Enbio Technology Sp. z o.o.

Kosakowo

Opinie o Enbio Technology Sp. z o.o.

mr 2011-07-15 13:13
Firma jak każda inna.Są plusy i minusy ale da się żyć. Jak komuś nie pasuje to zawsze może poszukać sobie innej lub założyć własną firmę i wtedy będzie sam sobie będzie szefem. Jak to się mówi wszędzie dobrze gdzie nas niema. Pozdrawiam frustratów :-)
Głowa do góry.
gość 2011-07-15 13:26
Można się czegoś nauczyć i nie jest tak źle. Są zdecydowani gorsze firmy do których można trafić. Pracować i nie narzekać.
100 2011-07-15 13:34
Jest OK. xxx chyba mylisz firmy bą są 2 o tej samej nazwie w różnych miejscowościach i chodzi ci z pewnością o tą drugą.
gość 2011-07-15 13:36
xxx - 2011-07-14 21:27:48( usunięte przez administratora ).Mylisz firmy xxx. Chodzi Ci o tą samą nazwę ale inną lokalizację. Tu jest całkiem nieźle.
GOŚĆ 2011-07-15 13:40
Atomosfery pracy OK. Zarobki akceptowalne. Warunki i możliwości rozwoju zależą od inicjatywy pracujących.
ppp 2011-07-15 14:30
Firma jest ogólnie OK. Można popracować i zdobyć doświadczenie. Zarobki OK oczywiście zawsze może byc lepiej ale nie ma co narzekać.
Gościnnie 2011-07-15 14:47
Ludzie w tej firmie jest całkiem OK. Nie narzekajcie. Oczekiwania są wszędzie no ale na tym chyba polega praca. Jest płaca a za to określona praca. Pozdrowienia dla niezadowolonych.
spider 2011-08-11 16:48
Enbio Technology Sp. z o.o. jest producentem specjalistycznych urządzeń opartych o innowacyjną technologię dedykowaną branży spożywczej i laboratoryjnej. Rzetelna i godna polecenia firma.
obiektywny 2014-12-17 09:33
Jedyny negatywny wpis został usunięty, zostały same pozytywy. Jakis (usunięte przez administratora)? Jak to jest rzeczywiście?
dzik 2015-02-04 03:29
no łatwo powiedzieć tylko dużo trudniej zrobić. Dla niektórych praca tutaj jest naprawdę emocjonalna, a sami ludzie podchodzą do niej bardzo poważnie, ale czasami już brak im nerwów. Ja osobiście mam dobre wspomnienia z Enbo Technology , ale wiem , jak mogą czuć się te osoby pokrzywdzone przez firmę
Klops 2016-05-15 15:58
No niestety nie jest tak łatwo dostać się do tak porządnej firmy @jazgot i trzeba mieć pewne pojęcie o branży.
nick 2017-02-01 12:36
Jakie zarobki dla inżynierów w tej firmie?
Zbigniew 2017-02-28 12:36
Czy są w tej firmie stanowiska pracy typu pracownik produkcji albo operator maszyn?
Patrycja 2017-09-05 12:51
@Zbigniew udało Ci się skontaktować z firmą? Zdecydowałeś się na aplikację? Jeśli tak, to chętnie dowiem się więcej o Twoich doświadczeniach. Dodatkowe informacje na temat procesu rekrutacyjnego będą bardzo pomocne. A może ktoś z aktualnych pracowników firmy mógłby powiedzieć coś na ten temat? Dlaczego warto pracować właśnie u tego pracodawcy?
Majs 2017-09-17 12:39
Czy ktos wie dlaczego zostala wstrzymana produkcje steamjet? Firma ogolnie produkujaca 3 produkty. Od miesiaca brak I nikt nie jest w stanie powiedziec jak dzwonie kiedy bedzie wznowiona
produkcja
Zostaw swoją opinię o Enbio Technology Sp. z o.o. - Kosakowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Enbio Technology Sp. z o.o.