Agencja Pracy Tymczasowej STUDENT

Opinie o Agencja Pracy Tymczasowej STUDENT

Kimba 2010-10-14 09:47:12
Ktoś z Was był zatrudniony przez tą agencję? Jakie wrażenia?
R@DZI0 2010-11-01 21:16:26
Ja bylem, sa bardzo wporzadku, moge im kazdemu polecic.
Krzysztof 2011-02-17 09:55:53
Witam.
Ja miałem pracować dla nich w firmie Wiko w Starych Babicach. Praca od 7 rano do 20 na produkcji, jak pan powiedział płacone po 9,5netto będzie za 12 godz a za ostatnią to jak będzie się dobrze pracować. Pojechałem do Starych Babic i okazało się że tam nikt nic nie wie że miały przyjść osoby do pracy, żeby przyjść może jutro. Dodatkowo przez cały dzień nikt nie zadzwonił ze Studenta żeby przeprosić czy wyjaśnić.Oczywiście na drugi dzień nie wybrałem się na wycieczkę za miasto i szukałem pracy dalej.
Szymon 2016-02-16 13:58:14
Dla studentów w Krakowie mogę na pewno polecić wyjzad zagraniczny z z agencją mg-solutions. Dobrze płacą a oferty pracy sprawdzone przeze mnie i kilku moich znajomych.
irek 2016-05-17 23:24:45
tak i zawsze możesz liczyć, że na bieżąco na wolny weekend Ci coś znajdą @sowoj i co ważne będziesz zadowolony
Zostaw swoją opinię o Agencja Pracy Tymczasowej STUDENT - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Pracy Tymczasowej STUDENT