DB Schenker Rail Polska S.A.

Zabrze

Opinie o DB Schenker Rail Polska S.A.

admin 2015-08-04 10:00:59
Wiesz czy dobrze się zarabia w firmie DB Schenker Rail Polska S.A.? Podziel się swoją opinią z użytkownikami, Twój komentarz jest ważny!
On_z_NJ-. 2015-09-01 19:49:32
Czyżby to był pierwszy wpis ?
On_z_NJ-. 2015-09-02 16:38:47
Pniówek / Zofiówka / Borynia / Jastrzębie - podyskutujemy ?
O przełożonych, pracownikach, pracodawcach, o dobrych i złych, o tępych i mądrych - itp.
amz 2015-09-03 19:03:21
Był sobie gospodarz
i miał kilka koni starych i kilka młodszych
i przyszedł pan do gospodarza i kazał mu sprzedać stare konie
i gospodarz tak zrobił
i powiedział pan: oszczędzaj na nowych koniach(…)
i gospodarz tak zrobił
i zobaczył pan zbiedzone młode konie i kazał wywieźć je do lasu – (tam gdzie słońce zachodzi)
i powiedział pan: potrzebne są konie- idź i wypożycz konie, które sprzedałeś…
gość123 2015-09-03 21:36:08
amz -
Być może ta przypowieść wpisuje się w rzeczywistość tej firmy !
Jednak, my "gawiedź" chyba nie do końca wiemy co siedzi w głowach zarządców tej firmy.

gość1 2015-09-03 23:27:06
amz świetne i naprawdę oddaje sytuację w tej firmie....tylko zapomnieli o jednym, w tych czasach jak się nie szanuje starych i doświadczonych koni, to się budzi z ręką w nocniku....bo młode sorry, ale nie miały się już gdzie porządnie zawodu nauczyć i pożytek z nich nie ten sam....wiem, co mówię, bo znam to z autopsji .
nj 2015-09-04 12:36:49
są też mądrzy np. kto?
On_z_NJ-. 2015-09-04 15:47:19
nj - pytasz kto jest mądry ? ( o tępych i mądrych )
Faktycznie jest to źle dobrane sformułowanie. Nikt nie przedstawi tutaj swojego wyniku z testu IQ, stąd wycofuję ten fragment z posta.
nj 2015-09-14 17:03:49
dziekuję
Kobieta pracująca 2015-09-16 22:21:21
Ja jestem :) kierownik BOK może liczyć na jakieś godziwe wynagrodzenie ? Jaka atmosfera w biurze ? Dziękuję z góry za odpowiedź.
amz 2015-09-18 15:39:15
I rzekł pan do sługi swego:
Połam swoje rydwany i opuść swoje stajnie.
Bowiem nadchodzi inny mój sługa i jemu oddasz pokłon…

DB Schenker inwestuje w powiększone węglarki - Kurier Kolejowy
On_z_NJ-. 2015-09-19 22:01:54

specjalista w dziale kalkulacji i przetargów, specjalista do spraw zakupów usług, koordynator do spraw kadr, kierownik biura obsługi klienta w Zabrzu, ???

a kolejarzy przyjmują ?
szefo 2015-10-05 14:30:39
Kolejarzy czys ty smieszny my nie mamy co zrobic z tymi co mamy. Trzeba sie ich jakos pozbyc a to nie takie proste. Kolejarza trzeba szkolic badać sprawdzac wiedze po co nam to jak my sie na tym nie znamy. Łatwiej wynajac "gotowca", taniej i bezproblemowo. Warszaty po co nam warsztaty jak firmy oferuja naprawy mobilne- placisz przyjezdzaja naprawiaja.
oli 2015-10-12 08:59:09
czyżby ludzie się bali dyskutować?no chyba,że jak źle się napisze chodz prawdę to zaraz sprwawdzą ip
Kristofer 2015-10-16 22:22:23
Co tu komentować, firma zwija manatki, tnie koszta i ogranicza zatrudnienie, no i ucieka ze śląska do wielkopolski. Czas składać wymówienie....
/// 2015-10-16 23:15:38
Szczerze powiedziawszy firma cieńko przędzie.DB Schenker chodziło tylko o tranzyt Niemcy-Rosja.Trochę musieli poudawać jak to niby oni się starają,o ludzi,przewozy i inne sprawy.Wyszło na jaw że im się tak naprawdę już nic nie opłaca. Wagony oddali Puckowi(jeszcze go do ruiny doprowadzą ,i będą mu musieli płacić odszkodowanie)Lokomotyw nie mają.ludzi brakuje(słabe zarobki)
On_z_NJ-. 2015-11-28 23:07:29
Dawno tutaj nie zaglądałem, ot i zaskoczenie - wypowiedzi są kulturalne, nikt nikogo nie "opluwa". Proponuję wklejać linki do ciekawych stron o tematyce DB Schenker R.P.
ciekawy z nj 2015-11-29 12:35:31
''Kristofer'' napisałeś że ........(Co tu komentować, firma zwija manatki, tnie koszta i ogranicza zatrudnienie, no i ucieka ze śląska do wielkopolski.)firma przenosi swoją siedzibę ? o to chodzi ? Jeżeli tak to niech odda nasze bocznice innemu przewoźnikowi ! a sami niech idą w cholerę. I jeszcze jedno, masz te wiadomości wiarygodne ?
Mechanior 2016-05-08 12:47:00
Witam chciałbym zapytać o warunki pracy i zarobki ewentualnie jaki socjal w DB ponieważ pojawiła sie oferta pracy na stanowisko mechanika. wiec jesli ktoś miałby chę i wiedze to prosiłbym o jakieś info tu lbu na maila L59@interia.eu
posz.pracy 2016-05-21 04:06:32
Jak pisales ten post byla juz nieaktualna, wczesniej juz kogos wybrali
manie 2016-06-21 11:27:25
ale jak to, no teraz to chyba już nie szukają nikogo do pracy z tego co widze.
Zostaw swoją opinię o DB Schenker Rail Polska S.A. - Zabrze
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DB Schenker Rail Polska S.A.