Opinie o ICAR w Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ICAR w Kraków

wojtek

Hmm.. zdrowotne to 279,41 a do odliczenia 240,60 (tak gdzieś wyczytałem)więc przy karcie podatkowej w wysokości 253zł to do US powinno być chyba 12zł. Napisz proszę jak wyliczyłeś to 20,25. Nie twierdzę że nie masz racji, tylko jak się to cholerstwo liczy ?

wojtek

Jaką kwotę karty podatkowej trzeba wpłacić za styczeń po odjęciu zdrowotnego? Dzięki.

Olaboga
@wojtek

20.25

@Olaboga

Kurcze Panowie co z tą kartą podatkową? Tylko ja się tym przejmuję,czy tylko jestem jedynym który tego nie ogarnia :)

kolega
@wojtek

Płacisz za kartę podatkową 12,40zł za miesiąc. Jest jednak warunek, że MUSI BYĆ ZAPŁACONY ZUS w danym miesiącu. Jeżeli nie zapłacisz ZUS w danym miesiącu to musisz płacić pełną stawkę Karty Podatkowej.!!!!

18.10 18.30 na TVP Kraków o planowanym proteście taxi.

UBER

wczoraj w Warszawie UBER dostarczał swoim klientom pączki pod wskazany adres ZA DARMO, można też było uzyskać 75zł na przejazdy Uberem w prezencie.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
to ciekawe

to może być dobry temat dla dziennikarzy opozycji

jeszcze ciekawsze
@to ciekawe

w icarze jeździ gość o nazwisku Kaczyński. Kim jest jego rodzina to chyba oczywiste. To dopiero afera:)

kierow
@to ciekawe

To może dołożyć jeszcze radia. Każdy kierowca chcąc jeździć w icarze musiał zapłacić sławkowi i darkowi 3000zł za radio a teraz zmienili sobie system przechodząc na tablety i radia do wyrzucenia. Powinni za to odpowiedzieć. Czesali kasę za radia a kierowcy ciągle obrywają po kieszeni. Bandyctwo.!!! Mafia!!!

właścicielka radia
@kierow

Panowie i panie. Mam pytanie. Czy może ma ktoś pomysł co można zrobić z radiem i terminalem z icara. W końcu to radio kosztowało mnie ponad 3000zł i miałam na tym pracować a tu lipa. I ciekawe ile w rzeczywistości te radia kosztowały u producenta. Wydaje mi się, że właściciele icara musieli nieźle zarobić na handlu radiami.

@właścicielka radia

co zrobic z radyjkiem?? nie wie pani przeciez to juz dawno bylo powiedziane oddac wlascicielowi i zarzadac zwrotu 3000 tys zlotych szefowie sa bardzo fajni i hojni oddadza kazdemu kierowcy po 3000 tys zlotych za radyjka tylko trzeba przyjsc i zglosic ze nie chcemy juz tego wspanialego sprzetu i ze chcemy 3000 tys zlotych z tego co slyszalem szefostwo obiecalo zwrot kazdemu kto sie tylko zglosi pozdrawiam

nerwus
@właścicielka radia

S i D prawdopodobnie za radio i terminal płacili ok 800-850zł to już wiesz ile na tym zarabiali, a ci co wynajmowali od biura za 500zł miesięcznie to dali im zarobić.

właścicielka radia
@icar

Kiedy Pan idzie do właścicieli icara po zwrot pieniążków za radio. Może pójdziemy razem.

szef icara
@właścicielka radia

chodźcie nieroby a ja zażądam zwrotu utraconych dochodów za nie wykonane kursy bo aut nie było heheheheheh

Pan Prezes
@szef icara

Aut u nas jest pod dostatkiem.A będzie jeszcze więcej! przecież abonament kosztuje tylko 500 zł ale jeżeli pomnożymy przez ilość aut około 1000 to daje nam małą sumkę co miesiąc.

icar

Ja to nawet sie wysrać nie jade do domu tylko w krzakach na Złocieniu. Jak jest wiosna to lajt bo sie przynajmniej lisciami podetre i wredy walą tylko ręce. Pól biedy też jak jest snieg wtedy wiadomo podmyje dupsko i sru po klienta. Ostatnio byla lipa. Ani lisci ani sniegu a sraka taka wiecie po porannej primie bo na nescafe mnie nie stać. Portki na (usunięte przez administratora) i po klienta. Klient nie lepszy. Kipa z nosa wisi,obrzygany barszczem instantem i jabolem z owocow lesnych. Taka oto rzeczywistosci icarka.

z
@icar

Najważniejsze, że tanio :)

icar

Nie u wszystkich tylko u ojca Rasia, bo jemu wolno palic w aucie bo jest ojcem Rasia.

klientka
@icar

A co to jest za figura ten ojciec i Ras

Klient
@klientka

Raś - poseł a drugi Raś był przybocznym Dziwisza a teraz w Mariackim.

kkk
@Klient

To ci mafia.

klientka

Niedawno jechałam icarem nr boczny 300. Czy to tak u wszystkich śmierdzi papierosami ?

jebel
@klientka

no co pani nie u wszystkich pachnie dymem nikotynowym to tylko dla wybranych klientiow takie ekstrawagancje zwykle bije cieplym swierzym kalem lub szczynami lub pawiem piwnym lub takimi niemytymi jajcami pomieszanymi z serem pod napletem czasem zdechlym szczurem czasem starymi syrami to droga klientko zalezy na kogo pani trafi cyborgi tzn kierowcy icaritasa ktorzy zasuwaja po 17 godzin na dobe nie myja sie bo po co jak za chwile wstaje nowy dzien polecam z takim sie przejechac wrazenia nie zapomniane hej!!!!!

betonnnn

mam pytanie do kierowcow icaritasa ostatnio celowalem na lotnisku caly dzien i co widzialem grupke nie wiem moze 8 aut ktore caly czas zawracaly na lotnisko !!!!! auta z icaritasa oczywiscie i teraz mam pytanie tylko bez wyzwisk prosze o konretna odpowiedz jak sie wam to oplaca celowac na stacji benzynowej co pewien czas wjezdzac jak siadzie jakis samolot by cos porwac a nawet jesli dostaniesz zlecienie powiedz mi jaki jest sens powrotu na balice?????? powiedzmy kurs z balic na ruczaj 16 km czyli u was koszt okolo 42 zl i powrot wiec ile robisz km 32 za 42 zl !!!!! czyli km wychodzi ci 1.31zl i teraz prosze mi odpowiedziec oplacalnosc takiego czegos czekam na odpowiedz

Alterego

Nie wiem na telefonie tego nie ma i mozesz sie zapisyc gdzie chcesz

Alterego

Jeżdżę pewnie dłużej od ciebie bo prawie od początku. Wymysły mrowisz ? w jakim świecie ty żyjesz

@Alterego

Na pewno nie jeździsz dłużej ode mnie w icarze bo nie ma takiej możliwości. Ja jeżdżę od początku. A ty?. Znam wielu takich co kombinowali z zapisywaniem się do strefy 98. Mi też czasami się to zdarzało. Ale nigdy nie narzekałem na innych. Ale chyba wiesz, że teraz w tablecie masz włączoną lokalizację GPS i w jaki sposób chcesz się zapisać do strefy 98 będąc w strefie 77. ????

Alterego

Gość dostał 144h bo walił w h... notorycznie i nie zal mi go. Brał gościa z lotniska np na Kurdwanów i od razu zapisywał się na lotnisku.Póżniej ty przyjeżdzasz i zdziwiony jesteś ze jak zwykle jesteś 11 a polowa z tej 11 jeszcze kursa nie skończyła

kierowca
@Alterego

Od kiedy jeździsz w icarze?? Sądząc po tym co piszesz to od niedawna !!!! Dawno temu wprowadzili w icarze zakaz zapisywania się do strefy 98 jeżeli w tej strefie nie jesteś. Pisanie, że połowa kierowców jest wcześniej zapisana to twoje wymysły. Wygląda mi na to, że jeździsz w icarze od niedawna a wcześniej icara obrzucałeś jajkami na Placu Dominikańskim!!!!!!!!!

@Alterego

Obrzucałeś icara jajkami na Placu Dominikańskim i nie żal mi ciebie icarze - kameleonie.

śmieszne

Biedny icarek wyjechał usyfionym autem i go za to zawiesili.Zapisał się wcześniej do strefy i go zawiesili.Oszukał klienta i go zawiesili.Spóźnił się po klienta i go zawiesili (ale jak klient sie spóźnia to go olewacie) I BARDZO DOBRZE DEBI_LE NIECH WAS JEBI_Ą DO BULU!!!!! Czarnucha jak się nie będzie lało to w końcu wejdzie na głowę!!!

ś...
@śmieszne

W KOBIERZYNIE na ciebie czekają. Miejsce masz pewne.!!!

ni

Mnie też chcieli ukarać i ....tyle mnie widzieli :)

kier
@ni

Czyli to się zgadza. Dalej stosują kary finansowe i zawieszenia.

kier
@ni

A oddali ci pieniądze za koguta i naklejki bo żądają zwrotu chociaż za to zapłaciłeś. 150 zł za koguta twierdzą, że to nie była kaucja tylko jakaś tam opłata za udostępnienie koguta.

caritas

Ostatnio kierowca dostal 144h zawieszenia (6 dni bez roboty!!) za... Zbyt wczesny zapis do strefy lotniskowej ;)

i caritas już były
@caritas

Oczywiście 6 dni wolnego tzw. urlop płatny. W rozumieniu darka i sławka kierowca icara płaci abonament z góry 500zł a oni go wysyłają na wolne.Można - można. To jest poczucie sprawiedliwości i uczciwości w wydaniu panów s. i d. Aż nóż się otwiera w kieszeni. Jedno jest pewne FORTUNA KOŁEM SIĘ TOCZY. Przyjdzie i na nich czas.

bździągiew
@caritas

a to jak jest na radiu zawieszony to nie może brać ludzi ze słupa? nie kumam tego... wjeżdża wieczorem na Kazimierz i bez radia po 5minutach ma na 100% klienta.... nie wiem, może takie coś jest dla was zbyt trudne do wykombinowania??

ttt
@bździągiew

Może brać ze słupa. Ale tu chodzi o coś innego. Skoro płacisz abonament 500zł za zlecenia na radio to jakim prawem blokują ci radio na 6 dni skoro zapłaciłeś za działanie radia. Jak będzie kierowca chciał brać klientów ze słupa to po co płacić 500zł abonamentu. Takie jest PRAWO i UCZCIWOŚĆ w wykonaniu właścicieli icara. Ale niech tak dalej traktują kierowców. Wkrótce zostaną z centralą i sami ( s. i d. ) zaczną obsługiwać zlecenia bo te nie mogą spadać - muszą być zrealizowane.

"i_caritas"

Kar finansowych juz w Icarze nie ma, zamieniono je na kary zawieszenia na radiu - wielokrotnosc 24 godzin ( 24,48...itd ) a sa bardziej "bolesne finansowo" dla kierowcow gdyz odcinaja ich od zlecen z radia :(( Kary mozna otrzymac,praktycznie za wszystko od "brudnego" auta po brak przedluzenia czasu dojazdu do klienta..... Notabene za zbyt czeste uzywanie przedluzenia czasu dojazdu, takze mozna trafic na komisje....

i caritas już były
@"i_caritas"

Masz złe informacje. Tydzień temu kara 1000zł. Więc nie możesz pisać, że kar finansowych nie ma.!!!!!!

ooo
@i caritas już były

A wystawiają fakturę na te kary finansowe? Czy zupełna lewucha?

"i_caritas"
@i caritas już były

sorki o tej karze nie słyszałem :( generalnie kończyło się na "zawieszaniu" ale widocznie od momentu "zmian" w składzie komisji zaczęły się znowu :(

Alterego

Panowie można od czasu do czasu poczekać na klienta pod warunkiem ze masz się gdzie zatrzymać. Natomiast masakrą są zlecenia typu Tomasza , Dietla wszelakie przystanki itp tam klient ma już czekać i koniec.

Olaboga

U Baryczy w pokoju żółte naklejki ; 6zł-1,8km dzień , 2,1 noc+ święta - Wawel, Dwójki 1919 open dor !!!!!

icarek jajcarek

dołączmy do rolników ,górników ..... jedziemy z tym dziadostwem

wacek

Z tego co widzę to w żadnej korpo. w Krakowie nie jest dobrze, bez względu na barwy szukam sam czegoś innego oby nie taxi, Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o ICAR - Kraków

• Jak się pracuje w ICAR?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ICAR?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ICAR?

ICAR