Opinie o Kobyłecki Elektroinstalacje Sp. z o.o. w Brzesko

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Kobyłecki Elektroinstalacje Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kobyłecki Elektroinstalacje Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kobyłecki Elektroinstalacje Sp. z o.o. w Brzesko

pp Nowy wpis

Znam go od lat szpaner od czasów liceum

Hugon

Każdy zarabia tyle na ile zapracuje. Pewnie trzeba więcej dać z siebie bo firma dobra i zasługuje.

wojtus Nowy wpis
@Hugon

oo pewnie napisal to jakiś pociot wojtusia , wojtusiu fajnie wygladasz zwłaszcza twoj kark zsypany jakims syfem idz do dermatologa albo sie umyj

Kamila Nowy wpis

@Wiesiek a czy Ty jesteś pracownikiem Kobyłecki Elektroinstalacje i możesz wypowiedzieć się na temat pracy w firmie? Jak oceniasz zakres obowiązków i wynagrodzenie? Warto dowiedzieć się już wcześniej czego można się spodziewać i na co się nastawiać zaczynając prace w tym miejscu.

Wiesiek Nowy wpis

To jest forum pracownicze więc sądzę, że informacje o rozliczeniach między firmami nie tu powinny się znaleźć

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kobyłecki Elektroinstalacje Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Zatrudnię elektryków wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Robert

Panowie robiłem dla tej firmy roboty na szpitalu w Prokocimiu wydatkami mnie na kasie że musiałem firmę zamknać do dziś są mi winni 83 000 zł , sprawy by w sądzie i nic Wojtuś to jeden wielki (usunięte przez administratora) , znam szamana co pracował u nich ma gość rację nie robić dla oszusta . Tyle co on wypierdzielił ludzi na kasie to wstyd , A to też wielka zasługa dla osoby Goryczka LUDZIE NIE ROBCIE Z NIMI INTERESÓW BO WAS PRZEJADA BEZ MYDŁA

Proletariusz1917

Wyzysk jak to wszędzie. Nachapać się nie mogą a robotnikowi dają ochłapy.

andrzejek

sytuacja w firmie jest tak tragiczna ze podobno zwolnil sie misiek , andrzejek, rolnik.b. i jeszcze jeden kolega. pracuja w cam pakuwszyscy tlumnie odeszli a zwlaszcza adrzejek b. bardzo lojalny i oddany prezesowi donosiciel pierwszej kategori, ciekawe czy sie odnalazl w roli donosiciela w cam paku,tam pracuje wiecej ludzi jeden glupi występek tkz podpierdoleni i go zlinczują hehe zal mi was ludzie...

dzialkowicz
@andrzejek

nie dosc ze firma jest zarządzana przez (usunięte przez administratora) to w dodatku bezprawnie pracownicy parkują na terenie parkingu dla dzialkowców, w tygodniu aut naprane od kobyleckiego,dzialkowcy nie mają gdzie stawac to jest wstyd i hanba kiedy sie to skonczy nie stac cie kobylecki na parking ? kup sobie dzialke gdzies neidalekoi zrob parking troche kultury!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Kobyłecki Elektroinstalacje Sp. z o.o.?

maciek

w tej firmie nie ma czegos takiego jak premia wiem bo pracowalem i powiem prywatnie ze nigdy wiecej tam nie powrócę banda oszustów i popaprańców

Sylwia
@maciek

@maciek Na forum pojawiają się podobne opinie do Twojej. Pomimo wszystkiego Kobyłecki płaci jednak na czas? Z góry dzięki.

kumpel maćka
@Sylwia

tego nie mozna nazwać wypłatą tylko jamłużną dla meneli, wojtus wiecej pieniedzy przeznacza nadom dziecka w jasieniu przelewa nadomy dziecka jaki to chojny i wspanialy czlowiek ipracodawca w alymregionie a pracownikowi placi tyle ile zarabia menel grzebiąc po śmietnikach taka prawda

Sylwia
@kumpel maćka

Rozumiem, że jesteś niezadowolony z powodu niskich zarobków w Kobyłecki Elektroinstalacje. Może warto spróbować negocjować? Nie zdarzają się żadne podwyżki?

kumpel szamana maciek

szaman odrobiles juz te lampy u wojtusia hahahaha porazka ta firma to jest banda popaprańców i zlodzieji pieniadze jak jamluzna i czego szaman i jego podobni kumple na lewo nie ukręcą tak nic nie mają bo przeciez z wojtusia wyplatysie wyzyc nie da hmm ma jeszcze mieszkanie pod wynajem to moze jakos przezyje

Dawid

Powiem krótko sa to (usunięte przez administratora) krętacze (usunięte przez administratora) banda poprańców .Zapotoczny miał rację by jak najszybciej odejść od tej szawszonej firmy gdzie jest pełno kłamstwa i szury latają .

Marian

Banda oszukańców zdala od tych ludzi jak od ognia

Marian

Czy ktoś wie, jak aktualnie przedstawia się sytuacja Kobyłecki Elektroinstalacje na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób zamieszkałych Brzesko i okolice oraz poszukujących zatrudnienia.

Marian

Totalne dno tej firmy szczególnie ich (usunięte przez administratora) kierowniki Krzysztof cały cymbał ,kawał dziada , gnoje złamane oszukańce ,sciemniacze i ciułacze tylko rób rób dla nich wszstko Ci daja zrobić a jak przyjdzie do rozliczenia to szukaj kasy ,co Goryczka wyszukuje wszystko by obciąć ile wejdzie bo Wojtuś im płaci tyle ile firm wytrzepią na kasie. Zdala od tej firmy

Witek

Idealnie może nie jest ale mocno przesadzone narzekanie!!

grzesiek
@Witek

oj witek duzo sie zmienilo odkad poszles na emeryture wojtuś jeszcze bardziej zdziczal i jeszcze bardziej stal sie zachłanny, to jets chory czlowiek wiesz o tym ze nawet zbyszek sie zwolnil ?(usunięte przez administratora)

Szczupak 571

Radze wszystkim omijac te gowniana firme szerokim lukiem , wszystko co pisza na forum to najszczersza prawda , prezes to kawal H... reszta dziada wiem bo kiedys tez tam pracowalem

Renata

Na forum obowiązuje regulamin: https://www.gowork.pl/regulamin Dodając komentarz powinniście go przeczytać i zaakceptować. Przypominam, że zgodnie z jego treścią na forum niedozwolone jest opisywanie i obrażanie innych osób. Komentarze, które naruszają regulamin mogą zostać usunięte. Zachęcam Was do tego, abyście opisali warunki zatrudnienia proponowane przez pracodawcę. Pomocna też będzie informacja o benefitach i atmosferze pracy.

Opiniodawca

Prezes wojtuś jest nie słowny - jedno mówi robi drugie. Udaje jakby zapomniał na co się umawiał. Radzę omijać lub mieć wszystko na papierze.

Renata

@skorpion, to co piszesz to poważne zarzuty. Pamiętaj, że wypowiadasz się na forum publicznym. Wszystkie informacje, które tu zamieszczasz powinny być prawdziwe. Czy możesz powiedzieć jakie warunki zostały Ci zaproponowane?

Małgorzata
@Renata

@renata, chyba to forum publiczne wiec zdaje sobie Wykonawca @skorpion z tego sprawę! Podpisuję sie pod tym, że to co mówi @skorpion to prawda. Dyrektor Goryczka niby wszystko na słowo obiecuje itd, a poźniej sie wypiera. Pracowałem z większymi firmami, i to co powiedział dyrektor czy prezes zawsze było prawdą, a wasz prezes wojtek (hahaha co pojecia nie ma o robocie), i dyrektor (hahah gościu wrócił z USA i wielki dyrektor bo ma gadane), robią wszystko by uwalić firmy. Fajnie, że wygrywacie przetargi, ciekawe, kto bezie je realizował, jak wszyscy wiedzą, ze walicie firmy w (usunięte przez administratora) Przetarg w Warszawie Was naprosuje :) czekajcie na pozew zbiorowy ! Kraków pozdrawia i szpital i comarch. Z poważaniem, Małgorzata

@Małgorzata

Cześć Małgorzata! Jest dużo prawdy w tym co napisałaś, ale dużo się zmieniło i to na lepsze. Pomyślałaś, że firma jedynie egzekwowala to co w umowie zapisane. To że coś ustaliliscie, a nie ma tego zapisanego to jesteś sama sobie winna. Ochłon trochę i pomyśl czy dopilnowalas wszystkiego. Ja firme kobylecki oceniam tak w miarę pozytywnie. Kiedyś było z tego co wiem źle, teraz jest w porządku. Płacone na czas, nie dowalaja się do wszystkiego. Naprawdę zmieniło się.

Skorpion
@Małgorzata

Małgorzata oj bedzie pozew zbiorowy oj będzie bedzie

skorpion

witam nie polecam tej firmy uważajcie podwykonawcy na umowy co innego obiecują słownie a co innego jest po podpisaniu umowy pilnujcie godzin i dodatkowych prac obcinają jak najwięcej i gdzie tylko sie da nie dajcie się zbajerować na piękne słówka i zastraszać ich prawnikiem racja musi być bo waszej stronie

Radzę omijać tą firmę szerokim łukiem prezes traktuje pracownika jak śmiecia gdyby nie tatuś to by precle sprzedawał bo idiota nawet nie ma szkoły skończonej w tym kierunku kompletnie się nie zna na robocie

rajbeta
@Tomek

Widze kolego ze tez tam pracowales, no faktycznie masakra.. ale wojtus dalej nie zmądrzał?Dalej jest taki głupi jak był? Kiedys mialem z nim rozmowe.. powiedzial ze to on rozkrecil tą firme i dzięki niemu ona funkcjonuje. Jest tam teraz tak zle zwalnaiją się pracownicy, hmmostatnio zwolnil się taki Damian, przepracowal tam 10 lat,nie wytrzymal poprostu..

wojtek
@rajbeta

z tym damianem to prawda faktycznie sie zwolnili laska tez i kilku innych tez jest juz na wylocie wiec zaniedlugo wojtus musinaciagnacwysoko swoje rekawy zmienic buty garniturowe na roboczei sam zapiepszac dobranoc

Dolek
@wojtek

Niestety czasami trzeba jechać w delegacje a nie każdemu to odpowiada i to jest najczęściej powodem zwolnień, ale podczas przyjęcia wszyscy się na to zgadzają a później strasznie rozczarowani. Nie wymyślajcie juz, że jest tak źle bo tak na prawdę jest ok

kazek
@Dolek

a co moze nie prawda to ze Damian sie zwolnil ? jest tak bardzo idealnie ? Wojciech Kobylecki jest taki badzo dobry i idealny szef ? prosze nie wprowadzac w blad ludzi bo to czytają i sie sugerują czy sie przyjac ale duzo ludzi po przeczytaniu rezygbuje, a co neich wiedza co sie dzieje

Zostaw merytoryczną opinię o Kobyłecki Elektroinstalacje Sp. z o.o. - Brzesko

Kobyłecki Elektroinstalacje Sp. z o.o.
  • Zacisze 2
    32-800 Brzesko
  • NIP: 8691914332 REGON: 120571095 KRS: 0000291861

Kobyłecki Elektroinstalacje Sp. z o.o.