P.W. HOBBY Piotr Matuszewski

Opinie o P.W. HOBBY Piotr Matuszewski

Janek

Kierownicy tragedia, nic nie potrafią zrobić dobrze i tylko w tobie widzą błąd... dużo by tutaj pisać jak traktują ludzi, a nie jeden pracownik ogarnia bardziej od nich

Odradzam każdemu kto ma zamiar tam iść. Najgorsze firma jaka może tylko istnieć. Zero przestrzegania jakichkolwiek zasad BHP. Po pierwsze temperatura na magazynie jest tragiczna, zimą przy mrozach ledwo jest 8 stopni. Trzeba chodzić ubranym w kilka warstw żeby wytrzymać. A kierownicy nic z tym nie robią. Po drugie taki (usunięte przez administratora) i brud że gdzie się nie dotknie to ręce czarne. Wiadomo to magazyn i porządku nie będzie ale co tam się dzieje to tragedia . Towar zupełnie nie pod lokalizacjami , tylko porozrzucany po kątach. Ale to jest nic w porównaniu do tego jacy ludzie tam pracują. Chociaż ludźmi ciężko ich nazwać. Jeden drugiemu nóż by w plecy wbił. Najgorsze te wszystkie co pracują tam kilka lat i myślą że są kimś. Jedyne co robią to obgadują i interesują się innymi. Wiedza wiecej o Tobie niz ty sam.Przyjdzie ktoś nowy , ledwo wejdzie na magazyn i już od góry do dołu (usunięte przez administratora) ma obgadane. Co drugi to donosiciel . Najpierw z tobą rozmawiają a po chwili idą na górę i wszystko mówią kierownikom. Potrafią nawet robić zdjecia z ukrycia ( jesli usiadłeś na chwilę albo spojrzysz chwilę w telefon) i wysyłają je kierownikom. Kierownicy zamiast tępić takich ludzi to ich słuchają i się cieszą z tego. Ludzie są traktowani niesprawiedliwie. Sa równi i równiejsi. Jedni mogą sobie codziennie siadać , pić kawę i jeść ciastka a drudzy dostają zjeby za chwile odpoczynku. No ale tak to jest jak co niektórzy mają względy. Także atmosfera tragiczna. Co do pracy to zła nie jest . Oczywiście WZ wydawane są niesprawiedliwie. Jedni robią (usunięte przez administratora) cały dzień a inni co chwile dostają (usunięte przez administratora) Wz na kilka stron . Niektóre to by się pozabijały nawzajem byle dostać dobrą WZ. Kierownicy są mało pomocni. Potrafią tylko zjeby dawać. Ośmieszają i rzucają chamskimi tekstami . No zły przykład jak na kierownika. No i ta śmieszna umowa zlecenie która się ciągnie miesiącami bo nie chcą dawać zwykłej umowy. Jeśli chcesz dostać zwykłą umowę trzeba chodzić i się o to prosić a i tak słyszysz że nie bo nie wyrabiasz normy .

Zdecydowanie nie polecam. Miałam nieprzyjemność pracować w tej firmie. Kurz, brud i nie wiadomo co jeszcze. Dotknie się kilku kartonów i ręce czarne jak po pracy w kopalni. Śmieciowa umowa zlecenie, w dodatku przez agencję pracy i za najniższą krajowa. O premii można pomarzyc. Nawet jak się starasz i ci zależy to mają problem żeby dać UOP. Atmosfera w firmie jak pamiętam była beznadziejna, osoby pracujące dłużej zamiast być mili i pomocni to zachowywali się jak conajmniej na stanowisku kierowniczym. Gdy chwilę z kimś porozmawiałeś od razu leciały donosy a same sobie siadały, piły kawkę i gadały przez większość dnia, żenada. Zimą zimniej niż w chłodniach, bo szkoda im ogrzewania na pracowników. Na pakowaniu W. oraz A. darły tylko mordę zamiast ruszyć (usunięte przez administratora) i iść po braki. O kierownictwie już nie wspomnę... Nic dziwnego że każdy po kolei odchodzi do sąsiedniej firmy:))

Joanna

wszyscy pracownicy są zatrudniani przez agencję a nie bezpośrednio przez PW HOBBY ?

A jakieś plusy w firmie byly podczas twojej pracy w firmie? Bo widzę same negatywne słowa z twojej strony

potencjalny zainteresowany

Proszę o informację na temat stanowiska przedstawiciel handlowy: narzedzia , zarobki, kierownictwo. Słyszałam kilka opinii, niestety większość negatywnych i trochę się obawiam:-(

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w P.W. HOBBY Piotr Matuszewski? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

A co jest nie tak?

Wiktoria

A odnośnie czego miałby być problem? Bo niestety zniknęło a sama byłabym ciekawa, coś z warunkami?

Najgorsza praca w życiu. 8h takiego wysiłku, że nie ma czasu, żeby się napić wody. Do toalety też nie można wyjść, bo krzywo patrzą, że normy nie wyrobisz. Jedzenie dla zwierząt to sama chemia, nigdy bym nie dał tego swojemu zwierzakowi. Wapno to gips, tylko zmieniają opakowania, żeby nie podpadło. Jak chcesz wolne to musisz zostawać 2x po 4 nadgodziny i jeszcze trudno jest dać dzień urlopu z tych nadgodzin. Każdy każdego obgaduje za plecami i idzie do szefa. Rodzinne układy, mama wkręca syna, syn ojca. Broń boże weźmiesz l4! Od razu wypowiedzenie. Warunki bhp... w lato 35 stopni na hali i nie można się napić! Wydzielane są wody i jeszcze sprawdzane na parkingu czy nie wziąłeś jakiejś ze sobą. Totalna patologia i rzucanie mięsem. Najniższa krajowa, trzeba się prosić o umowę o pracę. (usunięte przez administratora)

Pracownik magazynu

Co wy pieprzycie za bzdury że nie ma kiedy się wody napić lub iść do toalety żenada pracuje już kilka lat i nikt niczego mi nie zabronił a jak się leserom nie chce robić to wypad gdzie indziej proste!!!

Justyna
@Pracownik magazynu

To jak w końcu jest? Ile minut przerwy macie na dzień?

Jak praca w biurze tam wyglada ? Kadry/HR/marketing/finanse ?

Dorota

Czemu tak mówisz o ludziach, którzy pracują w firmie?

Pracownik byly

Czy ten grubas p jeszcze pracuje bo chciałbym go zatrudnić na sprzątacza po jedzeniu

Iks De

Niestety ????

Ktoś

Niestety pracuje

@Ktoś

To ktoś kto mocno pracę uprzykrza innym czy o co chodzi? :(

Iks De

Najgorsza firma jaka istnieje, nie zatrudniajcie się tam! Zimą na magazynie jest max 10°C (w kodeksie pracy minimum powinno być 15°C), trzeba ubierać kilka par ubrań, by było ciepło. Kierownicy nic nie robią poza skłócaniem pracowników, wszędzie brudno, towar często pod zupełnie inną lokalizacją, nie wbite nadwyżki, zagubiony towar. Ostatnio przenosili karmy do innego magazynu i zamiast zawiesić na nie zamówienia na kilka dni, to zamówienia nadal szły, w rezultacie karmy na zmianę wyjeżdżały i wracały do tego magazynu. Logistyczna porażka. Unikać!

Natalia
@Iks De

Nic nie robimy by było lepiej czemu nie pójdziemy wszyscy do prezesa te opisy Itaka nic nie dadzą jesteśmy słabi w tym co opisujemy po prostu musieli by wypieprzyć tego buraka Piotra wszyscy dobrze wiedzą że przez niego zwolniło się bardzo dużo fajnych ludzi

Stefan
@Natalia

No właśnie. Czemu nikt nic nie robi? Może warto wysłać delegacje do prezesa żeby warunki się poprawiły. Bo jak nikt nie zareaguje to nic się nie zmieni przecież.

on
@Stefan

Delegacje?

Pracownik byly

On jeszcze pracuje ten kierowniczek parówa gruba piotrogrubas współczuję wam tam pracy a prezes nic nie lepszy pasują do siebie i ten pomocnik z giełdy jarkowuz

Ktos

Praca na magazynie nie jest zła, atmosfera tragedia Opierdalają (usunięte przez administratora) każdemu na prawo i lewo. P tylko krytykuje pracowników i im ubliża. Jest bardzo nie miły. Traktuje wszystkich z góry. Wszystko co mu powiesz zaraz roznosi na magazyn i jeszcze się z tego śmieje. Co chwilę ma ktoś z nim spięcie O umowie nie masz co marzyć bo dla niego musisz mieć wyrobiony ranking Ale nie widzi jak robi się ilościowo albo HD pół dnia.Ma swoim donosicieli i pupili którym na wszystko pozwala. Skluca pracowników i jeszcze ma z tego satysfakcję. Nie potrafi zatrzymać dobrych pracowników i dlatego ludzie przez niego uciekają bo mają dosyć jego ryja i niemiłego podjęcia do pracowników. Podwyżki proponują tylko tym co chcą odejść do sąsiedniej firmy ale i tak ludzie wolą uciec niż dostać grosze na 1 miesiąc . Bo dla P tylko tabelki się liczą a nie docenia pracy ludzi. Ino nie wyrobisz ich śmiesznej normy zaraz premia obcięta ale im zawsze się u góry wszystko zgadza. Odchodząc usłyszałem i tak szybko wrócisz, myślą że nie ma lepszej firmy niż hobby Nie polecam

Mario
@Ktos

Ten na górze bufon jeszcze nie jest zwolniony widać Piotruś pan nadal sprzedaje ludzi jak on to robi ale macie Czarusia na magazynie uważajcie na panicza Andrieja

@Ktos

Jakie to prawdziwe serio.

Szczera prawda

@Ktos

Ale to jak się wyrobi ranking to wtedy można liczyć na umowę o pracę?

@Ktos

Ale to się pracuje bez umowy w ogóle czy się ma śmieciówkę? Bo piszesz o tym że o umowie nie ma co nawet sobie marzyć...

Nie dziękuję

Osoba która dzwoni do osób ubiegających się o pracę to jakoś zakompleksiony facet który na każdym kroku próbuje udowodnić że jest wszechwiedzacy. Zero konkretnych info przez tel od tego dziada tylko się dowartosciowuje jaki to on jest ekstra i że pozjadał wszystkie rozumy. Oczywiście propozycja najniższej krajowej i głupi śmiech jak chcesz więcej zarabiać, głupie teksty typu jak chcesz więcej to sobie gdzie indziej szukaj.

Otto
@Nie dziękuję

Też miałem z nim do czynienia!Jakiś chłopek roztropek, który przypadkowo dostał władzę i się zachlysął.Zero profesjonalizmu,tylko chwalenie się!I gadka,że nie wszyscy mogą dużo zarabiać!To po co się tam zatrudniać? Poza tym gadał cały czas o sobie, jaki to jest zajefajny i jaką ma władze w firmie!Jakiś kolejny szef,czy co?Chociaż z rozmowy to raczej niedowartościowany typek co się zachłysnąl.Po takiej rekrutacji, to się odechciewa tam pracować, wiedząc ze trzeba będzie z nim współpracować!

@Otto

Bo jest prawdziwa. Znałam niestety osobiście.

DR.BABOL

WSZYSTKIE NEGATYWNE OPINIE TO NIESTETY PRAWDA.JESZCZE TAM PRACUJĘ,ALE JAK WSTAJĘ RANO TO NA SAMĄ MYŚL,ŻE MUSZĘ TAM JECHAĆ DOSTAJE ROZWOLNIENIA.CZEMU TAM JESZCZE PRACUJĘ?SAM SIĘ NAD TYM ZASTANAWIAM ;-) CHYBA TYLKO DLATEGO,ŻE NIE CHCĘ MI SIĘ LATAĆ I SZUKAĆ CZEGOŚ INNEGO ;-) PRACA SAMA W SOBIE NIE JEST ZŁA,WSZĘDZIE TRZEBA PRACOWAĆ,ALE ATMOSFERA,KTÓRĄ TWORZĄ PEWNE OSOBY JEST NIE DO ZNIESIENIA.KOLESIOSTWO I PODKŁADANIE NÓG PRZEZ WSPÓŁPRACOWNIKÓW(LIZUSÓW),PRZYJMOWANE Z WIELKĄ APROBATĄ PRZEZ JEDNEGO Z KIEROWNIKÓW.

Pola
@DR.BABOL

To się nie zmieni dopóki my wszyscy nic z tym nie zrobimy sami na to pozwalamy pójdźmy do pana m i powiedzmy mu wszyscy co się tu wyprawia i na pewno będzie musiał pozbyć się pana Piotrusia skłócającego pracowników wtedy będzie normalność wszystko w naszych rękach

@Pola

Zgadza się

Pracownik byly

Nadal żadnego odzewu w sprawie Piotra taki sam poziom jak pan mat szkoda że mu jeszcze samochodu nie myje (usunięte przez administratora) z nadętą gębą

@Pracownik byly

Ale na co Ty konkretnie czekasz?

Liza

Na pana trzeba mieć wygląd a on go nie ma zresztą widzicie jak wygląda

R

Tak to jest jak się pracowało w kurzu wszystkiego się szukało jaki pan p taki sam (usunięte przez administratora) na tym magazynie widać kto tam rządzi on tylko patrzy w kamery jak kto robi nic poza tym ma swoich pupilków którzy mu donoszą że mu nie jest wstyd ok będą się z niego na ulicy śmiać ja na miejscu pana m dawno bym go wylał myślę że on nie wie o różnych rzeczach wszystko w rękach pracowników

@R

Myślę że Pan M nie wie jak jest dokładnie bo na magazynie praktycznie nie jest w cale . Nawet nie ma zebrań żeby można coś powiedzieć szefostwu . A jak są zebrania to są wydelegowane osoby ,które wiadomo nie powiedzą nic bo są uprzedzeni żeby za dużo nie powiedzieć a ci co mogli by się odezwać to nie uczestniczą w zebraniach ,bo prawda by wyszła . Ale widocznie szefostwu takie osoby odpowiadają

Kejsi

Tam co się wyprawia to jest nie do pomyślenia szanowny na górze panicz p nic nie robiący chodzi skłóca dobrych pracowników lubi (usunięte przez administratora) i sam donosi na innych nie wiem jak takie nic może się utrzymywać na stołku w innej firmie byłby 1 dzień i by go na taczce wywieźli w poprzedniej firmie na to nie pozwolili i dlatego szybko go zwolnili takich lubi hobby tragedia oni nie szanują nikogo nie idźcie do tej firmy tam jest zimno tak jak atmosfera

Tobi
@Kejsi

To prawda wszyscy odchodzą że względu na tego kiepskiego figuranta piterka który nie wiem w jaki sposób utrzymuje takie stanowisko na niego to już patrzeć nie mogą

@Kejsi

To prawda a szefostwo po prostu nic z nim nie robi a ludzie odchodzą tylko i wyłącznie przez pana P.

Jestem zdumiona poziomem jaki panuje w tej firmie. Kierownik jest zadufany w sobie. Szantażuje ludzi. W ogóle nie przestrzega kodeksu pracy. Jest arogancki oraz negatywnie podchodzi do pracownikow. Ktoś może nic nie robić, ale dopóki nie walczy o swoje-to jest najlepszy. Osoba, która potrafi walczyć w tej firmie o swoje, czy daje z siebie wszystko i faktycznie pracuje-nie jest warta nic, bo umie się upomnieć o swoje podstawowe prawa. Jak słyszę w swojej pracy opinie na temat tej firmy, jestem zszokowana, że nadal można traktować w ten sposób człowieka, który jest tak samo ważną jednostką jak każdy inny człowiek. Ten który jest wilkiem dla drugiej osoby, jest tez dla siebie. Człowiek, który nie ma szacunku dla innych osób, nigdy go nie miał dla siebie. Człowiek, który obraza inne osoby, sam wobec siebie jest krytyczny. Człowiek, który wiecznie wyśmiewa inne osoby, nie jest wart sam, złamanego grosza. Najważniejsza w życiu jest pokora, a jak widać w tej firmie i głównej osobie zarządzającej jest ona obcym pojęciem. Przykro słucha się od innych, jakie są warunki w tej pracy, ze nadal można kogoś tak traktować. Osoba, która kopie innym doły, musi pamiętać o tym, ze swój ciagle pogłębia. Taka osoba nie jest szczęśliwa sama ze sobą. Mam nadzieję, że Pan Matuszewski otworzy oczy i potraktuje ludzi z pokorą, wysłucha ich, a ludzie w końcu przestaną się bać kierownictwa i zaczną dbać o swoje prawa i o swoje zdrowie. Pozdrawiam serdecznie i dużo siły dla pracownikow.

Zink
@.

Pobożne życzenia :) Tacy ludzie nigdy się nie zmienią. Po prostu omijać z daleka. Może kiedyś zabraknie ludzi którzy godzą się na takie chamstwo,wyzysk I poniżanie za marne grosze...

@.

Raczej nikt nie otworzy oczu ponieważ każdy wie jaki pan P jest. A szefostwo po prostu lubi takich ludzi którzy tak postępują dlatego nikt nie robi nic z panem P dlatego się tak zachowuje. Ludzie odchodzą tak ale gdyby pan P został zwolniony to ludzie by na pewno zostali . Ale ważniejszy pan P niż reszta pracowników.

Mem

Ok

@Mem

Ale co jest ok ? Praca w tej firmie ? I co to oznacza ?

Zostaw merytoryczną opinię o P.W. HOBBY Piotr Matuszewski - Kobylarnia

• Jak się pracuje w P.W. HOBBY Piotr Matuszewski?

Zobacz opinie na temat firmy P.W. HOBBY Piotr Matuszewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.W. HOBBY Piotr Matuszewski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 0 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

P.W. HOBBY Piotr Matuszewski