Opinie o ERMAX Magdalena Kozik w Będzin ul. Józefa Cieszkowskiego 26 lok. 21

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy ERMAX Magdalena Kozik. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ERMAX Magdalena Kozik na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ERMAX Magdalena Kozik w Będzin ul. Józefa Cieszkowskiego 26 lok. 21

Krzysztof Nowy wpis

Idealnych firm nie ma ale dobra współpraca firmy i pracowników daje dobre rezultaty i mamy dobrą pracę w firmie.

Adam130282 Nowy wpis

Ciekawe , ciekawe , a może zakład zamknięty z powodu lewego ujęcia wody, hm a może z powodu tej wielkie ,,kupy,, odpadów za fabryka która jest skażona wodorotlenkiem sody (usunięte przez administratora) , hmmm długo by wymieniać ;) niekończąca się lista możliwość.(usunięte przez administratora)

Follow me Nowy wpis

Pracowałem 2 i pół miesiąca a łojowa wypłaciła jak za 3.czyli 2 tys zł na odprawę hehe. Stawkę dało się wynegocjować tylko stare patole tam najbardziej płakały że ktoś ma 25zl/h a oni po 12zl.atmosfera nieznośna.strach starych alkoholików i reszty pseudokierownikow że ktoś przyszedł nowy kumaty przekladala sie na traktowanie osób nowych. Niestety nie każdy da sobie dmuchać w kasze. Trochę mam żal do prezesa bo słuchał co skarżą patole a nie słuchał argumentów drugiej strony. Czyli ma co ma. Ogólnie smród brud szczury i zapylenie. Czyli tak jak przy śmieciach. Ludzie zatrudnieni na lewo lub za najniższa a reszta pod stołem. Ale skoro zakład zamknięty to skarbowa wkoncu dobrala się im do tyłkow.

Cichy wielbiciel

Najgorsza firma, nie wypłacalna. Aktualnie zakład zamknięty, raczej upadnie.

@Cichy wielbiciel

Czy informacje, o których piszesz są potwierdzone? Forum to miejsce publiczne, gdzie powinny znajdować się wyłącznie prawdziwe i potwierdzone informacje. Inaczej mogą wprowadzać kogoś w błąd. Takie komentarze mogą również zostać zgłoszone do administracji i zostać usunięte. Skąd wiadomość, że zakład raczej upadnie?

Cichy wielbiciel
@Agnieszka

TAK, potwierdzone firma zamknięta. Biuro przeniesione, nie wiadomo gdzie.

Agnieszka Nowy wpis
@Cichy wielbiciel

Nie napisałeś skąd masz takie informacje. Czy miałeś okazję współpracować z ERMAX? Jeśli tak to napisz proszę coś więcej na temat warunków zatrudnienia w tej firmie. Napisałeś, że zakład raczej upadnie czyli są to po prostu Twoje domysły?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ERMAX Magdalena Kozik. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy ŚLUSARZ
Tramwaje Śląskie S.A.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Starszy inspektor
Służba Cywilna
Eryk

Każdy zarabia tyle na ile zasługuje. Są normy i są kierownicy więc doskonale widzą.

Misiěk

Firma jak firma niemam zlego zdania jak sie komus niechce robic to niech nie robi a ja tam mam nadzieje ze wruce jak mnie przyjmia A. Jak to szefowa przeczyta to bede wdzieczny numer macie888........

Kuba

Nowi pracownicy przychodzą i czekają na dobrą kasę a pracować mają starzy pracownicy?

@Kuba

Nawet jak wynegocjują stawkę(usunięte przez administratora)tys netto na miesiąc to i tak zarobią tyle co starzy czyli jedno wielkie nic ;) ale co kto lubi ;)

Jasiek

Szkoda, że przestaliście pisać. Myślę o pracy w firmie i liczyłem na jakieś wskazówki.

Igor

Czy jest jakiś powód, że przestaliście pisać?

Bambolino

Jaka stawkę oferuja obecnie na magazyniera?

rob

witam. prosze mi powiedziec czy twoj tata byl elektrykiem na zakladzie?

king bruce lee karate miszcz

znowu szukają worów

hack

Ale dzieci.. Jak ktos ma znajomosci.. He..he.. To potrafia nabruzdzic... To nie Katowice tylko bedzin z malej litery.. Czas pokaze.. Pozdro.. I zapraszam na moja stronke, do ktorej nawet najlepsi hack nie maja dost. ????

Agnieszka

@Adrian - czy udało Ci się uzyskać zaległe wynagrodzenie? Jak tłumaczył się z zaistniałej sytuacji pracodawca? Wszelkie informacje na temat pracy w danej firmie będą pomocne dla osób potencjalnie zainteresowanych ofertami pracy.

Agnieszka

@Adrian piszesz, że ciężko jest otrzymać należne wynagrodzenie. Co masz konkretnie na myśli? Jaka sytuacja Cię spotkała? Podziel się nią z nami.

Adrian

Pracowałem tam 3 miesiące z nadzieją że to tylko chwilowe. Z rozmów z brygadzistami i załogą dowiedziałem się że taka sytuacja jest co miesiąc od paru lat.

Agnieszka

@Tdc znalazłam ogłoszenie, że firma poszukuje kandydatów na stanowisko OPERATOR URZĄDZEŃ ROZDRABNIAJACO-SORTUJĄCYCH. ;)

Tdc

@tomek zdaje się że na chwilę obecną w firmie to nie prowadzą żadnej rekrutacji ale mogę się mylić oczywiście więc jeżeli Ci bardzo zależy to ja bym na Twoim miejscu się upewnił i z nimi skontaktował w sumie

ono

1850 brutto po studiach jest bardzo dobra stawka.

O.N.A

Nowy,napisz cos o Sobie proszę..Skoro Ty wiesz,ze nie jest to prawdą..Otwórz proszę Oczy i Umysły ludzią,skoro to nie jest prawdą!!!Poproszę konkrety...Ciekawe,znowu bedzie następny post typu bla,bla,bla...

Bum. Nie ma tam takiego stanowiska jak "ksiegowy w dziale zobowiazan".Nie wiem z drzewa urawales sie czy po prostu bez sensu spamujesz i zapelniasz te forum smieciowymi komentarzami?

Zostaw merytoryczną opinię o ERMAX Magdalena Kozik - Będzin

ERMAX Magdalena Kozik
1.2/5 Na podstawie 87 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042