Opinie o ICAR w Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ICAR w Kraków

nerwus

Może by założyć korporację.Zebrać się w 200-300 kierowców bo tylu by wystarczyło,żeby obsłużyć klientów którzy by korzystali z naszej korporacji. Byli byśmy wszyscy udziałowcami własnej firmy więc raczej każdy by dbał o ten interes.Zrobić cenę ok 1,60 zł albo 1,70 zł ale zostawić czasówkę 30 albo 35zł. Dopiero by była konkurencja, a klienci by na pewno korzystali,szczególnie dobra oferta dla kierowców bo mogli by jeżdzić nawet w korkach.

@nerwus

a dlaczego nie chciałbyś jeździć np za 1zł? albo za 0,80zł? no oczywiście czasówke sobie zostaw i abonament walnij ze 400zł Nóż się otwiera w kieszeni, ceny wszystkiego lecą do góry a ten będzie zakładał korporacje z ceną 1,7zł..ja (usunięte przez administratora)

Icarson

sorda i czwartek na strefach od 140-170 samochodów nie dzieje sie kompletnie nic robi sie 2 barbakan !juz wiemy czemu wyłaczyli podgląd aut i zleceń by sie nikt nie wkur-wiał bo coraz czesciej kierowcy zwracali im uwage żeby nie przyjmowali kolejnych bo jest dno teraz dotykamy mułu .Mógłby ktoś napisać czemu ostatnio wyrzucili komisarza?

tax

W icarze usunęli podgląd na ilość zalogowanych aut,żeby mogli bez szemrania gawiedzi przyjmować na potęgę nowych frajerów, a w barbulandii wyłączyli dzisiaj możliwość rozmów między kierowcami przez radio, bo coraz więcej tam było szemrania na poczynania koniorza i kubła ... Czterech preziów robi z tysiącem taksówkarzy co im się żywnie podoba. Mobbing,kary,wyzysk,upodlenie... Dalej żryjmy się między sobą zamiast walczyć o swoje.Budujmy im domy,kupujmy samochody i nabijajmy kabzę.

@tax

Masz racje,ale w icarze jeżdżą same cio... ty. Spytaj ilu nie zapłaciło abonamentu???a tak mieli się buntować.Wszyscy grzeczniutko dy- mali do biura z kasą nakarmić sępów.Kilka osób co odeszło to już ma zastępców.Limit szkoleń na ten m-c już zarezerwowany,nowi jelenie przychodzą.Totalne deeee - bile. Będą płakać i po 2-3 miesiącach odejdą. A icar od początku do teraz stosuje zasady i kary jak w barbulandi,a jak ci te kary nie pasują to ci powiedzą w biurze żebyś poszedł do barbakanu bo tam lepsze kary:) Jakie mają mieć podejście do kierowców jak założyli icara po odejściu z barbakanu.

oli
@nerwus

nie porównuj kar w barbakanie do icara, bo w barbakanie to przedszkole w porównaniu do icara.Nawet barycz nie kroi tak jak icarowscy prezie.to dopiero przekręt :)

nerwus

Przykładem dziadostwa,które jest w icarze było odejście 3 z 4 komisarzyków. Już ten fakt daje do myślenia.Co prawda nie żal mi ich bo wiedzieli w co się pchają ,ale powinni się wcześniej domyślić ,że i tak prędzej czy później zostaną wy... dy..mani!!!Kierowcy wysyłali ich na miny,a panowie D i S ich dobili i pozostałych kierowców też tak traktują,ale do czasu.Limit jeleni się niedługo skończy.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
icar

Czwartek godzina 20:30 prawie 140 zalogowanych,zero WK zero pustych stref. Zapraszam nowych kretynow na rzeź.

też icar
@icar

Nie 140, a 146. I nie zalogowanych do systemu (zalogowanych jest znacznie więcej. Ilu? Tego nie wie nikt poza szefami i może centralą) a zapisanych do stref nudzących się, marnujących swój czas w autach i czekających z utęsknieniem na jakieś zlecenie.

bździągiew

w tym roku Kraków w tygodniu jest pusty jak ci..a po skrobance ...

stary

Może być wiązanie ciężarków do jajek... ja bym się zastanowił

bobo

Niedługo będą kary cielesne np. 100 batów :)

prawnik

Dodam tylko że zawsze możemy zmienić firmę i jej zapłacić za dostarczenie Nam informacji gdzie obecnie znajduje się klient a tych firm w Krakowie jet kilkanaście.Więc proponuję zmienić informatora i puśćić ICARA w skarpetkach jak mawiał Bolek.

prawnik

Ja twierdzę że to My wynajmujemy firmę ICAR i za to im płacimy aby Oni nam udostępniali klientów. i tyle w temacie.

Alterego

Styczeń był cieniutki ale to nic poczekajcie na ferie.

zzz
@Alterego

W każdej branży styczeń i luty to jest dramat, więc tak już nie płaczcie. Jak czytam te posty to zachowujecie się jak niedojrzałe dzieci, którym zabrano zabawki a myślą, że wszytko im się należy. Nie pasuje wam jazda na taryfie to idźcie zapieprzać na budowę. Nikt was to jazdy nie zmusza.

Klient
@zzz

Myślę, że w tych postach to bardziej chodzi o atmosferę i stosunek sławcia i darka do kierowców. Czytając te posty widzę, że ktoś tu czegoś nie rozumie.Przecież icar bez kierowców nie istnieje. Kierowcy płacą jakiś tam abonament co miesiąc. I co dalej ???? ZAWIESZONY, UKARANY, KOMISJA itp. itd.!!!! Chyba to nie jest normalne!!

może nowy
@Klient

napisz za co zawieszają i karzą???Jakie stosują kary??

kierowca były icar
@może nowy

Możesz być ukarany za wszystko:spóźnienie po klienta, brudne auto, złe oklejenie, klient poskarży się że się nie uśmiechasz a drugi klient powie, że się z niego śmiejesz, kogut się nie świeci itp itd. Ty jako kierowca masz tylko obowiązki: 1 każdego miesiąca niesiesz im z góry 500 zł, jak zawiesi się radio albo nawali centrala to się bujasz a to zdarza się często i zawsze to jest wina innych, zapłaciłeś abonament i radio nie pracuje!!!!Zawieszą ciebie na 24 godziny albo i dłużej nie jeździsz ale abonament zapłacony. W icarze jeden wielki syf a ty nie masz nic do powiedzenia, z tobą się tam nikt nie liczy a i klient ma ciebie w d.... W innych sieciach to przynajmniej szanują kierowców bo z nich żyją. Postaraj się dowiedzieć ilu kierowców jeździ jeszcze w icarze , tych co tworzyli tą korporację od początku???? Podpowiem ci TAKICH KIEROWCÓW W icarze JUŻ NIE MA. To chyba o czymś świadczy. Gdyby było dobrze to nikt by nie odchodził a ci kierowcy co odeszli na pytanie czy wrócą di icara zdecydowanie odpowiadają, żę NIGDY i dodają, że żałują, że tak poźno odeszli!!!!!

staszek

Panowie ja życzę szerokiej drogi parę lat jeździłem zarabialem gdy powstał icar ale koniec na cwaniakow nie będę łożył tylko kary kurs zawyzony o 2 zł kosmiczne dopóty miny itd.pozdrawiam chłopaki 369 boczny

A JA JUZ SIEDZE W NORWEGII PARE MIESIECY PANOWIE PRACOWALEM NA ICARZE TYLE LAT I ZREZYGNOWALEM KIEDYS BYLO DOBRZE A NA KONIEC KURSY PO 8, 9 ZL BEZ NAPIWKKU I PO DRODZE OBOWIAZKOWY POSTOJ DO PLANETY ALBO GDZIES INDZIEJ I DUZE DOLOTY TAK SPADLY OBROTY I KURSY ZE STWIERDZILEM ZE JUZ NIE MA SENSU. NOWI NIE WIEDZA CO SIE DZIEJE ZE TAK MA BYC I SIEDZA PO 14 GODZIN ZEBY ZAROBIC A NIE OTO CHODZI ZEBY STAC SIE NIEWOLNIKIEM. OGOLNIE DRAMAT JESZCZE KOLEDZY TU PISZA ZE ZNIKLO ILOSC SAMOCHODOW, TO OCZYSISTE ZE CHCA UKRYC ILE JEST W SUMIE NA STREFACH I ILE IDZIE ZLECEN I CIAGLE KARY, KIEDYS DALO SIE DOBRZE ZAROBIC I KAR NIE BYLO ZA BYLE CO. OGOLNIE ODRADZAM NOWYM ICARA

nowy

Mam pytanie a jak wygląda u nich z praca? Nie swoim wózkiem?

normalny
@nowy

To praca w warunkach permanentnej inwigilacji...trzeba miec naprawde mocna psyche, jestes jak James Bond na misji w ZSRR, tylko po innych pieniadzach... Nie da sie tego opisac, to trzeba przezyc...

zulus czaka

górnicy ,rolnicy ,nauczyciele wszyscy razem walczą a my dajemy się dymać

@zulus czaka

a czego oczekujesz po prymitywach? popatrz na tępe ryje kierowców, obojetnie z jakiej korporacji lub niezrzeszonych. po twarzach widać że to totalne prymitywy które nie potrafią nawet pierdnąć logicznie

dr Wiktor wektor

gnoją koniczynki? i bardzo dobrzee. ostatnio widziałem gościa na śląskich numerach jeżdżącego zupełnie na chama... bez licencji, bez kasy fiskalnej, bez jakiegokolwiek znaku, jedynie co miał to BIAŁEGO koguta na dachu z ordynarnie napisanym na nim flamastrem "taxi" - zielony stary nissan, stoi przeważnie na starowiślnej pod Shine'm a tu jak sie gnoi koniczynki: (usunięte przez administratora)

icar

Chcesz mi powiedziec,ze jak jedziesz na Stoki albo Biezanow to na tamtejszych postojach robi sie kolejka bo icarek frajerek podjechal i dzwonic nie trzeba?!

@icar

Kolejka się nie robi,ale zawsze jakiś klient przyjdzie po kilku/kilkunastu minutach,ale jest.Na stokach czy wzgórzach zawsze kurs do centrum,kozłówek krótsze kursy bo po okolicy ale szpital prokocim zawsze dobre ruchy,statni w święta do Krzeszowic za niecałe 200zł i na powrocie klientka z balic na wrocławską 45zł, ale niestety nie zawsze się ma farta,raz lepiej ,raz słabiej.Kto chce znaleźć klienta to znajdzie,a jak inni tylko czytają gazety i czekają jak przymurowani do postoju to wiecznie narzekają.

nerwus

Ja jak obiecałem,nie zaniosłem kasy i nie mam takiego zamiaru,lepiej jest stać na postojach.Widziałem dzisiaj jak do biura grzecznie w ząbkach fraje... rzy zanosili kasę,żeby D i S znowu mieli problem w co zainwestować / może kupić kolejne nieruchomości???/ Klienci bez problemu podchodzą do icara na postoju.Masz pewnego klienta a nie jeździsz i nie tracisz czasu,większość to i tak miny.Nie płacisz za miesiąc abonamentu i nikt ci nic nie zrobi i oklejony wbijasz się na postój.Po miesiącu by błagali kierowców i zmienili by warunki. Nawet w tygodniu przez dzień jest sporo klientów,bo jak widzi auto na postoju to podejdzie i nie musi dzwonić.Tym sposobem oszczędzisz 500zł + doloty,a i tak na koniec m-ca masz porównywalny raport. Decyzje podejmiecie sami,ale do tego trzeba mieć JA-JA. Ja tak jeżdżę i nie narzekam. A przynajmniej zablokuje każdy swój nr,żeby nie dali nowemu jeleniowi.Kolejna sprawa to strefa 98,powinno to być tylko lotnisko.Zakamycze i okolice można zrobić np str.99 i wysyłać auto z 38 bo lepiej dojechać z 38 i lecieć do centrum bo ci się kasa zwraca,a z lotniska na zakamycze już masz stratę ok10-12zł.I 3-kę powinniśmy wrzucać przy rondku chełmskim koło jubilatu.Dało się zrobić na igołomskiej,tynieckiej i łuczanowickiej to jak się chce można zrobić na rondzie chęłmskim,tym bardziej ,że to zgodnie z przepisami taxi UM.

kasandra
@nerwus

nikt nic ci nie zrobi? Poczytaj umowę!Jak jej nie wypowiesz miesiąc wcześniej to bulisz za każdy miesiąc ,podobnie jak w umowach telekomunikacyjnych.Nie pisz głupot bo narażasz innych na konsekwencje finansowe!

@kasandra

Jak nie zapłacę to co mi zrobią? zmuszą mnie,albo będą straszyć może komornikiem?koń by się uśmiał.

komornik
@nerwus

Mną nie trzeba straszyć. Jeśli uzbiera się odpowiednia kwota np 10x500zł to sam zapukam ci do drzwi i będziesz miał do zapłacenia 5000zł + koszty komornicze:) Pozdrawiam

@komornik

a skąd kanalio weźmiesz tytuł egzekucyjny? biedny kmiocie

baloo

Ja bym zaniusl pieniazki w ząbkach gdybym miał zabki

kasa

No i jak icary ? Nosicie w ząbkach kasę na przewóz??????/

Zostaw merytoryczną opinię o ICAR - Kraków

• Jak się pracuje w ICAR?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ICAR?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ICAR?

ICAR