Opinie o ICAR w Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ICAR w Kraków

wafel

No szału wczoraj i u mnie nie było, ale jak po 2.00 podjechałem na myjnie i zobaczyłem jak icarus myje zarzygane dywaniki, a potem ściąga pokrowiec z tylnego siedzenia i traktuje go wodą z lancy spłukując treść żołądka klienta....BEZCENNE!!!

mondzioł

i jak icarusy? ale wczoraj kichę mieliście.. tylu stojących..oj jak mi was nie szkoda

tylko icar

Oj widze, ze beton mam nawet problem z wymysleniem swojego nicka i ciagle pisze pod cudzymi;)

icar

i abyś nie próbował się wywinąć łapiąc mnie za słowa "O limicie decyduje ustawa o transporcie drogowym" to chyba rozumiesz że to ona (ustawa)mówi o tym czy jest jakikolwiek limit.Na chwile obecną nie ma wiec radni nie mogą o limicie decydować.Jeśli ustawa dopuści ustanawianie w gminach limitów licencji wtedy dopiero będą o ilości decydować radni.

@icar

jako przykład kto wydaje i ogranicza liczbe licencji ciołku: http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/316629,bedzie-mniej-nowych-licencji-na-taksowki-w-lublinie,id,t.html

do ciołka dr witka wieska
@dr Wiktor wektor

Artykuł z 2010r! w 2011r była zmiana ustawy która odebrała radom miast czy gmin możliwość regulowania ilościami licencji. Zmiana ta weszła przy okazji likwidacji przewozów osób. Durny jesteś jak para kaloszy:)

@dr Wiktor wektor

i co zrobiłeś się malućki?!Jakiś tam głupi icarek okazał się mądrzejszy od ciebie!

prof. skala fala
@dr Wiktor wektor

szanowny doktorku, twój brak elementarnej wiedzy i kompromitowanie się na każdym kroku sprawia, że rada forum podjęła decyzję o odebraniu ci tytułu "dr" ponieważ przynosisz nam hańbę i kompromitujesz nasze forum oraz siebie przy okazji....... Dodamy, że po sprawdzeniu twoich akt okazało się, że twoja edukacja skończyła się na poziomie szkoły podstawowej ........ Nikt by tego nie sprawdzał gdyby nie twoja niekompetencja i żenująco niski poziom wiedzy.... Żegnamy cię doktorku bez żalu dodając nasz okrzyk stosowany w takich sytuacjach "ŻEGNAJ PRÓCHNICO" :)

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
tylko icar

No to gimbusiku...a raczej betoniku, teraz widzimy z kim jezdza betony;) Ciekawe dlaczego nie wybieraja wypasionej drogiej taksowki;)

gimbus
@tylko icar

ja nigdy nie wybieram drogiej wypasionej taksowki chyba ze jade z dziewczyna to tak bo wtedy wstyd zadzwonic po gow nowoz jak jade z dziewczyna to wawel 919 takie sieci ale jak jedziemy z ekipa to tylko po icarusa albo megunie jazda za frajer ale i tak uważam ze za standard ktory oferujecie to i tak za drogo za piwo w knajpie place 9 zl a wy chcecie az 2 piwa za kurs do huty to wola o pomste do nieba prawie tyle co mpk uwazam ze jak dzwonie po was parobki to macie jezdzic jeszcze taniej i zawsze z kumplami umawiamy sie ze przy wysiadaniu puszczamy szczakiele najpierwzabieramy reszte nigdy napiwku i szczakiela na dowidzenia wtedy ma icarus zapachy i dzieki bogu ze istnieja tacy frajerzy jak icarusy co w cenie mpk wioza nas do domu

zzz

No to pokazałeś klasę. Szkoda słów.

tylko icar

No to sobie przeczytaj komentarz jurgena, ja o nim pisze. Kolesia ewidentnie boli to, ze dawniej wyciagal wiecej ....no ale glupia mlodziez jezdzi taniej i zbytnio upowszechnila mozliwosc jazdy tak czcigodnym pojazdem jakim jest tarafa...

tylko icar

Eldorado??...chwila, chwila...czyli mam rozumiec, ze jednak stoisz na stanowisku, ze jazda w Icar sie oplaca? Ciekawe. Czyli jednak szkoda Ci takich klientow jak ja co jezdza Icarem, chociaz oczywiscie nami gardzisz i cieszysz sie ze nie jezdzimy z Wami. Oj betony, betony sami sie gubiecie w swojej ideologii. Jeszcze niedawno twierdziliscie, ze macie swoich wyszukanych ''lepszych'' klientow;) no to w takim razie o co Wam chodzi? Skoro z Icarem jezdza tylko Ci, ktorzy nie sa dla Was godni byz z Wami jezdzic;) ach nie....jednak betony zauwazyly, ze coraz wiecej ich stalych ''lepszych'' klientow tez powoli poszlo po rozum do glowy i jezdza Icarem. Wasz sposob myslenia przestawia jeden neton powyzej, ktoru o Icarze powiedzial:''mysla, ze zarabiaja kokosy bo sa mlodzi i nie wiedza jak bylo''. No tak pewnie,wrocmy do czasow prehistorii jak taxi bylo luksusem, a Wy dalej bluzgajcie na ludzi, ktorzy mysla i omijaja wasze pojazdy na postojach szerokim lukiem;)

tylko icar

Haha tak na pewno wszyscy sie ugna przed trzema tysiacami taksiar kosztem milionowego miasta;) powodzenia. Druga sprawa bo ktoś to pisal o nieprzepisowej jezdzie icara? Bardzo przepraszam, ale jezdza tak jak Wy. Tyle, ze Wy lamoecie wszystko co mozna przy dojezdzie do klienta, a jak z klientem w korku to oczywiscie pelna kultura, wszystkich wpuszczacie, babcie na pasach przepuszczacie no bo czasoweczka bije. Ale bez klienta, to ciagle wbijanie sie ze zlego pasa, zero lierunkow, czerwone swiatla, itd. Ale macie racje, chyba trzeba zaczac wysylac te ciekawe filmiki z kamerki, moze pare mandatow zapal ostudzi.

icar

możesz mi mówić szefie.Powiedz mi tylko od kiedy miasto decyduje o limicie licencji?!Jesteś głupi czy tylko niedoinformowany bo co do kultury to raczej nie muszę pytać. Twój szef

fazi z ikr
@icar

Kolego decyduje miasto, czyli Rada Miasta Krakowa.

@fazi z ikr

oni decydują o cenach max i dopłatach.Nic więcej,wasza niewiedza jest żenująca.O limicie decyduje ustawa o transporcie drogowym a ją tworzą niestety nie radni

@icar

widzisz ciołku jaki ty durny jesteś.. poczytaj, doucz się a póxniej wchodź gimbusiku na to forum. amen

@dr Wiktor wektor

skoro jesteś taki mądry to może zakład?Ten kto nie ma racji już tu nie będzie się wymądrzał i przeprosi mądrzejszego na odejście? Przyjmujesz zakład geniuszu?

czarna_perla

Wczoraj KD w icarze zaszalała: 25 zawieszonych kierowców (w tym jeden do odwołania) za: "nieprzestrzeganie regulaminu, nadużywanie przedłużenia dojazdu, nadużywanie awarii".

jurgen

Odpowiedz mi na jedno proste pytanie dlaczego we wszystkich krajach unii europejskiej sa limity taxi???? No odpowiedz mi na to pytanie??? Myslisz ze wszystkie kraje kochaja taksowkarzy ????nie czlowieku zrozum taksowka to specyficzny zawod ktorego wykonywanie generuje wysokie koszty zrobione jest to po to zeby cena tej uslugi byla atrakcyjna oraz by miasto wiedzialo ilu jest taksowkarzy naprawde i jakos kontrooowala ten rynek zawsze sa dwie strony wprowadzajac licencje wprowadzasz dyscypline wysokie kary finansowe za oszustwa rynek sam by sie szybciutko wyczyscil powiedz mi co przyniosla deregulacja ???? Taksowek 4000 tys zobacz jak wyglada 70% samochodow obraz nedzy i rozpaczy a do 40% nie da sie wsiasc zobacz na cyborgow z megi icaritasa barbkakanu jak spia pochowani po osiedlach zobacz jak szybko powstaly nielegalne przewozy osob typu icar typu eko jak myslisz eko nie zabiera ci jakiegos procentu rynku???? Sa tak bezczelni ze juz z kogutami jezdza nic nie placa i zabieraja ci robote w imie czego???? Piszesz se wszyscy by chcieli miec limity to nie o to chodzi zrozum czlowieku ze lewego sklepu nie otworzysz bo za pare dni wpadnie kontrola i po sklepie w dziejszych czasach zadnej uslugi nikt nie wykona na lewo bez zarejestrowania dzialalnosci tym sie rozni taxi od sklepow fryzjerow itd odpowiedz mi do czego doprowadzila deregulacja????nawet sam p.Szandula zwrocil uwage na ten problem deregulacja doprowadzila do tego ze kazdy kto ma w krakowie cos co jezdzi chce byc taksowkarzem pisalem o tym o weekendowych wczesniej w weekend zarabiales normalnie teraz zarobisz polowe z tego i jak cyborg nie wysiadasz z auta zobacz co sie dzieje na postojach auta si3 nie mieszcza ostatni raz powtarzam tylko limity taxi uczciwa konkurencja i pelna kontrola rynku i w ciagu 3 do 5 lat sytuacja wraca do normy a wlasciciele tanich lini lotniczych albo zaczna szanowwc kierowce i oferowac stawki adekwatne do kosztow tej dzialalnosci albo zaczna sorzedawac ziemniaki na rybitwach zrozumcie koledzy wy prowadzicie swoje dzialalnosci a jestescie traktowani jak plebs kogos na kim mozna sie dorobic majatkow paru cwaniaczkow pod szyldem niskich cen uczciwosci upodlilo caly rynek krakowskiego taxi tyle w tym temacie pozdrawiam myslacych

bolo yung
@jurgen

Te juhas pisałeś że : tu cytat "panowie ostatni raz do was pisze juz wiecej nie zamierzam" A tu znowu płacze i żale. Jak cię brać na poważnie skoro z mor - dy masz cholewę??!!

@bolo yung

Powiem ci tak nie sprowokujesz mnie wole miec z mordy cholewe niz tak jak ty zamiast mozgu zbrojony, beton pozdro

dr Wiktor wektor

dlaczego tak sie boicie gdy tylko zaczynamy rozmowę na temat ograniczenia liczby licencji? Odpowiedz jest prosta: boją się jedynie te (usunięte przez administratora) właściciele że nie będą mieć nowych wyrobników

rok wyborczy

zgadzam się, że trzeba coś z tym wszystkim w końcu zrobić. W tym roku są wybory, więc teraz szanse są największe, trzeba się zjednoczyć i tak można coś osiągnąć. Poza tym można poruszyć kwestię tanich linii lotniczych, to kto jest prawdziwym właścicielem sieci, a kto tylko słupami, jak to wszystko powstało, kto dał pozwolenia itd. Można się skontaktować z odpowiednimi gazetami, które chętnie podchwycą temat i będą go drążyć. I oczywiście kwestia limitów, które muszą wrócić.

@rok wyborczy

już to widzę jak w programie wyborczym widnieje zapis np:"ograniczenie nowych miejsc pracy na rzecz lepszego bytu już pracujących". Istnieje kilkadziesiąt zawodów które można wykonywać na podstawie wydanej licencji czy zezwolenia.Wyobrażasz sobie że każda z tych grób zawodowych mówi nie chcemy więcej nowych osób w naszym zawodzie!?

sieciowy

jeżdżę w tych stawkach i mój klient też nie narzeka.To że ktoś dostaje rabat w dzisiejszych czasach nie jest nowością.Idz do sklepu po buty,koszule,części do auta,myjnie to zawsze go dostajesz.Paliwo też potaniało pępusiu swiata

@sieciowy

no i jednak jedeś niesamowitym debilem z wypranym mózgiem. gdzie tobie przy zakupie koszul, butów, myjnie daja rabat? tys się powinien zapisać do armii zbawienia, dostałbys bęben i tam powinieneś działać, ewentualnie jeździj za darmo, po co masz zarabiać?

dr Wiktor wektor

sobota godzina 12:00? tylko gdzie?

Xxx

prosze podać czas i miejsce spotkania na pewno chętni przyjadą, nie ważne ile będzie osób ważne żeby coś zaczęło się dziać

barbul

to panowie może jakies konkrety organizujmy się spotkanie itd(usunięte przez administratora)dołączmy do górników

Xxx

mozesz pisać i tłumaczyć i tak tego nikt z forum nie zrozumie , jakie związki zawodowe z kim , z tymi ludźmi oni potrafią tylko pluć jadem i nic więcej żaden z nich nie zapisze się do związków bo trzeba zapłacić składkę, a to już w ich mniemaniu sytuacja w której ktoś znowu będzie na nich zarabiał, nie ma i nigdy nie było solidarności wsród taksówkarzy jeden drugiemu wilkiem,

Wojtek

Popieram w 100%,tylko widzisgz brakuje kogoś kto się za to weźmie,bo chętnychyba jest sporo.

PRAWDA O ICARZE

Widze ze z biura icara ida komentarze bo kazdy widzi jak jest ruchu wogole nie ma kursy marne a tu jakis bajonskich sumach i zarobkach pisza hehe dobre, skoro tak jest to czemu wszyscy icarowcy na postojach narzekaja i coraz wiecej odchodzi wiadomo nowi przychodza bo nie wiedza co jest grane i mysla ze zarobia nie wiadomo ile a tu klops kursy marne, doloty duze, pelno icarowcow robi gumy i jak pozniej od obrotu odliczysz zusy, korporacje, palio, amortyzacje i naprawy to ci wyjda grosze za tyranie w nocy weekendy i prace po 10 godzin, ALE JAK IDA KOMENTARZE Z BIURA TO WIADOMO JEST SUPER BO IM WIECEJ NOWYCH, TYM LEPIEJ KOLEJNE 500 ZL TAKIE ROBIENIE SOBIE DOBREGO PIJARU JAK TO JEST SUPER I ZE MOZNA ZROBIC FORTUNE ALE TO NIEPRAWDA

@PRAWDA O ICARZE

panowie ostatni raz do was pisze juz wiecej nie zamierzam przygladam sie icaritasowi od 2009 roku kiedy to cos powstalo jako nielegalny przewoz osob (wtedy legalny pol na pol) od 2009 r zaczelo sie upadlanie taksowkarzy w 2012 roku kiedy wchodzil zakaz przewozu osob bo ktos na gorze zrozumial ze to czysty wal ktory nabija kase wlascicielom zuborzajac kierowcow do tego cudowna megunia z cena calkowicie oderwana od rzeczywistosci najwiekszym problemem koledzy jest brak licencji juz o tym pisalem ale podkresle to jeszcze raz jesli nie zawalczymy w calej polsce o licencje kiedys tak bylo bodajrze 1994 nie jestem pewien historia zatacza kolo juz kiedys bylo to wszystko puszczone na zywiol ale zdecydowana postawa taksowkarzy zmienila to i zostaly wprowadzone licencje i wszystko wrocilo do normy teraz sytuacja jest identyczna zobaczcie gornicy kolejarze teraz za chwile nauczyciele kazdy walczy o swoj byti o swoje przywileje tylko nie my my jestesmy rozbici skluceni jesli pisze prawde jakis tepy ryj pisze ze jestem b.u.c.em wiec sami sobie odpowiedzcie komu na tym zalezy ja wiem kilku osobom ktore dorabiaja sie waszym kosztem upodlajac was do granic mozliwosci wiekszosc w tanich sieciach sa mlodzi zastraszeni nie znaja prawdziwej taksowki wierza ze to co zarabiaja to sa kokosy powiem wam nie!!!! to jest nic zapytajcie sie swoich bosow jak im sie mieszka w nowych domach ile pala ich super bryki ile maja kasy na kontach teraz wy co macie???? hmm?dlugi w zusie spicie po postojach macie stare zajechane zlomy to jest ok ??? niech mi ktorys odpowie ze to jest sprawiedliwe??? panowie z icara megi barbachlamu i reszy sieci gdzie stosuje sie znizki nasze stawki sa glodowe tylko razem mozemy cos zmienic zawalczyc zebrac sie na lotnisku zalozyc zwiazek prosta pilka przedstawic wlascicielom swoje rzadania jesli nie nie logujecie sie i nie ma kierowcow do pobierania zlecen razem solidarnie prowadzicie swoje dzialalnosci i nikt nie moze was zmusic do pracy mysle ze po paru dniach stawki osiagnely by poziom z przed 7 lat!!!!!! minimum an taxi 7 zl lamanie 2.3 1 taryfa 3.5 2 taryfa 4.6 3 taryfa 7 4 taryfa 35 zl za godz psotoju mysle ze jesli byscie wreszcie sie zjednoczyli w ciagu miesiaca wszystkie korporacje maja takie stawki albo padaja bo kierowcy nie pobieraja zlecen kilka razy wam mowilem nie wy jestescie zalezni od wlascicieli sieci tylko oni od was rzumiecie??? i nie piszcie mi ze nie jestescie w stanie nie pracowac pare dni przy tych stawkach i ciaglych podwyzkach juz nic nie macie do stracenia to ostatni dzwonek limity taxi oraz zmane stawek pozdrawiam

@jurgen

Masz za dużo czasu na postoju, że chce ci się pisać tak długie posty?Może wróć trochę pamięcią i przypomnij sobie obroty i zarobek gdy w końcu przeforsowaliśmy w sieciach rabaty i różne stawki.Wszyscy zaczęli jeździć po 2,3/km i 3,5/km noc i okazało się że ludzie przestali dzwonić do sieci i wsiadali do pierwszej lepszej taxi bo cena ta sama.Na postojach i rogach max taxi a jak się nie wbiłeś to można było czekać na zlecenie z radia w nieskończoność. Jedynie kto wtedy skorzystał to betony a ty nim zapewne jesteś, więc zejdź na ziemię i nie licz że będziemy robić tobie dobrze!!! Musisz być strasznie niezadowolony ze swojej pracy skoro tak często i "obficie" się tu udzielasz.

@sieciowy

no i zawsze się znajdzie takie bydle jak ty które próbuje namieszać. POPIERAM W 100% TRZEBA SIĘ ZJEDNOCZYĆ I ZROBIC COS WRESZCIE DLA SIEBIE, UJEDNOLICIĆ STAWKI, WPROWADZIĆ LIMITY LICENCJI, WYKOPAC PSEUDO TAXI EKO. WSZYSCY POTRAFIĄ ZAWALCZYĆ O SWOJE, GÓRNICY, LEKARZE, TYLKO NIE MY.. ALE JAK PATRZE JAKIE PROSTE TEPE CHŁOPY NIERAZ ZA KÓŁKIEM SIEDZĄ TO SIĘ CZASAMI PRZESTAJĘ DZIWIĆ. W TYM MIESIĄCU W WARSZAWIE BĘDĄ TRZY PROTESTY TAKSÓWKARZY PRZECIWKO NIELEGALNYM PRZEWOŹNIKOM. DLACZEGO MY W KRAKOWIE NIE UMIEMY SIĘ ZJEDNOCZYĆ? JESTEM CHĘTNY NA KONKRETNE SPOTKANIE. PROSZE PODAC MIEJSCE I TERMIN.

x
@sieciowy

Ot i napisał coś jakiś prezio. Betony mają stawki zaczynające się od 2,80 gościu, więc nie strasz, że klient będzie wsiadał do nich, a nie dzwonił po 2,30. Jeździłem po 2,30 i szło wyżyć dopóki cwaniaczek nie zawiesił szmaty na przewozie i upodlił rynek taxi udostępniając przejazdy dla gówniarzy,żuli i innej hołoty, która do dzisiaj targuje się po postojach.

@x

Chyba nie jeździsz w Krakowie.Może jesteś ze Skawiny lub Wieliczki.Ja jestem z Krakowa i masę betonów jeździ na stawkach 2,3-3,5. Betony skorzystały bo ludzie myśleli ze wszystkie taksówki jeżdżą w tych samych stawkach i wsiadali beztrosko również do was.Potem okazywało się że jednak cena jest jeszcze wyższa! Zrozum że nie każdy ma ochotę użerać się z klientami że za drogo,złodziejska stawka i liczyć na to że akurat to jest ten dzień kiedy może zarobie więcej i tp. Są sieci w których można zarobić i kierowcy są zadowoleni i są również osoby takie jak ty,zawsze niezadowolone

@sieciowy

to przejdź łosiu na stawki 2,3 - 3,5. Dlaczego dajesz się doić w niższych stawkach? rabatach? tobie ktoś zawsze daje rabat jak idziesz np do sklepu albo na stacje benzynową? w zusie dostajesz rabat? a może w abonamencie masz rabacik? współczuje ci jak ty musisz się z klientem o cene użerać, ale widać jaka sieć tacyy klienci. Do mnie jakoś wsiadają z buta na postoju, na 2,3 - 3,5 i jeszcze sie nie zdarzyło zeby mi ktoś marudził że drogo, co więcej w 90% przypadków dostaje napiwek i to całkiem nie mały, ostatnio sobie odkładałem napiwki od piątkowej nocy do niedzieli rano, wyszło tego 87zł ( samych napiwków ). Dodam że nie jeżdżę w żadnej sieci, nie dam się doić rabatami. Wystarczy mieć czyste auto wewnątrz jak i z zewnątrz, nie śmierdziec fajkami i nie puszczać w aucie muzyki umpa umpa ( strasznie dużo klientów sie na to skarży że sama rąbanka zawsze leci w różnych sieciach ) - zapodaj jakiś np smooth jazz, i klient bedzie zadowolony.

Zostaw merytoryczną opinię o ICAR - Kraków

• Jak się pracuje w ICAR?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ICAR?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ICAR?

ICAR