Enbio Technology Sp. z o.o.

Kosakowo

Opinie o Enbio Technology Sp. z o.o.

mr 2011-07-15 13:13:24
Firma jak każda inna.Są plusy i minusy ale da się żyć. Jak komuś nie pasuje to zawsze może poszukać sobie innej lub założyć własną firmę i wtedy będzie sam sobie będzie szefem. Jak to się mówi wszędzie dobrze gdzie nas niema. Pozdrawiam frustratów :-)
Głowa do góry.
gość 2011-07-15 13:26:58
Można się czegoś nauczyć i nie jest tak źle. Są zdecydowani gorsze firmy do których można trafić. Pracować i nie narzekać.
100 2011-07-15 13:34:06
Jest OK. xxx chyba mylisz firmy bą są 2 o tej samej nazwie w różnych miejscowościach i chodzi ci z pewnością o tą drugą.
gość 2011-07-15 13:36:03
xxx - 2011-07-14 21:27:48( usunięte przez administratora ).Mylisz firmy xxx. Chodzi Ci o tą samą nazwę ale inną lokalizację. Tu jest całkiem nieźle.
GOŚĆ 2011-07-15 13:40:44
Atomosfery pracy OK. Zarobki akceptowalne. Warunki i możliwości rozwoju zależą od inicjatywy pracujących.
ppp 2011-07-15 14:30:34
Firma jest ogólnie OK. Można popracować i zdobyć doświadczenie. Zarobki OK oczywiście zawsze może byc lepiej ale nie ma co narzekać.
Gościnnie 2011-07-15 14:47:10
Ludzie w tej firmie jest całkiem OK. Nie narzekajcie. Oczekiwania są wszędzie no ale na tym chyba polega praca. Jest płaca a za to określona praca. Pozdrowienia dla niezadowolonych.
spider 2011-08-11 16:48:10
Enbio Technology Sp. z o.o. jest producentem specjalistycznych urządzeń opartych o innowacyjną technologię dedykowaną branży spożywczej i laboratoryjnej. Rzetelna i godna polecenia firma.
obiektywny 2014-12-17 09:33:53
Jedyny negatywny wpis został usunięty, zostały same pozytywy. Jakis (usunięte przez administratora)? Jak to jest rzeczywiście?
dzik 2015-02-04 03:29:42
no łatwo powiedzieć tylko dużo trudniej zrobić. Dla niektórych praca tutaj jest naprawdę emocjonalna, a sami ludzie podchodzą do niej bardzo poważnie, ale czasami już brak im nerwów. Ja osobiście mam dobre wspomnienia z Enbo Technology , ale wiem , jak mogą czuć się te osoby pokrzywdzone przez firmę
Klops 2016-05-15 15:58:45
No niestety nie jest tak łatwo dostać się do tak porządnej firmy @jazgot i trzeba mieć pewne pojęcie o branży.
Zostaw swoją opinię o Enbio Technology Sp. z o.o. - Kosakowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Enbio Technology Sp. z o.o.