Opinie o Feniks Sp. z o.o. w Krosno

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Feniks Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Feniks Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Feniks Sp. z o.o. w Krosno

Andrzej Nowy wpis

Widzę, że pojawiła się dyskusja na temat przerwy na papierosa. W zasadzie podczas przerwy można robić co się chce, tylko moje pytanie. Ta przerwa jest bezpłatna,czy trzeba ją odpracowywać? To znaczy zostawać o te 15-30 minut dłużej w robocie. Bo w wielu firmach właśnie tak jest.

Romek Nowy wpis
@Andrzej

Przerwy są bezpłatne. odliczane od czasu pracy.

S009 Nowy wpis
@Andrzej

Nie trzeba nic odpracowywac pracuje się 8h w tym przerwa 15 minut również płatna

Anna Nowy wpis

Jak to przerwy w pracy są bezpłatne bo jest taki niżej wpis ? trzeba pracowac 8,30 by dostac pensje za 8h ?

Obserwator

Dwie firmy FENIKS z jednym biurem i właścicielem. Po co? Np. aby manipulować na granicy prawa. Między innymi, dla pracownika co dwa lata zmiana pracodawcy na umowie. Jednak robotnik nadal wykonuje to samo i w tym samym miejscu. I tak można w nieskończoność. Identycznie jest w przedsiębiorstwie MERKURY (różnego "rodzaju" ;) córki, siostry, matki... tej samej firmy) niejakich panów Papie... To też pokazuje jak się traktuje pracownika.

Remigiusz

A ja myślę, że komuś żal utraconej pracy w firmie a że jest dobra to wraca się na forum pracownicze?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Feniks Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Krosno
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Zatrudnimy betoniarza
Candidate Competente GmbH
Wojtek

Pieniądze na czas i wyjście na papierosa w ramach przerwy to jakieś niezwykłe przywileje? Przecież to podstawa. Coś się zmieniło względem warunków? Można zarobić, czy tylko minimum? Ludzi traktują jak pracowników czy robotników?

Tycjan

@KIkk Możesz dodać jakieś uzasadnienie swojego wpisu? Mam zupełnie inne zdanie o firmie

Klkk

Tragedia

handlowiec

Pracuję w firmie Feniks od ponad 2 lat na stanowisku handlowca. Warunki opisane przez Pana Mirka są przesadzone. Remonty trwają i wciąż coś jest ulepszane. Pieniądze są zawsze na czas. Na papierosa można wyjść w ramach przysługującej przerwy.

Mirek

Pracowałem w tej firmie i powiem szczerze, że warunki w jakich pracują tam ludzie urągają godności człowieka. Po pierwsze są wyzywani od najgorszych przez szefa, po drugie warunkami pracy w piwnicy w tej firmie powinna zainteresować się inspekcja pracy. Bród, smród, grzyb, kurz z ciętych cegieł, brak wentylacji, brak masek przeciwpyłowych, ciemno, brak dróg ewakuacyjnych, brak nawet normalnego wyjścia z tych piwnic. Warunki pracy jak w XVIIw... Strach pomyśleć co by było gdyby tam wybuchł pożar....

Zostaw merytoryczną opinię o Feniks Sp. z o.o. - Krosno

• Jak się pracuje w Feniks Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Feniks Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Feniks Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Naftowa 21
    38-400 Krosno