Opinie o ICAR w Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ICAR w Kraków

tx

Przeczytałeś człowieku ten tekst ze zrozumieniem? Nawet pismak napisał, że przy tych cenach trudno jest dzisiaj wyjść na swoje. To jest główna konkluzja artykułu.Przy tych cenach, które m.in zawdzięczamy ekonomicznym przygłupom z icara.Przed powstaniem nielegalnego przewozu osłów, bez problemu spłacałem kredyt za autko,pojechałem na dwa tygodnie urlopu i godnie egzystowałem.Dzisiaj dymam po 300 godzin miesięcznie żeby zarobić tyle co 8 lat temu, a ty reklamujesz icara? Weź się puknij w ten durny łeb i dalej nabijaj kabzę galerianinowi i temu drugiemu.To oni i takie bezmuzgi jak ty upodliły rynek taxi w Krakowie.Jesteś żałosny.

Devi_Tax

I jeszce jedno. Abonament... Gdyby Ci nasi prezesi nie założyli firmy, włożyli w nią pewnie z dużą bańkę albo 2 żeby to odpalić to teraz g... by było z tego wszystkiego. Te xxx (sam wykreslilem) złotych na miecha i tak się pomnaża dzięki zleceniom więc ?Chyba że ma ktoś w dupie za przeproszeniem nie jeżdzi cały miesiać tylko zasuwa tydzień przed terminem abo żeby go zapłacić.. No sry... Ty na słupku liczysz że ktoś wsiądzie, ja liczę na zlec ze strefy albo WK bo z łapki to rzadko bo nie ma kiedy stać albo miejsca na postoju bo Wy je okupujecie :) Nie obraziłbym się o stawkę 2,5zl w nocy i 3,5 poza Krk ale każdy wie że to nie możliwe chyba że ustawowo nakażą... Zostaje jeździć za to co jest albo olać Taxi.. Czasy płatnego podjazdu do klienta, płacenia od łebka za kurs już nie wrócą choć wielu się z tym do dziś nie może pogodzić. Tyle dobrze e paliwo w miarę tanie..

były

O Devi, Devi...jak dorośniesz, to i twoje luźne podejście szlag trafi. Póki nie ma się dzieci i mieszka się u mamusi ( z całym dla Niej szacunkiem ), to i świat wygląda inaczej. A na wierzch nie wychodzi,że taryfa nie dla każdego, tylko że nie każdy umie liczyć :)

@były

Z mamusią to ja mieszkałem 34 lata ;) Od 4 na własnym (wynajmuje co juz pisałem wczesniej kawalerke. Rodziny owszem nie mam i nie zamierzam mieć ) Jeżdzę na taryfie bo to po prostu lubie a kasa ? Dla mnie wystarcza z lekkim daddatkiem choć zdaję sobie sprawę że mając rodzinę jak większosc z Was ma lekko przerąbane za te stawki. Każdy z nas albo wielu siedzi w aucie po minimum 10h a zdzrza sie i wiecej, każdy to wie, spanie w aucie też miałem naście razy więc wiem o czym piszę. Jakbym chciał robić kokosy to podszkolić angielski i wyjazd z tego chorego kraju. Wtedy kasę zrobisz i odłożysz, Ale jak mam znowu tyrać u kogoś na etacie jak niewolnik i bać się ze przyjde do roboty i będzie wylot to już wolę na swoim :)Takie mam założenie i takie sobie życie sam wybrałem. Najważniejsze to robić to co się lubi a wtedy kasa sama płynie strumieniami :)

abu dhabi

Panowie Wy tak masowo nie odchodźcie z Icara i Barbakanu bo na postojach juz miejsca brakuje, a tu co chwile jakiś NOWY na betonie! Te wasze sieci powinny wprowadzić limity odejść bo tylko robote innym zabieracie.

racja
@abu dhabi

w nowym roku w icarze nastąpił znów exodus kierowców i to wcale nie mały! A co najśmieszniejsze to rezygnują już nawet weekendowi kierowcy, czyli jednak jak dobrze zaczęli liczyć, to się to nie opłaca. Jak już weekendowi odchodzą, to w tej sieci dobrego auta już nie będzie, bo tylko weekendowi mieli jeszcze jako takie samochody, reszta to jeżdżące złomy.

@racja

Jakoś tego nie widzę żeby ubywalo kierowców w icar, niestety :-)

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood

zgadzam się z Jurgen ale takich jest wielu to nazwano deregulacją

@:)

Powinniśmy się cieszyć że deregulacja to tylko brak limitu licencji a nie psychotestów, egzaminów itp.. Wtedy by było wesoło w strefie B i na bus pasach :) Zresztą.. Jeżeli byłoby wiecej takich ludzi jak ja ( z luźnym podejsciem a nie plujących jadem na forach bo w realu to tupniesz i ucieka ) i 686 świat byłby bez wojen, wkurw... i wielu innych...

Devi_Tax

No to ja widocznie już doświadczony taryfiarz :P Choć nie... Icar to nie taryfa przecie :P Dobra... Spać nie mogę bo przyzwyczajony do tyrania na Panów prezesów no to mi do łba wpadło takie coś.. Analiza Betonowania xD Więc...Na betonie są koszta i to spore ( juz wiem czemu takie ceny mają... ;P ) Otóż. Stoi taki człowiek tzn siedzi w aucie... Marznie ? Niee... Ma grubą drogą kurtkę i grubą czapkę ( koszty !!!!! ) Ogrzewania nie włączy na postoju bo koszty paliwa a klienci i tak w grubych ( jak to na klientów betona ) drogich kurtkach więc grzać w trakcie jazdy też nie musi ( szyby zamarznięte ale co tam.. okienko wydrapane i rura :P ) ALE... Auto stoi te kilka godzin i co ? Kurs ! Na Balice z dworca za 100 przynajmniej ALE silnik jest lodowaty ! Wiecie ile spala zimny silnik ?? Dlatego taka cena ! Czesto pewnie remonty muszą robić i dlatego zmiana auta co rok, dwa lata :P Więcej taki silnik nie dorzany jazdy nie wytrzyma... Teraz dalej... Opony ! Jak mogą się zuzywać opony od stania ? Ano mogą.. Robią się płaskie w jednym miejscu bo nacisk 1,4 tony przez 6 godz dziennie w 1 miejscu zrobi swoje po paru miesiącach ! A nowe gumy przynajmniej 800zł więc dlatego takie ceny żeby na to zarobić ! Ale.. Betonowi odpada 100wa przynajmniej miesięcznie na myjnie.. Auto uje... po szyby ale co tam, ważne ze klient ma auto pod nosem :) Niestety na betonie są i minusy. Np. buty !! Dziwne? Wcale nie.. Ciągle wychodząc do innych kolegów na postoju zelówki się mega zdzierają choć to dobre buty to trzeb co chwilę nowe kupować.. A że drogie muszą być żeby się kolegom pokazać jaką to kasę na betonie się robi.. Kto bogatemu zabroni... Idźmy dalej.. Papierosy.. Stojąc po kilka godzin i że wolno im palić w aucie to ze 2 paczki idą dziennie.. przynajmniej 30zł z dymem bo przecież betonowi ujmą by była palić kręcony tytoń bo co koledzy powiedzą jakby bylo trzeba kogoś poczęstować.. Kolejna rzecz.. Gazety... gazeta chyba z 4zł a lepsiejsze z 10.... ehhh... Wracając do auta... Stoi na postoju biedne autko i ?? Zużywa się akumulator !!!! Ciągle świeci kogut.. do tego telewizor / radio sobie gra... a ładowania zero bo skąd ? :P I teraz najlepsze... Siedząc na betonie można dostać WILKA (mama mi mowila nie siedz na betonie bo wilka dostaniesz :P !!! Wrrrrr !!! A taki wilk to masakra bo nonstop kibelek ! Pytanie gdzie ? W Krzaki nie można bo tam zawsze jakiś Icar się czai wygoniony z postoju więc okupowanie Bonarki / dworca zostaje i na siennej darmowe kible są więc luzik :) A wilk to znowu koszta... lekarz itp... ;D Podsumowując to się nie ma co dziwić że takie ceny mają na betonie.. Koszta ogromne tyle że mało kto się przyzna ;) Do kompletu zapewne Panowie na betonie mają umowy z SKF/ Mostki... Jakie ? Nadawać na maxa i gnoić Icar'a zeby coraz więcej na beton szło a to oznacza co ? Zmianę miejsca Taksometru z szyby na dołek = 250zł od łebka !! x100 aut tygodniowo hmm to już spora kasa :) I tak to się wszystko kręci moi kochani... Przepraszam, bez urazy, spać nie mogę, trochę podrinkowałem i rozkminka mi się włączyła ;) Pozdro :P

@Devi_Tax

wiesz co ci powiem deviant_tax chyba trzeba cie zglosic na badania psychiatryczne bo ty pier.....niety jestes tobie bym nawet placka nie powierzyl zebys go komus zawiozl a co dopiero wozic ludzi

@Jurgen

Czytając Twoje posty coraz bardziej Cię LOFFCIAM :* Misiu :* Ale i tak laski Ci nie zrobię, nie wiem jak byś się starał :) Wole kobity :P Sry winnetou... A co do odchodzących z Icara... Nikt nikogo nie trzyma, wolna droga :) Ja i kilkaset innych kierowców tylko czeka aż weekendowi się wykruszą. Taryfa nie jest dla każdego i to właśnie wychodzi na wierzch... Krzyżyk na drogę i szerokości

@Devi_Tax

Oj deviant Taxi deviant Taxi laske to ty możesz swojemu bosowi zrobić z taniego przewozu bydła nie mnie nie dałbym ci bo sie tobą brzydzę co do reszty masz tyle w głowie co baran w torbie no ale czego można sie spodziewać po kierowcy szambowozu masz jednak racje za dużo od ciebie wymagam to nie twoja wina ze miałeś spięcie w inkubatorze

@Jurgen

W sumie to przepraszam Cie bo mnie trochę (bardzo) poniosło z tym tekstem.. Nie znamy się ale i tak sry. Szambowozem nie jeżdzę ( w mpo to kasiura dopiero kwitnie), śmierdzieć nie śmierdzi, wygląda bardziej na karawan to moje autko :) Możesz na mnie pisać co chcesz, jak chcesz, obgadywać itp. mam to gdzieś :) To tylko określenia nic nie znaczące kolego ale może to zauważysz kiedyś... Ja sanuje kadego klienta jakiego wiozę czy to szef dużej firmy, czy dresiarz czy matka z dzieckiem czy wypity student. Zawożę od A do B, wykonuję usługę dostaję za to kasę i każdy zadowlony ( no moze poza kursem 10zł w 50 mminut :P ) Co do liczenia... Przestałem już kilometrówkę liczyć bo i po co ? Żeby się ograniczać ? Dolot lubię zrobić niż stać i czekać na kurs godzine. 15 min i zmiana strefy i zawsze coś wpadnie. Jak narazie dobrze na tym wychodzę :) Nawet bardzo..

Devi_Tax

Ja chciałem dziś uczciwie zarobić... Średnia 130 aut stojących, zero WK, 2 -3 zlec na 10 minut max... Tłum kierowców weekendowych stojących gdzie się da... Wole się delikatnie napić, zjeść uczciwy obiad/kolacje i poleżeć interesem do góry w taką noc... Pogrom... Do tego megakurs tygodnia... Bydgoska na Kijowską pod szkołę wyższą.. 7zł.. A laska się pyta czemu 7 jak zawsze płaci 6 ????!!! Mówię bo musiałem zawrócić... I tak kocham Icar'a... :D Jutro dniówka bo pewnie aut nie bedzie :P

olo
@Devi_Tax

Każdy doświadczony taryfiarz robi sobie w takie dni wolne.Po Świętach i Sylwestrze, to jest czas na odbój, bo wiadomo ile normalny Naród ma wolnego i że pojechał w piz...Tylko świerzaki,którzy myślą że taxa to kokosy koczują, bo sobota.Śmiech mnie ogarnia jak widzę icara koczującego już 40min na postoju pod moim oknem :)

Nie jestem taksówkarzem, ale zdarza mi się podróżować tym środkiem transportu i przyznaję bez bicia, że jeżdżę z Megą lub ICarem no i, żeby nie jechać jak worek ziemniaków to zawsze coś tam zagadnę na tematy finansowe związane z tym fachem i w 90% ludzie narzekają i mówią, że słabo z kasą...znam też gościa co jeździ w Barbakanie i nawet nie narzeka tyle, że tu trzeba uczciwie powiedzieć, że jeździ codziennie minimum 10 godz. przeważnie więcej. Pozdrawiam

Olaboga

Uczciwie bedzie można zarobić środa , czwartek i piątek będąc Stanlejem lub Jędrzejem .

tax

A ogarniasz człowieczku, że to były normalne stawki już lata temu, i nie trzeba było sylwestra żeby zarobić ? Wystarczyło zdać egzamin, odebrać licenję i naprzód. Gdyby nie ta ograniczona zbieranina z podkrakowskich wsi , to i stawki byłyby inne. Niestety, niektórzy potrzebowali kilku lat żeby parę ulic ogarnąć więc jeździli w szmatach za półdarmo ucząc się ich w praktyce.

bar

Skawina-Wieliczka przed 22.00 to 80zł i jeszcze klient dopłacał, żebym drugi raz obrócił po familię.A te barany z icara po 40- parę zł podobno jeżdżą.

Arnold

Jak tam Icarki?? ale bedzie dzisiaj jazda po dwa ciaki, Szczesliwego nowego roku, i żeby dotarlo w końcu do waszych łbów, że jeżdżąc za tyle jestescie bankrutami,i zrobcie cos z tym...... Pozdrawiam serdecznie

Lisek
@Arnold

A Ty co tu jeszcze robisz? Spadaj warować na słupek.

@Lisek

No to na imprezkę. Ale będę miał ubaw patrząc na wygłodniałych betonów i barbachłamów co przez cały rok zarobić nie mogą więc dzisiaj będą warować....

@icar

na imprezkę jadę barbachłamem bo u nas oczywiście prawie nikt nie jeździ... Na strefach 10 aut. Pozdro zarobasy

tax
@icar

No to ci musiał gul skoczyć jak przyszło do płacenia, bo barbulandia jeździła dzisiaj bez rabatów.Widzisz zapewne różnicę między 1.98 a 3,50.

@tax

Jak bym tobą to zapewne by tak było ale że nie jestem to nie wielka różnicę mi to robi w sylwka czy zapłacę 25zł czy 40zł. Pozdro zarobasy

ajcarek jajcare

i zbliża się dzień w roku co będzie można zarobić niezłą kasę jak co roku zaraz się zacznie głupie gadanie betonów ze po takich stawkach to się nie .... w tamtym roku 1500 oby wynik się powtórzył

@ajcarek jajcare

widzisz chłopku..bajać o 1500zł to możesz takich kretynków jak ty. powiedz mi jak to fizycznie zrobiłeś jeżdżąc po 2zł/km? musiałbyś ciołku zrobić po odliczeniu wejściówki zrobić ok 650km Z KLIENTEM w środku plus doloty to jakieś 700-750km.( oczywiście wszystko to zrobiłeś od ok 18 wieczór do 5 rano ) kur.. bajkopisarz nawiedzony..

jurgen
@dr Wiktor wektor

powiedz po co z nim dyskutujesz nie widzisz ze tepy ryj z icaritasa tylko cie wypuszcza panowie szkoda tych dyskusji mam kumpla w 919 ostatnimi czasy cale scierwo z megi i icaritasa wali tam drzwiami i oknami bo tak dobrze jest w tanich liniach lotniczych dziwie sie ze taka siec jak 919 nie zakazala przyjec takiego chlamu dla mnie ekonomiczny geniusz ktory jezdzil w icatritasie albo bangladeszu nie powinien zostac przyjety do zadnej normalnej sieci powinien na zawsze sluzyc swoim panom za 500 zl miesiecznie wiekszosc z tych ludzi po 2 3 latach rozumie ze to byl blad i odchodzi z tego syfu ale naszym problemem jest brak limitow taxi wczoraj widzialem nr 5115!!!!!! tu jest pies pogrzebany icaritas i bangladesz moga podskakiwac i miec woznicow w du pie bo caly czas maja naplyw swiezych frajerow ktorzy za 2 zl za km chca zawojowac swiat zobaczcie jak to dziala teraz nakreca sie nowa mode ze na taxi nie da sie wyzyc ale mozna sobie dorabiac w tym jest problem jak zwykly czlowiek na etacie poczyta ze 1000 zl za weekend zrobi w icaritasie i ma jakies auto to na drugi dzien jest w urzedzie miasta i pyta jak zostac taksowkarzem potem pojezdzi z rok policzy koszty oraz zobaczy jak wyglada jego auto oraz zaplaci tani abonamencik weekendowy jedyne 300 zl po podliczeniu kosztow zyskow i strat dochodzi do wniosku ze nie tedy droga i rezygnuje do tego dochodza wszelkiej masci studenci i inne gady my sie tu dziaslujemy a trzeba dzialac rozwiazaniem problemu bylo by przywrocenie limitow taxi wtedy icaritas i bangladesz powoli przestawaly by istniec tylko w ten sposob mozna cos ugrac a nie klucic sie tutaj z menagerami icaritasa a czasem nawet z samym szefem tak jak wam powiedzialem kierowcy icaritasa maja sprane mozgi nie rozumieja ze ich najwiekszym wrogiem jest korporacja ktora majac taka stawke wczesniej czy pozniej doprowadzi ich do bankructwa i da zarobic tylko wlascicielowi oni po wypraniu mozgow mysla ze to taksowkarze sa ich wrogami po pewnym czasie rozumieja pozdro

LIPAPIPA

ICAR KIA optima biały za 140000zł po roku jazdy jazdy zrozumiał ,że nie uzbiera na ratę i biedaczek pomyka w 919.

;)
@LIPAPIPA

Hahahahaha zawsze miałem ubaw widząc tego gostka z kuwetą na dachu.Trzeba być nieźle przytrzymanym, żeby takie autko postawić na taryfę i to jeszcze w bieda sieci.Model fajny, ale bez zamienników i praktycznie zerowym dostępem do części używanych.Głupich nie sieją....

@LIPAPIPA

A w 119 uzbiera?

minimum
@elmo

Może i nie uzbiera, ale mu przynajmniej dresiarze bryczki nie zarzygają, bo jeżdżą z icarem i megą. 2.30/3.50 to dzisiaj jedyne sensowne minimum przy kosztach tej działalności. minimum

@minimum

Ale jak nie uzbiera to mu bank auto zabierze.

x

w ostatnich dniach roiło się na mieście ale od koniczynek.kontrolerzy świętowali więc oszuści pracowali :)

zzz

A ja na te wasze kłótnie i swary życzę Wam wszystkim zdrowych, spokojnych i bezstresowych świąt, oraz samych miłych, uśmiechniętych i dających spore napiwki klientów w nowym 2015 roku. Życzę tego Wam wszystkim bez względu na to czy jesteście betonami czy jeździcie w korporacji

Klient Ajkarka
@zzz

Dziękuję kierowcą icara że mogłem w Boże Narodzenie wrócić z dworca taniutko do domu a liczyłem że zapłacę co najmniej drugie tyle . Proszę o jazdę w sylwestra , liczę na was i wszystkiego dobrego w Nowym Roku .

inny menager icar

ale burak jesteś. normalny taksówkarz w sylwestra baluje bo zarobił wcześniej. tylko niedoroby i betony jeżdżą w taką noc:)))))) Zapomnij o icarze w sylwka:))))

Toom
@inny menager icar

A to dobre< myślę że aż roić się będzie od samochodów z kuwetami na dachu jak w poprzednich latach, poza tym odkąd ścierwa z icara są normalnymi TAKSÓWKARZAMI

@Toom

no prawdziwy taksówkarz z wąsikiem pod nosem się odezwał.Gdyby nie twoja wrodzona głupota to pewno byś wiedział że taksówka icara od strony prawnej nie różni się niczym od twojej jeśli w ogóle taką posiadasz. Po waszych płaczach i lamentach zrobiliśmy dla świętego spokoju uprawnienia ale dla was dalej to za mało.Wiem dlaczego, bo macie zajebistą konkurencję i niewygodnego nowego gracza na rynku w postaci iCar TAXI.Nawet kończynki wam tak nie przeszkadzają jak icar bo jest ich mało i to żadna konkurencja.Jedyne co możecie na chwilę obecną to płakać i udawać lepszych taksówkarzy.Gadki o tym, że nam dziękujecie bo wozimy klienta którego i tak nie chcecie są oczywistą zasłoną tępego wyrazu twarzy gdy klient znowu zamawia icara.

@Toom

no prawdziwy taksówkarz z wąsikiem pod nosem się odezwał.Gdyby nie twoja wrodzona głupota to pewno byś wiedział że taksówka icara od strony prawnej nie różni się niczym od twojej jeśli w ogóle taką posiadasz. Po waszych płaczach i lamentach zrobiliśmy dla świętego spokoju uprawnienia ale dla was dalej to za mało.Wiem dlaczego, bo macie zajebistą konkurencję i niewygodnego nowego gracza na rynku w postaci iCar TAXI.Nawet kończynki wam tak nie przeszkadzają jak icar bo jest ich mało i to żadna konkurencja.Jedyne co możecie na chwilę obecną to płakać i udawać lepszych taksówkarzy.Gadki o tym, że nam dziękujecie bo wozimy klienta którego i tak nie chcecie są oczywistą zasłoną waszego tępego wyrazu twarzy gdy klient znowu zamawia icara.

@icar

jak zawsze klamczuszek icaritas zobacz na tepe ryje swoich kierowcow prezesiku icar i przyznaj ze 70% twojej trzody chlewnej to typowi mieszkancy powiatu tepe ryje tepe mozgi i jazda w icaritasie astra 1 za 2.0 zl za km brawo szczyt madrosci nawet te prostaki ktore jezdza w twym (usunięte przez administratora) nawet nie zdaja sobie sprawy ze glownym wygranym jestes ty nie oni dlugoterminowi bankruci oraz ekonomiczni geniusze to twoi kierowcy masz racje icaritas od normalnej taksowki nie rozni sie prawnie niczym ale brak czasowki (czego nie ma w zadnym cywilizowanym kraju )budzi tylko smiech i politowanie ale ja to mowia twoi komisarze ?"trzeba to wziasc na klate" zapomniales dodac ze w twojej cudownej sieci klienci wisadaja jak chca i z czym chca do szambowozow ale to oczywiscie nie prawda piszesz ze dla swietego spokoju zrobiliscie uprawnienia powiem ci klamczuszku ze manipulowanie prostych tepych mozgow kierowcow icaritasa idzie ci pierwsza klasa widze juz ze zapomniales jak jezdziles na spotkania do warszawy na konsultacje i najglosniej krzyczales ze przewoz swin ma zostac ze to zadna konkurencja dla taxi pusty smiech mnie ogarnia jak sobie przypominam i zapomniales ze ustawa cie do tego zmusila bo ktos tam na gorze zrozumial ze nielegalny przewoz swin jest niezgodny z uczciwa konkurencja i zakazal icaritasowi nielegalnej dzialalnosci ja nigdy nie zapomne ze ten syf powstal z nielegalnego przewozu swin i gdyby nie proste sprzedawczyki lub jak wolisz tepe ryje ktore poszly do icaritasa i mega nedzy to tych dwoch nowotworow juz by dawno nie bylo na rynku taxi ciesz sie geniuszu ze nie ma licencji taxi to tylko daje ci naplyw ekonomicznych geniuszyi tepych ryjow ktorzy zasilaja szeregi tych kolchozow pracy ja sie ciesze osiolku ze jestes widze ze ty nadal tego nie potrafisz zrozumiec wozicie wspolnie z mega nedza syfem bangladeszem najwiekszy syf miejski i jak was tu nie kochac klient ktory raz sie zakazil przewozem swin dla mnie jest klientem straconym co nie znaczy ze go zaluje wrecz odwrotnie ciesze sie bardzo piszesz ze nam zal chyba zartujesz ciesze sie ze jestescie mam na zawsze "ze trwale wpiszecie sie w pejzaz miasta" bo ktos musi wozic zolow blokersow i kilku nowobogackich bu ...w wiec nie klam wiecej tu na forum bo zbyt czesto mijasz sie z prawda a do twoich pacholkow czyli woznicow wasz pan ma piekny dom piekne porsche mnostwo kasy a wy co???? wieszkszosc w was konczy na autach braciszka szefa i probujecie przekonac wszystkich jaki to interes zycia zenada i tyle to prawdziwy obraz tanich lini lotniczych kazdy zarobi prezes zus mechanicy ubezpieczyciele tylko nie kierowca brawo tak trzymac pozdro

x
@icar

Koniczynki mi nie przeszkadzają, bo wożą ten sam syf co icar i dla mnie nie są konkurencją.Koniczynki odbierają klientów tylko icarowi i medze i wali mnie to jak jeżdżą.Ważne że karki,blokersi i inna biedochołota nie dzwoni po mnie i nie pyta czy pojadę za dyszkę.

klient taxi

Czy to oznacza, że wystarczy mieć prawko, zdany egzamin z topografii i auto aby zacząć jeździć na taxi? Jeśli tak to zróbmy małą kampanię informującą po której 500 dresiarzy zda egzamin i pójdzie jeździć na taxi jako betony:) To by było dopiero :)))) Egzamin jest dość łaty bo musisz się wyuczyć około 1400 pytań na pamięć. Znajomemu zajęło to 3tyg. i zdał za pierwszym razem. To wszyscy na taxi teraz !!!!!!!

@klient taxi

bosch.... aleś ty głupi.. twoja durnota jest powalająca. zdradź mi nabyłeś ją teraz czy masz ten syf zamiast mózgu od urodzenia po tatusiu? Zdradź lepiej czym ty sie zajmujesz? Bo jak znam zycie to jesteś młody i doświadczony, zapewne po zarzadzaniu i marketingu...

@klient taxi

z okazji zbliżających się Świąt, życzę ci kliencie icar-a żebyś się zesrał drutem kolczastym.

icar

Wow wielkie mi coś, fakycznie wielka różnica 18 a 21. Kolega miał chyba na myśli kwalifikacje, że wszystkich koniecznych papierów nie uzyskuje sie kilka lat. Po za tym wystarczy popatrzyć na taksiarzy, to raczej mało kto zaczyna od tej profesji. Ale fakt, nie dodał również o braku karalności...wymagania po byku... Szkoda tylko, że nakarmiliście trolla, a raczej nie chce już jeść tych waszych pozbawionych argumentów i ośmiejszających samych siebie postów.

icar

Nie no pewnie, taksiarze megi, icara i barbakanu to banda 1500 wolontariuszy, dobre, dobre. Może to po prostu ludzie, którzy wolą pracować niż stać czy to na Wąwozowej czy na postoju...

klient Icara

Nie, jestem klientem Icara. Tym prawdziwym. Moze sie to troche mieszac bo widze, ze ktos tez tu pisze pod tym samym nickiem. A zatem jestem klientem Icara, a nie zadnym trollem. Trollem nie jest osoba, ktora mowi prawde. Ja tylko odpowiadam na Wasze argumenty. I jak sami widzicie, w pewnym momencie nie macie juz nic do powiedzenia. To tyle. Powodzenia w dalszym utwierdzaniu sie w przekonaniu jacy to jestescie super. Ode mnie to tyle. Nastepne posty o nicku klient icar nie beda juz moje, tak samo jak czesc powyzszych.

@klient Icara

jak na "klyenta" to jesteś super poinformowany o wszystkim. To twoje hobby? Może przedstawisz miesięczną lub roczną symulację kosztów kierowcy icar-a? Skoro tak usilnie twierdzisz że im się "opłaca" jeździć po takich stawkach? No słuchamy, słuchamy ...

klient icara
@dr Wiktor wektor

możesz słuchać ale bąków z mojej du py:)

klient Icara

No to gardz sobie nie oszczedzajacy na niczym i przeplacajacy za wszystko taksowkarzu. A co do Waszych realiow to znam je doskonale. Zus to ma kazdy. Kazdy ma tez typowe wydatki zwiazane ze swoja dzialalnoscia. No ale pewnie jak ktos wlicza wymiane klockow co miesiac to mozna mnozyc koszty. Kazdy podkreslam kazdy kto chce obecnie zarobic cos wiecej nie pracuje 8h, nawet jesli za tyle oficjalnie na papierze dostaje kasy. A co do drugiego posta to prosze napisz mi co musze zrobic zozostac taksowkarzem, oprocz 18 lat, prawka, wpisu do ewidencji, licencji i samochodu? Tylko nie mow mi prosze o formalnosciach jak badania lekarskie czy egzaminu z topografii, gdzie kazdy rodowity Krakus zna miasto praktycznie na pamiec.

@klient Icara

Nie karm tego Trola z icara .

@Olaboga

tym trolem jest własciciel z icara. sprawdzcie sobie to po ip kompa - moderator wam je udostepni gdy poprosicie

9tax
@klient Icara

Widzisz mądralo....niby wszystko wiesz, a tak na prawdę nie wiesz nic, a mimo to zabierasz głos na tym forum. Kolejny raz piszesz, że na taxi wystarczy mieć 18 lat i prawko. Otóż nie! Nie wystarczy mieć lat 18-stu tylko 21 ! Zadaj sobie chociaż trochę trudu i poczytaj na temat w którym chcesz zabierać głos, a nie kompromituj się kmiotku.

@9tax

9tax na pewno od 21 lat ? a mówiłem żeby nie karmić trola - teraz cię zaj... śmiechem .

to się zbłaźniłeś
@9tax

Obrażasz innych wmawiając im, że nie znają przepisów! A to ty ich nie znasz. oto zapisy z ustawy z których wynika, że po zmianach w 2011r wystarczy mieć 18 lat aby być taksówkarzem ( sprawdź w UM ) : Art. 6. 1. Licencji na wykonywanie krajowego transportu drogowego w zakresie przewozu osób taksówką udziela się przedsiębiorcy, jeżeli: 1) spełnia wymagania określone w art. 5c ust. 1 pkt 1 i 5; 2) zatrudnieni przez niego kierowcy oraz sam przedsiębiorca osobiście wykonujący przewozy: a) (uchylona), b) nie byli skazani za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu oraz przeciwko wolności seksualnej i obyczajności, a ponadto nie wydano im prawomocnego orzeczenia zakazującego wykonywania zawodu kierowcy, c) posiadają zaświadczenie o ukończeniu szkolenia w zakresie transportu drogowego taksówką, potwierdzonego zdanym egzaminem w przypadku, o którym mowa w ust. 3a, d) spełniają wymagania określone w art. 39a ust. 1 pkt 1–4. 2. (uchylony). 2a. (uchylony). 2b. (uchylony). 3. (uchylony). Zapisy dotyczące 21 lat są już uchylone. Tu jeszcze wymagania co do kierowców zatrudnionych : Rozdział 7a Kierowcy wykonujący przewóz drogowy Art. 39a. 1. Przedsiębiorca lub inny podmiot wykonujący przewóz drogowy może zatrudnić kierowcę, jeżeli osoba ta:©Kancelaria Sejmu s. 54/128 2014-10-21 1) ukończyła: a) 18 lat – w przypadku kierowcy prowadzącego pojazd samochodowy, dla którego wymagane jest posiadanie prawa jazdy kategorii: – C lub C+E, o ile uzyskał on odpowiednią kwalifikację wstępną, – C1 lub C1+E, o ile uzyskał on odpowiednią kwalifikację wstępną przyśpieszoną, b) 21 lat – w przypadku kierowcy prowadzącego pojazd samochodowy, dla którego wymagane jest posiadanie prawa jazdy kategorii: – C lub C+E, o ile uzyskał on odpowiednią kwalifikację wstępną przyśpieszoną, – D lub D+E, o ile uzyskał on odpowiednią kwalifikację wstępną, – D1 lub D1+E, o ile przewóz wykonywany jest na liniach regularnych, których trasa nie przekracza 50 km i o ile kierowca uzyskał odpowiednią kwalifikację wstępną przyśpieszoną, c) 23 lata – w przypadku kierowcy prowadzącego pojazd samochodowy, dla którego wymagane jest posiadanie prawa jazdy kategorii D lub D+E, o ile uzyskał on odpowiednią kwalifikację wstępną przyśpieszoną; 2) posiada odpowiednie uprawnienie do kierowania pojazdem samochodowym, określone w ustawie z dnia 5 stycznia 2011 r. o kierujących pojazdami, z zastrzeżeniem ust. 1a; 3) nie ma przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na stanowisku kierowcy; 4) nie ma przeciwwskazań psychologicznych do wykonywania pracy na stanowisku kierowcy; 5) uzyskała kwalifikację wstępną lub kwalifikację wstępną przyśpieszoną, zwane dalej „kwalifikacją”; 6) ukończyła szkolenie okresowe. 1a. Kierowca posiadający prawo jazdy kategorii D albo D+E do ukończenia 23. roku życia może być zatrudniony wyłącznie przy wykonywaniu regularnych przewozów osób na liniach komunikacyjnych na trasie nieprzekraczającej 50 km. 2. (uchylony). 3. Wymagań, o których mowa w ust. 1 pkt 1, 5 i 6, nie stosuje się do kierowcy pojazdu: 1) do kierowania którego wymagane jest prawo jazdy kategorii A1, A, B1, B lub B+E; I teraz pytanie które pokaże twój poziom ; stać cię na słowo przepraszam niedouczony trollu internetowy zwany 9tax?

klient icar

O widzisz tu Cie mam, pierwszy jestes pewnie do oceny zarobkow innych osob. Przeczytaj uwaznie moje posty i powiedz mi w ktorym miejscu ja pisze, ze zarabiasz za duzo? Ja tylko mowie, ze inni jezdza taniej i jakos im sie to oplaca. A co do mojej profesji...trafisz na moje forum to pogadamy:-) A wkurza mnie tylko jedno, Wasze podejscie do ludzi, ktorzy nie lubia przeplacac, czesto dlatego, ze nie maja kasy. Ludzie, ktorzy czesto pokonczyli niewiadomo co, a zarabiaja te 2 tys na reke. Mnie sie udalo, ale wielu ludziom nie. Dla takiego kogos wydac 50 zlotych na taxi to sa dzienne zarobki. Wiec nie irytuj mnie, ze Ty musisz tyle wyciagnac za jeden kurs. Zeby nie bylo, mam szacunek do Twojej pracy, bo to ciezki kawalek chleba, ale nie rob znowu z siebie sieroty co sie nie chce napracowac. Bo ludzie pracuja i to tez ciezko. A taxi raz jeszcze powtarzam to nie rarytas i kazdego powinno na nie stac. Nie jest to usluga niewiadomo jakich lotow. Prawo jazdy i 18 lat tyle potrzeba. A Ty bys chcial zrobic z tego towar ekskluzywny. A zeby cos bylo ekskluzywne to trzeba sobie na to zapracowac, a nie oczekiwac ze zawod, ktory moze wykonywac praktycznie kazdy, windowac na szczyt drozyzny uslugowej.Oczywiscie Ty tylko tyle z tego zrozumiesz, ze jestem zakompleksialym 30 latkiem itd..dobra koniec dyskusji bo szkoda czasu...powodzenia.

9tax
@klient icar

"Prawo jazdy i 18 lat tyle trzeba" To co napisałeś świadczy o tym, iż kompletnie nie masz pojęcia o czym piszesz, a śmiesz zabierać głos.Taki wszystkowiedzący o wszystkim trol internetowy. Dlatego właśnie pisałem żebyś pochwalił się swoją profesją, ale jak widać jesteś nikim...Takich najwięcej na forach.Anonimowych zer znających się na wszystkim.Gardzę takimi śmieciami.

Zostaw merytoryczną opinię o ICAR - Kraków

• Jak się pracuje w ICAR?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ICAR?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ICAR?

ICAR