje!!!!Auto za 2 tys-czyli co???Poloneza to widziałem tylko w barbakanie.

Air Port to jest to

niema jak na lotnisku klienci kultura najmniejszy kurs to 100zł trzeba było zainwestowac w autko ale warto było,icaruska wspominam całkiem ok ale tu jest inna liga,elita clasa

@Air Port to jest to

dyskusji nie ma taryfy lotniskowe dzisiaj to ekstraklasa ... warunki pracy, klienci, zarobki itp. wbrew pozorom inwestycja w auto nie jest jakaś ogromna bo widziałem u was kilka Mondeo a to jest inwestycja ok. 40 tys zl w auto 3 letnie, trochę drożej wychodzi Świeży Superb sporo drozej E klasa, ale przy waszych obrotach temat do udźwignięcia. Na jedno pytanie potrzebuje tylko odpowiedź a mianowicie jaki jest w umowie tryb wypowiedzenia bo jeśli lotnisko bez podania przyczyny może rozwiązać umowę z okresem dajmy na to 30 dni to nic powyżej nowego mondeo kupionego za gotówkę jak dla mnie nie wchodzi w rachubę bo z leasingiem w stylu 2 koła i mercem palącym 10 l ON na mieście jesteś ugotowany.

abu dhabi

W zasadzie to lepiej posprzedawajcie mieszkania, rozstancie sie z żonami bo i tak więcej czasu spędzacie w aucie. Jesteście niewolnikami i nikt Was nie szanuje (a zwłaszcza klienci!) Nie możecie zwrócić uwagi klientowi jak pojedzie za 8zł bo ma za ciasne szpilki bo za parę słów za dużo zawias na parę dni!!! Ludzie odchodzą od Was po kilku miesiącach bo na opłaty nie mogą zarobić a Ty tu mówisz o jakichs 12 tysiacach. To jest 400zł obrotu dziennie. Przy takiej stawce i braku czasówki a zwłaszcza przy tej ilości kierowców sam przyznasz ze mało realne.

klient

ja nie widzę różnicy po między taxi a icar, kiedyś i owszem była bo w przewozie osób mógł jeździć praktycznie każdy, a dziś licencja itp.

@klient

I to jest ewenement na skalę światową. Ktoś robi licencję, zakłada działalność, płaci podatki, ZUS itp, a na koniec niesie w zębach szefowi 500zł tylko po to, żeby mógł jeździc za połowę tego co inni, stać za darmo w korkach, wozić najgorszych klientów i znosić widzimisie komisji która zawiesza za jakieś błahostki. Klienci sami się z nich śmieją bo nie korzystają z własnych samochodów twierdząc że jazda z icarem bardziej sie im opłaca... Matematyki oszukać się nie da... Co z tego że zrobi 300zł obrotu jak 1/3 zostawi na stacji benzynowej, a kolejne złotówki u mechanika... W większości przypadków kończy sie to na Skodzie brata jednego z właścicieli- Pawła, lub co gorsza z komornikiem i dlugami po uszy... ICAR RZĄDZI!!!!!!!!

bin laden
@abu dhabi

A ja sobie chwale prace w icarze mam swoja licencje taxi swoj samochod i zarabiam wszystko z kursu dla siebie uwazam ze t00 zl to ie jest duzy abonament jesli chce sie pracowac w icarze mozna naprawde iezle zaroboc ale trzeba zasuwac a nie opowiadac jaka jest bieda 12000 tys obrotu to zadne cuda z tego zostaje ci 8000zl na czysto !!!!! Pokaz mi w polsce prace na etat w ktorej zarobie taka kase ??? Nie sluchajcie bajkopisarzy w icarze da sie spokojnie zarobic tylko trzeba byc systematycznym i pracowac 30 dni w miesia u po 12 do 14 godzin duzo?? Wiem ze tak ale ja wole zasuwac i miec na wszystko kase niz pracowac za 1500 zl i byc kopanym za darmo masz racje kolego icar rules icar rzadzi pozdro

@bin laden

kurcze chyba się skuszę !! takie miody !! po co ludzie inwestują w super fury i wbijają się na hotele jak wystarczy wozić czymkolwiek małolatów po 2 zł i masz taki pieniądz na końcu ??

lajkonik
@bin laden

wszystko fajnie, ale myślę że w lutym może Ci braknąć miesiąca :)

koledzy
@lajkonik

Jest nam strasznie miło, że tak się o nas martwicie.Dobrze, że myślą jesteście z nami, inaczej moglibyśmy tego kryzysu nie przetrwać. W maju minęły nam wspólnie(nam i wam) drewniane gody, za 7 miesięcy miną drewniane gody a my wciąż razem.Wspaniale mieć kogoś, kto się o ciebie martwi, myśli o tobie, nawet wie lepiej co jest dla mnie lepsze...DZIĘKUJEMY!!!! Tak na marginesie, czy przypadkiem raś nie wynajmował swoich samochodów najpierw w barbakanie?Kto na nich jeździł?

@koledzy

Gdyby w Icarze była taka jazda jak w Barbakanie w latach świetności tej korporacji to nie widzę przeszkód wynajmować samochód.

a gdybym był... artysta, a może tak górnikiem

znawcy tematu "kilometrówka"... powiadacie ze wam jej brakuje, ehh widać ze tam chyba sami rolnicy jeździć przyszli... A inna sprawa "wiadomo ze taxi "dziś" to nie jest to co 20lat temu, ale i tak lepiej na taxi niż na etacie " nie jest najlepiej, ale ICAR TO NIE TAXOWKA - wiec co ty tam możesz wiedzieć.

ZŁY

no to jednak sie polepszyło bo do tej pory w centrum bylo po 30 szt na strefach.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o ICAR - Kraków

• Jak się pracuje w ICAR?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ICAR?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ICAR?

ICAR