Opinie o ICAR w Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ICAR w Kraków

złotówa

Ja przedwczoraj rano takiego z eko zablokowałem na szpitalnej i zadzwoniłem po drogówkę. Koleś o mało ze strachu w gacie nie narobił i uciekł,ale na niewiele mu się to zdało bo mają markę auta i nr rejestracyjny i mówili,że będą go prześladować. Na szczęście to byli policjanci,którzy są bardzo cięci na kierowców eko i powiedzieli ,że im nie popuszczą i będą nękać do skutku,tylko żeby urzędnicy też byli w ten proceder bardziej zaangażowani.

2,80/4,20

tak się składa, że mam auto bardzo świeże o czym była już na tym forum mowa jak z kimś dyskutowaliśmy o kosztach tej działalności. Z twojej wypowiedzi wynika, że nawet nie zadałeś sobie trudu poszperać po internecie za informacjami na temat funkcjonowania ekostref. Jedyna korzyść ekostref to utrudnione rozpoczęcie działalności dla małolatów w Eco co wożą ludzi na łysych oponach. Poszukaj projektu ekostref, pomyśl jeśli potrafisz i dopiero pisz bo bicie piany niczego nie wnosi.

2,80/4,20

My tu się kłócimy a miasto planuje wprowadzić po przegłosowaniu w najbliższym czasie ustawy przez rząd ekostrefy, które zniszczą połowę taksówkarzy !!! może tym tematem się zainteresujcie bo pasuje z miastem porozmawiać o sprawach nas dotyczących. Ilu z Was ma Diesla po 2005 r albo Pb po 2001 r, a ilu z Was stać na zmianę auta w przeciągu roku ??? więc proponuję zacząć rozmowę o sprawach ważnych.

eco
@2,80/4,20

i słusznie stare smierdzace dziady w swoich zardzewiałych i zdezelowanych trupach z których kapie olej na postojach von z centrum. Jak Cię nie stać na nowe auto to do biedronki

eco
@eco

Jeszcze kutafonie wozisz po 2.8/4,2 tryplem takim jak ty

Janusz
@eco

eco ty podjedz na postój zobaczymy czy taki odważny bedziesz jak jeden na kaziemierzu.. najpierw dziadek taksiarz wiek ok 65 lat rozkleił takiego szmaciarza z eko a jak ten młodzik do niego wystartowal dostal takiego strzala w ryj że mało sie nogami nie nakrył. i tyle było z jego wojowania. ty tez taka odważna ścierka jesteś?

daruś

Są jeszcze tacy,ale można ich zliczyć na palcach u jednej ręki.

@daruś

jest ich nadal 40 plus 870 nowych

kierowca
@icar

Nie wierzę!!! Może podasz numerz dla sprawdzenia

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
aa

C I S Z A ???? Trudno zliczyć wiernych kierowców pracujących w icarze od samego początku !!!! Niestety takich już NIE MA !!!

aa

Ilu kierowców w icar ma taki sam staż pracy jak firma icar???? Czy jeszcze tacy się znajdą w icar???!!!!!!!!!!!!!!!!!!

aa

Panowie i Panie !!! Ilu jest kierowców w icaritasie, którzy jeżdżą od powstania firmy??? Jakoś na mieście widzę tylko nowe twarze !! To chyba świadczy o tym, że dzieje się tam bardzo żle!!!

@aa

od początku firmy jeździło 40 kierowców więc po 6 latach gdy jest już nas prawie 1000 to ich nie widać tylko same nowe buzie. AA ty się nie jąkaj tylko zauważ że na mieście widzisz kolejne a nie nowe twarze. Icarek jest najlepszy i jeszcze chwila i będziesz na postoju chciał się ze mną witać i udawać nowego kolegę.Twoi byli koledzy już tak robią

hhh
@icar

na postoju szambowozy? Wystarczy komenda Achtung Minen !!! i szamobnurki będą stały tam gdzie powinny w okolicach śmietników na osiedlach hahahahahahha

@hhh

zawsze wystarczy hasło "wjeżdżamy i się nie logujemy".Możesz sobie minować ale swój wysiedziany fotel

Jerzy
@icar

icarek, oj jak mi ciebie żal bidoku.. ty chyba zostałeś zrobiony "mientkim" ..ujem

@icar

wjechać i się nie logować ... genialne ... no to wszystkich wy.... a najbardziej siebie z tą stawką buahahaha !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wjechać i się nie logować to może Wawel albo 19 jak ma w du... bezgotówki i chce jechać z indywidualnym klientem za gotówkę.

@2,80/4,20

za długo warujecie w tych swoich wypasionych autkach na słońcu. Jeśli odjadę z postoju to jestem do przodu dojazd do klienta.Nie stanę na nim po to żeby super zarobić, a jedynie po to żeby ci pokazać, że możesz mi naskoczyć.

@icar

sławciu i darciu!!! przecież ty już nie wiesz co to postój i jak tam się stoi. A wiecie na pewno, że klienci na mieście strasznie nadają na icar a kierowcy mają was serdecznie dosyć ( by nie pisać w d...e). Brednie możesz pisać, że na mieście widzisz kolejne a nie nowe twarze. Kolejne to dla was nie są nowe twarze???? Ale nie zrozumieliście panowie kierowcy darek i sławek pytania. !!! Pytałem ilu z tych jak to piszecie 40 kierowców, którzy zaczynali tworzyć icar jeździć w icarze dalej jeździ w icarze!!! Ja twierdzę, że takich jeleni luż prawie NIE MA !!!!!

@aa

może cie nie zrozumieli bo nie potrafisz pisać?Przeczytaj swój tekst jeszcze raz a potem jeszcze raz i tak w koło dopóki nie zobaczysz jakie głupoty wypisujesz. Strasznie jesteś oderwany od rzeczywistości.Podtrzymuję to co napisałem wcześniej, że pewno ci się miesza od siedzenia w aucie na postoju.Nie wiem czy wiesz ale ja mogę siedzieć w domu przed telewizorem, na kawie na stacji, leżeć pod drzewem na leżaczku a kolejka pilnuje się sama.Ty za tą większą stawkę musisz z błagającą miną wpatrywać się głęboko w oczy klienta licząc na to że wybierze ciebie a nie kogoś innego z kolejki. Ostatnio jak byłem w bajzlu z klientem to tam też wyszło parę panienek które ustawiły się w rzędzie i każda z nich liczyła na to, że to właśnie klient ją wybierze.Twoje zaszczytne miejsce na postoju w kolejce wygląda bardzo podobnie.

@icar

sławciu i darciu!!! przecież ty już nie wiesz co to postój i jak tam się stoi. A wiecie na pewno, że klienci na mieście strasznie nadają na icar a kierowcy mają was serdecznie dosyć ( by nie pisać w d...e). Brednie możesz pisać, że na mieście widzisz kolejne a nie nowe twarze. Kolejne to dla was nie są nowe twarze???? Ale nie zrozumieliście panowie kierowcy darek i sławek pytania. !!! Pytałem ilu z tych jak to piszecie 40 kierowców, którzy zaczynali tworzyć icar dalej jeździ w icarze!!! Ja twierdzę, że takich jeleni już prawie NIE MA !!!!!......... Zgadza się. Małe poprawki - literówka. Ale czytajcie tekst ze zrozumieniem. To jest na testach w Gimnazjum. Ja na postojach nie stoję bo korzystam z radia ! A wy uciekacie od odpowiedzi na pytanie - ilu kierowców w icar ma taki sam staż pracy jak firma icar???? Czy jeszcze tacy się znajdą w icar???!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pinki wenki

gdzie Alfa bo sie chcę przyjąć buhaha

źle w ikarku

w tym ikarku już taka nędza, że pseudowłaściciele na forum siedzą i agitują żeby wyżebrać pińset złoty!

pawe ł

Ja was nie rozumiem. śmigam w icarze mam obrotu 5tys paliwo z 700zł amortyzacja 300zł zus 1100 zł abonament 500zł zostaje z 2tyś na czysto. mam wectr 1997 dti i jakoś się trzyma. Mało??? to do fabryki za 1,5(usunięte przez administratora) ja siedzie 5 dni w tyg max 10 godz i wiadomo nocki piatek i sob. Nie jest żle

paliwo_700
@pawe ł

Paliwo 700 zł na 5000 obrotu? Komu chcesz wciskać kity? Nie pieprz, bo jeszcze nie słyszałem o Vectrze DTI, która pali na mieście 5,5/100 km.

kkk
@pawe ł

AGITATOR !!!! sławek czy darek ?? farmazony

x

wypierniczaj trolu.szukaj frajerów gdzie indziej. Dobry się znalazł..

ziutek

Taaa był i zawijał te sreberka.

obbcykany

Na przeglądzie 27 maja ,dowiesz się wszystkiego ,ale nie sraj w gacie będzie OK.

obbcykany

To nie eko kupuje barbakan, Tylko ele z w-wy kupuje barbakan i eko. Stolyca pcha się do Kraka

Kubuś

czy to prawda że Barbakan i Eko się mają połączyć?

barbuś
@Kubuś

tak coś mówią na postojach ale jeśli tak jest to w barbakanie zostaną sami kierowcy z eko.Z tego co rozmawiałem z chłopakami to każdy mówi że jeśli tak będzie to odchodzą.Wiadomo że tam zleceń brakuje a u nas też się nie przelewa więc jak dojdzie kolejnych 150 to koniec jazdy.Nie wspomnę że to kierowcy na których teraz każdy pluje więc potem każdy będzie pluł i na nas.

tax
@barbuś

Czegoś ty się nachlał, że takie pierdoły wypisujesz ?

darek
@barbuś

Widziałem nowe naklejki-koniczynka z głową barbulka w czapce krakowskiej i 1,69zł/km.

daruś
@tax

Nie pierdoły bo wszędzie już słychać ,że barbakan chciał się sprzedać eko. To wytłumacz mi i innym, co tych dwóch typów w garniturkach z barbakanu robiło w biurze w eko? Pewnie na grilla się umawiali??? Kierowcy w barbakanie nic nie wiedzą bo wszystko jest załatwiane tak by o niczym nie wiedzieli,żeby dymu i szumu nie było.

jak z murzynami
@tax

pan cię sprzedaje a ty o tym nic nie wiesz?!

x
@daruś

Noooo,nikt ,tylko ty kuuwa wszystko wiesz. Bawi cię kmiotku sianie takich plotek? Cyckiem sie pobaw .

klucha
@darek

A biały jednorożec z kucykami też tam był?

xxx
@x

No widzę,że zabolało,jednak prawdę mówią na mieście.Takich rzeczy nie da się ukryć,prędzej czy później,ale zawsze wyjdą na jaw. A skoro byli w biurze eko, a byli bo widziało ich kilka osób to wydaje mi się,że nie byli tam bezinteresownie.

Urząd Stanu Cywilnego
@xxx

Brał ktoś ślub z Barbakanem ?

prezio betonów

co z Alfą gdzie jest?

złotówa
@prezio betonów

Ponoć w alfie zaczął działać jakiś stary taksówkarz i widać że facet z jajami bo zmienił cennik na, w miarę normalny,puścił reklamę w miasto i ma kilku swoich kierowców co z nim przyszli.Z tego co słyszałem, kupuje ok 15 aut i bedzie zatrudniał wyrobników na swoje auta tak jak icar. Wiem,że pare osób z barbakanu zaczyna od czerwca w alfie jeździć bo dostali chłopaki ofertę jazdy na stałe bez abonamentu. Na ulotkach które rozdają na mieście mają cennik: I- 1.70zł II- 2.50zł III- 3.50zł i IV- 4.50zł czasówka 30zł dla wszystkich taryf i 10% rabatu dla klienta z telefonu na taryfie 2 i 3. To tyle co widziałem i słyszałem.

ikar

skoro w tym ikarku tak dobrze, to czemu w maju zrezygnowało kolejnych 23 kierowców? Czemu klienci coraz bardziej narzekają na ikarka? i czemu nowi w branży powtarzają, że mogą jeździć wszędzie ale nie w icarku?

Alterego
@ikar

A co rozumiesz przez zrezygnowało? Może poszli po rozum do głowy i znaleźli sobie prace, bo jakoś nie widzę tego ze poszli zbijać kokosy na betona.

@ikar

skąd masz takie info?Ilu zrezygnowało to wiedzą tylko szefowie a raczej się tym nie chwalą.Ja w tym miesięcy doliczyłem się 26 nowych numerów a takie informacje ciężko ukryć na aplikacji.

gejsza

Jak ktoś dobrze zarabia to siedzi cicho.Jak stoi godzinami bez kursu to pluje jadem dookoła.Im częściej jojcysz na Icara tym bardziej jest pewne, że masz masę długów, frustracja cie zżera a klienta nie ma !

brawo
@gejsza

brawo popieram.

pitok

origami - nic nowego nie wymyślisz ?

origami
@pitok

Obiecuje ze wymysle kolezanko z icaritasa jak mi odpowiesz na jedno pytanie sens dymania na kurdwanow i z powrotem do centrum za 2 zl za km czekam na uzasadnienie tego

pitok
@origami

robię tak od zawsze bo mam taki styl jazdy.Lubię go i nie chcę zmieniać.Twoje wyliczenia moich kilometrów i pieniędzy są przynajmniej nie na miejscu!Nie liczę jak dusigrosz każdego "straconego według ciebie" grosika na powrót tylko patrzę na to ile jestem w stanie oddać żonie kasy na opłaty, "życie", dzieciakom i jak do tej pory nikt oprócz ciebie nie narzeka.Nie zrobię ci przyjemności i nie zmienię stylu jazdy tylko po to żeby tobie się zgadzały cyferki na papierku.Wbij sobie to tej "mądrej"głowy że interesują mnie cyferki w kieszeni a nie na papierku wypisane podczas nudzenia się na postoju. Jaki interes ma praca za 1330 zł dla kogoś skoro na taksówce nawet na betona można zarobić przynajmniej 2 razy tyle?? Nie każdy chce być taksówkarzem, nie każdy chce pracować np.na kasie, nie każdy chce jeździć mercedesem i tp. Wytłumacz teraz ty jaki ma sens wyliczanie przez ciebie co mnie się opłaca a co nie??????

Alterego

Powtarzacie się

Zostaw merytoryczną opinię o ICAR - Kraków

• Jak się pracuje w ICAR?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ICAR?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ICAR?

ICAR