P.W. HOBBY Piotr Matuszewski

Opinie o P.W. HOBBY Piotr Matuszewski

Jagna Nowy wpis

Od wczoraj poszukują specjalisty ds. zakupów i logistyki. nie znam jeszcze zarobków na dziale ani atmosfery, możecie je omówić? Po opisie widzę, że doświadczenie jest mile widziane, więc jak ktoś jest sprawdzany na rozmowie?

IS Nowy wpis

Czy to opinia wystawiona po pierwszym dniu pracy? mam na myśli te o której ktoś podpisany jako „nowy” stwierdził, że pracowników w firmie mają „za nic”. Czy mógłby ktoś opisać swój pierwszy dzień w pracy? jak w takim razie wygląda wdrożenie?

Nowy Nowy wpis

Napisze krotko i na temat. Pracownika maja za nic i jezeli zamierzasz tam pracowac to lepiej za wczasu sobie odpusc. Ta firma powinna nosic nazwe" ŻENADA".

Weronika

Również nie mam pojęcia o co chodziło z tymi plakietkami ale właśnie od paru dni poszukują do siebie młodszego specjalisty ds. marketingu & social media. Z opisu oferty wynika, że w zasadzie prawie każdy punkt z wymagań spełniam. Myślicie, że warto się zgłosić? Ile to wszystko czasu mi zajmie jaka ścieżka kariery by mnie czekała?

@pracownik
@Weronika

Opinie są oderwane od rzeczywistości. Praca jest przyjemna, atmosfera bardzo fajna i z pewnością dział marketingu ma jedną z fajniejszych ekip w całej firmie. Polecam złożyć do Nas papiery, ja się nie zawiodłem :)

@@pracownik

Ostrzegam!!! wystarczy poczytać opinie na ZooKarina gowork.pl od ponad pół roku cudowna firma HOBBY przejęła ich. (usunięte przez administratora) Nie ma żadnych dodatków, ciągle wymyślają cuda, zmieniają zdanie. Niszczą zdrowie psychiczne.

LW Nowy wpis
@pracownik

O jakich cudach w zasadzie jest tu teraz mowa? podobnie zastanowiłeś mnie teraz tą wzmianka o zmianie zdania. Odnośnie czego może się ono w zasadzie zmieniać i dlaczego? miedzy sobą ludzie mimo wszystko utrzymują przyjazne relacje?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w P.W. HOBBY Piotr Matuszewski? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Botak

To prawda że na magazynie pracownicy oznaczani są plakietkami?

lexus

jak nie? pracownicy mają plakietki żółw - najwolniejszy, zając - najszybszy. Tak oznacza się pracowników na magazynie, a szef chwali się tym, że jedna osoba jest zającem :)

JI

Czemu nikt tu niczego nie robi z atmosferą? Kiedyś już ktoś pisał, że jest słaba, z parę miesięcy temu i potem dalej takie komentarze się pojawiały. Kto ma na nią w zasadzie wpływ? i o co chodziło z tym pytaniem z plakietkami? Ludzie nie wiedza jak maja na imię? Nie ma integracji?

@JI

Na atmosferę mają wpływ ludzie. To od ludzi, ich charakterów, samooceny i dobrej woli zależy jak ją tworzą. Co szefostwo miałoby zrobić z atmosferą? Bo to pytanie trochę bez sensu czemu nikt tu nic nie robi... To od jątrzycieli zależy jak jest, no co szef miałby z tym zrobić? Zmienić czyjś charakter? Plakietek nikt nie nosi. Nigdy nie widziałam, jakieś bzdury.

KH

Ale to ludzie z grupą są jakoś gorzej traktowani czy o co dokładnie chodzi? Jak ten brak szacunku jest okazywany? W ogóle to z grupą na jakie stanowiska przyjmują?

Inny

Czy w tej firmie jest szansa na rekrutację kierowcy?

Torta2

Jakimi opiniami mozecie się podzielić jeśli chodzi o prace w dziale sprzedaży krajowej ?

WR

Co o dziale IT mi napisze? jaki jest aktualny zespól i jakie projekty teraz się wdraża? Jest oferta dla specjalisty z tego zakresu. Tylko pierwsza rzecz to tryb pracy, który mnie interesuje. Widzę, że wskazana jest opcja stacjonarna. To przez jakiś czas? Potem mogę już pisać co jakiś czas kod i ogarniać bazy z domu? Istnieje na to szansa? Do tego jaki jest system premiowy z opisu?

@WR

Daj sobie spokój z tą firmą. Jeden wielki wyzysk ludzi, nic więcej. Na każdym rogu Cię obgadują.

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na Export Manager w P.W. HOBBY Piotr Matuszewski?

Szerokim łukiem...... Firma z wielkimi aspiracjami (...). W biurach i na produkcji było niemiłosiernie zimno. Donosy i plotkowanie. Zarządzanie na odwiecznej zasadzie "dziel i rządź". W tym przypadku działa wręcz idealnie. Uwaga na czas pracy! Biorąc urlop ZAWSZE TRACISZ! Sprytnie przemyślane. W środy czyli w środku tygodnia pracuje się dłużej, dlatego, że urlopy zazwyczaj zakrawają na poniedziałki lub piątki. W ogłoszeniach reklamowane jest to jako "atut".

Czarna

Hej, jak duży jest ten cały dział zakupów? Zauważyłam, że w lutym jedna Pani pytała o stanowisko kierownika do niego a teraz tez wisi tu podobna oferta, to rotacja czy jakiś rozwój? zauważyłam także, że w piątki pracuje się do 13:30, tego nie trzeba nadrabiać? I czy każdy ma podobne godziny pracy?

Kololo
@Czarna

Hej, Rotacja, bo jak tam trafi normalna osoba to długo nie posiedzi ;) Od poniedziałku do piątku pracujesz dlużej, dlatego w piatek konczysz wcześniej.

RU
@Kololo

Coś za coś z tym czasem pracy? o technologu możecie mi napisać kilka słów? To atrakcyjne wynagrodzenie wraz z premiami z opisu by mnie interesowały. Czy w tym przypadku robi się nadgodziny? Sporo by ich wypadało?

Firma miała jeden plus - wypłata w terminie. I na tym możemy zakończyć pozytywy. W rzeczywiści w firmie nie szanuje się pracownika. Żadnego. Nawet kierowników, których szef potrafił wyśmiać w obecności innych pracowników. Nie trudno się domyślić, dlaczego Ci wyżywają się na podwładnych, w mojej opinii, traktując ich podle. Dla właściciela siła robocza to tylko koszt. Im taniej można coś zrobić tym lepiej. Nie patrząc na jakość, a potrzeby pracownika zauważając tylko jak wisi nad głową audyt. Premia uznaniowa jest przyznawana na zasadzie upodobań kierownika produkcji, szefa lub kadrowej, która uwielbia mącić i utrudniać życie pracownikom. Kontrola L4 jest często istotniejsza niż dopilnowanie spraw bieżących. Naciąganie godzin pracy również miało miejsce, gdy brak właściwego planowania sprawiał, że terminy gonią. Zatrudnianie ludzi przez agencje to była zwykła praktyka. Za to ze ktoś był za długo na chorobowym, mimo, że pracował dobrze wskakiwał na umowe zlecenie przez agencje. Zresztą kary były różne np. mycie okien co nie należało do obowiązków pracownika produkcji. Zresztą panie sprzątające myły samochody prywatne szefostwa. Premie roczną szef wydawał jak aktualnie mu się podobało, była przyznawana na warunkach zmienianych według jego widzimisie. Tak by przypadkiem nie za wiele osób ją otrzymało. Ale tak można, bo to przecież premia uznaniowa. Na awanse i rozwój nie ma co liczyć. Wieloletni pracownicy często nie otrzymują podwyżek adekwatnych do stażu pracy, a na szkolenia szkoda kasy. Firma nie może znaleść odpowiednich pracowników na odpowiedzialne stanowiska, bo nikt nie chce pracować w takiej atmosferze, za marne pieniądze. Marketing pokazuje firmę jako wspaniałą i rozwijają się. Rzeczywiście budynek gdzie przyjmuje się gości jest bardzo nowoczesny, ale jadalnia na produkcji znajduje się obok toalet, a pracownicy jedzą w smrodzie. Bezpieczeństwo na reprodukcji też pozostawia wiele do życzenia. Wiele z tych rzeczy było zgłaszane do inspekcji pracy. Były kontrole i nic się nie zmieniło. Ujdzie jako praca na chwile, ale nie polecam jeżeli chce się mieć dobre warunki pracy.

Jaki jest okres rozliczeniowy w P.W. HOBBY Piotr Matuszewski? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Jak jesteś przez agencje to 10 każdego miesiąca, a jak jesteś u jednego z 3 szefów to różnie, 10tego lub przed ;) Powodzenia w tej pracy.

Małgorzata H.

Daję pozytywną opinię jako klientka. Zamówienie szybko i bez problemu. Pani, z którą rozmawiałam przez telefon składając zamówienie była bardzo pomocna, sympatyczna i życzliwa. Pani Kinga Słojewska. Mam nadzieję, że nie pomyliłam nazwiska. Naprawdę przesympatyczna i kompetentna. Pozdrawiam Panią.

Pytający

Pytanie - przewija się kierownik Piotr, z jakiego obszaru on jest? I kolejne pytanie - jak się pracuje na magazynie?

Wiktoria

Z perspektywy którego działu lub stanowiska odpisujesz? ciekawa jestem warunków skoro się zatrudniasz. Znowu widzę, że wskoczyły ogłoszenia dla stanowisk kierowniczych, o co chodzi? za małe stawki wychodzą względem nakładu pracy? w rzeczywistości jak wygląda praca kierownika magazynu?

Firma masakra. Oczekują od pracownika 200% a sami nie dają od siebie nawet 50% :) Temperatura zimą - tragedia. Brak szacunku do pracownika. Wybrańcy są na podium - donosiciele. Pracownicy to jedna wielka pomyłka i sami tworzą tą negatywna atmosferę, obgadują na każdym zakręcie a za chwile z tobą rozmawiają. Po prostu absurd. Szczęście z czyjegoś nieszczęścia na 1 miejscu. Zbywanie poważnych problemów przez kierownictwo. Osobiście nie polecam tej firmy szkoda zdrowia i nerwów na tak bezprzyszłościowe miejsce.

@Anonim

bezprzyszłościowe? widziałam, że jest teraz sporo ofert wystawionych i ciekawa byłam ścieżki kariery co do nich. piszesz przy tym, że podobno występują tu poważniejsze problemy. o jakie konkretnie chodzi, czego dotyczą i jak wpływają na warunki pracy?

Ktos

Widzę jakieś zmiany zachodzą w firmie, szukają kierowników, pełnomocnika ds. Jakości, czyżby kogoś wyrzucili, nowe stanowiska czy sami odeszli, patrząc na opinie

@Ktos

A jak obecnie struktura organizacyjna tutaj wygląda tak wgl? Mam na myśli to czy z tego stanowiska kierowniczego można jeszcze gdzieś wskoczyć do góry? To nie jest awans żaden? A jeśli o to drugie stanowisko chodzi to także tylko jedna osoba taką funkcję tu w firmie sprawuje?

Wiktoria

Widziałam parę negatywnych opinii odnośnie kierownictwa i chciałam się zapytać czy pracownicy jak ktoś przychodzi ktoś nowy to negatywnie go od razu odbierają czy dają jednak szansę? Pytam bo właśnie na dział zakupów szukają i ciekawa Jestem w jakiej atmosferze zostanie przyjęta nowa osoba. Stawkę ktoś kojarzy jaką można mieć na tym dziale jako kierownik? i czy będąc w firmie można na takie awansować?

Yogi
@Wiktoria

Daj sobie spokój... Szkoda twojego czasu i nerwów. Perspektyw w tej firmie nie ma a warunki są kiepskie. Poczytaj opinie...

@Yogi

Czytałam ale skoro szukają to wolałabym być na bieżąco.. Z tego co widzę Ty jesteś? To opowiesz coś więcej? I tak pzt., to skoro tak odradzasz to czemu wciąż się zatrudniasz? Jest jakieś stanowisko warte uwagi? Które?

Zostaw merytoryczną opinię o P.W. HOBBY Piotr Matuszewski - Kobylarnia

• Jak się pracuje w P.W. HOBBY Piotr Matuszewski?

Zobacz opinie na temat firmy P.W. HOBBY Piotr Matuszewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.W. HOBBY Piotr Matuszewski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 0 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

P.W. HOBBY Piotr Matuszewski