Opinie o ICAR w Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ICAR w Kraków

new taxi

Coś tu się mało ostatnio dzieje na tym forum. Panowie i Panie mam przyjemność poinformować Was o wprowadzeniu W Krakowie małej rewolucji na rynku TAXI. Zapraszam do współpracy osoby rządne zmian i które chcą jeździć i mają dość traktowania Was przez szefów jako ,,GOTÓWKA,, Proponujemy najlepsze warunki w Krakowie spośród wszystkich sieci,niski abonament oraz brak rygorystycznych kar i...reszta podczas rozmowy.Zainteresowanych proszę o wysyłanie maila lub numeru tel na naszego maila alfataxikrakow@vp.pl

bździągiew

no ale tłumy były... ja pierdziu...

@bździągiew

A ty byłeś?????????????????????????!!!!!!!!!!!!

kutacz

po co???

@kutacz

To po co się udzielasz akurat w tym temacie kto był ten był i wie co zostało ustalone

kutacz
@pajac 2

A po co mialem byc???? Na spotkaniu kogo???? Odpowiedz mi na pytanie pluje na was szamnowozy zniszczyliscie rynek taxi???? I ja teraz mam z wami stawac w szeregu a tfu....... zapomniales pajacu jak smierdziele z barbakanu i wszystkie inne pastuchy bez chonoru sciagaly koguty i jezdzily w przewozie swin icar???zapomniales jak tutaj normalni taksowkarze oraz betony byli w5zywani od zlodzieji hu jow itd????? Jeszcze raz pytam sie ciebie kto zniszczyl taksowke w krakowe???nie szef icara i megi nie oni tylko pastuchy i swinie taksowkarskie jeden przed drugim tam szedl jak baranki na rzez i dobrze wam tak popieram wlascicieli tanich lini lotniczych niech doja polmozgow i smieciuchow bez chonoru nie dziwie sie ze was nie szanuja a kto szanuje swolocz i motloch kto???? Nikt tak jak tu ktorys kiedys napisal utopicie sie w swoim wlasnym kale smierdziele tfu.......... bocna nic innego nie zaslugujecie pacholki za 1.84 zl za km i pastuchy bez czasowki bez chonoru amen

pajac

Zastanów się czy chcesz coś robić dla tych płaczliwych panienek szczekajacych na forum. Im potrzeba dostarczyć wazeliny aby srubery i konieczynki mogły ich lepiej wydymać.

@pajac

A ty chcesz? Bo moje wpisy mówią same za siebie?

@pajac 2

Spotkamy sie na kawie i porozmawiamy o tym co już wiemy. Może kilu innych pojawi się aby zobaczyć kto śmie na forum drwić z ich szmatławych wpisów i co za człowiek nazywa zwykłych szczekaczy ciotami.

klient

Tak sobie szedlem wczoraj kolo postoju przy Hali targowej, na postoju oczywiscie betoniarstwo 50 plus i pogaduchy. I to prawdziwy obraz prl. Wszystko byloby cacy, gdyby nie to gowniarstwo co im sie chce jezdzic i sie nie szanuja;)

dr Wiktor wektor
@klient

tak. ty jesteś klientem i specjalnie wchodzisz na to forum poinformowac nas co widziałes. a to ze aktualnie betony maja lepiej niż wy w korporacjacj to inna sprawa.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
pajac 2

Sprawa jasna środa 11.03 godz 20.00 na podgorskiej mam nadzieje że będzie nas Sporo. Ale to zależy tylko od nas samych ilu. Do zobaczenia

@pajac 2

Narazie dwóch, a reszta???. Co z wami krytykijący związki zawodowe wraz z przewodniczącym, pouczający innych, "doradców" - treaz milczycie?. Sami pokazujecie kim jesteście, zwykłymi szczurami ryjącymi pod innymi, jesteście bez twarzy i jaj, zwykłe cioty.

ale z was pajace:)

@Gość

O, pierwsza panienka się odezwała. Lepszy pajac niż szmaciana laleczka..

@pajac

A skąd wiesz ze dwóch to przynajmniej jeden ze związków nie będzie? Odpowiedz. A nawet jeśli nie to co nie damy rady?

ukarany

Uwaga na psy, urządzają sobie polowanie na placu Ducha jeszcze nie skręciłeś dobrze pasażer wysiadł ty ruszasz a oni myk i z okna pyta czy masz zezwolenie na jazdę bez pasów no i 100zł nie Twoje . Może zgłosić postulat w sprawie pasów na protescie? Co wy na to może tylko w strefie miejskiej?

pajac

Może być Podgórska, ale jak widzisz nie ma więcej chętnych, co potwierdza ile "mądrości" wypisują na forum taksówkarze, ale jak potrzeba coś zrobić, szybko znikają. Tu pyskuje i krytykuje wielu, a do roboty nie ma chetnych.

pajac 2

Jest poniedziałek nadal niema info gdzie moglibyśmy się spotkać to może najbardziej ulubiona stacja benzynowa Orlen na podgorskiej chyba że ktoś ma inną propozycje

Krzysiek

Witam Panowie . Jeżdzicie, rozmawiacie wiec mniej więcej się orientujecie . Ile osób z samochodami w przedziale wiekowym 2007-2015 z chęcią zmieniło by korporacje ?

x
@Krzysiek

Skończ już naganiaczu.

J-23

Co ty chcesz pajacyku rewolucje zrobić ja przeżyłem protesty,jazdy wokól plant i co to dało?Towarzystwo taxi to gorzej niż baby w maglu!Możemy się wódki napić i wtedy może wyjdą z Ciebie prawdziwe intencje i albo dostaniesz trzy razy tak albo po ryju!

@J-23

przyjdź 11.03 albo się dołączysz albo dasz mi w ryja zapraszam serdecznie

@J-23

O, weteran. Będziesz tą babą na forum, czy przyjdziesz na spotkanie z chęcią działania w najbliższych dniach?. Tylko jak masz marudzic to lepiej idź na wódkę z koleżankami.

Alterego

Panowie naprawde wiezycie w to ze na taksowce w tym miescie bedzie jeszcze dobrze? Przecież wszyscy wiedza ze to praca tylko dla emerytów rencistów lub na dorobienie paru groszy. Jeżeli płacisz caly zus nie masz układów z hotelami biurami podroży itp to guzik zarobisz.Niby dorośli chłopcy a liczyć chyba nie umieją ile wychodzi na godzinę poświęcając sie pracując 30 dni w miesiącu ile tak jeszcze macie zamiar nie szkoda wam życia rodzin?. Jeb nijcie tym poszukajcie pracy a na pewno będziecie bardziej szczęśliwymi ludźmi

zaangażowany

Jak wynajmiemy kongresową , to nawet telewizja przyjedzie.

@zaangażowany

Jak widzisz powstała wymiana zdań pomiędzy nami a reszta ucichła. Celowo wywołałem tą dyskusję aby uzyskać potwierdzenie ilu jest krzykaczy a ilu jest chętnych do działania. Popieram Twój pomysł ale jak widzisz jest nas narazie dwóch. Proponuję środę 11 (po zus-ach) w godzinach, kiedy jest już spokój na mieście, czyli godzinę 20, miejsce można zaproponować w poniedziałek. Do tego czasu niech zgłaszają się kierowcy chętni do uczestnictwa. Zobaczymy ilu w tym miejscu jest poważnych ludzi a ilu zwykłych kretynów wypluwających swoje porąbane tezy. Malkontenci, szczekacze i zwykłe cioty zaraz będą wrzucać swoje komentarze, ale jedynie potwierdzą w ten sposób, że są dokładnie tymi jak ich nazwałem. Prawdziwi taksówkarze zgłaszajcie chęć spotkania.

marlon
@pajac

I tak nikogo nie będzie poza tymi co wiedzą o co chodzi..

@pajac

Oki środa 11.03 godz 20.00 czekam tylko na określenie miejsca ja będę. Nie chce tutaj nikomu ublizac mówić że nie będzie ja będę na pewno. Zobaczymy ilu chętnych się zbierze i dopiero wtedy ustalimy dalszy plan działania

pajac 2

Koleżanki i koledzy Taxi mam pytanie czy ma ktoś jakąś propozycje na miejsce spotkania większej grupy abyśmy mogli porozmawiać i coś ustalić??? Może być na polu na jakimś placu lub na jakiejś sali, złożymy się na wynajem ale będziemy mogli spokojnie pogadać. Ja ściągnę przedstawicieli związku i najbardziej zaangażowanych ludzi co Wy wszyscy na to????

pajac

Właśnie o tym pisałem, gadać potraficie ale podjąć się organizacji już nie. Gadacie, proponujecie ale wziąść w swoje ręce działania już nie. Prosiłem o opis działań.

@pajac

Nie wiem kim jesteś i chyba niechce wiedzieć ale masz gotowych ludzi którzy chcą się spotkać coś ustalić i robić, proszą cie tylko o datę miejsce godz i organizacje a ty piszesz tutaj ze prosiłem o opis. Jak coś zorganizujesz to ja Ci wszystko obrazkowo opiszę co zrobiłem co robię i co jeszcze będzie zrobione. Co mam robić i robie ja to wiem teraz chciałbym wiedzieć co robią inni i widzieć efekty a ciebie proszę tylko o zorganizowanie miejsca

nerwus

Panowie jak by was interesowały nasze,czyli taksówkarzy sprawy i problemy to byście o wszystkim wiedzieli,a to,co piszecie,że chcecie się zmówić to śmiech.Ok 2500 taksówkarzy wie o proteście i wie jak ma się odbyć i o co walczymy,ale reszta czyli ok 1500 to osły ,którzy nawet nie potrafią pomyśleć o sobie nie mówiąc o innych z branży,a nie wspomnę o rodzinach,które zaniedbują bo gniją w autach po12-14godz,żeby dla preziów 400-500 i 520 w ząbkach grzecznie zanieść.Skąd oni mają wiedzieć kiedy protest,kto go organizuje i w jakim celu,o co walczymy,ile razy wzięli udział w akcji przeciw oszustom???Oni będą się szczycić później jak coś wywalczymy,że jak to oni brali udział w zebraniach,spotkaniach i protestowali na pierwszym planie. Pajacami to oni wszyscy są.Pozdrawiam wszystkich przeciwników pseudo taxi.

pajac

Zaprosiłem do umówienia się wszystkich. Jak jesteś zwarty i gotowy mniemam, że podejmujesz się organizacji spotkania, wiec zaproponuj miejsce i czas.

@pajac

Uwierz mi na słowo ze robie w tych sprawach więcej niż Ci się wydaje zaproponowałes żebyśmy się spotkali a ja wyraziłem swoją gotowość więc bardzo Cie proszę podaj dzień godz i miejsce a mnie spotkasz tam na 100 %

pajac 2

Oki jestem zwarty chętny i gotowy gdzie i kiedy się spotykamy

pajac 2

Przybrałes sobie fajny nick tylko ze on jest chyba zarezerwowany dla przewodniczącego związku bo tak go tu ostatnio nazywają. Hahaha no chyba ze jesteś przewodniczącym to zwracam honor ale niesadze żebyś nim był

kierowca

Kazek od kogo dostales maila? Od Radyja Maryja;)?

Zostaw merytoryczną opinię o ICAR - Kraków

• Jak się pracuje w ICAR?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ICAR?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ICAR?

ICAR