Opinie o ICAR w Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ICAR w Kraków

zgadzam sie

udawanie to właściwe słowo, 10zł czasówki to pzecież tak jak by jej nie było! często na kursie nic nie dobije, a jak klient pójdzie do sklepu na 10 minut to może całą złotówkę. żałosne. już wole te 24 zł, przynajmniej odczuwalne to jest.

@zgadzam sie

nastaw sobie zegar na 1 zł i czasówkę 60 zł/h wtedy będziesz mógł się onanizować patrząc na zegar w korku. Chmielik myśli że takich idiotów jak on jest więcej a to raczej wątpliwe.Ras i czerwiec wmawiali głupoty o opłacalności ludziom którzy nie znali pracy na taxi i na tym wygrali.Teraz juz wszyscy wiemy co się opłaca a co nie, więc już widzę tych 200 chętnych do pracy jeszcze taniej.

megabieda

chłopek sie tu rozpisuje o Alfie jak to jest dobrze a na miescie ani jednego autka nie widać mega ma czasówkę i wyższą stawkę a jest porażka rotacja nr zmieniaja sie jak w kalendarzu można auto zajezdzić teraz po wałku jaki zrobił icar każdy jest ostrożny więc agituj dalej i tak Ci to nic nie pomoże za pare miesięcy nikt o tobie nie będzie pamiętał ....

@megabieda

no i nie długo trzeba było czekać na reakcję! icar wprowadza czasówkę na początek trochę śmieszną ale zawsze coś -10 zł/h.Podobno jeśli nie będzie negatywnej opinii klienta to będą ją ciągnąć w górę.

kkk
@icar

Gorąco się robi kierowcom barbakanu raś - czerwiec. Zaczynają srać w gacie. Ale jak się zgnoiło rynek i kierowców to takie udawanie, że się wprowadza czasówkę i tak na niewiele się zda. Kierowcy, którzy na was pracowali mają dość waszego chamstwa i mają was w ddd........ panowie kierowcy barbakanu raś - czerwiec ze słomą w butach.

haha

Terefere kuku strzelał frajer z łuku

rasiopulos
@haha

to strzelaj , strzelaj !!!

new taxi

Jesteśmy elastyczni i dostosujemy się do rynku. Jeśli stawki pójdą w górę to my też je odpowiednio podniesiemy. Na razie są plany za jakiś czas trochę podnieść czasówkę,a co dalej to rynek pokaże. Jak będzie abonament spadał w dół a ceny stopniowo pomału rosły to klient nie odczuje ,a kierowca skorzysta, ale pomału i małą łyżeczką.

@new taxi

Abonament w kwocie 250 zł jest liczony jako kwota brutto czy netto?Niestety nie mam karty podatkowej tylko książkę i dla mnie jest to istotne. Druga istotna dla mnie sprawa to czy planujecie dyżury ewentualnie jak długie i w jakich godzinach? proszę o odpowiedz

@kierowca

Co ma karta podatkowa oraz książka przychodów i rozchodów do brutto i netto. Przecież to są różne rzeczy!!!!

i
@new taxi

Kierowcy barbakanu raś i czerwiec też na początku obiecywali naiwnym różne rzeczy. A teraz jak rozłożyli rynek TAXI w Krakowie wszystkich mają za idiotów. Gdyby byli w porządku to ludzie nie odchodzili by z "i car itas". A tak sobie nabijają kasę a wszystkich mają w d....

@aa

jeśli jestem na karcie to nic nie odliczam a jeśli na książce to odliczam koszty,czyli vat i pozostałą część z kwoty netto.Jeśli abonament w kwocie 250 zł jest netto to realnie muszę zapłacić 307,50 zł.

@kierowca

Karta masz rację. Książka jeżeli nie jesteś płatnikiem podatku VAT to dlaczego rozdzielasz netto , brutto. W takim przypadku dla ciebie istnieje tylko cała kwota , którą zapłaciłeś i ją odliczasz. Nie możesz oddzielać VAT i netto. gdyż nie jesteś płatnikiem VAT. A jeśli chodzi o abonament 250zł to myślę, że jest to kwota, którą należy zapłacić czyli brutto. Gdyby to miało być netto to abonament wynosiłby 307,50zł.

były icar
@i

kierowcy odchodzą dlatego ze stawka 2 zł/km czy 1,80 zł/km na dłuższą metę jest zabójcza a nie dlatego że ktoś nie lubi szefa.Zobaczymy ilu kierowców zawinie alfa w stawce 1,50 zł/km.Piszą o czasówce ale ona też jest w medze gdzie jest wyższa stawka za kilometr,niższy abonament od icara a kierowcy i tak odchodzą.Każdy szuka byle czego na etacie bo nie chce się użerać z autem,zusem i klientami za takie stawki.

@aa

Zapytałem właściciela i od niego mam nadzieję dostać odpowiedź.Nie musisz mi robić wykładu i gdybać co jest oczywiste. Ponieważ lubię eksperymentować i jeździłem już w kilku sieciach liczę na to że w końcu znajdę taką w której będzie mi się dobrze jeździło.

@kierowca

Nie filozofuj. Nie masz zielonego pojęcia o VAT, brutto netto więc chciałem ci wyjaśnić i widzę że dla ciebie nie jest to takie oczywiste.Dla mnie oczywiste jest, że jeżeli abonament jest 250zł to znaczy, że płacę 250zł i nie potrzebuję dopytywać się czy to jest brutto czy netto. W inny przypadku byłaby informacja ABONAMENT 250zł NETTO!!!! Chciałem ci tylko pomóc i nie robię wykładu.No cóż dziękuję za współpracę.KONIEC SPRAWY.

@kierowca

Tak abonament 200zł brutto przez pierwsze 3m-ce.Potem może 250zł ale raczej powinno zostać 200zł. Dyżurów nie będzie jeździsz kiedy chcesz lub kiedy możesz.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
icesarz:)

Macie racje panowie ,ci co wypisują same zniechęcające komentarza i wyzwiska to pewnie właściciele innych sieci i jak widzę /bo to się da rozpoznać/ zawistni starzy kierowcy,którzy jeżdżą w icarze.

po co się bać

dokładnie, mam wrażenie, że wszyscy Ci, którzy tutaj krytykują nową sieć to właściciele innych. Kierowcy będą myśleć o sobie, a skoro w nowej sieci mogą zarobić podobnie ale moim zdaniem więcej, nie muszą się użerać z jakimiś dziwnymi komisjami i mogą zapłacić o POŁOWĘ MNIEJSZY !!! abonament to tam pójdą. A klienci dzwonią tam gdzie są kierowcy. Klienci mają w telefonie 2, 3 sieci i dzwonią po kolei, teraz dodadzą kolejna nową i będzie się kręcić. Tak więc może właściciele innych sieci co tu takie głupoty wypisują i myślą jak tu zniechęcić kierowców do nowej sieci, niech lepiej zaczną myśleć CO JA JAKO WŁAŚCICIEL MOGĘ ZROBIĆ DLA KIEROWCÓW aby oni nie odchodzili? może obniżyć abonament na początek o połowę.

Abonament
@po co się bać

Kto ci obniży abonament? Przecież to jasne, ze prezie zamiast abonament będą obniżać stawki. Więc to co chcesz zrobić dla kierowców jest naprawdę szlachetne:) Za pół roku nie tylko śmieszna lafa ale i pozostałe sieci typu mega i icar będą jeździć po 1,60zł. genialny pomysł masz. Chcesz doprowadzić do jeszcze większego upodlenia kierowców i wydrenowania ich portfeli. A tak przy okazji - jaki sens ma płacenie abonamentu mniejszego o 200-300zł jeśli na obrocie stracę jakieś 800zł? Nie na każdym kursie dobije czasówka, na niektórych dobije tylko 1-2zł a na wszystkich tracę po 0,5zł na km!!!!!!!!!!!!!!!!! To już są jakieś jaja z tą nową siecią.

beton
@Abonament

Jak dla mnie to możecie tępe ...uje jeździć nawet po 1 zł/km. My piszemy do UM petycję o podniesienie maksymalnych stawek, bo te po których jeździmy już nie przystają do rzeczywistości. Wiadomo rosną koszty to i stawki muszą iść w górę. Nikt mnie nie zmusi do tego żebym jeździł w radiu, a też chcę normalnie żyć, w związku z tym miasto powinno podnieść maksymalne stawki bo te aktualnie obowiązujące coraz mniej się kalkulują na betonie. Dlatego piszemy z kolegami do UM pisma o przeprowadzenie kalkulacji opłacalności jazdy na taksówce i o ewentualne podniesienie maksymalnych stawek. A wy możecie niewolnicy dymać po 1,50 i płacić za to. Powodzenia

icaritasssss
@po co się bać

Masz rację. Od kwietnia abonament na 600zł!!!!!!

nerwus
@Abonament

Panie kolego widzę,że umiesz liczyć, ale tylko w/g własnego licznika.To licz tak dalej.O byś się nie przeliczył bo te kalkulacje kiepsko Ci wyszły. W nocy bez korków masz działające światła,jak byś jeździł zgodnie z przepisami, a nie jak pirat to zawsze,ale to zawsze dobijesz i to ile chcesz. Te 2zł które podałeś to dobija TYLKO na odcinku Szpitalna -Miodowa.Sprawdzone i potwierdzone. Pamiętaj jeszcze o tym,że III-kę też wrzucamy zgodnie z tabliczkami UM. Policz teraz panie kolego,tylko żeby ci ułamki nie wyszły to użyj kalkulatora. Pozdro :)

klient

A co sie tak boicie panowie. Jesli tylko beda tym zarzadzac ludzie, ktorym wystarczy zarobek lilkanascie tysciecy i kilkadziesiat miesiecznie, to moze sie idac. Co wiecej jak dla mnie wlasnie tak ma to dzialac. Cena jest nizsza ale z czasowka, wiec z jednej strony klient wie ze ma najtaniej za km, a z drugiej strony wiedzac ile placi na zwyczajowej trasie icarem, na koncu i tak nie zaplaci wiec. I wszyscy happy. Ale spkkojnie nie martwcie sie, przeciez icarem czy nowa siecia beda jezdzic tylko biedaklienci, ktorzy nie sa godni usiasc na waszej tapicerce. Wy macie przeciez swoich stalych klientow, co wsiadaja i nie pytaja ile za kurs tylko placa ile na liczniku, wiec w czym problem, w czym ta agresja?

o rany...

O rany same tu barany i zawistne świnie. Widać jakie towarzystwo jeździ na taxi. Dramat to mało powiedziane.

naiwniacy
@o rany...

icar nie może obniżyć cen bo by kierowcy poodchodzili a ceny megi wyglądają atrakcyjniej.... i co wymyślili prezie icara? Otworzymy nowa sieć z niższymi stawkami na "figurantów". Ci co teraz odchodzą z icara do "obcych" sieci prawdopodobnie ( przynajmniej cześć z nich ) odejdzie do nowej! Czyli również do naszej. Cóż za prosty i genialny pomysł zarazem. Pozdrawiam farfocli i de bili którzy się znowu dadzą nabrać:)

icesarz:)

Panowie to wy nie wiecie??? Wchodzą dwie nowe sieci. Jedną założył Czerwiec a drugą Raś bo im się grunt pali pod nogami i kierowcy uciekają na potęgę.

new taxi

Coś wam się wszystkim mieszają sieci. Ogłasza się kolejna i mylicie pewnie obie. Alfa ma siedzibę na myśliwskiej to fakt,abonament nie rośnie bo jest cały czas 200 na wejście a potem po 3 miesiącach 250zł.Chyba że przekroczymy limit 100 aut to będzie abonament stały 200zł.Kolejna sprawa nikt nigdy nie rozmawiał w sprawie zatrudnienia pań na centrali,twoja koleżanka może dzwoniła ale nie do nas ,może pomyliła ogłoszenie i zadzwoniła do icara. Kolejna sprawa to właścicielem alfy jest taksówkarz który ma za sobą 25lat doświadczenia na taxi w Krk,nie wymyślajcie jakiś bzdur z figurantami z eco bo sobie tego nie życzę,wspólnikiem jest gość co jeździł w icarze i co w tym dziwnego,nikt nie ma nic tu do ukrycia. Wprowadzacie zamęt i beznadziejną atmosferę bo się boicie o swoje tyłki. Jeśli chodzi o współpracę z kierowcami to chyba normalne,że tylko z licencją krakowską bo są tacy co chcą jeździć z niepołomicką albo zabierzowską a to wiadomo co za kierowcy. Działamy w pełni legalnie,nie mamy nic do ukrycia,potrafimy się dogadać z kierowcami bo sami mamy złe doświadczenia.Żal wam tyłki ściska,że ktoś chce lepiej dla innych. Jak wam tak źle i nie potraficie zaakceptować konkurencji to do roboty w Anglii bo tam przecież lepiej można zarobić,tam pewnie rozdają pieniądze za darmo a tutaj trzeba zapracować.Ktoś wam gotowy system taxi,centralę,naklejki,reklamę da za darmo,żebyście mogli zarabiać???Same osły z konkurencji tu piszą poza tymi co chcą na prawdę jeździć i mieć z czego utrzymać rodzinę. Skoro się dało dobrze zarobić jak było 400aut w icarze połowę mniej w medze to w alfie przy 100-200 autach tech się zarobi bo klientowi nikt nie zabroni. Na minę możecie puszczać,ale tylko raz drugim razem się nie dodzwonicie bo was system zablokuje.Zdziwko???Za dobry system trzeba zapłacić,ale warto bo potem kierowcy nie jeżdżą za darmo. Stawka za przejazdy jest już ustalona na tyle optymalnie,że niżej nikt nie zejdzie. A z czasem trochę podniesiemy.

marek
@new taxi

Chłopie nie ściemniaj tyle bo pęknę ze śmiechu.Na zdjęciach z naklejkami jest ford chmielika i może on ostatnio chwilę jeździł w icarze ale to kierowca eco.Jeszcze jak jeździł busem to krążył po placu matejki i wszystkich podpierdzielał do szefuncia.Mnie podkablował że się chwilę spóźniłem jako drugi do zlecenia a teraz niby to ma być prezes który będzie dbał o kierowcę?!Chłopacy mu spuścili niezły wpierdziel jak już nie jeździł w eco. Gość wcześniej pisał o limicie kierowców a teraz pisze 100-200 aut.To jaki jest limit gwarantowany umową?!1000 kierowców? Dowiedz się dobrze kogo sobie wziąłeś za wspólnika bo rozwody w obecnym eco to standard(najpierw 4 cars, potem caro, dalej maxi driver potem może ty). Popytajcie starych kierowców z przewozów o chmieliku to się dowiecie co to za gościu! Powodzenia

dr Wiktor Wektor
@new taxi

a idze idze BUCU (usunięte przez administratora) bo jak bym cię spotkał na ulicy to bym cie normalnie chyba opluł fajfusie

klient

A czemu niby cwaniak, przeciez to wyjdzie na jedno. Czy jezdzic za 2 złote w Icarze i dawac 500 zeta Slawciowi, czy jezdzic po 1,50, i dawac preziowi 300 zeta. A klient jak to klient, liczy sie cena a nie samochód.

@klient

"klient" czego?hah co za różnica jak jakiś prezesik ma na imię? Każdy z nich nadaje się do jednego wora!Patrzą tylko wydoić kasę z kierowcy i tyle.Każdy z nich obiecywał że w jego sieci będzie inaczej, kierowca będzie się liczył i będzie miał w ciul roboty.Czy ten nowy tak nie mówi? Dla mnie jedynym prezesem na taxi mogę być ja.Sam sobie wydaje polecenia i sam się z nich rozliczam! Ten abonament strasznie szybko rośnie, miało być 200 potem 250 zł a teraz jest już 300 zł.Tak szybko nawet kubeł nie podnosił abonamentu swoim żołnierzykom. Przesiąkłeś nawykami z eco "prezesiku" do kości. W eco abonament 880 zł/miesiąc + kary finansowe.

meg

Ma niestety juz ponad 30 aut.... Ma reklame w rmf max, mpk i mega baner na pawiej.

taxi

to by się zgadzało bo na ich stronie i we wszystkich wcześniejszych postach o nowej sieci zaznaczają że podejmą współpracę tylko z taksówkarzami z licencją na Kraków. Żadna krakowska sieć taxi (nawet icar) nie pisze takich głupot bo to oczywiste.Tylko kmioty z eco mogą pisać takie rzeczy bo dla nich licencja na kraków równa się odejście kierowcy z eco. Szykujcie się na dużo zleceń od kolegów z taxi

@taxi

Na 100% się zgadza! Siedzibę mają na myśliwskiej 68 ( chyba 68 ). Poprosiłem koleżankę żeby zadzwoniła z ogłoszenia o pracę na centrali. Gość powiedział, że potrzebują dodatkowych Pań na centrali. Szkolenia prowadzą Panie z doświadczeniem już pracujące. Że niby jak q rwa nowa sieć i Panie z pracujące z doświadczeniem? Cwaniak z eco próbuje wydymać wszystkich i szuka głupich z licencją bo mu się grunt pod nogami pali....... Miny ode mnie gwarantowane!!!!!

alfa

Na kolankach do mnie gnojki przyjdziecie, chyba ze poobnizacie stawki,krakus w lyzczce wody da sie utopic za wszystko co tansze!

@alfa

skoro jesteś z eco to znaczy że jesteś wieśniakiem oderwanym od pługa.Dziwi mnie to że z taką pogardą wypowiadasz się o mieszkańcach Krakowa. Może nabrałeś doświadczenia sprzedając buraki na rybitwach i wiesz że inne wiejskie biznesmeny z bieda taxi ustawią się w kolejce przed twoim biurem dla tańszego abonamentu!!!

kolo manolo

gośc pisze bo co mu pozostało? zmieni niki, założył śmieszną centrale i nikogo nie ma więc się produkuje każdy co jezdzi więcej niż 10 lat wie ile było prób zakładania nowych sieci a icar funkcjonuję tylko dlatego bo wieśniaki z pobliskich wioch mogli jezdzić bez uprawnień po paru latach ich przekształcono poznali miasto i zdali egzaminy. Na tą chwile wszyscy przejrzali na oczy że ta stawka jest nie opłacalna a pajac chce jezdzić jeszcze taniej gwarantuje Ci że szkoda twojego czasu nikogo nie zwerbujesz bierz się do roboty ,a nie bujaj w obłokach że prezesem zostaniesz he he

x

Raaany. Gość pisze post o nowej "super" sieci frajerów.O rekrutacji kierowców i cudownych perspektywach, a potem sam popiera swój pomysł tworząc sztuczną dyskusję i badając reakcję pozostałych. Żenada, ale wielu daje się nabrać.Gratulacje :)

nie denerwuj się tak

nie denerwuj się tak, bi ci żyłka wyskoczy

kierowca icar

jutro mam zamiar zrobić z alfą 2,3 kursy jako klient w godzinach w, których sam jeżdżę i na trasach, które znam. Jeśli ceny wyjdą podobne jak w ikarku, to od kwietnia idę do Was. Chociaż wydaje mi, się że w dzień na pewno wyjdzie lepiej, a w nocy tyle samo. Średnia długość kursu w dzień to jakieś 5km, po 0,50zł na każdym km mniej to mniej o 2,50zł ale taki kurs trwa 20-30 minut, to przy czasówce 24zł powinno dobić z 8 zł czyli sobie liczę, że wyjdzie jakieś 5zł lepiej. Jutro chce to sprawdzić. Do tego abonament niższy o połowę. Teraz żeby zarobić dodatkowe 250zł na abonament muszę dodatkowo wydać 50zł na paliwo i parę złoty na amortyzację, co przy obecnym ruchu to dwa dni jeżdżenia na lichwę! Dziękuje ale nie chcę, podoba mi się pomysł i mam zamiar się dołączyć.

@kierowca icar

chłopaku to idź i nie musisz nic nikomu tłumaczyć!Jeśli tacy geniusze zakładają tą sieć to powodzenia.Tłumaczysz, wyliczasz, myślisz ze nikt nie umie liczyć imbecylu!!Zróbcie 1 zł/km i czasówkę 60 zł to wyjdzie jeszcze lepiej.

@kierowca icar

Zapraszam .Jak chcesz dla porównania przejechać się po mieście to niema sprawy. Ale mogę ci przedstawić paragony z wykonanych kursów już ponad 160km. Wszystkie kursy wychodzą tak samo jak w icarze, w nocy nawet lepiej,jak stoisz na światłach w dzień to też trochę dobija i dlatego są ceny porównywalne mimo niższej ceny.Stawka dobra dla klienta a i kierowca nie traci.Twoje obliczenia są porównywalne do wydruków z kasy.

marek
@new taxi

czyli klient ma dzwonić do nowej sieci żeby zapłacić trochę więcej niż w icarze czy medze? A kierowca ma jeździć po 1,50 km z czasówką tak aby w korkach dobiło mu do ceny icara bez czasówki lub ewentualnie wskoczyła złotówka więcej?! Genialny pomysł!

icar ostatni miesiąc

pomysł dobry, alternatywa dla icara świetna! 1.50 w dzień mnie nie odstrasza bo na czasówce i tak wyjdę lepiej niż w icarku. Do tego jak klient sobie pójdzie do sklepu, to stoję sobie z uśmiechem na twarzy i patrzę jak liczniki bije, a nie jak wiadomo gdzie za darmochę. No i abonament 250zł chętnie dam, w obecnej sytuacji na rynku uważam, że jest to uczciwa kwota. To czy będzie ruch zależy od samych kierowców, im więcej i szybciej przejdziemy tam, tym szybciej się to rozkręci na dobre. Najbardziej rozbawiła mnie sytuacja - kierowcy z barbakanu zakładają ikarka, a nastęnie kierowcy ikarka zakładają alfę, i bardzo mnie to cieszy, widzieli co się tam działa, niezadowolenie kierowców i to wykorzystali. Będą wiedzieć jakich błędów nie popełniać na przyszłość. Gratuluję i pozdrawiam, z 5 dni się do Was zgłaszam.

kijwamwoko
@icar ostatni miesiąc

a za chwile kierowcy z alfy założą *darmoszka taksi* i będą jezdzic po 1.19 wtedy będziesz miał ubaw po pachy

buc

darmozjady idzcie w koncu do normalnej roboty a nie siedzenie w zlomach nic nie robienie wieczny płacz NIE MAM ,,, MAŁO BIEDA

icar

Wprowadzcie dowolny zapis, nie z gps, wprowadzcie wolno konczace tak jak w Icarze i przechodze do Was z dnia na dzien tak jak i wielu kierowcow z upadajacego icara.

Zostaw merytoryczną opinię o ICAR - Kraków

• Jak się pracuje w ICAR?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ICAR?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ICAR?

ICAR