Opinie o ES-PERFEKT w Norwegia

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ES-PERFEKT. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie ES-PERFEKT o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ES-PERFEKT w Norwegia

Jaka jest umowa w firmie ES-PERFEKT? Wiecie, czy jako Dekarz zatrudniają na umowę zlecenie?

ES-Perfekt -Sebastian

Dzień dobry, Proponujemy wyłącznie prace w oparciu o umowy na warunkach norweskich. Dziękujemy za zainteresowanie naszymi ofertami. Życzymy miłego dnia:)

@ES-Perfekt -Sebastian

A te umowy na warunkach norweskich to czym się charakteryzują? :)

Lukasz

Cześć Czy aktualnie są jakies oferty pracy dla 1 mężczyzny i 1 kobiety ? Wiek 26 i 24 lata Szukamy czegos na okres letni

@Lukasz

Dzień dobry Panie Łukaszu, w tym momencie z racji zawodów w których prowadzimy rekrutacje posiadamy dużo ofert pracy dla Panów. Jeśli chodzi o oferty dla Pań to proszę przysłać Państwa CV i sprawdzimy co będziemy mogli Państwu zaoferować. Życzę miłego dnia.

@Sebastian - ES-Perfekt

A na jakich stanowiskach zazwyczaj pracują kobiety w Waszej firmie :) ??

Czym w ES-PERFEKT zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Sebastian - ES-Perfekt

Dzień dobry administratorze, dziękujemy za kontakt. Oferujemy pracę u naszych pracodawców norweskich oczywiście na warunkach norweskich. zachęcamy do aplikowania na nasze oferty pracy, rozpoczyna się sezon wiosenny Zachęcamy do kontaktu chętne osoby do pracy. Życzymy powodzenia i dużo zadowolenia zawodowego w obecnym sezonie wiosennym.

@Sebastian - ES-Perfekt

Na czym polegają te warunki norweskie? :)

ES-PERFEKT jest w trakcie rekrutacji na stanowisko Zbrojarz. Odpowiedziałeś na ofertę? Napisz, co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób rozważających pracę w firmie.

Sebastian - ES-Perfekt

Dzień dobry administratorze, Gratuluję oddania dla firmy - praca w dzień wolny od pracy to jest naprawdę coś. Dziękujemy za troskę i zainteresowanie naszymi ofertami, zapraszamy zbrojarzy i osoby z doświadczeniem w innych zawodach. Zapraszamy monterów konstrukcji stalowych to nasza najświeższa oferta. Życzę powodzenia, sukcesów zawodowych i miłego dnia:)

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ES-PERFEKT? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Malarz / Szpachlarz - Norwegia, Praca od zaraz!!?

W ES-PERFEKT prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Malarz. Zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Napisz, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielami firmy! Twoja opinia może okazać się pomocna dla innych użytkowników, którzy rozważają zatrudnienie w przedsiębiorstwie.

Sebastian - ES-Perfekt

Dzień dobry Administratorze, Tak, prowadzimy rekrutacje na różne stanowiska w tym na malarzy. Zapraszamy i życzymy udanego weekendu:)

ES-PERFEKT właśnie rekrutuje w mieście Wieluń. Nie wiecie, czy poszukują pracowników także w innych lokalizacjach?

Sebastian - ES-Perfekt

Szanowny administratorze, nasze oferty dotyczą Skandynawii ( Norwegia, Szwecja). Ogłoszenie zostało dodane na regiony w Polsce wyłącznie ze względu na ,przepisy’ gowork.pl które oczywiście musimy akceptować. Miłego popołudnia :)

Aplikowaliście na stanowisko Dekarz w ES-PERFEKT i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy. Informacje, które przekażecie mogą okazać się przydatne dla innych użytkowników.

Sebastian - ES-Perfekt

Dziękujemy "administratorowi" za wyjątkowe zainteresowanie naszymi ofertami :) Dekarz faktycznie jest zawodem niszowym tak w Polsce jak i w Norwegii ale też w innych krajach europejskich. Myślę że można by dużo pisać czemu powstała tak duża nisza w niektórych zawodach. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami. Życzę Państwu zadowolenia i sukcesów zawodowych jeszcze w tym roku:)

W ES-PERFEKT prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Ślusarz. Zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Napisz, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielami firmy! Twoja opinia może okazać się pomocna dla innych użytkowników, którzy rozważają zatrudnienie w przedsiębiorstwie.

Sebastian - ES-Perfekt

Korzystając z okazji zachęcamy do zapoznania się z ofertami pracy. Warto zauważyć że w ostatnim czasie kilka zawodów można zaliczyć do grupy zawodów niszowych. Życzymy udanej niedzieli:).

Czy firma ES-PERFEKT oddzwania po zakończonej rekrutacji nawet w razie negatywnej odpowiedzi?

Sebastian - ES-Perfekt

Dziękujemy za pytanie, Oczywiście staramy się informować kandydatów choć nie ukrywamy że jest to dla nas duże ułatwienie jeśli kandydaci interesują się swoją aplikacją. Bardzo często to pracodawca docelowy dzwoni do kandydatów i po rozmowie kwalifikacyjnej informuje o przebiegu rekrutacji. Jesteśmy wdzięczni za merytoryczne sugestie żeby nasza komunikacja była jeszcze lepsza. Zapraszamy do kontaktu: rekrutacja@es-perfekt.pl

Arek - stolarz Stavanger

Pracuję w Norwegii od kilku miesięcy, mam dobrą opinię o firmie, kontakt ok, rekrutacja też ok, warunki pracy zgodne z umową. Wybór każdego, ja jestem zadowolony. A opinie jak to opinie każdy pisze co mu ślina na język przyniesie tym bardziej anonimowo. powodzenia es-perfekt i tak dalej!

Stolarz

Skoro tyle opinii negatywnych to po prostu firma zbiera i handluje danymi . Nie pierwsza nie ostatnia taka na polskim rynku .

@Stolarz

Dzień dobry, jesteśmy wdzięczni za merytoryczne opinie natomiast Pana opinia to jest zwykłe pomówienie. Państwa dane są chronione przepisami zgodnie z którymi postępujemy. Istniejemy dzięki Państwa zaufaniu i zaufaniu naszych klientów już kilkanaście lat i nie możemy sobie pozwolić na działanie niezgodne z prawem - działamy zgodnie z prawem. Ilość opinii i ich rodzaj wynika z faktu że w odróżnieniu od innych firm nie moderujemy opinii Państwa ani firm konkurencyjnych które swoim działaniami starają się dyskredytować inne firmy w tym nas, nie piszemy sztucznych opinii, nie płacimy firmom za pisanie opinii a wiadomo że internet przyjmie każdą opinię tym bardziej anonimową. Dziękuję za temat i możliwość jego wyjaśnienia. Życzę powodzenia i sukcesów zawodowych. Zachęcamy do kontaktu rekrutacja@es-perfekt.pl

Czy w firmie ES-PERFEKT można przejść z umowy o pracę/zlecenie na B2B? Czy ktoś tak zrobił?

Sebastian - ES-Perfekt

Dziękujemy za zapytanie i zainteresowanie naszymi ofertam. Proponowane ofert pracy są w oparciu o umowę o pracę na warunkach norweskich. Pozdrawiam.

Szukam pracy w mieście Racibórz na stanowisku Glazurnik. Najlepiej na Glazurnik. Słyszeliście o jakiejś ciekawej ofercie?

Sebastian - ES-Perfekt

W Norwegu tak, posiadamy oferty pracy natomiast jeśli chodzi o Racibórz to w tym momencie nie.

W ES-PERFEKT prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Stolarz. Brałeś udział w tym procesie i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Daj znać, jak według Ciebie wyglądało spotkanie. Informacje, które przekażesz mogą okazać się cenną wskazówką dla osób, które biorą pod uwagę pracę w tym firmie.

Artur z Kristiansand

Rekrutacja ok, Przesłanie CV po angielsku, pare rozmów, referencje, podpisanie umowy z pracodawcą i praca.

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie ES-PERFEKT w przypadku pracy jako Zbrojarz?

Łukasz

Że niby zbrojenie wirtualne? Zbrojarz to nie informatyk, tego przynajmniej mnie w szkole nie uczyli. Na marginesie nie rozumiem tej całej nagonki na nieodbieranie telefonu. Dzwoniłem w niedzielę to mnie nie odebrali ale w tygodniu było ok albo oddzwaniali do nas

ES-PERFEKT

Dzień dobry! Trudno odpowiedzieć na tak postawione pytanie. Zawód zbrojarza wiąże się z fizyczną pracą, której nie można wykonać "na odległość". Nasze oferty dotyczą pracy na budowach w Norwegii oraz Szwecji. W tym znaczeniu można by je nazwać "zdalnymi". Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem adresu email. Chętnie odpowiemy na pytania związane z ofertami pracy. Pozdrawiamy!

Zbrojasz

Tak, tylko trzeba sobie zainstalować Minecrafta.

Sebastian

Dziękujemy Państwu za chęć współpracy z nami i za obiektywne opinie. Staramy się dla Państwa wykonywać naszą pracę w miarę możliwości jak najlepiej choć oczywiście nie jesteśmy doskonali. Zdajemy sobie sprawę też z tego że internet przyjmuje każdą opinię i jedna osoba może występować pod kilkoma postaciami wpływając na opinie lub ją psując, widać to zresztą po IP w serwisie. Niemniej dziękujemy za zainteresowanie naszą pracą i naszymi ofertami pracy. Cieszymy się razem z Państwem ze zniesienia ograniczeń w Norwegii. Życzę spokojnej nocy.

hydraulik

Witam. Odniose się do tego co tutaj przeczytalem.5 lat temu znalazlem ciekawa oferte pracy ale przypomnialo mi sie ze wlasnie i ja nie moglem sie skontaktować takze mysle ze polityka firmy od lat sie nie zmienia i polega na inorowaniu polaczen telefonicznych.Pewnie zadzwonia nie jak znajda czas tylko jesli nabiora ochote na odebranie polaczenia.To jest faktycznie nie w porzadku ale ta firma tak funkcjonuje od ładnych paru lat.

@hydraulik

Dzień dobry Panu, gratuluję doskonałej pamięci, mało kto pamięta dokładnie co było 5 lat tremu i jakie telefony wykonywał. Jak widać nasza polityka jest inna ????. Życzę dużo zdrowia i zadowolenia z wykonywanej pracy.

Sebastian

Szanowni Państwo, dziękujemy za Państwa opinie i zainteresowanie ofertami pracy. Jak widać kontakt z nami jest możliwy, konsultanci z działu rekrutacji prowadzą dużo rozmów, niestety jeśli nie udało się do nas dodzwonić to zachęcam do kontaktu mailowego, przesłania swojego CV i referencji a w temacie wiadomości proszę wpisać nazwę stanowiska. W przypadku nieudanej próby kontakty proszę o SMS z prośbą o kontakt. Cieszymy się że możemy z Państwem współpracować i mimo wszystko prowadzić dużo rozmów telefonicznych. Podchodzimy do kontaktu z Państwem bardzo poważnie. Po każdej rozmowie z Państwem kompletujemy dokumenty a to również zajmuje czas. Dziękujemy za wyrozumiałość. Życzę spokojnej nocy

Chrabstwo Yorkshe

Haha faktycznie nikt nie odbiera ;-))))))))) ale jak dzwonisz w sprawie szkolenia to od razu kontakt jest .

@Chrabstwo Yorkshe

Dzień dobry, Bardzo proszę o podanie do siebie numeru telefonu i informacji którą ofertą jest Pana zainteresowany (najlepiej zrobić to w mailu) Adres email: rekrutacja@es-perfekt.pl w temacie proszę wpisać prośba o kontakt. Myślę że wcześniejszy wpis Panu umknął więc go załączam. Życzę udanej niedzieli. "Dziękuję za Państwa uwagi, oczywiście przykro nam że akurat Państwu nieudało się z nami skontaktować. Cieszę się że Państwo i osoby chętne i zdecydowane na pracę w Norwegii nie zrażają się tym i wysyłają do nas faktycznie e-maile i sms-y do czego też serdecznie zachęcam. Oczywiście przepraszamy za ewentualne utrudnienia jeśli takie Państwo mieliście, podobnie nas tak jak i wiele innych osób wirusy nie ominęły. . Proszę zwrócić uwagę że odbieranie telefonów to tylko jeden z całego zakresu obowiązków które wykonuje nasz dział. Dziękujemy za Państwa cierpliwość i wyrozumiałość. Jeszcze raz zachęcam w razie potrzeby i utrudnień do kontaktów mailowych i w sprawach pilnych do wysyłania sms-ów. Jeśli macie Państwo jeszcze jakieś uwagi to zapraszam drogą oficjalną przesłać pismo na e-mail: rekrutacja@es-perfekt.pl (temat wiadomości UWAGI) Temat uważam za wyczerpany, dziękuję za merytoryczne uwagi. Myślę że dalsze odgrzewanie tematu komunikacji na forum gowork.pl nie nie wpłynie na pozytywne zmiany a będzie miało tylko na celu pisanie dla pisania i psucie opinii. Jeżeli faktycznie macie Państwo uzasadnione uwagi i zależy Państwu na pozytywnych zmianach w naszym działaniu to czekamy na maile z uwagami (rekrutacja@es-perfekt.pl)"

robson

Nie odbieraja telefonow .Ta firma to kpina.Brak kontaktu. Totalne (usunięte przez administratora)

@robson

robson jeśli masz jakieś sugestie co do pracy działu rekrutacji to proszę o maila na adres rekrutacja@es-perfekt.pl z tematem "UWAGI" sprawdziliśmy telefony w dziale... więc w jakim celu przedstawiasz nieprawdziwe informacje?

@robson

o tej godzinie też bym cie nieodebrał ;P

@robson

na jaki numer dokładnie dzwoniłeś robson tylko nie pisz że na wszystkie bo to ogólnik podobnie jak słowo zawsz (mam nadzieję że to nie była sobota, niedziela lub po 15:00 bo wtedy konsultanci wykonują inne zadania bądź mają czas wolny)

@robson

Szanowni Państwo, Dziękuję za Państwa uwagi, oczywiście przykro nam że akurat Państwu nieudało się z nami skontaktować. Cieszę się że Państwo i osoby chętne i zdecydowane na pracę w Norwegii nie zrażają się tym i wysyłają do nas faktycznie e-maile i sms-y do czego też serdecznie zachęcam. Oczywiście przepraszamy za ewentualne utrudnienia jeśli takie Państwo mieliście, podobnie nas tak jak i wiele innych osób wirusy nie ominęły. . Proszę zwrócić uwagę że odbieranie telefonów to tylko jeden z całego zakresu obowiązków które wykonuje nasz dział. Dziękujemy za Państwa cierpliwość i wyrozumiałość. Jeszcze raz zachęcam w razie potrzeby i utrudnień do kontaktów mailowych i w sprawach pilnych do wysyłania sms-ów. Jeśli macie Państwo jeszcze jakieś uwagi to zapraszam drogą oficjalną przesłać pismo na e-mail: rekrutacja@es-perfekt.pl (temat wiadomości UWAGI) Temat uważam za wyczerpany, dziękuję za merytoryczne uwagi. Myślę że dalsze odgrzewanie tematu komunikacji na forum gowork.pl nie nie wpłynie na pozytywne zmiany a będzie miało tylko na celu pisanie dla pisania i psucie opinii. Jeżeli faktycznie macie Państwo uzasadnione uwagi i zależy Państwu na pozytywnych zmianach w naszym działaniu to czekamy na maile z uwagami (rekrutacja@es-perfekt.pl) Życzymy Państwu i sobie wielu sukcesów zawodowych tym bardziej że jesteśmy w momencie zmiany przepisów i luzowania obostrzeń norweskich,

Zostaw merytoryczną opinię o ES-PERFEKT - Norwegia

• Jak się pracuje w ES-PERFEKT?

Zobacz opinie na temat firmy ES-PERFEKT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ES-PERFEKT?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ES-PERFEKT