Opinie o ICAR w Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ICAR w Kraków

koński czop

uber od dzis wchodzi do Krakowa a Tu cisza gdzie te strajki?

alfa taxi

panowie zlitujcie się zapraszam do siedzi będzie dobrze zlecenia będą reklama też tylko potrzebuję abonamentu bo inaczej sieci nie będzie a ja nie będę PREZIEM

Janek

Nikt przy zdrowych zmyelach cen teraz nie podniesie. Nawet jak wszystkie korporacje podniosa stawki to powstanie nowa bieda siec.. tutaj trzeba zmian w ustawie.. trzeba cen minimalnych i mega surowego karania ekobucòw bez licencji.

DeviTaX

W warszawie owszem i po 1,20 ( elektryczne ) jeżdzą tylko... Warszawa to 2 razy Kraków :) Ile jest z jednego końca Krk na drugi ? 20 km ? 30 max i to licząc złocień -> Tonie.. Stawki w Krk są za niskie ale jak podnosić ceny to wszyscy łącznie z Eco wtedy to ma sens bo klient nie będzie miał wyboru. A na to się nie zgodzą ani Icar ani Mega i jesteśmy w d... nadal :) Standard.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
DeviTaX

Podniosłem komuś cisnienie tamtymi postami? No to raport z dzisiejszej nocy. Wyjechałem ok 17, skończyłem o 1 w nocy. 156km zrobione - 285zł obrotu ;D Teraz to dopiero co poniektórym gól skoczy ;) Bez burdeli, a tipy.. a nie bedę mówił :P

krausss

Witam interesuje mnie praca w eco taxi jaka jest tam cena abonametu i czy oplaca sie tam praca

nerwus

Jesteś tak wpatrzony w tego icara i poza nim świata nie widzisz,gadasz tak jak by to oni tobie do abonamentu co miesiąc dopłacali. Wszyscy kombinują jak podnieść stawki choć trochę a przez takich chińczyków jak ty są problemy. Jakoś barbakan jeździ po 1,84zł po rabacie z czasówką 28zł i w nocy za 2,10zł czyli niewiele ,ale jednak drożej tylko mega i icar szmaci ten rynek.Klient wsiądzie i będzie jeździł nadal nawet jak by wszyscy trochę podnieśli stawki. 2,5tysiąca taksówek w Krakowie jest za podniesieniem stawek tylko nie właściciele 2 korporacji,a dlaczego? bo ich to wali,mają fraje...rów co dymają za pare złoty a oni i tak się bogacą.Wystarczyło by ,żeby wprowadzili czasówkę ok 25zł i mega ,żeby podniosła stawkę. Otwierają się nowe sieci i niektóre już nawet proponują dobre stawki. Ktoś próbuje naśladować icara i zrobił podobne stawki,ale przynajmniej z czasówką 30zł, klient pewnie i tak wsiądzie jak zobaczy na cenniku 1,98zł. Po Krakowie w takim ruchu bez czasówki się nie da jeździć. Inni się szanują i nie pójdą jeździć za takie stawki,ty piszesz,że tobie jest dobrze bo jesteś sam. Jak będziesz kiedyś potrzebował pomocy to też zostaniesz sam, bo innym robisz pod górkę. Ci co muszą opłacić wynajęte mieszkanie,posłać dziecko do szkoły opłacić pełny zus,nie mówię o tych co mają kogoś chorego pod opieką albo sami często chorują to mają ciężko właśnie przez takich idio...tów jak ty i reszta tanio-wozów, tacy jak ty doprowadzają innych do skrajnego ubustwa albo desperackich czynów, ale ciebie to wa..li bo ty nie masz sumienia. Kiedyś to się na tobie i takich jak ty odbije. Widać właśnie jak szanujesz siebie to tak i innych i odwrotnie. Pisząc tą swoją epopeję pewnie miałeś niezły ubaw,że paru gościom podniesiesz ciśnienie.Może ci się udało,może nie każdy indywidualnie do tego podchodzi,ale większość ma rację. Trzeba stawki pomału podnosić. Dlaczego we Wrocławiu, Gdańsku czy Warszawie udało się dogadać taksówkarzom i podnieśli stawki? Tylko w Krakowie przez 2 pajaców jest taka atmosfera. Nie zdziwił bym się jak by kiedyś im się ktoś za to odwdzięczył. A parę tysięcy chłopa ma na nich ciśnienie. Jak byś był normalny i twoi pseudo koledzy to byście odeszli do innych sieci, albo wywalczyli w biurze podwyżki stawek. Ale wam tam dobrze,tylko nie wiem dlaczego tak narzekacie. Pewnie im wam lepiej tym więcej narzekacie.

greg
@nerwus

Icar już dawno by podniósł stawki tylko Edziu z Megi się nie zgadza !, mówi, że ceny powinny być niskie, żeby każdego było stać na taxi, Mega to teraz całe zło!

@greg

(usunięte przez administratora) muchy będzie wiosna, będzie lepiej trawka rosła. Jak by chciał icar podnieść stawki to by to zrobił a mega ma gooooowno do gadania. Jak by ceny podnieśli w icar to by więcej kierowców przyszło jeździć bo z megi by pouciekali. Co z tego,że była by niska cena nadal w medze , jak nie było by chętnych do jazdy. Spadały by zlecenia aż w końcu cały klient by wrócił do icara i barbakanu. Ale nie ma komu zrobić tego pierwszego kroku i tak sobie odbijają piłeczkę na wzajem. Tak jest jak firmami zarządzają eunuchy z pełnym kontem.

lukas
@nerwus

głupiś jak but. było by dokładnie odwrotnie. Klienci odeszli by od icara bo icar podniósł cenę a mega miała by jeszcze większy ruch dzięki klientą obrażonym na icara co oznaczało by, że kierowcy by się przenosili ale z icara do megi. Jak tego nie rozumiesz to masz mały móżdżek i tyle.....

@lukas

Widać,że ty to rozumujesz tak jak większość taniowozów. A chodzi o to ,żeby nie jeździć taniej. Tak jak piszesz to było jakiś czas temu. Teraz jakoś nie ma chętnych żeby przejść do tanich sieci. Widać zatrzymałeś się na etapie z przed 2 lat i tak ci dobrze jak kolesiowi Deviantowi.Normalni i doświadczeni kierowcy uciekają z megi od dawna i nadal będą uciekać,albo na betona albo do sieci z normalnymi stawkami. Są nowe sieci,które prowadzą nabór kierowców za śmieszny abonament,nawet 0zł na jakiś czas. Kierowców chętnych brak mimo,że każdy wie,że klientów będzie chętnych mnóstwo,co pojadą po 1,86 czy 1,65.Ale jak byś poczytał posty i rozmawiał z kierowcami na mieście to byś wiedział,że większość dąży do podwyższenia stawek. Zostali by kierowy w taniowozach,którzy nadal chcą psuć ten rynek pracy. Sami się prosicie o takie akcje i traktowanie was jak było 2-3 lata temu. Będziecie szmatami i rzygowozami do puki nie zmienicie mentalności. Nie szanujecie innych i ci inni nie będą szanować was.

greg
@nerwus

Gdyby icar podniósł ceny to klienci by się odwrócili od tej sieci, z uporem maniaka by dzwonili na Megę, a kierowcy od nich by nie odeszli, bo zaczęli by jeździć na okrętkę nie gasząc nawet silnika, a Icar w tygodniu by na pewno stał. Poza tym w świadomości klientów utrwaliła by się myśl, że Mega jest najtańszą siecią w Krakowie i nawet gdyby potem Mega podniesła ceny i tak by z tej sieci korzystali, bo klienci nie lubią zmieniać korporacji.

@nerwus

Kolego jak pisałem wcześniej.. Wynajmuję mieszkanie sam, robię na swoim ( jeszce mały zus ale za rok będzie duzy - niewiele to zmieni - mniej wolnego będę robił i tyle ), utrzymuje auto sam, płace duże kredyty i jakos daje radę. Narzekac nie mam na co. Nie pójde do innej sieci a wiesz dlaczego ? Jeżdzę prawie 3 lata na taryfie ( zaczynałem u kogoś na jego aucie do kompletu i to mnie nauczyło reguł i zasad których sie trzymam bo zdaja egzamin u mnie ), od ponad roku jestem na swoim całkowicie,własna DG bez wynajmu auta itp. W Icar wiem ile jestem w stanie zarobić i w jakim czasie w innej korporacji ? Nie wiem jak jest i nioe będę sprawdzał bo pasuje mi to co robie. Znam zasady Icara, strefy, klientele i dobre godziny jazdy, to jest najważniejsze. Burdele widzę raz na 2 -3 miechy, nie mam układów z hotelami i nie mam stałych dobrych klientów podpieprzonych sieci. Dymam całkowicie sam. Czy mam okularki Icar ? Możliwe, nie zaprzeczę.. ale po co zmieniać ruszać coś co jest ok ? Innym mam tylko dobrze robić ? Od tego są agencje towarzyskie a ja młody wilk jestem :) No ;) Możesz jechać mi, mojej matce, autu komu chcesz, Twoja opinia się dla mnie nie liczy. Bo dla mnie liczy się tylko to co sam o sobie myśle. Mam swoje zasady i sie ich trzymam i mam gdzieś co inni o mnie myślą i jak mnie określają :) To ich problem nie mój. Ja problemów nie mam żadnych :) Czego i Tobie życzę.

fazi
@DeviTaX

dzieki devi ze napisales ze dobrze jest w icarze dzisiaj dzwonilem i w 30 przychodzimy od 20 szefowie nas przyjeli dziki devi pozdro kolego

DeviTaX

Kolego mogę napisać że zrobiłem 500 i co ? Na necie możesz pisać wszystko a każdy widzi jak jest i kto jeździ na miescie. Więcej aut ? Będzie bo taka jest polityka firmy jakbyś nie wiedział. :) Jedyna opcja to zamknięcie naboru a wątpię żeby szefowie Icara na to poszli. Zrobisz strajk w firmie ? Ogarniesz wszystkich kierowców żeby 2 -3 dni nie brali ani jednego zlecenia pod warunkiem zamknęcia naboru ? Nic na to nie poradzisz pozatym nie ja jeden napisałem co i jak :) Chcesz ustawki ? Zmienić mi grupę inwalidzką ? Będzie Ci lepiej ? Nic to nie zmieni. Chyba że tylko Twoje samopoczucie :) Swoim postem tylko potwierdziłeś moje słowa :) A czy piszę prawdę ? Nigdy się nie dowiesz..

Marian
@DeviTaX

drvi.. ależ ty durny jesteś.. móżdżek masz na poziomie mrówki, szkoda słów na ciebie.

DeviTaX

I jeszce małe wyjaśnienie bo poniektórzy nie znają skrótu ABS - Absolutny Brak Szyi xD

jaja jak berety

ha ha ha ha ha jeszcze tao tao prosimy

@jaja jak berety

W warszawie taxi jeździ już po 1,49zł/km więc nie piernicz nerwusku

aicar
@Warszawa

W Warszawie, we Wrocławiu i w Krakowie są duże korki.Są to najbardziej zakorkowane miasta w Polsce. We Wrocławiu i Warszawie są sieci co oferują stawki nawet po 1,20 i 1,30zł z czasówką między 36 a 40zł. Wolał bym w korkach stać z czasówką 36-40zł i stawką 1,30/km niż 20-25zł lub 0zł i np 1,80-2zł/km. Tracisz niby na kilometrze kilkanaście groszyę,ale zyskasz na czasówce ,po wykonaniu kursu jesteś średnio ok 12 do 16zł do przodu mimo niższej stawki. A tobie to dziwne ,że ktoś w Wa-wie oferuje 1,49.Zadzwoń do tych korporacji i wypytaj o wszystko, a się dowiesz.Jakoś im się opłaca.

DeviTaX

I jeszce jedno ;) Piszę ogólnie ! Masz dobre auto ? Nową Audi, Mercedesa ? Super. Koszta serwisu ogromne ? Żre paliwa ? To po cholerę się na Taxi pisałeś ?? To jest tyranie auta na max, z zewnatrz i w środku chyba że tylko hotele / burdele robisz - inna klientela inne tipy inna kasa - zawsze dymać możesz w Taxi Balice - jeszce lepsza kasa. A tak ? Użalanie na forum o stawki lipne.. a kto Ci każe tyrać wypas furę za 2,3zł /km ?? Jedź za granicę, zdaj egzam jak jest i jeździj po Euro stawkach... Idź na VIP kierowcę, woź na wesela, hotel jak pisałem albo hgw co... We Wrocławiu gość jeździ Masserati - typowa Vipówka na max :) Da się ? Da :) Idź do Waweli choć on zamknięty i trzeba czekać, masz 919, Masz KrakTaxi i kilka innych gdzie małolaty nie wsiądą bo drogo ;) Ja jeżdzę z różnymi ludźmi, dilerami, dresami, ochroniarzami z klubów, dziwkami czy starymi do przychodni i młodymi na imprezę, obojętne mi to jest. Człowiek to człowiek taki jak ja. Jeżeli kogoś nazywam ch.. szmatą czy inaczej obelżywie to oznacza że nie szanuję sam siebie i jak bardzo zjeb.. muszę mieć życie przez dziewczynę, żonę, rodzinę aby mieć takie myśli o innych ? "Jak bardzo muszę mieć przeje... w SWOIM WŁASNYM ZYCIU żeby tak ciągle narzekać i starać się upadlać innych polepszając sobie SWOJE EGO ? To jak co poniektórzy ABS z siłek.. mega mięsnie, mega kasa a tak naprawdę mają przejeb.. w życiu i to tylko odskocznia żeby komu (usunięte przez administratora) i pokazać JESTEM KRÓLEM.. Królem czego ?? Napewno nie swojego własnego życia z narzekaniem i problemami. Tyle. Do roboty ;D

DeviTaX

I jak pisałem wcześniej nie mam rodziny, dzieci, psa kota, zdarza się korzystać z roksy jak trzeba ;) Rzadko dymam 30 dni w miesiącu bo mi sie nie chce po prostu ;) Obowiązku dyżurów nie ma każdy jeździ jak chce. Komisja? A wyobrażacie sobie 1000 aut po 2zł bez czasówki jeżdżących wyłącznie najkrótszą z gps ? Bat musi być i koniec, tak samo z policją.. jakby nie oni to byśmy się zarżneli, zerżneli co się da, okradli i nie byłoby możliwości normalnego życia/funkcjonowania bez codziennej kosy w żebrach ;)Ile zarobisz na słupie ? Jak nie płacisz zusu ( emeryt, rencista nie wnikam ) to masz 1100 mniej i robisz na siebie i czy urobisz 2k czy 3 masz w (usunięte przez administratora) paliwa mało, stawki wysokie ale kto Ci wsiądzie co chwilę ? Turysta albo desperat bo korporacje tel nie odbierają bo mega ruch ;) I co ? I tak sporo kręci wały takie że jak to słyszę to włosy na małym dęba stają, bez tego niektórzy mieliby g... a nie obrót. Rynek kazimierz 40zł... no bez jaj ? Autentyk - z rynku na prokocim chłopak z postoju ( nawalony ) zapłacił 150zł !!! To już jest czyste złodziejstwo ! Rozumiem 60 - 80 bo noc i (usunięte przez administratora) nie ruch ale nie 2 razy tyle !!! Dworzec - balice 150 ??? Tyle to bilet na samolot wychodzi ! I dziwicie się że jeżdzą Ci co mają średnie stawki ? Dziwcie się dalej.... A przewozy ? Eco, Cars czy inne.. ich sprawa, ich ryzyko ale mi tak kombinują mega. Eco - kurs z Kozłówka na rybitwy półłanki - typ pojechał przez Kurdwanów tyłem Rżąka Bieżanów i dopiero na przejazdy... Nie dostał ani grosza poza groźbą tel na misiaki :) To są właśnie najniższe stawki... Jestem za tym żeby icar dostał czasówkę 10 - 15zł, km w dzień 2zł ale w nocy 2,50 plus strefa bliżej niż koniec Krakowa i 3, 3,50zł.. Ale wtedy wszyscy pójdą do Mega bo taniej kurs i (usunięte przez administratora) Społeczeństwo jest niezbyt zamożne więc co się dziwić ?

2,3/km

Iiiiiilllllllleeeeeeee kilometrów??????????hahahahaha....... współczuje

DeviTaX

Sry ale nie bedę odpisywał po kolei tylko do ogółu że tak powiem ;) Tak, jestem robocopem, jestem sam i nie mam nic innego do roboty więc dlaczego mam nie (usunięte przez administratora) tyle ile chcę ? Moja sprawa. Wiem czym jeżdzi człowiek który założył Icara ( On nie jest moim szefem, szefem jestem sam sobie bo robie na własnej firmie nie pod kimś ) To ja decyduje ile zrobie w danym miesiącu, dniu itp i to jest (usunięte przez administratora) zaleta tej pracy ;) Naganiacz ? No to stańcie w sobote wieczór albo nad ranem pod Coco i zobaczcie ile tax jeździ w kółko, z klientem i za chwile powrotka i co za darmo jeżdzą ? Ludzie nie widzą jaki to biznes ? Że stoicie na postojach całymi dniami i co za free ? Za (usunięte przez administratora) ich macie ? Ludzie wiedzą ile sie zarabia na taryfie ale mało kto wie z nich jakim kosztem. Ale to nasz wybór albo wymóg zycia. Tu mnie nikt nie zwolni z roboty chyba że sam siebie, nikt mi nie powie juz tu nie pracujesz albo masz umowę na 2 miechy potem spierd... do pośredniaka. To wada ?Ilu x tvyh nowych w Icar pojeździło miesiąc, zarzygano im auto 2 letnie czy 3 i rzucili robotę ?Oj sporo :) Ile zarabiają właścieciele korporacji ? Sporo ale swoje na postojach odstali napewno, teraz mają też nie lekko bo opanować 800, 1000 kierowców po niskich stawkach łatwo nie jest, wały są i będą bo jeździ sie prawie po kosztach. Ale z innej bajki.. Idę na managera banku.. zarabiam 15-20k na miecha a ile zarabia mój szef? 10-12k ale DZIENNIE :) I co jestem frajerem ? To jest właśnie podejście co poniektórych tutaj.. Zawsze szef zarabia najwiecej, to źle ? A niech mają, życzę im jeszce więcej bo sobie na to zasłuzyli !! Dzieki nim my możemy też swoje zarobić, tak jest ten świat ustawiony. 5% ludzi na świecie ma 95% światowej kasy i co ?? Parenaście miliardów czy kilkadziesiąt miliardów ludzi to frajerzy bo tamci maja więcej ? Niech mają :) I niech im się pomnaża tak jak nam :) Jeszcze jedno - nie mam honoru, nie mam problemów że ktoś ma więcej, że ktoś mnie nazwie hu... czy szmaciarzem czy moje ukochane auto szambowozem - to tylko świadczy o tym że ta osoba sama sie tapla we własnych problemach skoro ma takie mysli i tylko takie :) Myśl tak dalej a daleko zajdziesz na tym narzekaniu i widzeniu wszędzie problemów. Jesteś jak ginekolog.. Widzisz problemy tam gdzie inni widzą przyjemnośc :) Zulus - święte słowa ;)

Tao Tao

Gdzie się rodzą tacy jak DeviTax co dyma za 200 zł do Katowic. Jest on przykładem klasycznego członka plemienia Tutsi z kolczykiem przebitym przez nos koczujących na pustyni Serengeti w południowym Bangladeszu. A 16 letnia Viki pracuje jak pszczółka ale w namiocie wodza plemienia o nazwie zuzu frajero. Zero przy tobie ma wartość dodatnią. Gdybyś kiedyś chciał zobaczyć jak wygląda twarz frajero - niewolnika o zapadniętych oczodołach i napuchniętym brzuchem z głodu przepasanym liściam eukaliptusa TO spojrzyj w lusterko boczne Viki nędzy

@Tao Tao

jest witam mojego ukochanego wodza tao tao dziekuje ci ze wrociles bez ciebie to forum nie istnieje uwielbiam twoja bardzo dokladna znajomosc wszelakich plemion i trafne ich porownania z naszymi murzyniatkami mam prosbe szanowny kolego tao tao jak najwiecej postow na forum murzynow z batusanu dziekuje i pozdrawiam

icar
@Tao Tao

Pustynia Serengeti leży w północnej Tanzani nieuku niedomyty.

zulus
@Please come back!!!!

z IP wynika że oba ostatnie posty pisała jedna osoba z tego samego komputera. Każdy ma jakieś pasje.DeviTax kocha taxi, a ty kochasz chwalić samego siebie. Twoja znajomość bosonogich wynika pewnie z twojego drzewa genealogicznego. Pamiętaj, że nie wolno się wstydzić rodziny i nie przeginaj.Siedzisz w starym autku ale w butach, ubrany, masz co papu ale ty chcesz być od razu królem!! Rozejrzyj się dookoła i zobacz ile ludzie zarabiają za jaką ciężką pracę a ty chcesz tysiące za siedzenie na (usunięte przez administratora) i czasem zrobienie kursu. Gdyby twój bosonogi przodek to usłyszał osobiście by cie utopił przed chrzcinami.

oooo
@icar

Oooo Jak dobrze znasz swoje ojczyste tereny biznesmenie szambonurku za1.98 bez czasowki wozisz tez tam swoich murzynkow hahaha

@zulus

tak????to zobacz cwaniaczku ile zarabia twoj szef jakie ciezkie setki tysiecy calkowicie za darmo na garbach tepych frajerow takich jak ty???? tego nie widzisz???? oczywiscie to jest fair wg ciebie??? nie pisz ile ludzie zarabiaja a ile ja zarabiam bo to nie ma znaczenia napisz jakie masz stawki i jakie koszty prowadzenia tej dzialalnosci napisz buraku cukrowy ze jestescie jedynym kolchozem w cywilizowanej europie ktorzy woza bydlo bez czasowki i biora to na klate 600 szambowozow ktorzy sa madrzejsi od calej europy no kur..... sami geniusze mysliciele i elita taxi przy was bosonodzy murzyni to sa biznesmeni nie ma slow w slowniku by was okreslic bo obrazilbys kazdego pozdrawiam deviant taxi oraz pawia piwnego gratis i ciebie dalej jezdzij po 1.98 zl i zanos 500 zl za frajer skonczony tepaku acha nie jestem tao tao i gosc ma calkowita racje porownujac was do tutsi itd widac ze boli ciezka urazona duma frajerow z szambowozow wiec icaruski zacisnac zeby(jesli je jeszcze macie )i kosic na miasto bez czasowki zobaczyc mine szambowoza w swojej szambiarce o godz 17 np na klimeckiego jak stoi za free w koreczku 20 min bezcenne

Please come back!!!!

mysle ze szkoda naklejac niech sobie wytatuluje na czole jestem frajerem za 1.8 zl za km i tak juz bedzie na zawsze to jest pewne szkoda naklejek zrobic jak w anclu maszynke do dziarania z dlugopisu i kazdemu szczesliwcowi wydziarac na czole to by bylo cos

TAXI

Już nawet w burdelach nie chcą płacić. A z tym obrotem to trochę koloryzujesz.Naganiaj kierowców do icara bo ponad 1000 to mało,zawsze może być 1200 ,Kolejne 100000zł wpadnie.

DeviTax

Czytam te posty i czytam i zaczynam wnioskować jedno.. Zajebista zazdrośc i brak jaj ! Co to jest 500 na miecha ?? Przy obrotach w Icar to jest NIC ! Nie włożysz nie wyjmiesz.. proste. Jeżdzę na Taxi prawie 3 lata z tego rok na swoim i jedyne na co mogę narzekać to na siebie samego. Że czasami weżmie mnie kurw.. i stoje hgw po co 30 - 40 min na strefie czekając na zlecenie ( w tygodniu ). Wystarczy wracać na miasto i 6zł + kilometry lecą. Co z tego że mi wyjdzie 1,5 średnia ? W d... to mam ! Powrotka nawet w huty na miasto = mozliwy kurs za 10zł (super bo malop jedziesz a 12 zeta wpada od kopa ) a mozliwy za 150 :D Szambowozy.. Ja sobie kur... wypraszam. Moja Viki mimo 16 lat jest w lepszyum stanie technicznym niż niektóre "nowe" betonowozy tudzież innych sieci 4 letnie auta ! Wsiadam odpalam i jade, nic nie skrzypi, wali i buja a że rdza ją trochę bierze a co za problem do blacharza lakiernika ?? Mam na liczniku 315 tyś km i silnik jak igła nadal półsyntetyk i ZERO wycieków, pracuje jak pszczółka ! Zawsze odpala, nie kopci jak po niektóre mega wypass 1.9 TDI z uwalonymi wtryskami. Koszty paliwa ? LPG :) 13 - 13,5 /100 km to duzo ? :D umiecie na nas nadawać, napierd... naszych kierowców na bosackiej - ostatnio jednego ratowałem z opresji bo taxi centrum odbiło... Ludzie opamiętajcie się ! Każdy z nas wyjdzie na swoje tak jak konsultant w gsm czy inny sprzedawca, zamiast się żreć zaczijnmy cos razem robić ! Tak icar zjeb... rynek w Krk, owszem, wiem że zarabialiscie miliardy przedtem ale konkurencja być musi takie czasy ! Siedzę w aucie 12 - 15 godzin czasami zjeżdzam po 5 jak mam dość, jak nawalony klient nie biore bo po co ? Użerać się ? Boicie się że będzie jeszce wiecej taxi w Krk ? Tak będzie bo ludzie roboty nie mają ale to zasługa polityki kraju. Robie swoje, kocham ta pracę i SZANUJĘ każdego kogo wiozę czy za 8zł do przychodzni czy za 200 do Katowic. Jeszce raz piszę co to jest 500zł dla Taxi ? Jedna lub 2 nocki w weekend więc bez jaj ! Wy na taryfach po 7zł za km poza miastem w nocy - źle ?? 4zł średnio w sobote w nocy źle ? My dymamy po 2 zł i co źle ? Kilometrówka oficjalna w transporcie to 80gr/km !! Taxi to luksus ? Już nie. Tak samo jak whiskey po 30zł/ 0,5 litra. Stać na to prawwie każdego. Chcecie miliardów ? 30tyś na miecha jechac za granicę i jeb.. na zmywaku u anglika/ niemca... Praca na Taxi lekka nie jest, cieżki kawałek chleba i dobrze o tym wiem.. Nie każdy to wytrzyma to inna bajka. Masz rodzinę ? Dzieci ? albo 2 etaty albo taxi i nie beziesz ich widzieć... Piszę z perspektywy samotnika i dobrze mi z tym. Na Taxi trzeba mieć jaja i myśleć ! Da się zrobić 8-9 tyś na mkiecha ? da się, kosztem normalnego życia.. Jaki inny zawód da komukolwiek NIELIMITOWANE zarobi ?? żaden :) Robisz 2 godz ok, robisz 15 ? Twój wybór. Przestańcie już pieprzyć i brać się do roboty. Wszystkim taksówkarzom w Krakowie życze jednego... Wielu burdeli ;D

nie do wiary
@DeviTax

A ja tobie zycze jak najszybszego skierowania na babinskiego na odzial zamkniety czlowieku kim ty jestes w jakim ty swiecie zyjesz siedzac po 12 godzin przez 30 dni w miesiacu walisz 360 godzin za 9000 tys obrotu z czego na czysto zostanie ci z 3500 zl max nie masz rodziny zycia prywatnego nie masz nic poprostu taki robocop na ktorego garbie inni sie bogaca a twoja pszczolka z17 letnia z milionowym przebiegiem to jezdzaca kupa zlomu teraz devi czy deviant taxi bo nie wiem jak cie nazywac zobacz jak sie ma gosc ktory zgotowal ci ten los ma porsche dom kilka milionow na konice i duzo wolmego czasu pewnie szczesliwa rodzinke i na takiego kolesia jak ty nawet kloca by zwalic nie chcial piszesz ze wypraszasz sobie zeby nazywac cie szambowozem to jak mam cie nazywac niewolnikiem plebsem czlowieku ty w swojej szambiarce spedzisz cale swoje zalosne zycie i gow no z tego bedziesz mial to ze kochasz taksowke to rozumiem i szanuje ale kochac cos i godziwie zarabiac to rozumiem ale byc bosonogim murzynem za 2 zl i 500 daniny na pana i wladce tego nigdy nie zrozumiem zyczysz mi duzo burdeli a ja burdelami gardze nie jestem alfem i nigdy nie nie bede wiesz czego ci zycze szambowozie ???? Duzo pracy w normalnych stawkach i nowego samochodu wakacji rodziny normalnego zycia ..... ale musi jeszcze duzo wody uplynac jak ty i jakies 1500 niewolnikow z icaritasa bangladeszu i ksiestwa barbulow zrozumiecie ze da sie inaczej i ze bedac taksowkarzem masz prawo godziwie zyc i byc normalnym czlowiekiem nie cyborgiem z cewnikiem i kroplowka pozdro

aicar
@nie do wiary

Święta racja,lepiej tego nie można było opisać. Pozdr...

dodevi..
@DeviTax

chociaz jeden normalny ktory nie narzeka:p jakiego uzywasz internetu? pochwal sie jaki robisz obrot i przy jakim przebiegu ? pzdr.

@dodevi..

Net na kartę nie potrzebuję innego plus drugi w terminalu :) Obrót ? W tygodniu różnie.. Jak idzie lipnie to wychodzi 20zł/h, jak oki to 30zł/h wzwyż ale wiadomo raz kurs krótki a raz wypas :) Kilometrówka - jak dużo dolotek robię po 10km to 1,5 - 1,7 , średni za nockę 1,65 - 1,9 , w dzień nawet i 2,2 ale za to lipne pieniądze 100 - 200zł dniówka / popołudniówka ale za to spalanie wzrasta spooro no i klima musi furkać jak powyżej 20*c. Kilometrów za nockę od 150 - 230 zalezy, czasami zjeżdzam po 4 godzinach i nawet na flachę whisky nie ma ;D A czasami 10h i 400 zrobione :) Średnia za nockę 250 - 350 i kilometrów ok 200 - 250 ale lpg tanie więc mozna jeździc :)

byly icarita's

Widać,że te odpowiedzi piszą D i S albo ktoś przez nich podstawiony. A tak w ogóle to mam wrażenie ,że te wszystkie bzdety na tym forum pisze kilka osób podszywających się pod innych. Paranoja,same wsioki.Wszyscy siebie warci. Jaka firma takie forum i tacy sami kierowcy nie wspomnę o klientach. Betony górą!!!

baju baju

new taxi zacznij pisać bajki może lepiej na tym wyjdziesz jak zagwarantujesz ze w alfie się zarobi ? sieć nie znana nie rozreklamowana klienci nic nie wiedzą poza garstką osób siedzących na tym forum. Z rozmów na postojach w gronie taxiarzy nikt się na ten nr nie da nabrać a już drugiego poboru wiejskich ryjów za krakowa nie będzie więc sukcesu icara nie powtórzysz koniec marzeń zejdz na ZIEMIĘ

daruś
@baju baju

my w icarze gwarantujemy wysokie zarobki (sobie),takich jak ty nam tu trzeba. Każdy jeleń co da 500 jest mile widziany :)

jaja jak berety

kiedyś była moda na zatrudnianie tgz.wyrobników na auta teraz jest na otwieranie sieci aicar ,alfa,et taxi itd mnożą się z godziny na godzinę i myślą że frajerów znajdą na których sie wzbogacą

new taxi
@jaja jak berety

Nie chodzi o wzbogacenie na ,,frajerach,, jak to napisałeś , bo z niskiego abonamentu nikt się nie wzbogaci,tylko chodzi o to ,że wielu kierowców ma dosyć płacenia 500 i 520zł i być wiecznie za byle co karanym i dojeżdżać po klienta 5-7km. Obecnie można jedynie zaoszczędzić na kosztach ,które wymieniłem. W skali miesiąca oszczędzasz ok600-800zł mało? A wyrobników nadal zatrudniają na swoje auta w icarze. Zawsze możesz jeździć po 12h 30 dni w m-cu za 1800-2000zł bo tyle dostaniesz wypłaty.

taxi
@new taxi

na początek mały abonament a potem też 500 zł. Oszczędności 800 zł?Jak to wyliczyłeś.Jeśli nie ma dojazdów do klienta to nie ma też kasy za kurs który się nie odbył a to znaczy mniejszy obrót. Chmielik zamienił się chyba z kurą mózgiem

kolo manolo

a co z konkurencyjną siecią Alfa ? jeszcze nie postała a już znikła gdzie te 100 byłych icarów szukających alternatywy ? he he srał... muchy będzie wiosna .... Alfy nie ma jak tych bilbordów reklam w tv i radiu ten cennik Cię zgubił na starcie i abonament

w imię alfy
@kolo manolo

Jet alfa i już zaczęła jeździć,ale nadal prowadzi nabór kierowców cały czas,na razie są ogłoszenia w gazetach. Stawki zostały podniesione a abonament obniżony.Pierwszy miesiąc abonament 0 zł.

jajafiction.

W icarze taki klient jacy kierowcy. Szambo wozy w obie strony. Klient biznesowy to może wsiada ale tylko wtedy jak jest zalany w trupa bo nikt inny go nie chce zabrać. I tyle w temacie. No może jeszcze panowie D i S oni trzepią niezły biznes i jeżdżą ze swoimi wyrobnikami.

złotówa to ja:)

Nowy aicar na gumtree? jakieś jaja???

xyz
@złotówa to ja:)

faktycznie jakieś jaja i to bym powiedział KO(S)MICZNE!!!

Zostaw merytoryczną opinię o ICAR - Kraków

• Jak się pracuje w ICAR?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ICAR?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ICAR?

ICAR