Opinie o Sonea Sp. z o.o. w Cieszyn

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Sonea Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Sonea Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sonea Sp. z o.o. w Cieszyn

Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Jak długo trwa proces awansu w Sonea Sp. z o.o.?

Filip

Polecam pracę na stolarni miła atmosfera nowoczesne maszyny wypłaty na czas miłe podejście do pracowników wystarczą chęci do pracy

Małgorzata
@Filip

Wyglada to bardzo obiecująco. Same pozytywne opinie. Trzeba mieć duże doświadczenie żeby starać się o pracę? Czy można liczyć na gruntowne przeszkolenie?

@Małgorzata

Proszę wysłać swoje CV jeśli będziemy zainteresowani zaprosimy Panią na rozmowę i wówczas porozmawiamy o proponowanych warunkach pracy. Często poszukujemy pracowników bez doświadczenia i szkolimy go od podstaw.

Izabela Nowy wpis
@Pracodawca

A to stale Państwo kogoś poszukują do pracy do siebie?

Pracodawca Nowy wpis
@Izabela

Szanowna Pani wciąż się rozwijamy, inwestujemy , kupujemy nowe maszyny i poszukujemy nowych pracowników aczkolwiek coraz mniej bo mamy stałą dobrą załogę a inwestycje też dobiegają końca. Natomiast pomysłów na rozwój mamy wciąż wiele i niewykluczone, że będziemy poszukiwać nowych mądrych ludzi.

QueenFey

Byłam na rozmowie o pracę - wszystko miło i przyjemnie, wydaje się że będzie super praca. Jednak na koniec szefostwo proponuje 2-3 dni próbne, żebym zobaczyła czy mi się podoba. Myślę - ok, tyle bez umowy wytrzymam. Tyle że z 2-3 dni zrobił się prawie miesiąc. W końcu podziękowałam. Także jeśli zależy komuś na umowie - nie polecam tej firmy.

AR
@QueenFey

Pracuję w Sonei juz długo i nie ma takiej możliwości, że ktoś pracuje bez umowy. Jest oczywiście okres próbny ale zawsze jest to umowa. W Sonei pracuję się nieźle i jesli ktoś się zaklimatyzuje to pracuje długo. Wypłaty są na czas jest miła atmosfera i szacunek.

Mati
@AR

Witam , jeśli chodzi o zarobki to mniej więcej na ile można liczyć ?? , czy jest stawka godzinowa ??

Sław
@QueenFey

Byłem na rozmowie ws.pracy jeszcze na starym miejscu. Rozmawiałem w biurze z jakimś kierownikiem a na około z 5 osób pracowników biurowych przysłuchujących się rozmowie. Bardzo niekomfortowa sytuacja.

Grzegorz
@Sław

Wszyscy w jednym pomieszczeniu? Kameralnie, ale niekomfortowo, zwłaszcza gdy jest to rozmowa o pracę. Jaki był efekt rozmowy, pracujesz tam? Wspomniałeś też że zmienili siedzibę? Gdzie ich można znaleźć?

@Sław

Szanowny Panie Kiedy Pan był na rozmowie ? Być może przed 2017 na starym miejscu ale i tak nie przypominam sobie takiej sytuacji, żeby wiele osób było przy rozmowie o pracę! W nowym miejscu przy ul. Kościuszki potencjalny kandydat jest zapraszany na rozmowę w moim gabinecie aczkolwiek rozmowa często przebiega w obecności również kierownika hurtowni. Zapraszam ponownie na rozmowę i wówczas Pan się przekona jak wygląda proces rekrutacji.

Sław
@Grzegorz

Nie pracuję tam bo otrzymałem później telefon że wybrali inną osobę. Za to trzeba ich pochwalić, że dali znać. Bo niektóre firmy zaproszą na rozmowę a potem nie raczą poinformować o decyzji i można czekać w nieskończoność. Teraz można ich znaleźć na ul. Kościuszki w Cieszynie.

Sław Nowy wpis
@Pracodawca

Panie czy też Pani Pracodawco, pewnie nie było Pana/ni wtedy w pracy i rozmawiałem tylko z kierownikiem. Było wtedy kilkoro osób pracowników biurowych w tym biurze które się przysłuchiwały naszej rozmowie. Być może tylko mi się to przytrafiło. Napisałem tylko jak było wtedy. Dziękuję za ponowne zaproszenie na rozmowę, ale obecnie mam pracę więc nie skorzystam.

Pozytywna

Polecam pracę w tej firmie wypłaty na czas praca nie jest ciężka przerwa 30 minut co jest na plus niema do czego się przyczepić polecam porównując do pracy w sklepie spożywczym wygrywa Sonea właściciele w porządku wszystko idzie załatwić

Mati
@Pozytywna

Aplikowałeś do firmy Sonea Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Eryka Zdunek

Ja jako właścicielka SONEI wraz z moimi pracownikami pracujemy na dobrą opinie firmy i nie pozwolamy na takie kłamliwe i szkalujace oceny. Jestem po rozmowie z administartorem strony i ktos kto wystawił tą opinie zakceptował regulamin co pozwoli zindentyfikować IP z którego wysłano tą opinie . Sprawa zostanie zgłoszona do prokuratury bo nie może tak być, że ktoś takim nieprawdziwym wpisem niszczy to na co pracujemy przez lata. Nie mogę wszytkich zadowlić i każdy może poszukać sobie lepszej pracy bo może mu się niepodobać. Sznuję ludzi i zawsze staram rozstać się w zgodzie i nie zgadzam się na takie traktownie przez kogoś kto nie ma odwagi się podpisać.

Hamilton

Firma z dobrymi opiniami ale szkoda, że pracownicy nie dzielę się opinią o pracy.

Mat

Jakie warunki trzeba spełnić żeby być zatrudnionym i jakie są zarobki?

jaś

Daja ogloszenia o prace a jak czlowiek przychodzi na rozmowe to mowia ze szukaja stazysty i za jaka najnizej kwote moge pracowac , PARODIA , czegos takiego jeszcze nie slyszalem .

exonvaldez
@jaś

Nie ma w tej firmie żadnych stażystów,więc proszę nie kłamać,znam ludzi od wielu lat.

Zostaw merytoryczną opinię o Sonea Sp. z o.o. - Cieszyn

• Jak się pracuje w Sonea Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sonea Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sonea Sp. z o.o.?

Sonea Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Tadeusza Kościuszki 33
    43-400 Cieszyn