Opinie o Can T Stop Games Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Can T Stop Games Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Can T Stop Games Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Can T Stop Games Sp. z o.o. w Wrocław

Artek Nowy wpis

Hej, muszę powiedziec, że jestem lekko zdziwiony tym, jak wygląda praca w Can't Stop Games i naprawdę jestem mocno w szoku z tego powodu, czytam same doskonałe opinie, że zabawnie, że barwnie, że wyjątkowo, naprawde jestem w szoku, świetnie jest chyba

Bzyk Nowy wpis

Słuchaj, Kolego. Jeśli nie chcesz i nie masz odwagi się podpisać własnym nazwiskiem, to nie kradnij przynajmniej ksywy, ok? Dementuję informację, jakobym był autorem powyższego wpisu. W Can't Stop Games pracowałem od sierpnia 2011 do marca 2013 i ten czas pracy bardzo sobie chwalę. Świetna atmosfera, bez korpościemy, a że terminy? To jest jedna z bardzo, ale to bardzo niewielu firm w tej branży, gdzie nie ma crunch time'u! [usunięte przez moderatora]

bzyku Nowy wpis

Unikajcie. Ciągła presja, terminy na wczoraj i wszystko ASAP.

ktos Nowy wpis

Jesli potrafi sie zadbac o swoje interesy, zarobi sie niezle, ale sa tacy, ktorzy zarabiaja tam grosze. Projekty ciekawe, ale po poczatkowym zaangazowaniu szefowie przerzucaja swoje zainteresowanie na kolejny projekt, porzucajac niedokonczony poprzedni, i tak w kolo Macieju. W zasadzie jedynymi osobami, ktore naprawde dobrze wykonuja swoja prace sa tam graficy. O programistach nie ma co wspominac - wciaz popelniaja te same bledy, ale nikt ich nie motywuje do wiekszej efektywnosci, co odbija sie na produkcjach firmy. Plus? Dobra atmosfera pracy, nie ma problemu z urlopami czy chorobowym.

Firma zajmuje się grami społecznościowymi, więc projekty są ciekawe. Ale szefowie potrafią obrzydzić wszystko - są niezłymi menedżerami, ale kiepskimi liderami. Pracownicy zużywają się emocjonalnie zbyt szybko i popadają we frustrację. Zarobki też nie należą do wysokich. Polecam tylko studentom jako pierwszą pracę lub ludziom naprawdę napalonym na robienie gier. Na dłużej, nie da rady, chyba że ktoś ma żelazną determinację.

Zostaw merytoryczną opinię o Can T Stop Games Sp. z o.o. - Wrocław

Can T Stop Games Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Namysłowska 8
    50-304 Wrocław

Can T Stop Games Sp. z o.o.