logo POL-MOT

POL-MOT

Opalenica

Opinie o POL-MOT

tomek 2013-04-13 00:05:46
To nie jest tak źle, w końcu muzea polskiej myśli przemysłowej też są potrzebne
tomek 2013-04-13 00:09:37
master - 2012-06-14 09:30:34

Pol-mot Warfama a ostatnio Ursus, ogólnie to obraz nędzy i rozpaczy, tak na oko zatrzymali się w połowie lat 80-tych, zarobki na produkcji raczej śmieszne i to w kiepskich warunkach.
W Ursusie pracowałem pod koniec lat 80- tych , tuż przed transformacją. Wówczas brakowało tam rak do pracy i brali nie tylko studentów na praktyki (pełnoetatowe trwające nawet 7 tygodni przymusowo w czasie wakacji !) ale też i np więźniów ZK. Jakość jaka była nie trzeba przypominać. Ale warunki pracy nienajgorsze - gdyż "aktyw" czuwał nad dolą robotnika. A dziś?
fiki miki 2014-04-10 08:34:17
Nie wiem jak to może funkcjonować w taki sposób. Cały czas się zastanawiam jak ci ludzie robią na tych przestarzałych maszynach. Tam kompletnie nic się nie inwestuje.
anonim 2014-05-07 14:46:18
Brak słów na osobnika zarządzającego w Opalenicy...
25yuj 2016-05-17 11:30:34
@numer ciezko stwierdzic w sumie dlaczego tak jest..teraz sie pojawila nowa oferta pracy na stanowisko doradcy serwisowego w Kielcach wiaodmo ze na takim stanowisku to wazne jest wyksztalcenie no i przede wszystkim tez dosiwadczenie zeby pomoc ludziom
Zostaw swoją opinię o POL-MOT - Opalenica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POL-MOT