Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Cedoz

Pracowałeś w firmie Cedoz i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
admin - 2010-10-25 06:08:08 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Daj poznać tą firmę innym. Nie zachowuj przydatnych informacji wyłącznie dla Siebie. Czy wiesz jak wygląda praca w firmie Cedoz Sp. z o.o.? A być może wiesz czy Warszawa prowadzi aktualnie rekrutację? Co pozytywnego a co złego słyszałeś o tej spółce? Inni z ogromną chęcią również o tym przeczytają. Od kiedy tam pracujesz? Czy można tam dobrze zarobić?
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cedoz

Twoj email:
Wiadomość: