Opinie o ICAR w Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ICAR w Kraków

Mlody

Nie bede nikogo obrazac, al nie rozumiem czemu kierowcy icara narzekaja? Kto jak kto, ale wy nie macie zadnego prawa. Jak zaczynalem 4 lata temu to powiedzialem sobie ze w zyciu nie pojde do icara bo jest to ponizej mojej godnosci. Mimo ze zarabiam mniej niz 4 lata temu to dalej mam swoje zdanie. Niestety sami sie przyczyniliscie do takiej sytuacji wiec pretensje mozecie miec do samych siebie, nie do klientow, nie do prezesow icara tylko i wylacznie do siebie. Jakos sie jezdzilo na poczatku, ale starzy taksowkarza mieli racje: kryzys nie przyjdzie z dnia na dzien tylko trzeba bedzie na niego czekac i jak dzisiaj widzialem 3 icary stojace na postoju na Kapucynskiej to moge smialo powiedziec "zaczynamy".

@Mlody

widzisz, młody jesteś i głupi! Ci "nasi"koledzy stojący na postojach to jeszcze do niedawna wasi koledzy którzy tak się zarzekali, że nigdy nie przejdą do icara. Kiedy na was czas? U nas jeżdżą już numery powyżej 1100 i mamy wyłączony podgląd ilości zapisanych kierowców na strefach!Tylu was przychodzi, że szefowie nie chcą nas denerwować. Godność to raczej pojęcie tobie obce zakompleksiony człowieczku.

uber

patrzę na stronę ubera i faktycznie robi wrażenie, do tego różne opcje zapłaty, dzielenie się zapłatą ze znajomymi za pomocą aplikacji i dużo innych ciekawych funkcji. Panowie, czas się przygotowywać na upadek taxi w obecnej formie, jeszcze jedynie jak połączymy siły i otworzymy własną korporację tak aby płacić minimalny abonament to mamy jakieś szanse żeby funkcjonować. Albo trzeba szukać roboty i dorabiać w uberze jak komuś będzie się chciało.

nowa sieć

to wszystko, czyli wymysły tych właścicieli i pseudo właścicieli w korporacjach doprowadzi do tego, że albo wszyscy zaczną jeździć w uberze albo powstanie zaraz nowa sieć przyjazna kierowcom.

koniszko

hehe, a w dwójkach wczoraj podawali na terminalu że wylali dyscyplinarnie dwóch gości za nie udzielanie rabatów..haha.. goście prowadzą własną działalnośc gospodarczą i dają sie poniewierać jak śmiecie. a poza tym jakim trzeba byc debilem żeby pokazywać swoje paragony jakimś rolnikom z tzw komisji dyscyplinarnej... gdy jezdziłem w korporacji raz tak chcieli zobaczyc moje paragony.. miny mieli jak kretyni gdy powiedziałem im że moje paragony sa u księgowej i jeśli je chcą oglądać to muszą sie o to do niej na piśmie zwrócić. ps.. jeśli klient nie ma paragonu z kasy a komisja niby każe ci im pokazać to..mogą ci skoczyć. nie są urzedem finansowym. a z drugiej strony to jaką trzeba być mendą ludzką żeby dzwonic ze skargą do korporacji że się nie dostało np 2zł rabatu... haha

były i caritas
@koniszko

Ostatnio z dwójek kierowcy przyjmowali się do icara. Może to ci usunięci z dwójek. Ciekawe jak długo wytrzymają w icarze ( kary to 1000 zł, zawieszenie na 24godz, 48godz, 144godz,.....) a abonament bulisz z góry. Czyli płacisz abonament 500zł i szefowie organizują ci wolne. Super układ tylko nie dla kierowców.

dzokej
@koniszko

sprawa jest prosta. Paragony są na twoją obronę jak klient złoży skargę. jeśli nie chcesz ich pokazać to nie musisz ale odgórnie przyjmują na komisji, że zawiniłeś ( oszukałeś ) i nie chcesz się obronić i leci kara. Nie chcesz zapłacić kary to wylot. ja bym nie chciał pokazać paragonów tylko wtedy jak bym wiedział, że coś przeskrobałem. Nie chce mi się wierzyć, że ktoś się szczypał z takim cwaniaczkiem jak ty:) i pozwolił ci na wiejskie cwaniactwo:) ja bym od razu cię wy je bał:)I powiedział bym ci żebyś przeszedł do korporacji twojej księgowej heheheheh

@dzokej

Chyba spadłeś z konia dżokej. W korporacjach tylko boss ma rację. Mogą wszystko kontrolować. Może będą jeszcze sprawdzać z kim idziesz do łóżka. I to wszystko za twoje pieniądze ( abonament ). W icarze np. nie ma opłat za postój z klientem i w oczekiwaniu na klienta. Jedziesz po klienta stoisz jak buc i czekasz aż klient raczy wyjść . Po pewnym czasie centrala po 2 zgłoszeniach brak klienta anuluje ci zlecenie. I co dalej? Jak jeździłem w icarze to celowo odjeżdżałem nawet jak widziałem, że klient pomału idzie ( czasami klient przyspieszał jak widział odjeżdżające auto ). A teraz szanowni władcy icara twierdzą, że masz zabrać klienta nawet jak masz anulowane zlecenie bo jak klient się poskarży to ciebie zawieszą na 24godziny, później 48godzin, 96godzin itd.Kiedyś w Hucie dostałem czasówkę 10min wcześniej na 4.30.Jak dojeżdżałem na miejsce przyszedł komunikat o zmianie czasu na 4.45. O godzinie 4.50 nowy komunikat klient właśnie wychodzi. O godzinie 4.53 wsiada klientka podaje adres i mówi ".. tu jest 11zł proszę jechać zawsze tyle płacę" . Nie ma jak w icarze!!!! Płacisz abonament i siedź cicho a łowcy kasy s. i d. w trosce o twoje zdrowie i abyś nie męczył się w aucie stojąc na strefach ( bo zleceń brak a aut pełno - są już nr powyżej 1200 ) załatwią ci wolne 24, 48, 96 godzin albo ulżą twojemu portfelowi i 1000zł kary.

@kier

chyba nie jest tak źle skoro nie chcesz zabrać klienta który się spóźnił a jest już pod twoim autem? Chcesz tresować klienta a dziwisz się że nas tresują?

@icar

Tresować klienta? Człowieku, zanim upodliliście taksówkę swoją obecnością to klienci byli wręcz punktualni.Mi również wielokrotnie zdarzało się odjechać po otrzymanej minie mimo że widziałem już schodzącego po klatce schodowej buraka.Wszystko ma swoje granice i skoro ktoś mnie i mojego czasu nie szanuje, to niech sam stoi i czeka.Następnym razem będzie punktualnie.Ciekawe czy na pociąg też wychodzi po czasie?Policz sobie ile minut spędzasz czekając na spóźnionych cwaniaczków np. w weekend.Ja to kiedyś zrobiłem i wyszło ponad półtorej godziny!!! Miej chłopie odrobinę godności.Nie wystarczy,że się zeszmaciłeś?

@icar

Widać,że jesteś "świeżakiem" . Jak trochę pojeździsz a raczej postoisz czekając na klienta i zrealizujesz jeden kurs na godzinę np za 9zł lub 11zł z dolotem np 5km to na pewno będziesz inaczej śpiewać. A to czy jest dobrze to wystarczy uważnie poczytać wpisy.Gdyby było dobrze to nikt nie bawiłby się w pisanie tylko by pracował.

@icar

Mnie już dawno nie tresują. Ja powiedziałem dość. Radzę sobie sam.

koniuszko
@dzokej

no i głupi jesteś jak but z lewj nogi. akurat nie przeskrobałem nic odnośnie zniżek itp. komisje mialem za zbyt wczesne zalogowanie sie do strefy bucu. a przy okazji chcieli sprawdzic sobie moje paragony czy daje rabaty. wyslalem ich do mojej ksiegowej B-U_C_U. Miny mieli naprawde nie tęgie, nie wiedzieli co powiedzieć. a co do wyjebania to sam sie stamtąd (usunięte przez administratora) bo zleceń jak na lekarstwo a abonament w piździec duzy.

@tax

no widzisz ja oprócz tego że jestem kierowcą to sam sporo jeżdżę jako klient.Na ogół jak wychodziłem punktualnie to stałem jak idiota na ulicy i czekałem marznąć.Jak stwierdziłem że lepiej czekać w ciepłym aucie niż marznąć na ulicy to teraz czekam aż kolega wyśle mi sms że już jest.Potem wiadomo pożegnanie, buciki, kurtka ,winda i jestem. Dlatego rozumie klientów i wpisałem to w urok tego zawodu że muszę poczekać i tyle.Ty czekasz na postoju 5 razy dłużej i wtedy pyskujesz, że nie ma ruchu a jak dostaniesz już kurs to warczysz na klienta! Jesteś normalny?

joszua
@icar

powiedz mi kim ty jestes trolu internetowy bo znam rozne przypadki ale twojej choroby psychicznej onanisto nie jestem w stanie zdiagnozowac uroki tego zawodu??? a jakie ty masz uroki wozac bydlo za cene mpk chyba ze urokami nazywasz pawie piwne ktore twoj kolega tez wliczyl w uroki tego zawodu nie wiem ile ci placa blogowy onanisto ale jestes the best czekanie na klienta 10 minut i straca czasu wpisuje w uroki tego zawodu nastepny pawie piwne wpisuje w uroki tego zwodu nastepny deviant taxi otwarcie deklaruje ze jak mu klient czasem nie zaplaci to tez wpisuje w uroki tego zawodu kursy za darmo po za strefe "trzeba wziasc na klate" wpisuje sie w uroki tego zawodu ciagle zawieszanie i kary finansowe to tez uroki tego zawodu i trzeba sie z tym pogodzic powiem wam jedno wiekszosc kierowcow taxi w krakowie w tanich liniach lotniczych to poprostu totalne polmozgi i nikt i nic tego nie zmieni brawo szefowie podziwiam was i rozumiem majac do czynienia z taka "twarda masa" tez bym doil kretynow az milo pozdrawiam szefow na pariasow taksowki leje

beton
@joszua

Strajkujemy!!! Ja niekiedy stoję po trzy godziny czekając na klienta! Basta! Ktoś musi za to zapłacić!! Zgadzam się z tobą, że czekanie 10min na klienta to jakaś kpina! Nie można tego wliczać w uroki zawodu! A co dopiero moje 3h!!!!!! Dość tego mówię. kto idzie ze mną na warszawę?

twoi koledzy rolnicy!!!

nowy pan
@beton

Jak stoisz i czekasz to nic nie robisz, a za nic robienie nie ma kasy.Zaraz powiesz, że należy ci się za twoją dyspozycyjność, więc ci odpowiadam, że każdy jak prowadzi jakiś biznes to czeka na klienta.Czy to (usunięte przez administratora) czy sprzedawca, czy lekarz nie zarabia jak nie ma klienta.Jak warczy na niego bo się chwile spóźnił to znaczy,że ma dobrze i nie musi szanować klienta bo zaraz będzie następny. Tak jak kolo pisze wyżej chyba macie za dobrze na tej taryfie skoro jesteście takie paniska. Nie ma się co dziwić że tyle nowych pcha się na taksówkę!

yoshua
@nowy pan

Kolejny parias z icaritasa albo blogerowy onanista czy ty naprawde jestes takim idiota czy to lekarz czy taksowkarz czy ktokolwiek jesli nie ma klienta to rozumiem czekam na niego ale jesli ktos polmozgu zamowi taksowke to zamawia usluge na konkretna godzine jesli kogos nie ma o czasie leje na niego i nie czekam sprobuj umowic sie z mechanikiem na naprawe na konkretna godzine i spoznij sie to zobaczysz jak cie potraktuje kretynie to samo dotyczy lekarza nie wazne jaka swiadczysz usluge punktualnosc rowna sie szacunek do twojej pracy nie wazne jaka by ona byla ale skad taki prostak jak ty moze o tym wiedziec i nie dziwie sie ze klienci nie szanuja woznicow z icara jak mozna szanowac idiote porpostu nie mozna

nowy pan
@yoshua

Jeśli mechanik ma mało klientów i dużo czasu spędza oczekując następnego klienta to się możesz spóźnić a i tak cie przyjmie.To samo z lekarzem i kim sobie jeszcze wymyślisz. Jeśli mechanik czy lekarz ma dużo roboty a ty swoim spóźnieniem burzysz mu harmonogram to cie wywali na zbity pysk. Szacunek jest istotny tylko w tym przypadku, bo skoro masz mało klientów to jesteś słaby w tym co robisz więc za co ten szacunek? To się zgadza! Teraz wróćmy do tego co napisałem. Skoro wymagasz szacunku do twojej ciężkiej siedzącej pracy to znaczy, że jesteś specjalistą wyjątkowym, masz mnóstwo klientów i nie pozwolisz sobie aby klient zaburzał ci harmonogram zleceń!Znowu muszę powtórzyć, że na taxi musi być super i dla tego tyle nowych osób chce być taksówkarzem(PANEM TAKSÓWKARZEM)

@icar

Mam nadzieję, że trafisz w końcu na kierowcę z odrobiną honoru i potraktuje cię jak na to zasługujesz.Dobrze wiesz, że sms-y nie zawsze dochodzą i czas oczekiwania na takiego bukieta jak ty wydłuża się o kolejne minuty. Przestań już z tymi postojami trolu, bo to już jest żałosne.Zdarza mi się stanąć na postoju, bo po to właśnie są.Ja nie muszę koczować na parkingach między blokami zajmując miejsca postojowe mieszkańcom tak jak ty.Ty na postój nie wjeżdżasz nie dlatego, że masz taki ruch, tylko dlatego, że gonią was z nich taksiarze jak zarażonych syfem.A i gardzę takim śmieciowym klientem jak ty.

@nowy pan

Kup sobie bilet na pendolino np na 7.00. Czy przyjdziesz na peron o 7.02 ???? Możesz przyjść 2 po i pomachać !!!!!!

i caritas
@icar

IDIOTA!!!!!!! Podaj swój numer to postaramy się abyś na każdego klienta czekał po 30 minut.

Mlody
@beton

Beton Ja nie mam szacunku do tych co stali w pierwszym szeregu przeciw icarowi, a teraz w nim jezdza. Pisalem do icarow, ktorzy nie maja prawa narzekac bo sami sobie sa winni takiej sytuacji. Widzisz ty mnie obrazasz mowiac ze jestem zakompleksiony, ale nie wiem skad to wywnioskowales? To ze inni nie maja honoru nie znaczy ze ja go nie mam. Takze zycze Ci milego dnia i postaraj sie czytac ze zrozumieniem. Pozdrawiam

logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
jajcar

Ciekawe, co będzie jesienią, jak ruszy SKA do Balic i bilet z dojazdem do terminala będzie kosztował kilka złotych.

@jajcar

Pewnie będzie bilet kosztować około 20 zł.

max

I swierzak nie robi zadymy tylko zwija majdan auto do mechanika i do normalnej roboty

jajcar

Prezesom nie zależy na tym, żeby kierowcy dobrze zarobili. Na dużej rotacji więcej zarobią. Przyjdzie nowy, zapłaci 500 wpisowego, 500 abonamentu po dwóch-trzech miesiącach odejdzie widząc, że kokosów nie ma. Przychodzi kolejny: 500 wpisowego, 500 abonamentu... i interes się kręci.

@jajcar

wpisowe do icara to teraz 2500zł. A chętnych nie brakuje. O co chodzi?

były icar
@jajcar

Na mieście widać pełno aut icar więc naiwni myślą, że jest jazda. A tu kicha. Płacą frycowe. A sławciu z darusiem zbijają kasę i nie martwią się o kierowców z których żyją. Widać oni wiedzą, że już długo nie pociągną więc starają się jak najwięcej nachapać.Biedni są tylko kierowcy niszczą samochody, tłuką na pusto kilometry i zarobić nie można. A tu jeszcze daruś ze sławciem po kierowcach jeżdżą równo .... zawieszony na 24godziny, kara finansowa 1000 zł. A co nie mogą - mogą bo kierowców u nas ci dostatek a następni do dojenia się pchają!!!!!1

max

te min jeszcze będziesz błagał żebym cię wpuścił do auta.znalazł się polonista buhahahahihihi

tax

Rano do 10.30 jeszcze są zlecenia, ale potem jak już wszyscy w pracy, a na strefy wyjeżdżają emeryci, to już tylko spanie,bo zlecenie średnio co godzinę. Żal mi nowych naiwnych omamionych przez cwanych preziów. Ja też odczuwam kiszkę na taxi, ale mając blisko 10-letni staż mam wielu stałych klientów, którzy dzwonią do mnie kiedy mają dłuższe przejazdy.Bez nich byłbym bankrutem. No niech odpisze tu jakiś naganiacz zachwalając np. icarka :)

@tax

Wiem że początek roku jest wszędzie słaby, nie siedzę w branży rok,ale patrzę w przyszłości i jestem pewien że będzie coraz gorzej wiec zwijam manele za wczas.

taxi draJWer

Tyle teraz nowych kierowców pcha sie na taxi.......ale będą mieć rozczarowanie...ja od lutego rezygnuje, ja nie widzę przyszłości na taxi.w Krakowie przybywa co miesiąc 50 nowych taxowek,do tego Eco i uber wchodzi w Krakowie.masakra. Powodzenia.

@taxi draJWer

Idź na budowę teraz w lutym i marcu jest sezon i w ciul się zarabia!!! Albo otwórz myjnię lub wulkanizację, też jest sezon i zbija się kokosy. Wszędzie w każdej branży jest teraz słabo.

min

te KLIJENT, naucz się polskiego. Jak wy tacy analfabeci jesteście to co się dziwicie, że jesteście wrogami dla klientów??

jajcar

Niestety, 2 lata temu w soboty rano było kilkanaście aut na mieście i w 3 godzinki można było zrobić 120-150 zł. Teraz jest 50-60 aut i robisz jeden kurs/h.

BYLY ICAROWIEC

A JA ZREZYGNOWALEM Z ICARA PARE MIESIECY TEMU, PRACOWALEM TAM LADNYCH PARE LAT I MAM PELNO KOLEGOW TAM. ZREZYGNOWALEM BO ZROBILO SIE BARDZO ZLE I ILOSC AUT CIAGLE ROSLA DO TEGO STOPNIA ZE W PIATEK CZY SOBOTE OD MOZE 23 ZACZYNA SIE COS DZIAC A TAK TO ZAWSZE KTOS JEST NA STREFIE LUB ZLAPIE WK. W KAZDYM RAZIE NOWYM ODRADZAM BO SZKODA WASZYCH NERWOW I KOSZTOW. ZNALAZLEM PRACE MOZE NIE JAKIES KOKOSY NIECALE 3000 ZL NA REKE ALE JEST SPOKO MYSLALEM ZE CIEZKO BEDZIE ZNALESC ALE PANOWIE TRZEBA POSZUKAC I SIE ZNAJDZIE JAKAS PRACA. MYSLALEM ZE BEDE ZALOWAL ALBO TESKNIL ZA ICAREM ALE OKAZLO SIE ZE NIE I JESTEM ZADOWOLONY BO JAK TERAZ POMYSLE ILE KILOMETROW MUSIALEM ZROBIC JAK SAMOCHOD SIE ZUZYWAL A PRZECIEZ W KONCU GO ZAJEDZIESZ I CO WTEDY? PLUS ZUS, PODATEK, ABONAMENT, PALIWO, AMORTYZACJA, TO JAK TO ODEJMIESZ OD OBROTU TO WTEDY WYCHODZI ZE ZA NOCKI, WEEKENDY, SWIETA WCALE DOBRZE NIE ZAROBILES A WRECZ BYM POWIEDZIAL ZE BARDZO KIEPSKO BO OBROT TO JEDNO A KOSZTY TO CO INNEGO. PANOWIE POZDRAWIAM WAS I ZYCZE WAM ZEBY WAM SIE UDALO WYRWAC Z ICARA BO DOBRZE TO BYLO KIEDYS A TERAZ ZAPOWIADA SIE ZE BEDZIE CORAZ GORZEJ CO ZRESZTA WIDAC, JAK KTOS PRACUJE TAM PARE LAT TO WIDZI JAK TO POSTEPUJE W ZLA STRONE !!!!

były icar
@BYLY ICAROWIEC

Masz rację. Pewnie pamiętasz czasy kiedy stojąc pod bankiem na basztowej opłacało się łapać Balice lotnisko a dzisiaj " Panowie strefa 38 kurs Balice. Proszę brać na WK". I co ???? Śmiech!!!!!!!!

icar

Pojawily sie pierwsze numery wozów z nr. 1000.Bawimy sie dalej w rzeż niewiniątek ;)

uber rusza

z tego co widzę na stronie ubera to idą pełną parą, już cała ich strona jest w języku polskim i nawet można już zgłaszać się jako kierowca do KRAKOWA!!! Biorąc pod uwagę koszty działalności na taxi, to myślę, że niejedna sieć upadnie jak zaczną świadczyć usługi w mieście, a pierwszy pewnie będzie icar, jak patrzę na wysoce nieumiejętne zarządzanie tą firmą.

taxi draJWer

Jak czytam od przedmówcy że icar wbił się na rynek legalnie i zawsze był legalny ,to nóż w kieszeni się otwiera.jakby "nerwus" nie pracował w icarze to pewnie sam by się tylko koniczynami wozil.

normalny

"Bucuwa" traktuj ludzi jak sam chciałbyś być traktowany to może zrobisz sensowny utarg bez wychodzenia na miasto....

j-23

same pojehańce na tym forum uj z wami Amen Taxi sru sru baj baj

icar

2000zl w sobote za 10h. Co Wy na to?

Dziki
@icar

W takiej cenie to musiałeś z połykiem brać...

bździągiew
@icar

cieniutko icarusku. ja jako beton za 6 godz w sobotę 3500. co ty na to?

nerwus

Jak icar zaczynał jako przewóz osób to była to jazda legalna.Mieliśmy kasę fiskalną licencję obowiązującą wtedy na przewóz osób,nie było tylko taxometru.Koszty też ponosiliśmy tyle,że bez egzaminu.Wszystko było zgodne z prawem i legalne,a KONICZYNKI jeżdżą nielegalnie bo po zmianie ustawy jako przewóz mogą jeździć auta 8 lub 9 osobowe.My zrobiliśmy po zmianie ustawy licencje i dostosowaliśmy się do rynku taxi więc nie pie..przcie głupot ,że icar jeździł nielegalnie. Dopiero eco daje przykład jak jeździć nielegalnie,ale sobie z tym poradzimy. Wsiadajmy panowie po 2-3 osoby do eco i róbmy akcje jak była pokazana w TVN24. Po zakończonym kursie dzwonimy po ITD lub Drogówkę.Jak byśmy takie akcje sami przeprowadzali to byśmy ich szybko wykończyli,a urz.miasta sam sobie nie poradzi z takimi kontrolami. Jak taki delikwent zapłaci 8tyś kary to mu się odechce, myśli,że zaoszczędzi 3tyś na przygotowanie auta do legalnej jazdy,a tu wałek.

oshee
@nerwus

sluchaj nerwus nie bede cie wyzywal widac ze nie byles icarusem od poczatku piszesz ze przewoz oslow byl legalny ha ha ha ha to teraz posluchaj chlopaki faktycznie mieli kasy fiskalne ale w bagazniku wiekszosc na umowe zlecenie nie placili nic zusu podatkow calkowicie nic jeszcze na stacjach faktury vat brali byl to calkowicie nielegalny przewoz oslow co pozniej potwierdzila ustawa gdyby icaritas nie wykorzystal luki w prawie i nie mogl przyjmowac wszystkich przedewszystkim tepych wiejskich ryjow z podkrakowskich wsi nigdy rynek nie zostalby tak upodlony zrozum ty i 600 nastepnych ciemniakow to icar upodlil i zniszczyl rynek taxi w krakowie i kazdy z was codziennie zakladajac kuwete na dach i naklejajac barwy moczu na auto dokladacie cegielke do calkowitego zniszczenia taxi w krakowie pisze rowniez o was tak o was dalej nie potraficie zrozumiec definicji taksowki i co to jest co do koniczynek mam pytanie dlaczego icar 4 car i inne wynalazki przed 3 laty mogly wjezdzac do strefy b ???? malo tego nawet zikit im to udostepnil !!!!!!!! pytam sie jakim prawem dlaczego teraz przewoz osob i ochrona mienia nie ma prawa jezdzic po strefie b????? w tym kraju sa rowni i rowniejsi????? teraz nastepna dla was dobra wiadomosc wchodzi nastepny wynalazek uber ktory zabierze wam kolejny procent rynku nie wazne jak duzy ale zabierze nie ma licencji taxi swiezaczki przychodza jak baranki na rzez wozami po 4 tys zlotych i z wiara ze zawojuja swiat prezesi tanich lini lotniczych przyjmujta jak szaleni i teraz sam sobie odpowiedz na pyTanie jak to jest ty dymasz po 12 do 15 godzin codziennie jak cyborg piatek swiatek czy niedziela a twoj szefuncio siedzi w nowym domu o ktorym ty nawet pomarzyc nie mozesz i klepie po tylku babe razem wykonujecie dzialalnosc gospodarcza wiec jak to jest?? dlaczego nie ma miedzy wami dialogu tylko krotka pilka jak ci sie nie podoba to sie rozklej???? zrozum ty i cala reszta oslow jesli sami nie wezmiecie sprawy w swoje rece bedzie coraz gorzej jedynie warszawa protestuje o limity licencji taxi o czym mowie od paru lat to jest jedyny bat na waszych prezesikow by zaczeli sie z wami liczyc wracajac do setna sprawy zaplacilem teraz zus 1095.37 gorszy ciekawe ilu was zaplacilo pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o ICAR - Kraków

• Jak się pracuje w ICAR?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ICAR?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ICAR?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042