Opinie o DomKoncept w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie DomKoncept. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w DomKoncept o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DomKoncept w Wrocław

Mikołaj Nowy wpis

Co według Was jest mocną a co słabą stroną w firmie?

hh Nowy wpis

serio była jakaś rekrutacja? To ja przeoczyłam w takim razie, a przeglądałam regulanie ich oferty...

AM Nowy wpis

kontakt z biurem zawsze bardzo dobry,osoby kompetentne, kierownik budowy zawsze chetnie pomogal, kontakt tel, mail rowniez, standard wykonczenia mieszkan naprawde bardzo wysoki, polecam!

klient Nowy wpis

Nie polecam pracy dla domkonceptu. Potem są przesłuchania na policji, trzeba być świadkiem w sądzie itd. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach :) a poważnie, poszukajcie informacji o tym jak oszukali ludzi na Poświęckiej i innych inwestycjach.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie DomKoncept? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

Na stronie internetowej DomKoncept ma trzy ogłoszenia pracy, koordynatora do spraw sieci, czyli inspektor nadzoru, kierownik budowy bądź inżynier budowy, a także menadżer do spraw pozyskiwania nieruchomości. Mnie zainteresowało jedno z ogłoszeń, ale w ofercie napisali jedynie, że sa przyjazne warunki w młodym zespole, może ktoś poleca?

pam kolejarz

ja również rozmyślam czy warto wybrać domkoncept jako swojego nowego pracodawcę. mam spore doświadczenie więc ewentualnie w przypadku zmiany pracy zalezałoby mi na lepszych warunkach niż mam obecnie, podstawą jest dla mnie umowa o prace na czas nieokreślony i multisport, dostanę je w tej firmie obecnie?

kuba

Bardzo dobra współpraca przed i po podpisaniu umowy. Duża elastyczność i umiejętność dopasowania do potrzeb klienta. Dobra jakość wykonania. Polecam!

Maciek

Ja pracownikiem nie jestem, ale też dokonałem zakupu mieszkania w Domkoncept i jestem z niego bardzo zadowolony. Zaoferowali wysoki standart za korzystną cenę. Jeśli chodzi o kontakt z ludzmi z DK to począwszy od doradztwa w czasie zakupu mieszkania, poprzez podpisanie umowy, aktu, i odebrania mieszkania – wszystko ok. Wszystkim polecam.

tores

Właściwie to nie mogę im nic zarzucić, wszystko się zgadzało i było zgodne z zapewnieniami

Bożenka ;)

jesli chodzi o Domkoncept, to jestesmy z mezem zawodoleni. udalo nam sie kupic fajne mieszkanie w dobrej lokalizacji. nie bylo wiekszych niedociagniec, ani problemow przy odbiorze mieszkania.

John

@Hm Ja mogę mówić tylko za siebie i o moich osobistych wrażeniach – zauważyłem w necie niepochlebe opinie, jednak, tak jak mówie, ja miałem i mam dobry kontakt z biurem z dk, ludzie w porządku, kontakt tel, mail zawsze ok.

ok

Kupiliśmy mieszkanie od DK, jednak długo zastanawialiśmy się nt developera. Ale po ukończeniu budynki były dopracowane i bardzo ładne, także polecamy Domoncept.

John

Ja jestem w trakcie formalności u dewelopera domkoncept, i jak do tej pory wszystko idzie naprawdę super, nie mam większych zastrzeżeń.

Zdecydowany

Domkoncept polecam – są sprawdzeni, można powiedzieć, że na własnej skórze, dobry standard, mieszkania i osiedla ładne.

Zostaw merytoryczną opinię o DomKoncept - Wrocław

DomKoncept
2.3/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Wałbrzyska 17 lok. 2
    52-314 Wrocław